Zuri Zanzibar Hotel & Resort *****

Zanzibar

Luxusní ubytování na jedné z nejkrásnějších světových pláží

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Zuri Zanzibar Hotel & Resort

Pro hotel Zuri Zanzibar Hotel & Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Zuri Zanzibar Hotel & Resort.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Na Zanzibar nenabízíme přímé lety charterovým letadlem, které mohou být krátce před cestou zrušeny pro malou obsazenost. DELUXEA nabízí výhradně lety na pravidelných linkách s Qatar Airways a Turkish Airlines. Ty poskytují perfektní servis, návaznost při přestupu a hlavně jsou flexibilní s možností odletu několikrát v týdnu (z Prahy i Vídně). Pro náročné klienty doporučujeme kombinaci Zanzibaru se safari v pevninské části Tanzanie. Osobně jsme vyzkoušeli a rádi Vám připravíme dovolenou na míru.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Zuri Zanzibar Hotel & Resort *****

Hodnocení 9.7 Hodnotí 38 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Zanzibar, Zanzibar, Kendwa | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Fascinující výhled Dlouhá pláž a tyrkysové vody Designový hotel v souladu s přírodou
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Zuri Zanzibar Hotel & Resort ***** Zanzibar

Hotel Zuri Zanzibar je luxusní resort, který se nachází na jedné z nejkrásnějších světových pláží. Má ideální polohu na severozápadě ostrova, omývaném azurovými vodami Indického oceánu. Svým jedinečným designem, pečlivě promyšleným do posledního detailu, Vám poskytne tu nejvyšší kvalitu ubytování, jakou jste si mohli přát.

Na rozloze 13 hektarů jsou rozprostřeny samostatně stojící bungalovy a vily, které jsou vzájemně odděleny zahradou tak, aby všichni návštěvníci zažili co největší pocit soukromí. Budovy a interiéry byly navrženy v tradičním africkém stylu: doškové střechy, trámové stropy, kvalitní masivní podlahy a nábytek, všechny tyto prvky spolu hrají dokonalou symfonii textur a barev, která v kombinaci s obrazy a malbami s africkou tematikou dotváří jedinečné a nezapomenutelné prostředí. Každý z bungalovů a vil disponuje prostornou terasou s posezením, která shlíží na bujnou tropickou zahradu, která celým resortem prorůstá. Většina z nich má i skvělé výhledy na oceán. Příjemným bonusem je také skvělá dostupnost vysokorychlostního internetu, který Vás v případě potřeby bezproblémově spojí se zbytkem světa. 

Resort Vám nabízí skvělou příležitost uniknout z každodenního shonu na jednu z nejúžasnějších pláží světa. Tady na rozdíl od jiných pláží na Zanzibaru nebudete muset odcházet daleko od pobřeží, abyste si za odlivu mohli zaplavat, pláž Zuri je dokonalá za všech okolností. Samozřejmostí je vyhřáty bílý písek a azurová modř oceánu, která na obzoru splývá s oblohou. Na takovém místě si budete rádi užívat ničím nerušeného klidu a pohody. Při tom můžete pozorovat malebné západy slunce nebo pestrý místní život – tradiční dřevěné plachetnice na horizontu, pestrobarevné šaty a nesmírnou radost a optimismus místních obyvatel, který Vám zaručeně dobije baterky.

Zuri Zanzibar je navíc jedinečný svým zodpovědným přístupem k přírodě a místní kultuře: dokonale dokázal propojit turismus s místní komunitou, jejíž členové dostali možnost absolvovat vzdělávací kurz a následně se stát nepostradatelnými členy týmu zaměstnanců. Dále jsou v resortu využívány všechny možné druhy lokálních potravin, surovin nebo dokonce řemeslných výrobků, které dokonale přibližují nezaměnitelnou osobitost ostrova všem návštěvníkům. V neposlední řadě je důležité vyzdvihnout snahu o co možná nejnižší ekologickou stopu, kterou hotel zanechává. Proto například využívá pitnou vodu z vlastních studní a odsolovacích zařízení, odpadní vody jsou dále čištěny, aby byly využitelné v zahradě jako voda užitková, nebo používá inovační systém klimatizace, jež spotřebovává jen čtvrtinu běžné spotřeby elektřiny.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Zuri Zanzibar Hotel & Resort

Intimní prostředí.
Luxusní ubytování jak pro páry, tak pro rodiny.

Elegantně a stylově zařízené pokoje s vysokorychlostním internetem.
Jedna z nejkrásnějších pláží na světě.

Fascinující výhledy směrem na moře a pláž z většiny bungalovů.
Všudypřítomná tropická zeleň. 

Zahrada vůní a soukromé wellness. 

Ekologicky zodpovědný projekt.

2022
Bc. Hana Nádvorníková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Hana Nádvorníková 724 730 005

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Bungalow

Bungalow

Luxusní bungalov s 66 m² obytného prostoru (41 m² vnitřní část a 25 m² soukromá terasa) a výhledem do zahrady je rozdělen na prostornou ložnici s relaxačním koutem a samostatnou koupeln..

Jaccuzzi bungalow

Jaccuzzi bungalow

Klasický jednopokojový bungalov s výhledem do tropické zahrady a soukromou jacuzzi. Nabízí 66 m² obytného prostoru (41 m² vnitřní část a 25 m² soukromá terasa) a ubytuje tak až 2 dosp..

Jacuzzi Suite

Jacuzzi Suite

Rafinovaně zařízený prostorný pokoj, který je obklopen bujnou vegetací a nabízí tak hostům skvělý pocit soukromí...

Gastronomie a hotelové restaurace

V Zuri Zanzibar ochutnáte zajímavou kombinaci evropské, africké, arabské a indické kuchyně, tolik typické pro rozmanité území Zanzibaru. Tato paleta chutí Vás bude doprovázet po celou dobu Vašeho pobytu a přiblíží Vám to nejlepší z gastronomie Indického oceánu. Stolování ve všech restauracích se pro Vás stane příjemným zážitkem, který budete s radostí opakovat. Pokud by Vás přeci jen prostory restaurací omrzely, Zuri Zanzibar nabízí možnost stolování u bazénu, na pláži, nebo v soukromí Vaší vily či bungalovu.

Hlavní restaurace a bar

V restauraci Upendo si vychutnáte pokrmy mezinárodní kuchyně ozvláštněné tradičními africkými chutěmi a vůněmi. Zajímavým prvkem jsou živé ukázky vaření a skvělý výhled na celý resort. Restaurace je ideálním místem na snídaně či večeře. Bar Peponi je specifický uvolněnou atmosférou a přívětivým prostředím s pohodlným posezením. Nabízí mimo jiné široký výběr prémiových ginů a doutníků.

Restaurace a bar u bazénu

Z restaurace Maisha se otevírají jedinečné výhledy na oceán. Prostředí restaurace je velmi elegantní, ale zároveň uvolněné, takže budete mít možnost zažít tu pravou atmosféru afrického stolování. Během dne nabízí pokrmy inspirované kuchyní jižní Evropy a ostrovů v Indickém oceánu. K večeři pak ochutnáte to nejlepší z kuchyně Středního východu a Ománu, přímo u bazénu, pod pergolou, kde můžete pozorovat nádherný západ slunce. Večer je v restauraci nutná rezervace.

Restaurace a bar na pláži

Restaurace a bar nabízí nepřeberné množství drobného občerstvení a originálních koktejlů, které si můžete vychutnat přímo na pláži, pod žhavým sluncem, nebo večer, zatímco budete pozorovat noční oblohu. Z nápojového lístku je nutno vyzdvihnout bohatou nabídku autorských koktejlů, lahodných aperitivů, nebo osvěžujících nápojů a smoothies.

Dhow bar

Privátní bar, který se vyznačuje uvolněnou, ale přesto elegantní atmosférou a nachází se na soukromé pláži. Je určen především hostům ubytovaným v apartmánech a vilách.

Dining By Design

Vychutnejte si výjimečný kulinářský zážitek v různých místech resortu. Společně s jedním z úžasných kuchařů Zuri můžete vymyslet své vlastní menu a vychutnat si romantickou večeři při svíčkách nebo vyzkoušet soukromé lekci vaření. Tento zážitek doporučujeme rezervovat s předstihem.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

 • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
 • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
 • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
 • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
 • Odletět můžete každý den.
 • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Kategorie a vybavení pokojů Zuri Zanzibar Hotel & Resort

Zuri Zanzibar nabízí celkem 46 bungalovů, 6 suite 3 vily. Důmyslným umístěním do mírného svahu je možné zajistit výhled na moře ve většině z nich. Budovy jsou vzájemně odděleny bujnou tropickou zelení, čímž je zajištěno maximální soukromí všem hostům. Interiéry jsou zařízeny dle nejnovějších trendů, ale zároveň respektují místní kulturu a dokonale odrážejí svéráznou atmosféru Zanzibaru. Místnosti jsou nekuřácké.

Všechny pokoje disponují následujícím vybavením: ekologicky úsporná klimatizace, stropní větráky, neomezené WiFi, 48´ TV se satelitními kanály, DVD, herní konzole, zábavní centrum, koupelnový set přírodní kosmetiky, minibar, větší trezor s prostorem pro laptop, pokojová služba, vysoušeč vlasů, domácí pitná voda, souprava na přípravu kávy a čaje, kimono. Ve většině pokojů najdete standardní zásuvky typu E (stejné jako v ČR).

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Bungalow

Bungalow foto

Luxusní bungalov s 66 m² obytného prostoru (41 m² vnitřní část a 25 m² soukromá terasa) a výhledem do zahrady je rozdělen na prostornou ložnici s relaxačním koutem a samostatnou koupelnu. Samozřejmostí je i venkovní sprcha. Nabízí se i možnost propojení několika bungalovů – pokud cestujete ve větších skupinách, ale stále si přejete zachovat soukromí.

Jaccuzzi bungalow

Jaccuzzi bungalow foto

Klasický jednopokojový bungalov s výhledem do tropické zahrady a soukromou jacuzzi. Nabízí 66 m² obytného prostoru (41 m² vnitřní část a 25 m² soukromá terasa) a ubytuje tak až 2 dospělé osoby.

Jacuzzi Suite

Jacuzzi Suite foto

Rafinovaně zařízený prostorný pokoj, který je obklopen bujnou vegetací a nabízí tak hostům skvělý pocit soukromí. Apartmán je rozdělen na prostornou samostatnou ložnici a oddělený obývací prostor s pohodlnou rozkládací pohovkou. Obytný prostor o rozloze 132 m² je vhodný pro maximálně 3 dospělé. Hosté v Jacuzzi Suite mají přístup na VIP část pláže.

Ocean Front Suite

Ocean Front Suite foto

Apartmán s úžasnou polohou, jen pár kroků od pláže. Tento luxusní apartmán nabízí jedinečné výhledy na Indický oceán, soukromou jacuzzi, samostatnou ložnici a prostorný obývací pokoj. Celkem nabízí skvělých 132 m² obytného prostoru, z nichž 50 m² náleží terase s posezením. Ubytuje až 3 dospělé osoby. Hosté v Ocean Front Suite mají přístup na VIP část pláže.

Dvoupokojová vila s výhledem do zahrady

Dvoupokojová vila s výhledem do zahrady foto

Zahradní dvoupokojová vila je ideální pro rodiny s dětmi nebo skupinu přátel. Ukrývá se v soukromé zahradě s částečným výhledem na oceán a západ slunce. Vila zahrnuje dvě oddělené ložnice s koupelnou a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Součástí prostorné vily je i vlastní terasa s privátní vířivkou. Vila ubytuje až 4 dospělé (dvě postele velikosti king nebo čtyři oddělené postele) a jedno dítě do 12 let na přistýlce. Cena ubytování na vyžádání.

Dvoupokojová vila s výhledem na oceán

Dvoupokojová vila s výhledem na oceán foto

Umístěna na dokonalém místě s výhledem na oceán, k vile náleží i soukromá pláž. Mimo jiné nabízí i jacuzzi, 80 m² velkou terasu s relaxační zónou, dvě samostatné ložnice s vlastními koupelnami a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Celková obytná plocha čítá neskutečných 260 m² a je ideální pro rodinnou dovolenou. Ubytuje až 4 dospělé a 1 dítě do 12 let.

Luxusní třípokojová vila s výhledem na oceán

Luxusní třípokojová vila s výhledem na oceán foto

Exkluzivní vila se soukromou pláží, bazénem a jacuzzi. Samozřejmostí je úchvatný výhled na oceán, 150 m² rozlehlá terasa s posezením, tři samostatné ložnice s vlastními koupelnami a obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, a v neposlední řadě společenský pokoj s biliárovým stolem, kardio přístrojem a relaxační zónou s TV a multimediálním systémem. Vila nabízí celkem 500 m² obytného prostoru a je proto ideální pro větší skupiny přátel nebo rodiny. Ubytuje až 6 dospělých.

Pláž a moře

Písečná pláž, která k hotelu přiléhá, je jedním z největších lákadel celého resortu. 300 metrů dlouhá pláž je z jedné strany ohraničena impozantním útesem a díky své orientaci na západ nabízí možnost celodenního koupání bez výrazného dopadu přílivu a odlivu. Hostům jsou k dispozici lehátka a slunečníky, stejně tak jako plážové ručníky. Pláž je zároveň skvělým místem pro uspořádání svatebního obřadu nebo uspořádání romantické soukromé večeře při svíčkách.

Hosté ve suitách a vilách mají navíc k dispozici soukromý úsek pláže, který je ideální pro romantické pozorování západů slunce, celodenní koupání a opalování, nebo návštěvu soukromého Dhow baru.

Online cena a slevy Zuri Zanzibar Hotel & Resort *****

Profi foto hotelu Zuri Zanzibar *****

Naše foto hotelu Zuri Zanzibar *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Zuri Zanzibar Hotel & Resort

V Zuri Zanzibar ochutnáte zajímavou kombinaci evropské, africké, arabské a indické kuchyně, tolik typické pro rozmanité území Zanzibaru. Tato paleta chutí Vás bude doprovázet po celou dobu Vašeho pobytu a přiblíží Vám to nejlepší z gastronomie Indického oceánu. Stolování ve všech restauracích se pro Vás stane příjemným zážitkem, který budete s radostí opakovat. Pokud by Vás přeci jen prostory restaurací omrzely, Zuri Zanzibar nabízí možnost stolování u bazénu, na pláži, nebo v soukromí Vaší vily či bungalovu.

Hlavní restaurace a bar

V restauraci Upendo si vychutnáte pokrmy mezinárodní kuchyně ozvláštněné tradičními africkými chutěmi a vůněmi. Zajímavým prvkem jsou živé ukázky vaření a skvělý výhled na celý resort. Restaurace je ideálním místem na snídaně či večeře. Bar Peponi je specifický uvolněnou atmosférou a přívětivým prostředím s pohodlným posezením. Nabízí mimo jiné široký výběr prémiových ginů a doutníků.

Restaurace a bar u bazénu

Z restaurace Maisha se otevírají jedinečné výhledy na oceán. Prostředí restaurace je velmi elegantní, ale zároveň uvolněné, takže budete mít možnost zažít tu pravou atmosféru afrického stolování. Během dne nabízí pokrmy inspirované kuchyní jižní Evropy a ostrovů v Indickém oceánu. K večeři pak ochutnáte to nejlepší z kuchyně Středního východu a Ománu, přímo u bazénu, pod pergolou, kde můžete pozorovat nádherný západ slunce. Večer je v restauraci nutná rezervace.

Restaurace a bar na pláži

Restaurace a bar nabízí nepřeberné množství drobného občerstvení a originálních koktejlů, které si můžete vychutnat přímo na pláži, pod žhavým sluncem, nebo večer, zatímco budete pozorovat noční oblohu. Z nápojového lístku je nutno vyzdvihnout bohatou nabídku autorských koktejlů, lahodných aperitivů, nebo osvěžujících nápojů a smoothies.

Dhow bar

Privátní bar, který se vyznačuje uvolněnou, ale přesto elegantní atmosférou a nachází se na soukromé pláži. Je určen především hostům ubytovaným v apartmánech a vilách.

Dining By Design

Vychutnejte si výjimečný kulinářský zážitek v různých místech resortu. Společně s jedním z úžasných kuchařů Zuri můžete vymyslet své vlastní menu a vychutnat si romantickou večeři při svíčkách nebo vyzkoušet soukromé lekci vaření. Tento zážitek doporučujeme rezervovat s předstihem.

All Inclusive

Od 10.01.2025 nabízí Zuri Zanzibar možnost stravování buď formou polopenze nebo all inclusive.

FULL BOARD (PLNÁ PENZE) BALÍČEK do 09.01.2025 zahrnuje*:

 • Welcome drink při příjezdu
 • Neomezenou konzumaci ZURI minerální vody
 • Snídaně v Maisha restauraci nebo Bahari Grill
 • Oběd v Maisha restauraci nebo Bahari Grill
 • Večeře v Maisha restauraci nebo Upendo

ALL INCLUSIVE BALÍČEK do 09.01.2026 zahrnuje*:

 • Welcome drink při příjezdu
 • Neomezenou konzumaci ZURI minerální vody
 • Snídaně v Upendo restauraci
 • Oběd v Maisha restauraci nebo Bahari Grill 
 • Večeře v Maisha restauraci nebo Upendo
 • Limonády, minerální voda, čaj a káva
 • Pivo, rozlévané víno, vybrané alkoholické nápoje
 • Jednou denně doplňovaný minibar
 • Koktejly
 • Vybranou nabídku vodních sportů a wellbeing lekcí

* Resort si vyhrazuje právo na úpravu balíčků.

 

Aktivity

Vaší oblíbenou aktivitou v resortu bude jistojistě relaxování na pláži. Ovšem pokud by Vás klid a ničím nerušený odpočinek omrzel, bude Vám k dispozici například bohatá sbírka knih a DVD k zapůjčení, pravidelné lekce jóg (na vyžádání lze zařídit i lekce soukromé). Dále stojí za zmínku designový bazén o délce 32 metrů s nekonečným okrajem, který nabízí příjemnou alternativu k pláži, nebo centrum vodních sportů a potápění Whimbi, kde naleznete veškeré potřeby pro potápění a ostatní vodní sporty.

Pokud si přejete využít úžasnou polohu resortu naplno a vyzkoušet si potápění a šnorchlování dál, než u břehu, můžete využít organizovaných výletů za potápěním motorovým člunem, který Vás dopraví na zajímavá místa s pozoruhodným podmořským životem. Tím je například okolí ostrova Tumbatu, na němž hnízdí želvy, nebo mořský park atolu Mnemba. Součástí nabídky jsou i certifikované kurzy potápění PADI.

V neposlední řadě je nutné zmínit Zahradu vůní, dokonalou oázu klidu, kde se můžete ukrýt před světem. Toto jedinečné místo, které vyzívá k procházkám či meditaci, si jistojistě zamilujete. Navíc zde můžete vyzkoušet některý z kuchařských kurzů vedených hotelovým šéfkuchařem, který Vám přiblíží kouzlo africké kuchyně. Dům v zahradě vůní Vám navíc poodkryje příběh Zuri Zanzibar a jeho přístup k přírodě a místní komunitě. Nabízí i pohodlné posezení s knihovnou s bohatou sbírkou nejrůznější literatury.

Sport a wellness hotelu Zuri Zanzibar *****

V Zuri Zanzibar je kladen velký důraz na harmonii, klid a relaxaci, proto zde nesmí chybět wellness, které dopomůže k celkové regeneraci Vašeho těla a mysli. MAUA wellness disponuje třemi masážními místnostmi a salonem, kde si můžete dopřát řadu ošetření a kosmetických procedur, stejně tak jako manikúru, pedikúru nebo kadeřnické služby. V jednom z podlaží se navíc nachází velká vířivá vana se slunečními lehátky, kde můžete odpočívat například s šálkem dobrého čaje.

Jestliže zatoužíte po aktivní očistě pohybem, zajisté oceníte venkovní tělocvičnu, kde si můžete užít trénink na čerstvém vzduchu, ve volné přírodě. Tak aktivujete všechny Vaše smysly a odnesete si z cvičené ještě intenzivnější zážitek.  

Na pláži najdete centrum vodních sportů WIMBI, která má širokou nabídku vodních i pozemních sportů.

Doprava do hotelu Zuri Zanzibar Hotel & Resort

Mezinárodní letiště Abeid Amani Karume je vzdálené asi 50 km od resortu. Příjezd je možný také lodí, která vyplouvá z přístavu ve Stone Town, v Dar-es-Salamu.

 

Mapa - Zuri Zanzibar Hotel & Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Zanzibar do hotelu Zuri Zanzibar Hotel & Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Zuri Zanzibar Hotel & Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Ing. Jana Paseková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Jana Paseková 724 065 779

Recenze hotelu Zuri Zanzibar Hotel & Resort *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Zanzibar

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.