Bluebay Beach Resort Spa *****

Ideální luxusní resort pro odpočinek i nejrůznější aktivity

Bluebay Beach Resort Spa

Bluebay Beach Resort Spa ***** Zanzibar

Bluebay Beach Resort & Spa je situován na nejluxusnější bílé písčité pláži ostrova Zanzibar. Resort se nachází na krásném 30 akrů velkém pozemku s vlastními chatami umístěnými na vyšších místech s vyhlídkou na zelenající se zahrady, veřejná místa, bazén, více než tisíc palem, pláž a azurové moře.

Lokalita: ZanzibarMapa

Resort se nachází na východním pobřeží ostrova Zanzibar v oblasti zvané Kiwengwa. Z letiště Abeid Karume Airport do resortu dorazíte za každého počasí za méně než hodinu klidné jízdy po asfaltové silnici.

Resort je vhodný jak pro zamilované páry, tak pro aktivní cestovatele a rodiny s dětmi. Nabízí možnost svatebních obřadů, řadu sportovního vyžití a pro malé hosty dětský klub.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Bc. Petra Melková, 724 065 777,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 
Specialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

 • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
 • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
 • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
 • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
 • Odletět můžete každý den.
 • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Kategorie a vybavení pokojů Bluebay Beach Resort Spa

Resort nabízí celkem 112 pokojů, které jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, šatnou, koupelnou, venkovní verandou nebo balkonem, klimatizací, stropními ventilátory, mini-barem, fénem, telefonem, satelitní TV, trezorem a příslušenstvím k přípravě čaje a kávy.

Nabídka pokojů

Garden Rooms

Garden Rooms (45 m²) se nacházejí v krásné tropické zahradě, ve třech bungalovech, přičemž každý z nich poskytuje dva pokoje Garden. Jedná se o cenově nejdostupnější pokoje, a proto je třeba včasná rezervace.

Superior Rooms

Superior Rooms (50 m²) se pyšní výhledem na moře. Nacházejí se v blízkosti zahrad, veřejných částí, bazénu a krásné písčité pláže. Tato kategorie pokojů je mezi hosty nejoblíbenější.

Junior Suites

Junior Suites (90 m²) představují tři bungalovy, z nichž každý tvoří dvě propojené suity. Nacházejí se v soukromé oblasti v blízkosti oceánu. Mají výhled na moře a sestávají se z velké ložnice s manželskou postelí, koupelny a verandy, která nabízí oblíbenou venkovní sprchu. Představují soukromí a exkluzivitu v soukromém křídle resortu.

Sultan Suites

Sultan Suites jsou místem, kde by i sultáni ze Zanzibaru chtěli nocovat. Po více než dvě stě let byly ostrovy Unguja a Pemba spolu s většinou východního pobřeží Afriky pod vládou mocných Sultánů ze Zanzibaru. Ti žili ve svých velkolepých palácích, kde byly překrásné a prostorné pokoje vybaveny každým představitelným výtvorem, jenž mohl zvýšit jejich komfort. V Bluebay Beach Resortu najdete dva „super-deluxe“ pokoje, kde by jistě chtěl pobývat i nejeden sultán. Uvnitř pokojů je k dispozici velká postel s nebesy a sítí proti komárům, „walk-in“ šatna, vlastní koupelna a venkovní veranda či balkón.

Sultan Suite

Sultan Suites jsou apartmá, kde by chtěli pobývat i Sultáni. Po více než dvě stě let byly ostrovy Unguja a Pemba spolu s většinou východního pobřeží Afriky pod vládou mocných Sultánů ze Zanzibaru. Ti žili ve svých velkolepých palácích, kde byly překrásné a prostorné pokoje vybaveny každým představitelným výtvorem, jenž mohl zvýšit jejich komfort. V Bluebay Beach Resortu najdete dva „super-deluxe“ pokoje, kde by jistě chtěl pobývat i nejeden ze Sultánů. Uvnitř pokojů je k dispozici velká postel s nebesy a sítí proti komárům, „walk-in“ šatna, vlastní koupelna, venkovní veranda či balkón, klimatizace, stropní větrák, mini-bar, vysoušeče vlasů, telefony, satelitní TV, elektronický sejf a zařízení na přípravu kávy a čaje. Situovány na samé hranici Indického oceánu, pouze pár metrů od brilantní, bílé písčité pláže Kiwengwa, jsou tyto dva apartmány navštěvovány sluhy oblečenými v tradičních svahilských róbách a jejich jediným cílem je zajistit, že každé Vaše přání bude naplněno a překonáno. Prostorné verandy vybavené v pravém zanzibarském stylu poskytují ideální místo pro oproštění se od obav a starostí všedního života, zatímco obrovské pokoje s postelemi o velikosti Sultan Vám z první ruky zprostředkují zážitek hodný Sultánů. Samozřejmě žádný Sultán nikdy neměl přístup ke všemu současnému hi-tec vybavení, jež naleznete v těchto pokojích, ale buďte si jistí, že kdyby některý z nich Sultans Suites navštívil, schválil by veškeré moderní zařízení, jež je zde zahrnuto.

Pláž a moře

Krásná široká pláž s prachovým bílým pískem se táhne do dálky podél celého resortu. Pláž láká k relaxaci, dlouhým procházkám, ale i romantické večeři za zvuků příboje.

Online cena a slevy Bluebay Beach Resort Spa *****

Profi foto hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

Gastronomie a hotelové restaurace Bluebay Beach Resort Spa

Bluebay Beach Resort zve své hosty do následujících restaurací a barů:

V restauraci Makuti si při jídle můžete vychutnat výhled na bazén a oceán. Jedná se o hlavní stravovací zařízení resortu, jež servíruje snídaně a večeře všem hostům v rámci polopenze. Plnou penzi, v rámci níž je zahrnut i oběd, lze přiobjednat. Snídaně se podávají od 7:00 do 10:00, obědy od 12:30 do 15:00 a večeře od 19:00 do 22:00. Snídaně jsou servírovány na způsob bufetu a můžete sledovat kuchaře v akci. Večeře jsou podávány v deseti cyklických menu na různá témata. Tematické večeře jsou připravovány během speciálních indických, italských, svahilských, orientálních
a zanzibarských večerů. Nechybí zde ani Set Menu, BBQ Nyama Choma (barbecue), menu Cesta kolem světa, mořské plody Kiwengwa či noc s Gala večeří. Kromě místní kapely je zde vždy po večeři určitý typ zábavy. Můžete shlédnout svahilské tanečníky, naslouchat hudbě Taarab, vidět akrobaty či být svědky některého z živých vystoupení dalších zanzibarských kapel. V restauraci jsou vyhrazena místa jak pro kuřáky, tak nekuřáky. Muži by měli být oblečeni v košili či tričku s límečkem. Povoleny nejsou kraťasy ani trička bez rukávů. Ženy by měly být oděny decentně. Doporučeny jsou šaty.

The Pool Bar se nachází u bazénu a servíruje široký výběr vín, destilátů, minerálních vod, čerstvých džusů a specielních druhů kávy. Otevřeno je od 10:00 do 22:00. Nabízí se zde i koktejly před a po večeři stejně jako kultivované prostředí pro odpočinek hostů, kteří si tak mohou vychutnat nejrůznější druhy zábavy po večerech. Většinu večerů je k dispozici živá hudba až do konce otevírací doby.

The Beach Bar and Restaurant je báječným místem pro hosty, kteří chtějí zlehka popíjet studené nápoje, dát si některou z přímořských specialit, pizzu či jiné lehké občerstvení. Vše je servírováno v krásném a neformálním prostředí na pláži. Místo je zastřešeno. Můžete se zde tedy schovat před poledním sluncem. Pro hosty resortu se zde servírují i á la carte obědy. Otevřeno je od 10:00 do 18:00.

The Bahari Grill je nejlepším místem na ostrově, kde si můžete dát steaky či mořské plody. Restaurace se specializuje na večeře a nabízí vskutku nevídaný gastronomický zážitek. Je otevřena pouze po večerech a je potřeba si zde rezervovat místo. Novomanželé, jež stráví v resortu alespoň sedm nocí, zde mají zajištěnu jednu večeři bohatou na mořské plody zdarma. Pozor. Muži by měli být oblečeni v košili či tričku s límečkem. Povoleny nejsou kraťasy ani trička bez rukávů. Ženy by měly být oděny decentně. Doporučeny jsou šaty.

Club24 Restaurant je exklusivním místem pro stravování hostů Club24 a dalších osmi apartmánů
v resortu. Z restaurace je výhled na bazén a odpočívárnu. Snídaně se zde podávají mezi 7:00 a 12:00. Vybrat si zde můžete z mnoha druhů pečiva, cereálií, džusů i teplých jídel (např. vejce, slanina, fazole atd.). Obědy se servírují od 12:00 do 18:00. Aperitiv si zde můžete dopřát mezi 18:00 a 20:00.

Sport a wellness hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

Pobyt v Bluebay Beach Resort si užijí ti, kteří chtějí relaxovat na pláži i ti, co touží po dovolené naplněné aktivitami. Místo se najde i pro cestovatele, kteří chtějí spojit podnikání s volným časem a to díky nedalekým konferenčním prostorám.

Resort nabízí následující aktivity:

 • rybaření
 • potápění
 • windsurfing
 • kajaky
 • peddle boats
 • hobie cats
 • bongo jumpe (vodní trampolína)
 • body boards
 • tenisové kurty
 • plážový volejbal
 • stolní tenis
 • kulečník
 • stolní hry

Po dni plném dobrodružství se svěřte do pečující náruče místních lázní Oasis. Prioritou hotelů Bluebay byla vždy harmonie s přírodním prostředím. Zdejší lázně proto reflektují přírodního ducha. Podlaha je zde kompletně dřevěná, u tropických rostlin srší voda a skrze doškovou střechu rostou palmy. Tyto lázně osvěží vaše tělo a povznesou vaši mysl.

Oasis Spa jsou proslaveny svými profesionálními masážemi, které ruku v ruce s přírodním prostředím dělají hotové zázraky. Postupně se ve vás uvelebí dokonalý pocit pohody a personál vás provede skrze několik vzdušných pokojů s výhledem na pláž a tyrkysový oceán, kde budete moci absolvovat nejrůznější procedury ku prospěchu vašeho těla i duše. Zdejší profesionálové jsou unikátní v tom, jak dokážou vyjít vstříc individuálním potřebám každého hosta.

Jako vše v Oasis Spa i produkty pro ošetřování vaší pokožky byly vybrány s ohledem na jejich čistě přírodní ingredience. Pro opravdu pamětihodný zážitek požádejte svého terapeuta, aby před vámi namíchal mix místního koření a ovoce. Všechny tyto čerstvě připravené přírodní kůry mají blahodárný vliv na vaše tělo a jejich aroma okouzlí a uvolní vaši mysl. Během svého pobytu stimulujte také své chuťové buňky a vyzkoušejte něco z nabídky zdravého jídla zdejšího šéfkuchaře, jenž používá pouze ingredience vypěstované ve zdejších zahradách. Nebudete litovat.

Děti v hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

Pro děti od 3 do 13 let je v resortu zajištěn dětský klub, který nabízí řadu zábavných aktivit každý den a týdenní tematické programy. Děti si pohrají uvnitř i venku a kromě zábavy dojde i na vzdělávání. Dozví se něco více o svahilské kultuře a naučí se pár slov ve svahilštině. Všichni animátoři prošli speciálním školením první pomoci a většina z nich porozumí i řadě cizích jazyků. Klub je otevřen od 10:00 do 18:30, kdy je možné podávat večeři pro děti.

Resort poskytuje i službu hlídání dětí za poplatek.

Mapa - Bluebay Beach Resort Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Zanzibar do hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Bluebay Beach Resort Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Bc. Petra Melková, 724 065 777,

Recenze hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení na Zanzibar

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Bc. Petra Melková
Bluebay Beach Resort Spa
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.