Time + Tide Chongwe Camp ****

Zambie

Snové útočiště pro všechny dobrodruhy

Hotel Time + Tide Chongwe Camp ****

Lokalita Zambie | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Osm přepychových stanů s výhledem na vodu Široká nabídka safari zážitků a aktivit Bazén pro ochlazení po celodenním výletě

Popis hotelu Time + Tide Chongwe Camp **** Zambie

Time + Tide Chongwe Camp je snovým útočištěm pro dobrodruhy, kteří touží po objevování rozmanitého a nedotčeného života národního parku Lower Zambezi. Nachází se u soutoku dvou řek – Chongwe a Zambezi –, v zalesněné části, kde tvoří dokonalou kulisu majestátní hory. Toto jedinečné místo své brány otevírá vždy v sezóně od 01. 04. do 15. 11. a nabízí ubytování v osmi přepychových stanech s výhledy na vodu, což je klíčová oblast pro shlukování zvířat. Pozorujte, jak se v řece rochní hroši, jak se brodí sloni a kočkodany, prohánějící se v korunách stromů.

Objevte národní park i jako skutečný průzkumník a vydejte se na výpravu ve stylu Davida Attenborougha. Safari zážitky – pěší túry, projížďky autem, putování lodí, plavby kánoí, rybaření, přespání pod hvězdami – vás zaručeně pohltí a přenesou do jiného světa, do magického světa přírodních krás.

Kromě krás africké divočiny na vás čeká také bazén, ve kterém se můžete ochladit po celodenním výletě a kulinářské zázemí, kde se každý pokrm připravuje s láskou.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Safari Tent

Safari Tent

Odpoutejte se od každodenního shonu a zažijte skutečné propojení s přírodou v této pohodlné jednotce, která disponuje ložnicí (s manželskou postelí / s oddělenými lůžky), částečn..

Gastronomie a hotelové restaurace

Delikátní pokrmy připravené převážně z místních surovin se v Time + Tide Chongwe Camp podávají v příjemném venkovním prostředí. Okuste lahodná jídla, která potěší vaše chuťové buňky a pozorujte u toho nespoutaný život národního parku.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Zambii cestovní kancelář Deluxea

 V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zambii i je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování– všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

 • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné
  Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí)
  Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin
  Odletět můžete každý den
  Odlety zařídíme během 48 hodin

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zambii si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Kategorie a vybavení pokojů Time + Tide Chongwe Camp

Time + Tide Chongwe Camp nabízí ubytování v sezóně od 01. dubna do 15. listopadu. Prozkoumejte mimořádný svět divokých zvířat v národním parku Lower Zambezi, zatímco si budete užívat veškerého možného luxusu.

Součástí vybavení jednotek je: ložnice s postelí (manželská postel / oddělená lůžka), venkovní koupelna, venkovní část s posezením, stropní ventilátor, set zásuvek (včetně adaptéru na anglickou zásuvku), omezené připojení k síti Wi-Fi.

Součástí pobytu je také zcela zdarma: transfer z nejbližšího letiště (mimo letiště Jeki), transfer do jiného kempu Time + Tide, přeprava parkem za pozorováním zvířat, pěší safari, safari plavba (pouze od února do března), bližší seznámení s místní kulturou, zábavný program pro celou rodinu, stravování (snídaně, oběd, večeře, vybrané nápoje), bezplatná služba praní prádla.

Nabídka pokojů

Safari Tent

Safari Tent foto

Odpoutejte se od každodenního shonu a zažijte skutečné propojení s přírodou v této pohodlné jednotce, která disponuje ložnicí (s manželskou postelí / s oddělenými lůžky), částečně otevřenou koupelnou ve venkovní části a posezením. Je to skutečná oáza klidu, kde si můžete plně užívat krásy africké divočiny, bez rušivých vlivů moderního světa, jako je mobilní signál.

Online cena a slevy Time + Tide Chongwe Camp ****

Profi foto hotelu Chongwe Camp ****

Gastronomie a hotelové restaurace Time + Tide Chongwe Camp

Delikátní pokrmy připravené převážně z místních surovin se v Time + Tide Chongwe Camp podávají v příjemném venkovním prostředí. Okuste lahodná jídla, která potěší vaše chuťové buňky a pozorujte u toho nespoutaný život národního parku.

Aktivity

Time + Tide Chongwe Camp nabízí následující aktivity:

 • pěší safari (červenec–říjen)
 • rybaření (říjen–listopad)
 • safari plavby kánoí (srpen–listopad)
 • safari plavby lodičkou
 • přepravu národním parkem Lower Zambezi a pozorování zvířat – ve dne i v noci
 • pěší túry k napajedlu
 • seznámení s místní kulturou
 • zábavné safari pro celou rodinu
 • 7denní výlet napříč Zambií v takzvaném období „green season“ (listopad–květen)
 • 10denní výlet napříč Zambií
 • 11denní výlet napříč Zambií a Madagaskarem
 • přespání pod hvězdami „Sleepout Under the Stars“ (za příplatek)

Fantastickou aktivitou je přespání pod hvězdami, takzvané „Sleepout Under the Stars“. Vydejte se za doprovodu týmu Time + Tide vstříc divočině národního parku Lower Zambezi, nechte se nabít emocemi naprostého propojení s přírodou a umocněte svůj safari zážitek. Aby bylo zajištěno co možná největší pohodlí, budete mít připravený dočasný kemp – ohniště, o něž se postará šéfkuchař; lůžka s moskytiérou a toaletu v křovinách. Maximální kapacita: od 2 až do 8 osob (k dispozici jsou 4 stany). Dostupnost: 01. 04. – 01. 11.

Národní park Lower Zambezi je známý především pro pozorování slonů, kteří se koncentrují u řeky Chongwe a Zambezi, nicméně můžete spatřit také buvoly, lvy, levharty, zebry, hyeny, psy hyenové a nespočet druhů ptactva.

Největší pravděpodobnost výskytu:

 • v dubnu: psů hyenových, ptactva
 • v dubnu–listopadu: hrochů, krokodýlů, ptactva, slonů (safari plavby po řece Zambezi)
 • v červenci: lvů a levhartů
 • v srpnu–listopadu: divoké zvěře podél řeky Chongwe a Zambezi (jízdy na kánoích)

Sport a wellness hotelu Chongwe Camp ****

Je něco krásnějšího než procházky národním parkem, kde můžete sledovat stovky divokých zvířat? Možná jenom následný odpočinek v bazénu a na pohodných židlích u řeky, kam tito tvorové rádi putují.

Děti v hotelu Chongwe Camp ****

Time + Tide Chongwe Camp je otevřen pro hosty všech věkových kategorií a nabízí širokou škálu aktivit, kterou potěší každého návštěvníka. Safari projížďky jsou zpestřeny zábavným programem, kde se děti přiučí něco o přírodě, divokých zvířatech a kultuře. Mohou se naučit stopovat od zkušených stopařů, aplikovat své znalosti na procházce, nastražit kamerovou past a následně zjistit, jaká zvířata přišla v noci na obhlídku. Také mají možnost se seznámit s prací v Time + Tide, jako například s obsluhováním, se servírováním či s vařením. Nezapomenutelným zážitkem je safari plavba lodičkou nebo výroba suvenýrů – pletení košů / pokrývky hlavy s lokálními umělci, sestavení šperku z přírodních materiálů a vyzdobení povlaku na polštář safari tematikou. Součástí programu je rovněž řada stolních her, rybaření u řeky Chongwe a Zambezi, pro děti od 12 let pěší safari, safari plavba kánoí a přespání pod hvězdami. Služba hlídání dětí je dostupná za příplatek.

Za zmínku ale jistě stojí, že nejlepší volbou pro rodinnou dovolenou je Time + Tide Chinzombo a Time + Tide Mchenja, kde najdete speciální stan pro všechny členy. Zvažte proto návštěvu právě těchto přepychových kempů.

Doprava do hotelu Time + Tide Chongwe Camp

Přeprava z přistávací dráhy Royal Airstrip trvá cca 20 minut a zajišťuje ji bezplatně Time + Tide Chongwe Camp.

Mapa - Time + Tide Chongwe Camp ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Zambie do hotelu Time + Tide Chongwe Camp ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Time + Tide Chongwe Camp ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Time + Tide Chongwe Camp ****

Factsheet

Letová spojení do Zambie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.