The Aiyana Resort & Spa *****

Zanzibar

Elegantní útočiště v harmonii s přírodou

Osobně
jsme
bydleli

Hotel The Aiyana Resort & Spa *****

Hodnocení 9.8 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Zanzibar, Pemba | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Naprosté soukromí a klid Panenská příroda a liduprázdné pláže Výborná gastronomie

Popis hotelu The Aiyana Resort & Spa ***** Zanzibar

Odhalte pomalé tempo ostrova Pemba. V The Aiyana Resort & Spa, obklopeném bohatou zelení z jedné strany a třpytivou plochou oceánu ze strany druhé, bude Váš život plynout pomaleji. Nechte se obklopit nedotčenou a stále divokou přírodou, která Vás nabije novou energií. Starosti dnešního světa hoďte za hlavu a myslete jen sami na sebe.

The Aiyana Resort & Spa si Vás získá svou dokonalou koncepcí. Všechny vily jsou totiž rozmístěny tak, aby poskytovaly přímý výhled na moře. Minimalistická architektura a vybavení, čisté barvy, přírodní materiály a všudypřítomná vegetace se skvěle doplňují. Celý areál je v dokonalé harmonii s okolní přírodou. Právě tato jednoduchost a smyslnost dělají z The Aiyana Resort & Spa ideální místo pro absolutní odpočinek těla i duše.

Ať patříte k nadšeným pozorovatelům a milovníkům přírody, nebo se odvážíte potopit pod kříšťálovou hladinu a pozorovat mořský svět, jste na tom správném místě.

The Aiyana Resort & Spa se nachází na severu ostrova Pemba. Ten je dostupný hodinovým letem přímo z letiště Dar Es Salaam v Tanzanii, nebo půl hodiny menším letadlem z nedalekého Zanzibaru. Cesta do hotelu z letiště Pemba Airport pak trvá 70 minut. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k The Aiyana Resort & Spa

Resort doporučujeme ideálně pro páry, rodiny a skupiny vyhledávají si klidnou dovolenou uprostřed Afriky v naprostém soukromí klidu a v panenské přírodě. K dispozici je Vám dlouhá písečná pláž a jemným bílým pískem vhodná na procházky během koupání v průzračně čistém moři s nádherným zabarvením vody.

Jídlo je zde výborné. Resort nabízí tematické večery na pláži, u bazénu či přímo v restauraci. Můžete si vyzkoušet vázání afrických šátků, uvařit si svahilskou kuchyni, vychutnat si plavbu na lodi dhoni při západu slunce či se zajet podívat do místní školy, kterou hotel podporuje. 

 
Ing. Pavlína Zbořilová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Prestige Beach Villa

Prestige Beach Villa

Prestige Beach Villa (85 m²) nabízí ubytování v prostorné ložnicí s venkovním salonem. Z vilek budete mít přímý přístup k jemné písčité pláži...

Superior Beach Villa

Superior Beach Villa

Superior Beach Villa (110 m²) jsou ideální volbou pro náročné hosty a rodiny s dětmi. Prostorné plážové vily Superior zahrnují obývací pokoj s pohovkou a LCD TV, ložnicí a venkovní s..

Ambassador Villa

Ambassador Villa

Ambassador Villa (185 m²) zastupují půvabně navržené vilky s nádhernými výhledy a jsou ideální pro rodiny s dětmi...

Gastronomie a hotelové restaurace

JUA RESTAURANT

V hlavní restauraci hotelu The Aiyana Resort & Spa vás čeká směs nádherných místních vůní Zanzibaru ve spojení s mezinárodní kuchyní. Vychutnejte si skvěle připravené čerstvé ryby a chutné mořské plody. Bohaté a pestré recepty jsou připravovány v restauraci k snídani (07:00 - 11:00), obědu (12:30 - 15:30) i večeři (19:30 - 22:30). Pokrmy jsou servírovány formou a la carte, obědy a večeře mohou být servírovány i mimo hlavní restauraci (na pláži, u bazénu nebo za příplatek ve vile - speciální menu).

NEEMA BAR

Vychutnejte si čerstvě přichystané koktejly s výhledem na oceán v baru Neema (10:00 - 23:30). V rámci polopenze je zde servírován odpolední čaj.

SHISHA LOUNGE AREA , WINE CELLAR

Když je noc ještě mladá a příliš dobrá na to ji ukončit, usaďte se v shisha salonku nebo ochutnejte kvalitní vína ve zdejším vinném sklípku. Umístěny jsou v blízkosti hlavní restaurace. 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Kategorie a vybavení pokojů The Aiyana Resort & Spa

Vyberte si jeden z pěti druhů luxusních vil, které The Aiyana Resort & Spa svým hostům nabízí.  

Ve všech vilách je k dispozici wifi připojení, ovoce na pokoji, set na přípravu kávy a čaje, nealkoholické nápoje z minibaru ve vile ( minibar doplňován 1x denně), na vyžádání možnost objednat pivo a víno ke konzumaci ve vile (denní limit 4 piva a 1 láhev vína).

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Prestige Beach Villa

Prestige Beach Villa

Prestige Beach Villa (85 m²) nabízí ubytování v prostorné ložnicí s venkovním salonem. Z vilek budete mít přímý přístup k jemné písčité pláži. Vily jsou vybavené postelí velikosti King s výhledem na oceán, venkovním posezením a vlastním krytým nebo venkovním pavilonem, sprchovým koutem i vanou, venkovní sprchou, krásnou zahradou, která je před i za vilou, WC, fénem na vlasy, LCD TV, WIFI, telefonem, minibarem, sejfem a klimatizací.

Superior Beach Villa

Superior Beach Villa

Superior Beach Villa (110 m²) jsou ideální volbou pro náročné hosty a rodiny s dětmi. Prostorné plážové vily Superior zahrnují obývací pokoj s pohovkou a LCD TV, ložnicí a venkovní salon. Vily jsou dále vybavené postelí velikosti King s výhledem na oceán, venkovním posezením a vlastním krytým nebo venkovním pavilonem, sprchovým koutem i vanou, venkovní sprchou, krásnou zahradou, která je před i za vilou, WC, fénem na vlasy, WIFI, telefonem, minibarem, sejfem a klimatizací. Vilky disponují přímým přístupem k jemné písčité pláži.

Ambassador Villa

Ambassador Villa foto

Ambassador Villa (185 m²) zastupují půvabně navržené vilky s nádhernými výhledy a jsou ideální pro rodiny s dětmi. Hlavní ložnice a samostatný obývací pokoj jsou umístěny v přízemí, další ložnici najdete v prvním podlaží. Ubytování v těchto vilkách vám zaručí to nejlepší probuzení s úžasným výhledem na oceán. Vilky jsou vybaveny ložnicí s manželskou postelí velikosti King a druhou ložnicí s manželskou postelí velikosti King nebo oddělenými lůžky, obývacím pokojem / jídelnou, venkovním posezením, venkovním bazénem o velikosti 18m², sprchovým koutem i vanou, venkovní sprchou, WC, fénem, LCD TV, WIFI, telefonem, minibarem, sejfem a klimatizací.

Presidential Villa

Presidential Villa foto

Presidential Villa (270 m²) se nachází v jižní části resortu a zastupuje nejlepší vilu pro ty, kteří si chtějí užít prostor, soukromí a kvalitní služby. V hlavní části vily se nachází dvě prostorné ložnice umístěné v přízemí a prvním patře. K dispozici je také privátní ložnice s koupelnou, která je umístěna v přízemí a disponuje samostatným vchodem. V Presidential Villa se můžete hýčkat nádherným výhledem do tropické zahrady či na pláž. Užijte si soukromého bazénu či koupelny, která se pyšní svou rozlohou. Vila je dále vybavena obývacím koutem / jídelnou, venkovním posezením, venkovním bazénem o velikosti 20 m², sprchovým koutem i vanou, venkovní sprchou, krásnou zahranou před i za vilou, WC, fénem, LCD TV, WIFI, telefonem, minibarem, sejfem a klimatizací. Samozřejmostí jsou také služby osobního komorníka.

Royal Villa with Private Pool

Royal Villa with Private Pool foto

Royal Villa (340 m²) s bazénem se nachází v severní části resortu a nabízí dokonalé privátní útočiště. Vila zahrnuje dvě velké ložnice s výhledem na oceán, obývacím pokojem / jídelnou, venkovním posezením, soukromým bazénem o velikosti 30 m², zastřešenou verandou s rozlohou 20 m², sprchovým koutem i vanou, venkovní sprchou, krásnou zahradou před i za vilou, WC, fénem na vlasy, minibarem a sejfem, LCD TV, WIFI, telefonem a klimatizací. Obě ložnice, ze kterých budete mít úchvatné výhledy na oceán a nekonečný bazén, jsou v přízemí a jsou propojeny s prostorným obývacím pokojem. Můžete také využít kuchyňského koutu nebo pokojové služby. Samozřejmostí jsou také služby osobního komorníka.

Pláž a moře

K hotelu náleží krásná a klidná pláž se sametově jemným bílým pískem, vstup do moře je velmi pozvolný a ideální k romantickým procházkám kolem vody. Moře je průzračné a čisté a zajisté uspokojí všechny milovníky potápění. Během dne se mění hloubka vody v závislosti na přílivu a odlivu. V průběhu odlivu odejde moře o cca 150 m, přičemž výraznější odliv je možný sledovat  v jižní části hotelu.

Online cena a slevy The Aiyana Resort & Spa *****

Profi foto hotelu The Aiyana Resort & Spa *****

Naše foto hotelu The Aiyana Resort & Spa *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace The Aiyana Resort & Spa

JUA RESTAURANT

V hlavní restauraci hotelu The Aiyana Resort & Spa vás čeká směs nádherných místních vůní Zanzibaru ve spojení s mezinárodní kuchyní. Vychutnejte si skvěle připravené čerstvé ryby a chutné mořské plody. Bohaté a pestré recepty jsou připravovány v restauraci k snídani (07:00 - 11:00), obědu (12:30 - 15:30) i večeři (19:30 - 22:30). Pokrmy jsou servírovány formou a la carte, obědy a večeře mohou být servírovány i mimo hlavní restauraci (na pláži, u bazénu nebo za příplatek ve vile - speciální menu).

NEEMA BAR

Vychutnejte si čerstvě přichystané koktejly s výhledem na oceán v baru Neema (10:00 - 23:30). V rámci polopenze je zde servírován odpolední čaj.

SHISHA LOUNGE AREA , WINE CELLAR

Když je noc ještě mladá a příliš dobrá na to ji ukončit, usaďte se v shisha salonku nebo ochutnejte kvalitní vína ve zdejším vinném sklípku. Umístěny jsou v blízkosti hlavní restaurace. 

Aktivity

Divoká příroda ostrova nabízí tisíce příležitostí pro aktivnější vyžití. Objevujte krásy ostrova na výletech po okolí, vydejte se na cestu rybářskou lodí, nebo zkuste šnorchlování či jiné vodní sporty. Zároveň Vám bude k dispozici posilovna a horská kola. 

V závislosti na povětrnostních podmínkách a obsazenosti hotelu nabízí také úvodní lekce plachtění na tradiční lodi Galawa, lekce vaření, tematické svahilské večeře, skupinové lekce jógy, lekce kanga (vázání tradičních afrických šátků) či večerní koktejl na pláži s vedením hotelu.

Přehled exkurzí a orientačních cen naleznete zde: Exkurze The Aiyana Resort & Spa.

Sport a wellness hotelu The Aiyana Resort & Spa *****

Sporty

Z volnočasových aktivit můžete v resortu využít bazén s výhledem na oceán, plážový volejbal, fitness studio, frisbee, šipky, horská kola nebo některý z vodních sportů. K dispozici jsou kajaky, stand up paddle, šnorchlovací vybavení, za příplatek lze také zajistit rybaření, kite surfing a potápění.

Ponořte se do jednoho z nejkrásnějších míst na světě. Pemba je domovem několika potápěčských lokalit, které jsou známé svými nedotčenými korály, hojným mořským životem i svými oblíbenými rybářskými oblastmi. V okolí resortu je velmi jednoduché spatřit želvy zelenavé, karety pravé i velryby. 

MAJI SPA

Vysoce kvalifikovaný tým Vám zaručí tu nejlepší relaxaci. Maji Spa nabízí krásné relaxační prostředí v tropické zahradě, čtyři masážní kabiny a kabinu určenou pro speciální koupele. Nechte se hýčkat na masážích, které jsou přizpůsobovány na míru Vašim potřebám. K dispozici je také ošetření obličeje i těla aromatickými přírodními produkty, které jsou inspirovány rostlinami z Indického oceánu. Maji Spa jsou otevřeny od 09:00 do 20:00 hod.

 

 

Doprava do hotelu The Aiyana Resort & Spa

The Aiyana se nachází na severu ostrova Pemba. Ten je dostupný hodinovým letem přímo z letiště Dar Es Salaam v Tanzanii, nebo půl hodiny menším letadlem z nedalekého Zanzibaru. Cesta do hotelu z letiště Pemba Airport pak trvá 70 minut (40 minut cesty po asfaltové silnici, následně 30 minut po místní vedlejší nezpevněné silnici).

Mapa - The Aiyana Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Zanzibar do hotelu The Aiyana Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Aiyana Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Vendula Kudelová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Vendula Kudelová 724 730 016

Recenze hotelu The Aiyana Resort & Spa *****

Factsheet

Letová spojení na Zanzibar

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.