Sultan Sands Island Resort ****

Kouzelný resort s africkou architekturou a krásnými palmovými zahradami

Sultan Sands Island Resort

Sultan Sands Island Resort **** Zanzibar

Sultan Sands Island Resort je nejnovějším počinem Bluebay Hotels Group. Své první hosty přivítal v červenci 2008.

Lokalita: ZanzibarMapa

Tento resort představuje magickou africkou atmosféru. Nabízí 76 pokojů v africkém stylu, které se nachází v blízkosti pláže. Resort je uhnízděn v 25 akrové upravené zahradě, kterou zdobí více než 1000 palem.

Sultan Sands Island Resort je umístěn hned vedle svého sesterského resortu Bluebay Beach Resort & Spa u překrásné dlouhé pláže v oblasti zvané Kiwengwa na východním pobřeží Zanzibaru. Z letiště Abeid Karume Airport do resortu dorazíte za každého počasí za méně než hodinu klidné jízdy po asfaltové silnici.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Bc. Petra Melková, 724 065 777,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 
Specialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

 • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
 • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
 • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
 • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
 • Odletět můžete každý den.
 • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Kategorie a vybavení pokojů Sultan Sands Island Resort

Sultan Sands Island Resort poskytuje celkem 76 pokojů (56 pokojů Pwani a 20 pokojů Bahari). Každý pokoj v obou kategoriích nabízí prostornou ložnici, oddělenou šatnu, samostatnou koupelnu
a verandu či balkón.

Pokoje jsou zařízeny vkusným zanzibarským nábytkem, mají jednu či dvě velké postele o velikosti queen se sítěmi proti komárům, oddělenou šatnu, samostatnou koupelnu se sprchou a prostornou verandu. Z vymožeností moderní doby vám zde budou k dispozici klimatizace, stropní větráky, satelitní TV, minibary, vysoušeče vlasů, trezor a telefon.

Nabídka pokojů

Pwani Rooms

Pwani Rooms byly v Sultan Sands nově zrekonstruovány. Jsou na vyvýšených místech překrásných zahrad s orientací na oceán. Jsou postaveny jako tradiční přízemní rondavely a každý z nich má vkusně vyzdobenou ložnici s oddělenou šatnou vedoucí do překrásné koupelny.

Bahari Rooms

Bahari Rooms jsou modernizované a znovu vybavené tak, aby byly srovnatelné s novými Pwani pokoji. Jedná se však o ubytování, které zde stálo ještě před tím, než vznikl Sultan Sands. Byly totiž součástí dřívějšího La Villa Beach Clubu. Pokoje jsou situovány u oceánu, a mají tak orientaci i výhled na moře. Před rozšířením hotelu byl La Villa Club zařízením o dvaceti pronajmutelných pokojích a skýtal tak výjimečnou úroveň soukromí. Po začlenění do Sultan Sands si tuto jedinečnou atmosféru uchoval. Pokoje se liší svou velikostí i strukturou a jsou rozmístěny kolem původního malého bazénu.

Pláž a moře

Podél resortu se táhne jedna z nejkrásnějších pláží na Zanzibaru, která se vyznačuje jemným zářivě bílým pískem, tolik typickým pro Zanzibar. Hladina moře láká k vodním sportům i k odhalení podmořského světa.

Online cena a slevy Sultan Sands Island Resort ****

Profi foto hotelu Sultan Sands Island Resort ****

Gastronomie a hotelové restaurace Sultan Sands Island Resort

Resort nabízí následující restaurace a bary:

Mwambao Restaurant je hlavním stravovacím zařízením resortu, jež servíruje snídaně a večeře všem hostům v rámci polopenze. Plnou penzi či all inclusive program lze přiobjednat. Restaurace je velmi dobře situována a nabízí výhled na bazén a oceán za ním. Jde o restauraci typu table d´hote, kde se podávají snídaně (od 7:00 do 10:00), obědy (12:30–15:00) i večeře (19:00–22:00). Tematické večeře jsou připravovány během specielních indických, italských, svahilských, orientálních a zanzibarských večerů. Nechybí zde ani BBQ Nyama Choma (barbecue), menu Cesta kolem světa či mořské plody. V restauraci jsou vyhrazena místa jak pro kuřáky, tak nekuřáky. Muži by měli být oblečeni v košili či tričku s límečkem. Povoleny nejsou kraťasy ani trička bez rukávů. Ženy by měly být oděny decentně. Doporučeny jsou šaty.

V Mawimbi Baru si můžete vychutnat studené nápoje s vyhlídkou na bazén, pláž i oceán. Jedná se o hlavní zařízení servírující nápoje v resortu. Otevřeno je od 10:00 do 24:00. Bar obsluhuje hosty u bazénu a v restauraci Mwambao.

Kivuli Bar & Restaurant se nachází přímo v písku na pláži a hostům nabízí neocenitelné kulinářské delikatesy. Menu se soustředí na lehká jídla jako saláty, sendviče a hlavní jídla na grilu. Zahrnuje dokonce i tradiční „Zanzibarské Tappas“. Otevřeno je od 12:30 do 18:00. Servírují všechny druhy občerstvení poblíž bazénu a pláže.

Casablanca Lounge je jediným zařízením pro resorty Sultan Sands a Bluebay Beach Resort & Spa, které je otevřené i přes noc. Je umístěno mezi oběma resorty a je možné se zde bavit od 18:00 do 4:00. Servírují nejrůznější koktejly a občerstvení.

Sport a wellness hotelu Sultan Sands Island Resort ****

Pobyt v Sultan Sands Island Resort si užijí ti, kteří chtějí relaxovat na pláži i ti, co touží po dovolené naplněné aktivitami. Místo se najde i pro cestovatele, kteří chtějí spojit podnikání s volným časem.

Resort nabízí následující aktivity:

 • rybaření
 • potápění
 • windsurfing
 • kajaky
 • peddle boats
 • hobie cats
 • bongo jumpe (vodní trampolína)
 • body boards
 • bazén obklopený lehátky
 • tenisové kurty
 • plážový volejbal
 • stolní tenis
 • kulečník
 • stolní hry

Po dni plném dobrodružství se svěřte do pečující náruče místních lázní Oasis. Prioritou hotelů Bluebay byla vždy harmonie s přírodním prostředím. Zdejší lázně proto reflektují přírodního ducha. Podlaha je zde kompletně dřevěná, u tropických rostlin srší voda a skrze doškovou střechu rostou palmy. Tyto lázně osvěží vaše tělo a povznesou vaši mysl.

Oasis Spa jsou proslaveny svými profesionálními masážemi, které ruku v ruce s přírodním prostředím dělají hotové zázraky. Postupně se ve vás uvelebí dokonalý pocit pohody a personál vás provede skrze několik vzdušných pokojů s výhledem na pláž a tyrkysový oceán, kde budete moci absolvovat nejrůznější procedury ku prospěchu vašeho těla i duše. Zdejší profesionálové jsou unikátní v tom, jak dokážou vyjít vstříc individuálním potřebám každého hosta.

Jako vše v Oasis Spa i produkty pro ošetřování vaší pokožky byly vybrány s ohledem na jejich čistě přírodní ingredience. Pro opravdu pamětihodný zážitek požádejte svého terapeuta, aby před vámi namíchal mix místního koření a ovoce. Všechny tyto čerstvě připravené přírodní kůry mají blahodárný vliv na vaše tělo a jejich aroma okouzlí a uvolní vaši mysl. Během svého pobytu stimulujte také své chuťové buňky a vyzkoušejte něco z nabídky zdravého jídla zdejšího šéfkuchaře, jenž používá pouze ingredience vypěstované ve zdejších zahradách. Nebudete litovat.

Děti v hotelu Sultan Sands Island Resort ****

Pro děti od 3 do 13 let je v resortu zajištěn dětský klub, který nabízí řadu zábavných aktivit každý den a týdenní tematické programy. Děti si pohrají uvnitř i venku a kromě zábavy dojde i na vzdělávání. Dozví se něco více o svahilské kultuře a naučí se pár slov ve svahilštině. Všichni animátoři prošli speciálním školením první pomoci a většina z nich porozumí i řadě cizích jazyků. Klub je otevřen od 10:00 do 18:30, kdy je možné podávat večeři pro děti.

Resort poskytuje i službu hlídání dětí za poplatek.

Mapa - Sultan Sands Island Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Zanzibar do hotelu Sultan Sands Island Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sultan Sands Island Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Bc. Petra Melková, 724 065 777,

Recenze hotelu Sultan Sands Island Resort ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Sultan Sands Island Resort ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení na Zanzibar

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Paseková
Sultan Sands Island Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.