Tulia Zanzibar Unique Beach Resort *****

Perfektní místo pro romantickou dovolenou snů.

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

Pro hotel Tulia Zanzibar Unique Beach Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Tulia Zanzibar Unique Beach Resort.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Vysoká obsazenost hotelů na Zanzibaru více zde Obsazenost nejlepších a nejžádanějších hotelů na Zanzibaru je v posledním roce daleko větší než v minulosti. Nové letecké linky a velkokapacitní letadla navýšily počty turistů. Nároční klienti daleko více upřednostňují bezpečné destinace jako je právě Zanzibar. Na dovolenou do exotiky létají lidé ze zemí, které dříve neměly tradici nebo finance. Hotely se obsazují daleko dříve než v minulých letech i na „běžné“ termíny. Na nejžádanější data jako Vánoce, Silvestr, Velikonoce a prázdniny bývají vyprodané levné letenky a obsazeny nejžádanější hotely i více než půl roku dopředu. Doporučujeme Vám, abyste svoji poptávku poslali co nejdříve. Lépe si vyberete a budete mít nižší cenu dovolené.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Tulia Zanzibar Unique Beach Resort *****

Hodnocení 10 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Zanzibar | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Hotel pro náročnější klienty Prémiový all inclusive 16 vilek v tropické zahradě
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Tulia Zanzibar Unique Beach Resort ***** Zanzibar

Hotelový komplex Tulia byl postaven českými investory, kteří dali šanci jej vybudovat českým dodavatelům. Hotel nezastírá, že má ambice patřit k nejlepším na celém tropickém ostrově Zanzibar. S exkluzivním prostředím, nádherným okolím a skvělými službami spojenými s unikátním all inclusive programem zahrnujícím mimojiné á la carte večeře má k tomuto cíli opravdu blízko. K prestižním službám hotelu patří bezplatný převoz z/na letiště a 60minutová masáž jednou za pobyt.

Hotelový komplex se nachází na východním pobřeží ostrova Zanzibar na věhlasné pláži Pongwe, která se rozprostírá 39 km od hlavního města.

Rezort byl otevřen v roce 2015 a nabízí ubytování v 16 vilách se soukromou terasou, klimatizací a interiérem odrážejícím duši Zanzibaru. Díky malému počtu vil hotel přichází s individuálním přístupem ke každému hostu a nabízí téměř rodinné prostředí.

V rezortu naleznete vedle odpočinku také možnost sportovního vyžití. Bezplatné užití tobogánu, kajaků, kol, vybavení ke šnorchlování a na paddleboarding jistě potěší a oživí klidnou dovolenou. Namísto uzavřeného fitness studia nabízí hotelový komplex TRX vybavení k posilování vlastní vahou těla v kouzelné okolní přírodě. Vedle bazénu, do kterého ústí tobogán, je k dispozici také další členitý bazén.

Hotel disponuje exkluzivními lázněmi, kde znovunaleznete rovnováhu a harmonii mezi tělem a myslí.

V hotelovém komplexu je také možné uspořádat konferenci, seminář nebo teambuilding až pro 45 osob. Hotelový personál je připraven poskytnout rady a připravit jakoukoliv událost na míru dle požadavků. V kombinaci s místním kulinářským zážitkem je možné uskutečnit např. obchodní snídaně. Konferenční sál může být pronajat na hodinové bázi, na půl dne nebo na celý den. Je také možné využít k setkání některou z vil.

V hotelu naleznete nejrychlejší wi-fi na ostrově, která je k dispozici ve vilách i veřejných prostorách hotelu.

K dokonalému zážitku z ostrova Zanzibar slouží nabídka exkurzí od safari nebo cesty za poznáním koření a bylinek na místní farmě až po plavání s delfíny či návštěvu jediného přirozeného tropického lesa na Zanzibaru. Z kulturních zážitků nesmí chybět možnost návštěvy typické zanzibarské vesnice nebo mystického městečka Stone Town, historického srdce Zanzibaru, nacházejícího se u západního pobřeží ostrova.

Pokud si přejete uskutečnit svou svatbu v ráji, pak je hotelový rezort Tulia tím pravým místem. Obřad na bílé písečné pláži se zátiším z tyrkysového moře a následnou recepcí v hotelových prostorách, kde bude vše zajištěno, představuje snový den. Hotelový tým je připraven vše připravit dle vašich představ vč. zajištění fotografa, svatebního dortu, či zábavy.

 

Lokalita: Zanzibar - Pongwe

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

Tulia je malý, butikový hotel uprostřed tropické zahrady.

Atmosféra hotelu se vyznačuje sofistikovaností a klidem. Ideální místo pro romantickou dovolenou a náročné klienty, kteří očekávají služby na vysoké úrovni.

V restauraci se podávají pokrmy z nejčerstvějších surovin, které na ostrově naleznete. Z vlastni zkušenosti doporučujeme All inclusive, který obsahuje široký výběr prémiových vín a šampaňského z celého světa.

Hotel slavnostně otevřel začátkem roku 2016. V případě jazykové bariéry je přímo na místě český management, který Vám se vším pomůže.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Ing. Vendula Pilátová
Ing. Vendula Pilátová 724 730 016

Video hotelu

Nabídka pokojů

Deluxe garden bungalow

Deluxe garden bungalow

Rezort nabízí 10 bungalovů s rozlohou 252 m2 (102 m2 vnitřního prostoru a 150 m2 zahrady) a terasou vedoucí do nádherné tropické zahrady s palmovým hájem a částečným výhledem na Indick..

Seafront luxury villa

Seafront luxury villa

Samostatně stojící vila se dvěmi vchody nabízí z přilehlé terasy neobyčejný výhled na hladinu Indického oceánu. Každá vila má také svou soukromou zahradu...

Royal villa with jacuzzi

Royal villa with jacuzzi

Úchvatná prostorná vila (160 m2 vnitřní plochy a 150 m2 zahrady) představuje přepychový úkryt v rámci rezortu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotelový komplex Tulia představuje ve své restauraci Cobia „á la carte all inclusive“ koncept.

Název Cobia je použit ze jména ryby Cobia, která je královnou místního moře. Objevuje se tedy samozřejmě na jídelním lístku stejnojmenné restaurace hotelu Tulia. Bez ochutnání této výtečné ryby s kvalitním masem byste neměli Zanzibar opouštět.

Restaurace nabízí chutná jídla inspirované kuchyněmi celého světa a připravené z místních čerstvých surovin. Šéfkuchař se specializuje mimojiné na úpravu ryb a zakládá si na přirozených chutích a moderní prezentaci jídel. Při každém jídle budete potěšeni opravdovým kulinářským zážitkem.

Můžete se těšit na kvalitní snídaně připravované s nadšením v čase od 8h do 10h. Dále tříchodovým obědem v době od 13h do 15h a následně zážitkovou 5ti chodovou večeří v čase od 19:30 do 22h. Bar je otevřen až do 23h.

Kuchyně restaurace Cobia na žádost vychází vstříc jakýmkoliv dietním omezením, které je ovšem nutné oznámit hotelu alespoň 2 dny před příjezdem.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Kategorie a vybavení pokojů Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

Nabídka pokojů

Deluxe garden bungalow

Deluxe garden bungalow

Rezort nabízí 10 bungalovů s rozlohou 252 m2 (102 m2 vnitřního prostoru a 150 m2 zahrady) a terasou vedoucí do nádherné tropické zahrady s palmovým hájem a částečným výhledem na Indický oceán. Na terase naleznete lehátka. Ložnici dominuje velká manželská postel a naleznete v ní také křesla k posezení a pracovní stůl. V koupelně je sprchový kout, bidet a toaleta, župany a pantofle. V bungalovu naleznete: klimatizaci, topení, moskytiéru, bezplatný internet přes wi-fi, LED TV se satelitem, telefon, rádio, trezor, fén, minibar, zařízení k přípravě kávy a čaje a kávovar Nespresso. V případě zájmu je možné propojit více bungalovů.

Seafront luxury villa

Seafront luxury villa

Samostatně stojící vila se dvěmi vchody nabízí z přilehlé terasy neobyčejný výhled na hladinu Indického oceánu. Každá vila má také svou soukromou zahradu. Interiér vily byl navržen v moderním africkém stylu. Vila má oddělené ale průchozí pokoje. V ložnici se vedle krásné prostorné manželské postele nachází také kouzelná samostatně stojící vana, ze které si můžete vychutnat výhled na oceán. Vila nabízí 145 m2 a 60 m2 zahrady. V obývacím pokoji naleznete pohovku a pracovní stůl s židlí. V koupelně pak sprchový kout, bidet, toaletu a také župany a pantofle. Na terase naleznete lehátka a pohodlné posezení. Z vybavení vily je třeba zmínit: klimatizaci, topení, moskytiéru, bezplatný internet přes wi-fi, LED TV se satelitem, telefon, rádio, trezor, fén, minibar, zařízení k přípravě kávy a čaje a kávovar Nespresso. Hotelový komplex disponuje pěti vilami Seafront luxury.

Royal villa with jacuzzi

Royal villa with jacuzzi

Úchvatná prostorná vila (160 m2 vnitřní plochy a 150 m2 zahrady) představuje přepychový úkryt v rámci rezortu. Vila disponuje kouzelnou tropickou zahradou s palmami, čímž nabízí maximální soukromí. Na přilehlé terase naleznete lehátka, příjemné posezení a také soukromou jacuzzi. Interiér vily je proveden ve dřevě a kameni a odráží africký styl. V ložnici se nachází prostorná manželská postel s moskytiérou a samostatně stojící vana. V odděleném obývacím pokoji naleznete pracovní stůl a pohovku. V koupelně se nachází sprchový kout, toaleta a bidet. Naleznete v ní také župany a pantofle. Další vybavení vily je: klimatizace, topení, moskytiéra, bezplatný internet přes wi-fi, LED TV se satelitem, telefon, rádio, trezor, fén, minibar, zařízení k přípravě kávy a čaje a kávovar Nespresso.

Pláž a moře

Tyrkysový oceán s nádhernými útesy, bílá písčitá soukromá pláž lemovaná palmami, to je nabídka hotelu Tulia. Lehátka a slunečníky jsou zdarma k dispozici. Pláž je přístupná po schodech z vyvýšeného hotelového prostředí.

Online cena a slevy Tulia Zanzibar Unique Beach Resort *****

Nejnižší cena od 7 692 Kč / osoba, noc, polopenze v Deluxe Garden bungalow
v termínu od 01.06.2019 do 30.06.2019

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Dítě do 2,99 let zdarma.
Jedno dítě do 15,99 let na přistýlce: 60% z dospělé osoby
Dvě děti do 15,99 let na přistýlce: 80% z dospělé osoby
Jedna dospělá osoba (nad 16 let) na přistýlce: 80% z dospělé osoby
Dvě dospělé osoby (nad 16 let) na přistýlce: jedna dospělá osoba + 60% z další dospělé osoby
Jedna dospělá osobana přistýlce a jedno dítě na přistýlce: dospělá osoba platí normální cenu a dítě 40% z dospělé osoby

Děti ve vlastním pokoji: 2 děti do 15,99 let mají slevu 20% z ceny dospělé osoby (každé dítě)

Jednolůžkový pokoj: příplatek 60% k ceně dospělé osoby.

Všechny tyto příplatky je nutné počítat i z příplatku za stravu (mají ceny za pokoj s danou stravou!). Ten příplatek za All in pro jedno dítě, je pouze pro jedno dítě. Pokud je dětí více, je nutno počítat manuálně dle těch procent!

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Tulia Zanzibar *****

Naše foto hotelu Tulia Zanzibar *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

Hotelový komplex Tulia představuje ve své restauraci Cobia „á la carte all inclusive“ koncept.

Název Cobia je použit ze jména ryby Cobia, která je královnou místního moře. Objevuje se tedy samozřejmě na jídelním lístku stejnojmenné restaurace hotelu Tulia. Bez ochutnání této výtečné ryby s kvalitním masem byste neměli Zanzibar opouštět.

Restaurace nabízí chutná jídla inspirované kuchyněmi celého světa a připravené z místních čerstvých surovin. Šéfkuchař se specializuje mimojiné na úpravu ryb a zakládá si na přirozených chutích a moderní prezentaci jídel. Při každém jídle budete potěšeni opravdovým kulinářským zážitkem.

Můžete se těšit na kvalitní snídaně připravované s nadšením v čase od 8h do 10h. Dále tříchodovým obědem v době od 13h do 15h a následně zážitkovou 5ti chodovou večeří v čase od 19:30 do 22h. Bar je otevřen až do 23h.

Kuchyně restaurace Cobia na žádost vychází vstříc jakýmkoliv dietním omezením, které je ovšem nutné oznámit hotelu alespoň 2 dny před příjezdem.

Golf v hotelu Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

Jediné golfové hřiště na ostrově Zanzibar bylo navrženo Peterem Matkovitchem. Disponuje devíti jamkami, přičemž poslední dvě se hrají po Indickém oceánu. K dispozici je také kvalifikovaný golfový instruktor PGA, který rád poskytne výuku nebo předá své rady.

Sport a wellness hotelu Tulia Zanzibar *****

V rezortu naleznete vedle odpočinku také možnost sportovního vyžití. Bezplatné užití tobogánu, kajaků, kol, vybavení ke šnorchlování a na paddleboarding jistě potěší a oživí klidnou dovolenou. Namísto uzavřeného fitness studia nabízí hotelový komplex TRX vybavení k posilování vlastní vahou těla v kouzelné okolní přírodě. Dále je k zajištění adrenalinového zážitku možné požádat o zajištění např. čtyřkolek, motorového člunu, motorky nebo vodních lyží.

Ke znovunalezení rovnováhy a harmonie mezi tělem a myslí určitě využijte hotelové lázně, které představují oázu krásy, klidu a grácie. Při procedurách jsou využívány exotické elixíry a oleje, které navodí úžasnou atmosféru a vnitřní i vnější pohodu. Z procedur je třeba zmínit např. masáže těla, zad, krku, a dále manikůru, pedikůru nebo čištění pleti.

Doprava do hotelu Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

Transfer z letiště do hotelu trvá asi jednu hodinu. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. 

Mapa - Tulia Zanzibar Unique Beach Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Zanzibar do hotelu Tulia Zanzibar Unique Beach Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Tulia Zanzibar Unique Beach Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu Tulia Zanzibar Unique Beach Resort *****

Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Datum pobytu:
05. 04. - 14. 04. 2019
Absolutně TOP! Tulia je dle mého i díky skvělému českému managementu absolutní špička. Ví jak se postarat o klienty, aby se měli jak v bavlnce. Ještě nikde (a to jsem už nějaký kus světa procestoval), jsem nezažil tak nadstandartní péči o klienta. Nic nebyl problém a každé přání bylo předem splněno. Na výlety s námi vždy jel někdo z managementu, tedy i klienti, kteří nejsou vůbez jazykově vybaveni se nemusí obávat a rozhodně bych toto uvedl jako velkou v?

Ohlasy klientů DELUXEA

Dovolená na Zanzibaru - Tulia Zanzibar Unique Beach Resort

Tanzánie

Dobrý den paní Pilátová,

 

Omlouvám se, jsem tak nějak po té dovolené časově se vším na štíru, tedy i s telefonem 

 

Co se týká dovolené, tak absolutně TOP! Tulia je dle mého i díky skvělému českému managementu absolutní špička. Ví jak se postarat o klienty, aby se měli jak v bavlnce. Ještě nikde (a to jsem už nějaký kus světa procestoval), jsem nezažil tak nadstandartní péči o klienta. Nic nebyl problém a každé přání bylo předem splněno. Na výlety s námi vždy jel někdo z managementu, tedy i klienti, kteří nejsou vůbez jazykově vybaveni se nemusí obávat a rozhodně bych toto uvedl jako velkou výhodu – dokonce i zanzibarský personál už umí pár vět česky a v baru má i slivovici .

 

Co bych uvedl jako výhodu (byť bylo avizované jako nevýhoda) je příliv a odliv. Jednak je super se projít ráno po pláži tam kde byla ještě před chvílí voda a poté se zase po obědě jít vykoupat do moře hned z mola, kdy už je voda zpět (střídá se to tam tuším cca každých 6h). Tedy díky krátkým intervalům je to super. I ostatní klienti s, kterými jsme se tam bavili (hodně čechů) toto ocenili. Naopak to můžete uvádět jako výhodu .

 

Po příjezdu, kdy jsme zjistili, že nemáme kufry nás hned vybavili opalovacím sprejem a plavkami, kartáčky, pasta, dokonce i já jako kuřák, který měl cigarety v kufru, jsem byl velmi překvapen, že v resortu jsou cigarety zdarma, kdykoliv si řeknete…prostě nic nechybělo. Kufry dorazili na druhý den večer, vše v pořádku.

 

Myslím, že zde není co zlepšovat, a mé hodnocení je rozhodně 6 hvězdiček z pěti .

 

Moc děkuji a s důvěrou se na Vás obrátím i při plánování další dovolené.

 

Mějte se krásně

Zobrazit více

Podobný hotel

Letová spojení na Zanzibar

Mgr. Iveta Mlejnská
Tulia Zanzibar Unique Beach Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.