Bluebay Beach Resort Spa *****

Zanzibar

Ideální luxusní resort pro odpočinek i nejrůznější aktivity

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Bluebay Beach Resort Spa *****

Lokalita Zanzibar, Zanzibar, Kiwengwa | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Tradiční svahilská architektura Jedna z nejkrásnějších pláží východního pobřeží Vhodný pro páry i rodiny s dětmi
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Bluebay Beach Resort Spa ***** Zanzibar

Bluebay Beach Resort & Spa je situován na široké bíle písčité pláži Kiwengwa na východním pobřeží ostrova Zanzibar. Resort se nachází v tropických zahradách s více než tisíci palem na krásném 30 akrů velkém pozemku.

Ubytování nabízí v útulných bungalovech a vilách s tradiční doškovou střechou, které jsou zařízené v zanzibarském stylu s ručně vyřezávaným nábytkem. Většina pokojů nabízí výhledy do zahrady a směrem na oceán.

Restaurace v Bluebay Beach Resort představují místní ingredience Zanzibaru s důrazem na čerstvé mořské plody a moderní kuchyni. Hlavní restaurace Makuti poskytuje krásné prostředí s nádhernými výhledy na bazén a nekončící oceán. Servíruje mezinárodní pokrmy a kromě snídaní a obědů nabízí i tematické večeře s živou zábavou. Pokud dáváte přednost exkluzivnímu stolování, vyzkoušejte Bahari Grill na pláži, který je známý díky svým čerstvým mořským plodům a italským specialitám. 

Bluebay Beach Resort disponuje širokým sportovním zázemím. Pro aktivní odpočinek můžete využít bazén, fitness centrum, tenisové kurty, profesionální PADI centrum nebo a pestrou nabídku vodních sportů na pláži. Pokud toužíte po uvolnění a relaxaci, určitě nevynechejte návštěvu místních lázní Oasis Spa. 

Resort Bluebay Beach Resort & Spa nabízí dokonalý zážitek z tropického ostrova koření. Je vhodný jak pro zamilované páry, tak pro aktivní cestovatele a rodiny s dětmi. 

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Bluebay Beach Resort Spa

Bluebay Beach Resort & Spa je umístěn hned vedle svého sesterského resortu Sultan Sands Island Resort, se kterým společně sdílí sportovní aktivity, lázně Oasis a téměř 500 metrů dlouhý úsek krásné pláže. V sousedním resortu můžete také využít Casablanca Lounge, která během dne slouží jako kavárna. Navečer se promění v místo, kde si do pozdních večerních hodin mohou hosté vychutnat osvěžující nápoje a koktejly.

Pohodlné pokoje Garden představují komplex šesti bungalovů se samostatným bazénem a výhledem do zahrady. Naopak Superior pokoje jsou umístěny ve vyvýšené části areálu a nabízí tak výhled směrem na oceán. Pro maximální pohodlí vyzkoušejte Junior Sute nebo Sultan Suite s privátním vstupem na pláž.

Pro zamilované páry doporučujeme navštívit restauraci Bahari Grill s jedinečnou romantickou atmosférou. Navíc pro novomanžele, kteří v resortu stráví alespoň sedm nocí, nabízí jako bonus večeři zdarma.  

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Rooms

Garden Rooms

Garden Rooms (45 m²) se nachází v krásné tropické zahradě v šesti bungalovech s doškovou střechou, přičemž každý z bungalovů zahrnuje čtyři pokoje Garden...

Superior Rooms

Superior Rooms

Superior Rooms (50 m²) se nachází ve vyvýšené části areálu v tropické zahradě. Superior pokoje jsou umístěny v přízemí či patře samostatných vilek s doškovou střechou...

Junior Suites

Junior Suites

Junior Suites (90 m²) představují tři bungalovy, z nichž každý tvoří dvě propojené suity. Nachází se v soukromé části resortu přibližně třicet metrů od pláže a nabízí soukrom..

Gastronomie a hotelové restaurace

Bluebay Beach Resort zve své hosty do následujících restaurací a barů:

V restauraci Makuti si při jídle můžete vychutnat příjemné vnitřní i venkovní prostředí s výhledy na bazén a oceán. Jedná se o hlavní restauraci resortu, jež servíruje snídaně od 7:00 do 10:00 hodin, obědy od 12:30 do 15:00 hodin a večeře od 19:00 do 22:00 hodin. Snídaně jsou servírovány na způsob bufetu, kdy můžete sledovat kuchaře v akci. Obědy jsou podávány formou bufetu, večeře formou bufetu nebo table d’hote. Večeře jsou obvykle tematické a zahrnují grilované mořské plody, svahilskou, italskou, orientální a africko-arabskou kuchyni. 

Kromě místní kapely je zde vždy po večeři určitý typ zábavy. Můžete shlédnout svahilské tanečníky, naslouchat hudbě Taarab, vidět akrobaty či být svědky některého z živých vystoupení dalších zanzibarských kapel. V restauraci se dbá na dress code, nejsou povoleny kraťasy ani trička bez rukávů.

Palms Pool Bar se nachází u bazénu a servíruje široký výběr vín, destilátů, minerálních vod, čerstvých džusů a speciálních druhů kávy. Otevřeno je od 10:00 do 22:00. Nabízí se zde i koktejly před a po večeři stejně jako prostředí pro odpočinek hostů, kteří si tak mohou vychutnat nejrůznější druhy zábavy po večerech. Většinu večerů je k dispozici živá hudba až do konce otevírací doby.

Blue Marlin Beach Restaurant nabízí neformálním prostředí u pláže ve stínu tropické vegetace. Restaurace podává á la carte obědy a specializuje se na čerstvé mořské plody a grilované pokrmy. Stravování v Blue Marlin Beach Restaurant je za poplatek.

The Bahari Grill servíruje exkluzivní pokrmy v době obědů a večeří  formou  á la carte . Můžete zde ochutnat výtečné mořské plody, místní a italské speciality. Stravování v Bahari Grill je za poplatek. V restauraci se dbá na dress code, nejsou povoleny kraťasy ani trička bez rukávů. Pro novomanžele, kteří v resortu stráví alespoň sedm nocí, nabízí jako bonus večeři zdarma.  

Blu Deli Terrace Café zastupuje kavárnu s terasou, kde si můžete vychutnat čerstvě mletou kávu, místní pečivo, koláče, sedviče a další drobné občerstvení. Blu Deli Terrace Café je ideálním místem pro osvěžení po náročném dni. Hrajte deskové hry, využijte wi-fi připojení nebo ochutnejte místní lahodnou zmrzlinu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Kategorie a vybavení pokojů Bluebay Beach Resort Spa

Resort Bluebay nabízí celkem 106 pokojů v kategoriích Garden Room (24), Superior Room (74), Junior Suite (6) a Sultan Suite (2). Všechny pokoje v hotelu jsou prostorné, světlé a zařízené v zanzibarském stylu s ručně vyřezávaným nábytkem. 

Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, šatnou, koupelnou, venkovní verandou nebo balkonem, klimatizací, stropními ventilátory, mini-barem, fénem, telefonem, satelitní TV, trezorem a příslušenstvím k přípravě čaje a kávy.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Rooms

Garden Rooms

Garden Rooms (45 m²) se nachází v krásné tropické zahradě v šesti bungalovech s doškovou střechou, přičemž každý z bungalovů zahrnuje čtyři pokoje Garden. Pokoje jsou umístěné v přízemí nebo prvním patře a kombinují světlé a tmavé tóny dřeva. Pro komplex pokojů Garden je dispozici společný bazén s lehátky a slunečníky.

Superior Rooms

Superior Rooms

Superior Rooms (50 m²) se nachází ve vyvýšené části areálu v tropické zahradě. Superior pokoje jsou umístěny v přízemí či patře samostatných vilek s doškovou střechou. Design pokoje je laděn do světlých barev dřeva v kombinaci s pastelovými barvami. Díky výhledu do zahrady a směrem na azurový oceán, je tato kategorie pokojů mezi hosty nejoblíbenější.

Junior Suites

Junior Suites

Junior Suites (90 m²) představují tři bungalovy, z nichž každý tvoří dvě propojené suity. Nachází se v soukromé části resortu přibližně třicet metrů od pláže a nabízí soukromí a exkluzivitu v soukromém křídle resortu. Kromě tradičního vyřezávaného nábytku zdobí Junior Suite i nevšední strop s dřevěnými trámy. Každá suite se skládá z velké ložnice s manželskou postelí, salonku s posezením, koupelny s vanou a prostorné verandy, která nabízí i oblíbenou venkovní sprchu. Pokoje poskytují výhledy na azurový oceán.

Sultan Suite

Sultan Suite

Sultan Suites zastupují dvě prostorná apartmá, která svým designem a zařízením evokují dávné doby sultánů. Komfortní apartmá jsou umístěna pár metrů od pláže v samostatném bungalovu. Pod tradiční doškovou střechou Vás upoutá strop s nevšedními dřevěnými trámy. V pokoji budete mít k dispozici velkou postel s nebesy, „walk-in“ šatnu, koupelnu s vanou a prostornou venkovní terasu s posezením, odkud budete mít privátní přístup přímo na pláž. Pro větší rodiny nabízí Sultan Suites i možnost vzájemně propojitelných apartmá.

Pláž a moře

Krásná široká pláž s prachovým bílým pískem se táhne do dálky podél celého resortu. Pláž láká k relaxaci, dlouhým procházkám, ale i romantické večeři za zvuků příboje. Vzhledem k umístění resortu na východní straně ostrova je pláž v průběhu dne ovlivněna střídáním přílivem a odlivem (při odlivu v závislosti na fázi měsíce může moře ustoupit o cca 350-600 m). Během odlivu se můžete procházet po "pláži", kde standardně bývá moře.

 

Online cena a slevy Bluebay Beach Resort Spa *****

Profi foto hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

Gastronomie a hotelové restaurace Bluebay Beach Resort Spa

Bluebay Beach Resort zve své hosty do následujících restaurací a barů:

V restauraci Makuti si při jídle můžete vychutnat příjemné vnitřní i venkovní prostředí s výhledy na bazén a oceán. Jedná se o hlavní restauraci resortu, jež servíruje snídaně od 7:00 do 10:00 hodin, obědy od 12:30 do 15:00 hodin a večeře od 19:00 do 22:00 hodin. Snídaně jsou servírovány na způsob bufetu, kdy můžete sledovat kuchaře v akci. Obědy jsou podávány formou bufetu, večeře formou bufetu nebo table d’hote. Večeře jsou obvykle tematické a zahrnují grilované mořské plody, svahilskou, italskou, orientální a africko-arabskou kuchyni. 

Kromě místní kapely je zde vždy po večeři určitý typ zábavy. Můžete shlédnout svahilské tanečníky, naslouchat hudbě Taarab, vidět akrobaty či být svědky některého z živých vystoupení dalších zanzibarských kapel. V restauraci se dbá na dress code, nejsou povoleny kraťasy ani trička bez rukávů.

Palms Pool Bar se nachází u bazénu a servíruje široký výběr vín, destilátů, minerálních vod, čerstvých džusů a speciálních druhů kávy. Otevřeno je od 10:00 do 22:00. Nabízí se zde i koktejly před a po večeři stejně jako prostředí pro odpočinek hostů, kteří si tak mohou vychutnat nejrůznější druhy zábavy po večerech. Většinu večerů je k dispozici živá hudba až do konce otevírací doby.

Blue Marlin Beach Restaurant nabízí neformálním prostředí u pláže ve stínu tropické vegetace. Restaurace podává á la carte obědy a specializuje se na čerstvé mořské plody a grilované pokrmy. Stravování v Blue Marlin Beach Restaurant je za poplatek.

The Bahari Grill servíruje exkluzivní pokrmy v době obědů a večeří  formou  á la carte . Můžete zde ochutnat výtečné mořské plody, místní a italské speciality. Stravování v Bahari Grill je za poplatek. V restauraci se dbá na dress code, nejsou povoleny kraťasy ani trička bez rukávů. Pro novomanžele, kteří v resortu stráví alespoň sedm nocí, nabízí jako bonus večeři zdarma.  

Blu Deli Terrace Café zastupuje kavárnu s terasou, kde si můžete vychutnat čerstvě mletou kávu, místní pečivo, koláče, sedviče a další drobné občerstvení. Blu Deli Terrace Café je ideálním místem pro osvěžení po náročném dni. Hrajte deskové hry, využijte wi-fi připojení nebo ochutnejte místní lahodnou zmrzlinu.

Sport a wellness hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

Pobyt v Bluebay Beach Resort si užijí ti, kteří chtějí relaxovat na pláži i ti, co touží po dovolené naplněné aktivitami. Místo se najde i pro cestovatele, kteří chtějí spojit podnikání s volným časem a to díky nedalekým konferenčním prostorám. Bluebay Beach resort sdílí společné sportovní zázemí a lázně se sousedícím resortem Sultan Sands a nabízí následující sportovní aktivity: plážový volejbal, rybaření, plavby lodí, šnorchlování a potápění, windsurfing a další vodní sporty. Dále disponuje vybavením jako je fitness centrum, tenisové kurty, stolní tenis, kulečník nebo stolní hry.

Bluebay Beach Resort je domovem pro uznávané  pětihvězdičkové PADI centrum One Ocean dive Centre, které se postará o veškeré Vaše potřeby a bezpečnosti při vodních sportech.

Po dni plném dobrodružství se svěřte do pečující náruče místních lázní Oasis. Lázně jsou idylicky situovány přímo na pláži, kde Vám chladný vánek a zvuky oceánu poskytnou dokonalý zážitek z relaxace. Kvalifikovaní terapeuti nabízí působivou škálu procedur, které Vás zprostí stresu moderního každodenního života a přinesou blahodárné uvolnění. Odpočiňte si a objevte tichý a uklidňující prostor pro úplnou relaxaci a pohodu.

 

Děti v hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

Pro děti od 3 do 13 let je v resortu zajištěn dětský klub Toto, který nabízí řadu zábavných aktivit každý den a týdenní tematické programy. Děti si pohrají uvnitř i venku a kromě zábavy dojde i na vzdělávání. Dozví se něco více o svahilské kultuře a naučí se pár slov ve svahilštině. Všichni animátoři prošli speciálním školením první pomoci a většina z nich porozumí i řadě cizích jazyků. Klub je otevřen od 10:00 do 18:30, kdy je možné podávat večeři pro děti.

Resort poskytuje i službu hlídání dětí za poplatek.

Doprava do hotelu Bluebay Beach Resort Spa

Z mezinárodního letiště Abeid Karume Airport trvá cesta do resortu  méně než hodinu klidné jízdy po asfaltové silnici.

Mapa - Bluebay Beach Resort Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Zanzibar do hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Bluebay Beach Resort Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Bluebay Beach Resort Spa *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Zanzibar

Bc. Petra Melková
Bluebay Beach Resort Spa
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.