Bluebay Beach Resort Spa *****

Ideální luxusní resort pro odpočinek i nejrůznější aktivity

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Bluebay Beach Resort Spa *****

Lokalita Zanzibar | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Bluebay Beach Resort Spa ***** Zanzibar

Bluebay Beach Resort & Spa je situován na nejluxusnější bílé písčité pláži ostrova Zanzibar. Resort se nachází na krásném 30 akrů velkém pozemku s vlastními chatami umístěnými na vyšších místech s vyhlídkou na zelenající se zahrady, veřejná místa, bazén, více než tisíc palem, pláž a azurové moře.

Resort se nachází na východním pobřeží ostrova Zanzibar v oblasti zvané Kiwengwa. Z letiště Abeid Karume Airport do resortu dorazíte za každého počasí za méně než hodinu klidné jízdy po asfaltové silnici.

Resort je vhodný jak pro zamilované páry, tak pro aktivní cestovatele a rodiny s dětmi. Nabízí možnost svatebních obřadů, řadu sportovního vyžití a pro malé hosty dětský klub.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Garden Rooms

Garden Rooms

Garden Rooms (45 m²) se nacházejí v krásné tropické zahradě, v šesti bungalovech, přičemž každý z nich poskytuje čtyři pokoje Garden. Pokoje Garden mají k dispozici společný bazén...

Superior Rooms

Superior Rooms

Superior Rooms (50 m²) se pyšní výhledem na moře. Nacházejí se v blízkosti zahrad, veřejných částí, bazénu a krásné písčité pláže. Tato kategorie pokojů je mezi hosty nejoblíbenější...

Junior Suites

Junior Suites

Junior Suites (90 m²) představují tři bungalovy, z nichž každý tvoří dvě propojené suity. Nacházejí se v soukromé oblasti v blízkosti oceánu...

Sultan Suite

Sultan Suite

Sultan Suites jsou apartmá, kde by chtěli pobývat i Sultáni. Po více než dvě stě let byly ostrovy Unguja a Pemba spolu s většinou východního pobřeží Afriky pod vládou mocných Sultán..

Gastronomie a hotelové restaurace

Bluebay Beach Resort zve své hosty do následujících restaurací a barů:

V restauraci Makuti si při jídle můžete vychutnat výhled na bazén a oceán. Jedná se o hlavní stravovací zařízení resortu, jež servíruje snídaně a večeře všem hostům v rámci polopenze. Plnou penzi, v rámci níž je zahrnut i oběd, lze přiobjednat. Snídaně se podávají od 7:00 do 10:00, obědy od 12:30 do 15:00 a večeře od 19:00 do 22:00. Snídaně jsou servírovány na způsob bufetu a můžete sledovat kuchaře v akci. Večeře jsou podávány v deseti cyklických menu na různá témata. Tematické večeře jsou připravovány během speciálních indických, italských, svahilských, orientálních
a zanzibarských večerů. Nechybí zde ani Set Menu, BBQ Nyama Choma (barbecue), menu Cesta kolem světa, mořské plody Kiwengwa či noc s Gala večeří. Kromě místní kapely je zde vždy po večeři určitý typ zábavy. Můžete shlédnout svahilské tanečníky, naslouchat hudbě Taarab, vidět akrobaty či být svědky některého z živých vystoupení dalších zanzibarských kapel. V restauraci jsou vyhrazena místa jak pro kuřáky, tak nekuřáky. Muži by měli být oblečeni v košili či tričku s límečkem. Povoleny nejsou kraťasy ani trička bez rukávů. Ženy by měly být oděny decentně. Doporučeny jsou šaty.

The Pool Bar se nachází u bazénu a servíruje široký výběr vín, destilátů, minerálních vod, čerstvých džusů a specielních druhů kávy. Otevřeno je od 10:00 do 22:00. Nabízí se zde i koktejly před a po večeři stejně jako kultivované prostředí pro odpočinek hostů, kteří si tak mohou vychutnat nejrůznější druhy zábavy po večerech. Většinu večerů je k dispozici živá hudba až do konce otevírací doby.

The Beach Bar and Restaurant je báječným místem pro hosty, kteří chtějí zlehka popíjet studené nápoje, dát si některou z přímořských specialit, pizzu či jiné lehké občerstvení. Vše je servírováno v krásném a neformálním prostředí na pláži. Místo je zastřešeno. Můžete se zde tedy schovat před poledním sluncem. Pro hosty resortu se zde servírují i á la carte obědy. Otevřeno je od 10:00 do 18:00.

The Bahari Grill je nejlepším místem na ostrově, kde si můžete dát steaky či mořské plody. Restaurace se specializuje na večeře a nabízí vskutku nevídaný gastronomický zážitek. Je otevřena pouze po večerech a je potřeba si zde rezervovat místo. Novomanželé, jež stráví v resortu alespoň sedm nocí, zde mají zajištěnu jednu večeři bohatou na mořské plody zdarma. Pozor. Muži by měli být oblečeni v košili či tričku s límečkem. Povoleny nejsou kraťasy ani trička bez rukávů. Ženy by měly být oděny decentně. Doporučeny jsou šaty.

Club24 Restaurant je exklusivním místem pro stravování hostů Club24 a dalších osmi apartmánů
v resortu. Z restaurace je výhled na bazén a odpočívárnu. Snídaně se zde podávají mezi 7:00 a 12:00. Vybrat si zde můžete z mnoha druhů pečiva, cereálií, džusů i teplých jídel (např. vejce, slanina, fazole atd.). Obědy se servírují od 12:00 do 18:00. Aperitiv si zde můžete dopřát mezi 18:00 a 20:00.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

 • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
 • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
 • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
 • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
 • Odletět můžete každý den.
 • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Kategorie a vybavení pokojů Bluebay Beach Resort Spa

Resort nabízí celkem 106 pokojů, které jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, šatnou, koupelnou, venkovní verandou nebo balkonem, klimatizací, stropními ventilátory, mini-barem, fénem, telefonem, satelitní TV, trezorem a příslušenstvím k přípravě čaje a kávy.

Nabídka pokojů

Garden Rooms

Garden Rooms

Garden Rooms (45 m²) se nacházejí v krásné tropické zahradě, v šesti bungalovech, přičemž každý z nich poskytuje čtyři pokoje Garden. Pokoje Garden mají k dispozici společný bazén.

Superior Rooms

Superior Rooms

Superior Rooms (50 m²) se pyšní výhledem na moře. Nacházejí se v blízkosti zahrad, veřejných částí, bazénu a krásné písčité pláže. Tato kategorie pokojů je mezi hosty nejoblíbenější.

Junior Suites

Junior Suites

Junior Suites (90 m²) představují tři bungalovy, z nichž každý tvoří dvě propojené suity. Nacházejí se v soukromé oblasti v blízkosti oceánu. Mají výhled na moře a sestávají se z velké ložnice s manželskou postelí, koupelny a verandy, která nabízí oblíbenou venkovní sprchu. Představují soukromí a exkluzivitu v soukromém křídle resortu.

Sultan Suite

Sultan Suite

Sultan Suites jsou apartmá, kde by chtěli pobývat i Sultáni. Po více než dvě stě let byly ostrovy Unguja a Pemba spolu s většinou východního pobřeží Afriky pod vládou mocných Sultánů ze Zanzibaru. Ti žili ve svých velkolepých palácích, kde byly překrásné a prostorné pokoje vybaveny každým představitelným výtvorem, jenž mohl zvýšit jejich komfort. V Bluebay Beach Resortu najdete dva „super-deluxe“ pokoje, kde by jistě chtěl pobývat i nejeden ze Sultánů. Uvnitř pokojů je k dispozici velká postel s nebesy a sítí proti komárům, „walk-in“ šatna, vlastní koupelna, venkovní veranda či balkón, klimatizace, stropní větrák, mini-bar, vysoušeče vlasů, telefony, satelitní TV, elektronický sejf a zařízení na přípravu kávy a čaje. Situovány na samé hranici Indického oceánu, pouze pár metrů od brilantní, bílé písčité pláže Kiwengwa, jsou tyto dva apartmány navštěvovány sluhy oblečenými v tradičních svahilských róbách a jejich jediným cílem je zajistit, že každé Vaše přání bude naplněno a překonáno. Prostorné verandy vybavené v pravém zanzibarském stylu poskytují ideální místo pro oproštění se od obav a starostí všedního života, zatímco obrovské pokoje s postelemi o velikosti Sultan Vám z první ruky zprostředkují zážitek hodný Sultánů. Samozřejmě žádný Sultán nikdy neměl přístup ke všemu současnému hi-tec vybavení, jež naleznete v těchto pokojích, ale buďte si jistí, že kdyby některý z nich Sultans Suites navštívil, schválil by veškeré moderní zařízení, jež je zde zahrnuto.

Pláž a moře

Krásná široká pláž s prachovým bílým pískem se táhne do dálky podél celého resortu. Pláž láká k relaxaci, dlouhým procházkám, ale i romantické večeři za zvuků příboje.

Online cena a slevy Bluebay Beach Resort Spa *****

Profi foto hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

Gastronomie a hotelové restaurace Bluebay Beach Resort Spa

Bluebay Beach Resort zve své hosty do následujících restaurací a barů:

V restauraci Makuti si při jídle můžete vychutnat výhled na bazén a oceán. Jedná se o hlavní stravovací zařízení resortu, jež servíruje snídaně a večeře všem hostům v rámci polopenze. Plnou penzi, v rámci níž je zahrnut i oběd, lze přiobjednat. Snídaně se podávají od 7:00 do 10:00, obědy od 12:30 do 15:00 a večeře od 19:00 do 22:00. Snídaně jsou servírovány na způsob bufetu a můžete sledovat kuchaře v akci. Večeře jsou podávány v deseti cyklických menu na různá témata. Tematické večeře jsou připravovány během speciálních indických, italských, svahilských, orientálních
a zanzibarských večerů. Nechybí zde ani Set Menu, BBQ Nyama Choma (barbecue), menu Cesta kolem světa, mořské plody Kiwengwa či noc s Gala večeří. Kromě místní kapely je zde vždy po večeři určitý typ zábavy. Můžete shlédnout svahilské tanečníky, naslouchat hudbě Taarab, vidět akrobaty či být svědky některého z živých vystoupení dalších zanzibarských kapel. V restauraci jsou vyhrazena místa jak pro kuřáky, tak nekuřáky. Muži by měli být oblečeni v košili či tričku s límečkem. Povoleny nejsou kraťasy ani trička bez rukávů. Ženy by měly být oděny decentně. Doporučeny jsou šaty.

The Pool Bar se nachází u bazénu a servíruje široký výběr vín, destilátů, minerálních vod, čerstvých džusů a specielních druhů kávy. Otevřeno je od 10:00 do 22:00. Nabízí se zde i koktejly před a po večeři stejně jako kultivované prostředí pro odpočinek hostů, kteří si tak mohou vychutnat nejrůznější druhy zábavy po večerech. Většinu večerů je k dispozici živá hudba až do konce otevírací doby.

The Beach Bar and Restaurant je báječným místem pro hosty, kteří chtějí zlehka popíjet studené nápoje, dát si některou z přímořských specialit, pizzu či jiné lehké občerstvení. Vše je servírováno v krásném a neformálním prostředí na pláži. Místo je zastřešeno. Můžete se zde tedy schovat před poledním sluncem. Pro hosty resortu se zde servírují i á la carte obědy. Otevřeno je od 10:00 do 18:00.

The Bahari Grill je nejlepším místem na ostrově, kde si můžete dát steaky či mořské plody. Restaurace se specializuje na večeře a nabízí vskutku nevídaný gastronomický zážitek. Je otevřena pouze po večerech a je potřeba si zde rezervovat místo. Novomanželé, jež stráví v resortu alespoň sedm nocí, zde mají zajištěnu jednu večeři bohatou na mořské plody zdarma. Pozor. Muži by měli být oblečeni v košili či tričku s límečkem. Povoleny nejsou kraťasy ani trička bez rukávů. Ženy by měly být oděny decentně. Doporučeny jsou šaty.

Club24 Restaurant je exklusivním místem pro stravování hostů Club24 a dalších osmi apartmánů
v resortu. Z restaurace je výhled na bazén a odpočívárnu. Snídaně se zde podávají mezi 7:00 a 12:00. Vybrat si zde můžete z mnoha druhů pečiva, cereálií, džusů i teplých jídel (např. vejce, slanina, fazole atd.). Obědy se servírují od 12:00 do 18:00. Aperitiv si zde můžete dopřát mezi 18:00 a 20:00.

Sport a wellness hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

Pobyt v Bluebay Beach Resort si užijí ti, kteří chtějí relaxovat na pláži i ti, co touží po dovolené naplněné aktivitami. Místo se najde i pro cestovatele, kteří chtějí spojit podnikání s volným časem a to díky nedalekým konferenčním prostorám.

Resort nabízí následující aktivity:

 • rybaření
 • potápění
 • windsurfing
 • kajaky
 • peddle boats
 • hobie cats
 • bongo jumpe (vodní trampolína)
 • body boards
 • tenisové kurty
 • plážový volejbal
 • stolní tenis
 • kulečník
 • stolní hry

Po dni plném dobrodružství se svěřte do pečující náruče místních lázní Oasis. Prioritou hotelů Bluebay byla vždy harmonie s přírodním prostředím. Zdejší lázně proto reflektují přírodního ducha. Podlaha je zde kompletně dřevěná, u tropických rostlin srší voda a skrze doškovou střechu rostou palmy. Tyto lázně osvěží vaše tělo a povznesou vaši mysl.

Oasis Spa jsou proslaveny svými profesionálními masážemi, které ruku v ruce s přírodním prostředím dělají hotové zázraky. Postupně se ve vás uvelebí dokonalý pocit pohody a personál vás provede skrze několik vzdušných pokojů s výhledem na pláž a tyrkysový oceán, kde budete moci absolvovat nejrůznější procedury ku prospěchu vašeho těla i duše. Zdejší profesionálové jsou unikátní v tom, jak dokážou vyjít vstříc individuálním potřebám každého hosta.

Jako vše v Oasis Spa i produkty pro ošetřování vaší pokožky byly vybrány s ohledem na jejich čistě přírodní ingredience. Pro opravdu pamětihodný zážitek požádejte svého terapeuta, aby před vámi namíchal mix místního koření a ovoce. Všechny tyto čerstvě připravené přírodní kůry mají blahodárný vliv na vaše tělo a jejich aroma okouzlí a uvolní vaši mysl. Během svého pobytu stimulujte také své chuťové buňky a vyzkoušejte něco z nabídky zdravého jídla zdejšího šéfkuchaře, jenž používá pouze ingredience vypěstované ve zdejších zahradách. Nebudete litovat.

Děti v hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

Pro děti od 3 do 13 let je v resortu zajištěn dětský klub Toto, který nabízí řadu zábavných aktivit každý den a týdenní tematické programy. Děti si pohrají uvnitř i venku a kromě zábavy dojde i na vzdělávání. Dozví se něco více o svahilské kultuře a naučí se pár slov ve svahilštině. Všichni animátoři prošli speciálním školením první pomoci a většina z nich porozumí i řadě cizích jazyků. Klub je otevřen od 10:00 do 18:30, kdy je možné podávat večeři pro děti.

Resort poskytuje i službu hlídání dětí za poplatek.

Mapa - Bluebay Beach Resort Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Zanzibar do hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Bluebay Beach Resort Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení na Zanzibar

Bc. Petra Melková
Bluebay Beach Resort Spa
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.