Time + Tide Luwi ***

Zambie

Soukromé ubytování s naprostým propojením s přírodou

Hotel Time + Tide Luwi ***

Lokalita Zambie | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Soukromé a odlehlé ubytování Široká nabídka výletů a aktivit Tradiční zambijská kuchyně

Popis hotelu Time + Tide Luwi *** Zambie

Time + Tide Luwi je rájem pro hosty, kteří hledají soukromé a odlehlé ubytování, kde mohou být v naprostém propojením s přírodou. Nachází se hluboko v národním parku South Luangwa u laguny, jež skýtá vodní ústraní pro zvířata a zároveň u periodického vodního toku řeky Luwi, po kterém se hojně pohybují hroši, sloni a jiné druhy.

Prozkoumejte vše, co divoká příroda nabízí v sezónně od 20. 05. do 15. 11. a vydejte se s týmem oceněných průvodců na populární pěší safari, vyjížďku terénním vozidlem, na dobrodružnou plavbu lodí nebo přenocujte pod hvězdami.

Time + Tide Luwi je místem nejen safari zážitků, ale také bezkonkurenční pohostinnosti a příjemných kulinářských překvapení. Pochutnávat si zde můžete na oblíbených pokrmech z celého světa v unikátním zambijském podání.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Safari Tent

Safari Tent

Toto jedinečné zázemí je vystavěno z přírodních materiálů a zahrnuje ložnici, venkovní koupelnu a posezení pod širým nebem...

Gastronomie a hotelové restaurace

Time + Tide Luwi dokázalo propojit mimořádné místo s bezkonkurenčními službami a gastronomickými skvosty. Kulinářský tým zde servíruje pokrmy, které nejen dobře chutnají, ale také vypadají. Vydejte se pro ranní kávu k ohništi a dopřejte si křupavé toasty při malebném východu slunce, vyzkoušejte tradiční zambijské recepty nebo prozkoumejte nabídku jídel, ve které se snoubí mezinárodní chutě s tradicí Zambie.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Zambii cestovní kancelář Deluxea

 V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zambii i je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování– všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

 • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné
  Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí)
  Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin
  Odletět můžete každý den
  Odlety zařídíme během 48 hodin

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zambii si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Kategorie a vybavení pokojů Time + Tide Luwi

Time + Tide Luwi se pyšní zázemím v národním parku South Luangwa, v civilizací nerušené lokalitě, kde široko daleko nenajdete žádný jiný kemp. Prožijte nezapomenutelnou dovolenou (v sezóně od 20.05. do 15.11.) na tomto odlehlém místě, kde není mobilní signál, ani jediná síť Wi-Fi, ale namísto toho zde na vás čeká flóra a fauna ve své přírodní podobě. Ubytujte se ve slaměném zázemí a usínejte za zvuku hyen, lvů a mnoha dalších zvířat. Co se týče elektřiny, svá zařízení si můžete nabít v hlavním stanu solární energií.

Součástí vybavení každé jednotky je: ložnice s postelí (manželská postel / oddělená lůžka), větrák, venkovní část s posezením, venkovní koupelna se sprchou.

Součástí pobytu je také zcela zdarma: transfer z nejbližšího letiště (mimo letiště Jeki), transfer do jiného kempu Time + Tide, přeprava parkem za pozorováním zvířat, pěší safari, safari plavba (pouze od února do března), bližší seznámení s místní kulturou, zábavný program pro celou rodinu, stravování (snídaně, oběd, večeře, vybrané nápoje), bezplatná služba praní prádla.

Nabídka pokojů

Safari Tent

Safari Tent foto

Toto jedinečné zázemí je vystavěno z přírodních materiálů a zahrnuje ložnici, venkovní koupelnu a posezení pod širým nebem.

Online cena a slevy Time + Tide Luwi ***

Profi foto hotelu Luwi ***

Gastronomie a hotelové restaurace Time + Tide Luwi

Time + Tide Luwi dokázalo propojit mimořádné místo s bezkonkurenčními službami a gastronomickými skvosty. Kulinářský tým zde servíruje pokrmy, které nejen dobře chutnají, ale také vypadají. Vydejte se pro ranní kávu k ohništi a dopřejte si křupavé toasty při malebném východu slunce, vyzkoušejte tradiční zambijské recepty nebo prozkoumejte nabídku jídel, ve které se snoubí mezinárodní chutě s tradicí Zambie.

Aktivity

Time + Tide Luwi nabízí následující aktivity:

 • pěší safari (květen–polovina listopadu)
 • safari plavbu lodičkou (únor–březen)
 • přepravu národním parkem South Luangwa a pozorování zvířat – ve dne i v noci
 • projížďku národním parkem terénním autem za doprovodu průvodce
 • zábavné safari pro celou rodinu
 • seznámení s místní kulturou
 • seznámení s nadací Time + Tide
 • 7denní výlet napříč Zambií v takzvaném období „green season“ (listopad–květen)
 • 10denní výlet napříč Zambií
 • 11denní výlet napříč Zambií a Madagaskarem
 • lázeňské procedury
 • přespání pod hvězdami „Sleepout Under the Stars“ (za příplatek)

Fantastickou aktivitou je přespání pod hvězdami, takzvané „Sleepout Under the Stars“. Vydejte se za doprovodu týmu Time + Tide vstříc divočině národního parku South Luangwa, nechte se nabít emocemi naprostého propojení s přírodou a umocněte svůj safari zážitek. Aby bylo zajištěno co možná největší pohodlí, budete mít připravený dočasný kemp – ohniště, o něž se postará šéfkuchař; lůžka s moskytiérou a toaletu v křovinách. Maximální kapacita: od 2 až do 8 osob (k dispozici je 10 stanů). Dostupnost: 20. 05. – 31. 10.

Národní park South Luangwa je známý především pro pozorování levhartů, spatřit zde však můžete mnohem víc zvířat jako jsou lvi, sloni, hroši, krokodýli, buvoli, hyeny, zebry, žirafy, antilopy, kočkodani červenozelení, paviáni, ženetky, komby, dikobrazi a další.

Největší pravděpodobnost výskytu:

 • v dubnu: ptactva
 • v červnu: lvů
 • v září–říjnu: servalů a karakalů
 • v září–listopadu: včelaříků karmínových
 • v září–listopadu: šelem
 • v září–listopadu: slonů
 • ke konci října–listopadu: psů hyenových

Děti v hotelu Luwi ***

Time + Tide Luwi je otevřen pro hosty všech věkových kategorií a nabízí širokou škálu aktivit, kterou potěší každého návštěvníka. Safari projížďky jsou zpestřeny zábavným programem, kde se děti přiučí něco o přírodě, divokých zvířatech a kultuře. Mohou se naučit stopovat od zkušených stopařů, následně své znalosti aplikovat na procházce, nastražit kamerovou past a zjistit, jaká zvířata přišla v noci na obhlídku. Také mají možnost se seznámit s prací v Time + Tide, jako například s obsluhováním, se servírováním či s vařením. Nezapomenutelným zážitkem je safari plavba lodičkou nebo výroba suvenýrů – pletení košů / pokrývky hlavy s lokálními umělci, sestavení šperku z přírodních materiálů a vyzdobení povlaku na polštář safari tematikou. Součástí programu je rovněž řada stolních her, vyprávění spousty zajímavých příběhů, pro děti od 12 let pěší safari a přespání pod hvězdami. Služba hlídání dětí je dostupná za příplatek.

Za zmínku ale jistě stojí, že nejlepší volbou pro rodinnou dovolenou je Time + Tide Chinzombo a Time + Tide Mchenja, kde najdete speciální stan pro všechny členy výpravy. Zvažte proto návštěvu právě těchto přepychových kempů.

Doprava do hotelu Time + Tide Luwi

Přeprava z letiště Mfuwe trvá cca dvě hodiny a zajišťuje ji bezplatně Time + Tide Luwi.

Mapa - Time + Tide Luwi ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Zambie do hotelu Time + Tide Luwi ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Time + Tide Luwi ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Time + Tide Luwi ***

Factsheet

Letová spojení do Zambie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.