• Zuri Zanzibar *****


  Zbrusu nový luxusní resort 
  Jedna z nejkrásnějších světových pláží 

  Zuri Zanzibar <span class="beutystar">*****</span>
 • Zuri Zanzibar *****

  Elegantní a stylové ubytování 
  Samostatné bungalovy, pocit soukromí 

  Zuri Zanzibar <span class="beutystar">*****</span>
 • Zuri Zanzibar *****

  Kouzelná atmosféra ostrova Zanzibar 
  Zasazen v tropických zahradách 

  Zuri Zanzibar <span class="beutystar">*****</span>

Zuri Zanzibar Resort ***** Zanzibar

Hotel Zuri Zanzibar je luxusní resort, který se nachází na jedné z nejkrásnějších světových pláží, a je žhavou novinkou pro nadcházející sezónu. Má ideální polohu na východě ostrova, omývaném azurovými vodami Indického oceánu. Svým jedinečným designem, pečlivě promyšleným do posledního detailu, Vám poskytne tu nejvyšší kvalitu ubytování, jakou jste si mohli přát.

Lokalita: ZanzibarMapa

Vysoká obsazenost hotelů na Zanzibaru Obsazenost nejlepších a nejžádanějších hotelů na Zanzibaru je v posledním roce daleko větší než v minulosti. Nové letecké linky a velkokapacitní letadla navýšily počty turistů. Nároční klienti daleko více upřednostňují bezpečné destinace jako je právě Zanzibar. Na dovolenou do exotiky létají lidé ze zemí, které dříve neměly tradici nebo finance. Hotely se obsazují daleko dříve než v minulých letech i na „běžné“ termíny. Na nejžádanější data jako Vánoce, Silvestr, Velikonoce a prázdniny bývají vyprodané levné letenky a obsazeny nejžádanější hotely i více než půl roku dopředu. Doporučujeme Vám, abyste svoji poptávku poslali co nejdříve. Lépe si vyberete a budete mít nižší cenu dovolené.

Na rozloze 13 hektarů jsou rozprostřeny samostatně stojící bungalovy a vily, které jsou vzájemně odděleny zahradou tak, aby všichni návštěvníci zažili co největší pocit soukromí. Budovy a interiéry byly navrženy v tradičním africkém stylu: doškové střechy, trámové stropy, kvalitní masivní podlahy a nábytek, všechny tyto prvky spolu hrají dokonalou symfonii textur a barev, která v kombinaci s obrazy a malbami s africkou tematikou dotváří jedinečné a nezapomenutelné prostředí. Každý z bungalovů a vil disponuje prostornou terasou s posezením, která shlíží na bujnou tropickou zahradu, která celým resortem prorůstá. Většina z nich má i skvělé výhledy na oceán. Příjemným bonusem je také skvělá dostupnost vysokorychlostního internetu, který Vás v případě potřeby bezproblémově spojí se zbytkem světa. 

Resort Vám nabízí skvělou příležitost uniknout z každodenního shonu na jednu z nejúžasnějších pláží světa. Tady na rozdíl od jiných pláží na Zanzibaru nebudete muset odcházet daleko od pobřeží, abyste si za odlivu mohli zaplavat, pláž Zuri je dokonalá za všech okolností. Samozřejmostí je vyhřáty bílý písek a azurová modř oceánu, která na obzoru splývá s oblohou. Na takovém místě si budete rádi užívat ničím nerušeného klidu a pohody. Při tom můžete pozorovat malebné západy slunce nebo pestrý místní život – tradiční dřevěné plachetnice na horizontu, pestrobarevné šaty a nesmírnou radost a optimismus místních obyvatel, který Vám zaručeně dobije baterky.

Zuri Zanzibar je navíc jedinečný svým zodpovědným přístupem k přírodě a místní kultuře: dokonale dokázal propojit turismus s místní komunitou, jejíž členové dostali možnost absolvovat vzdělávací kurz a následně se stát nepostradatelnými členy týmu zaměstnanců. Dále jsou v resortu využívány všechny možné druhy lokálních potravin, surovin nebo dokonce řemeslných výrobků, které dokonale přibližují nezaměnitelnou osobitost ostrova všem návštěvníkům. V neposlední řadě je důležité vyzdvihnout snahu o co možná nejnižší ekologickou stopu, kterou hotel zanechává. Proto například využívá pitnou vodu z vlastních studní a odsolovacích zařízení, odpadní vody jsou dále čištěny, aby byly využitelné v zahradě jako voda užitková, nebo používá inovační systém klimatizace, jež spotřebovává jen čtvrtinu běžné spotřeby elektřiny.

 

Naše doporučení k Zuri Zanzibar Resort

 

Intimní prostředí: na 13 hektarech se nachází pouhých 55 bungalovů a vil.
Luxusní ubytování jak pro páry, tak pro rodiny.
Elegantně a stylově zařízené pokoje s vysokorychlostním internetem.
Zuri, jedna z nejkrásnějších pláží na světě.
Fascinující výhledy na moře a pláž z většiny bungalovů.
Všudypřítomná tropická zeleň.
Zahrada vůní a soukromé wellness.
Ekologicky zodpovědný projekt.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2018, Marica Verešová, 948 040 574,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 
Specialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

 • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
 • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
 • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
 • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
 • Odletět můžete každý den.
 • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Kategorie a vybavení pokojů Zuri Zanzibar Resort

Zuri Zanzibar nabízí celkem 46 bungalovů, 6 apartmánů a 3 vily. Důmyslným umístěním do mírného svahu je možné zajistit výhled na moře ve většině z nich. Budovy jsou vzájemně odděleny bujnou tropickou zelení, čímž je zajištěno maximální soukromí všem hostům. Interiéry jsou zařízeny dle nejnovějších trendů, ale zároveň respektují místní kulturu a dokonale odrážejí svéráznou atmosféru Zanzibaru. Místnosti jsou nekuřácké.

Všechny pokoje disponují následujícím vybavením: ekologicky úsporná klimatizace, stropní větráky, neomezené WiFi, 48palcová TV se satelitními kanály, DVD, herní konzole, zábavní centrum, koupelnový set přírodní kosmetiky, minibar, větší trezor s prostorem pro laptop, pokojová služba, vysoušeč vlasů, domácí pitná voda, souprava na přípravu kávy a čaje, kimono.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Bungalov s výhledem do zahrady

Všechny bungalovy byly navrženy tak, aby hostům poskytovaly dokonalé pohodlí a soukromí. Jsou zařízeny velmi důmyslně a elegantně, kombinují v sobě tradiční africký styl a umění s moderními stylovými prvky. Ve všech se setkáte s velkorysým exteriérem s posezením a venkovní sprchou. Bungalov s poklidným výhledem do zahrady nabízí 66 m² obytného prostoru (41 m² vnitřní část a 25 m² soukromá terasa) a ubytuje 2 dospělé osoby. K dispozici je několik bungalovů s možností propojení.

Bungalov s výhledem do zahrady Bungalov s výhledem do zahrady

Zuri bungalov

Zuri bungalovy nabízí částečný výhled na oceán i do zahrad. Ložnice je klasicky vybavena jednou manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky. Samozřejmostí je veškeré standardní vybavení bungalovu včetně terasy s posezením a venkovní sprchy. Nabízí 66 m² obytného prostoru (41 m² vnitřní část a 25 m² soukromá terasa) a ubytuje 2 dospělé osoby.

Zuri bungalov Zuri bungalov

Bungalov s výhledem na oceán

Luxusní bungalov se skvělým výhledem na oceán a 66 m² obytného prostoru (41 m² vnitřní část a 25 m² soukromá terasa). Je rozdělen na prostornou ložnici s relaxačním koutem a samostatnou koupelnu. Samozřejmostí je i venkovní sprcha. Nabízí se i možnost propojení několika bungalovů – pokud cestujete ve větších skupinách, ale stále si přejete zachovat soukromí.

Bungalov s výhledem na oceán Bungalov s výhledem na oceán

Bungalov s jacuzzi a výhledem na oceán

Klasický jednopokojový bungalov s ohromujícím výhledem na Indický oceán a soukromou jacuzzi. Nabízí 66 m² obytného prostoru (41 m² vnitřní část a 25 m² soukromá terasa) a ubytuje tak až 2 dospělé osoby.

Bungalov s jacuzzi a výhledem na oceán Bungalov s jacuzzi a výhledem na oceán

Apartmán Zuri

Rafinovaně zařízený prostorný apartmán, který nabízí částečný výhled na oceán. Je obklopen bujnou vegetací a nabízí tak hostům skvělý pocit soukromí. Apartmán je rozdělen na prostornou samostatnou ložnici a oddělený obývací prostor s pohodlnou rozkládací pohovkou. Obytný prostor o rozloze 132 m² je vhodný pro maximálně 3 dospělé.

Apartmán Zuri Apartmán Zuri

Apartmán na pláži

Apartmán s úžasnou polohou, jen pár kroků od pláže. Tento luxusní apartmán nabízí jedinečné výhledy na Indický oceán, soukromou jacuzzi, samostatnou ložnici a prostorný obývací pokoj. Celkem nabízí skvělých 132 m² obytného prostoru, z nichž 50 m² náleží terase s posezením. Ubytuje až 3 dospělé osoby.

Apartmán na pláži Apartmán na pláži

Dvoupokojová vila s výhledem na oceán

Umístěna na dokonalém místě s výhledem na oceán, k vile náleží i soukromá pláž. Mimo jiné nabízí i jacuzzi, 80 m² velkou terasu s relaxační zónou, dvě samostatné ložnice s vlastními koupelnami a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Celková obytná plocha čítá neskutečných 260 m² a je ideální pro rodinnou dovolenou. Ubytuje až 4 dospělé a 1 dítě do 12 let.

Dvoupokojová vila s výhledem na oceán Dvoupokojová vila s výhledem na oceán

Luxusní třípokojová vila s výhledem na oceán

Exkluzivní vila se soukromou pláží, bazénem a jacuzzi. Samozřejmostí je úchvatný výhled na oceán, 150 m² rozlehlá terasa s posezením, tři samostatné ložnice s vlastními koupelnami a obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, a v neposlední řadě společenský pokoj s biliárovým stolem, kardio přístrojem a relaxační zónou s TV a multimediálním systémem. Vila nabízí celkem 500 m² obytného prostoru a je proto ideální pro větší skupiny přátel nebo rodiny. Ubytuje až 6 dospělých.

Luxusní třípokojová vila s výhledem na oceán Luxusní třípokojová vila s výhledem na oceán

Pláž a moře

Písečná pláž, která k hotelu přiléhá, je jedním z největších lákadel celého resortu. 300 metrů dlouhá pláž je z jedné strany ohraničena impozantním útesem a díky své orientaci na západ nabízí možnost celodenního koupání bez výrazného dopadu přílivu a odlivu. Hostům jsou k dispozici lehátka a slunečníky, stejně tak jako plážové ručníky. Pláž je zároveň skvělým místem pro uspořádání svatebního obřadu nebo uspořádání romantické soukromé večeře při svíčkách.

Hosté apartmánů a vil mají navíc k dispozici soukromý úsek pláže, který je ideální pro romantické pozorování západů slunce, celodenní koupání a opalování, nebo návštěvu soukromého Dhow baru.

Online cena a slevy Zuri Zanzibar Resort *****

Nejnižší cena od 4 824 Kč / osoba, noc, polopenze v Garden Bungalow
v termínu od 01.04.2019 do 31.05.2019

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu Zuri Zanzibar

01. 09. - 21. 12. 2018 zaplaťte min. 3 noci a získáte 1 noc navíc zdarma vč. polopenze. (platí pro běžný zájezd)

01. 09. - 21. 12. 2018 zaplaťte min. 6 nocí a získáte 1 noc navíc zdarma vč. polopenze. (platí pro běžný zájezd)

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

V termínu 07.01. - 20.12.2019 pro novomanžele zdarma: láhev šumivého vína, 20% sleva na masáž pro pár, speciální oběd na pláži po dva, romantická večeře , dárek a překvapení od hotelu. Minimální délka pobytu 4 noci.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti do 2 let zdarma. 

Single pokoj: 22.12.2018 - 06.01.2018 80% navíc, 01.09. - 21.12.2018 50% navíc. 07.01.2019 - 06.01.2020 50% navíc při počítání osob (75% ceny pokoje)

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Zuri Zanzibar *****

Naše foto hotelu Zuri Zanzibar *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Zuri Zanzibar Resort

V Zuri Zanzibar ochutnáte zajímavou kombinaci evropské, africké, arabské a indické kuchyně, tolik typické pro rozmanité území Zanzibaru. Tato paleta chutí Vás bude doprovázet po celou dobu Vašeho pobytu a přiblíží Vám to nejlepší z gastronomie Indického oceánu. Stolování ve všech restauracích se pro Vás stane příjemným zážitkem, který budete s radostí opakovat. Pokud by Vás přeci jen prostory restaurací omrzely, Zuri Zanzibar nabízí možnost stolování u bazénu, na pláži, nebo v soukromí Vaší vily či bungalovu.

Hlavní restaurace a bar

V restauraci Upendo si vychutnáte pokrmy mezinárodní kuchyně ozvláštněné tradičními africkými chutěmi a vůněmi. Zajímavým prvkem jsou živé ukázky vaření a skvělý výhled na celý resort. Restaurace je ideálním místem na snídaně či večeře. Bar Peponi je specifický uvolněnou atmosférou a přívětivým prostředím s pohodlným posezením. Nabízí mimo jiné široký výběr prémiových ginů a doutníků.

Restaurace a bar u bazénu

Z restaurace Maisha se otevírají jedinečné výhledy na oceán. Prostředí restaurace je velmi elegantní, ale zároveň uvolněné, takže budete mít možnost zažít tu pravou atmosféru afrického stolování. Během dne nabízí pokrmy inspirované kuchyní jižní Evropy a ostrovů v Indickém oceánu. K večeři pak ochutnáte to nejlepší z kuchyně Středního východu a Ománu, přímo u bazénu, pod pergolou, kde můžete pozorovat nádherný západ slunce. Večer je v restauraci nutná rezervace.

Restaurace a bar na pláži

Restaurace a bar nabízí nepřeberné množství drobného občerstvení a originálních koktejlů, které si můžete vychutnat přímo na pláži, pod žhavým sluncem, nebo večer, zatímco budete pozorovat noční oblohu. Z nápojového lístku je nutno vyzdvihnout bohatou nabídku autorských koktejlů, lahodných aperitivů, nebo osvěžujících nápojů a smoothies.

Dhow bar

Privátní bar, který se vyznačuje uvolněnou, ale přesto elegantní atmosférou a nachází se na soukromé pláži. Je určen především hostům ubytovaným v apartmánech a vilách.

Aktivity

Vaší oblíbenou aktivitou v resortu bude jistojistě relaxování na pláži. Ovšem pokud by Vás klid a ničím nerušený odpočinek omrzel, bude Vám k dispozici například bohatá sbírka knih a DVD k zapůjčení, pravidelné lekce jóg (na vyžádání lze zařídit i lekce soukromé). Dále stojí za zmínku designový bazén o délce 32 metrů s nekonečným okrajem, který nabízí příjemnou alternativu k pláži, nebo centrum vodních sportů a potápění Whimbi, kde naleznete veškeré potřeby pro potápění a ostatní vodní sporty.

Pokud si přejete využít úžasnou polohu resortu naplno a vyzkoušet si potápění a šnorchlování dál, než u břehu, můžete využít organizovaných výletů za potápěním motorovým člunem, který Vás dopraví na zajímavá místa s pozoruhodným podmořským životem. Tím je například okolí ostrova Tumbatu, na němž hnízdí želvy, nebo mořský park atolu Mnemba. Součástí nabídky jsou i certifikované kurzy potápění PADI.

V neposlední řadě je nutné zmínit Zahradu vůní, dokonalou oázu klidu, kde se můžete ukrýt před světem. Toto jedinečné místo, které vyzívá k procházkám či meditaci, si jistojistě zamilujete. Navíc zde můžete vyzkoušet některý z kuchařských kurzů vedených hotelovým šéfkuchařem, který Vám přiblíží kouzlo africké kuchyně. Dům v zahradě vůní Vám navíc poodkryje příběh Zuri Zanzibar a jeho přístup k přírodě a místní komunitě. Nabízí i pohodlné posezení s knihovnou s bohatou sbírkou nejrůznější literatury.

Sport a wellness hotelu Zuri Zanzibar *****

V Zuri Zanzibar je kladen velký důraz na harmonii, klid a relaxaci, proto zde nesmí chybět wellness, které dopomůže k celkové regeneraci Vašeho těla a mysli. MAUA wellness disponuje třemi masážními místnostmi a salonem, kde si můžete dopřát řadu ošetření a kosmetických procedur, stejně tak jako manikúru, pedikúru nebo kadeřnické služby. V jednom z podlaží se navíc nachází velká vířivá vana se slunečními lehátky, kde můžete odpočívat například s šálkem dobrého čaje.

Jestliže zatoužíte po aktivní očistě pohybem, zajisté oceníte venkovní tělocvičnu, kde si můžete užít trénink na čerstvém vzduchu, ve volné přírodě. Tak aktivujete všechny Vaše smysly a odnesete si z cvičené ještě intenzivnější zážitek. Pokud preferujete kryté prostory, je pro Vás připravena i klasická vnitřní posilovna.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

V termínu 07.01. - 20.12.2019 pro novomanžele zdarma: láhev šumivého vína, 20% sleva na masáž pro pár, speciální oběd na pláži po dva, romantická večeře , dárek a překvapení od hotelu. Minimální délka pobytu 4 noci.

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Doprava do hotelu Zuri Zanzibar Resort

Mezinárodní letiště Abeid Amani Karume je vzdálené asi 50 km od resortu. Příjezd je možný také lodí, která vyplouvá z přístavu ve Stone Town, v Dar-es-Salamu.

 

Mapa - Zuri Zanzibar Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Zanzibar do hotelu Zuri Zanzibar Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Zuri Zanzibar Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2018, Marica Verešová, 948 040 574,

Recenze hotelu Zuri Zanzibar Resort *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Zuri Zanzibar *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Letová spojení na Zanzibar

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Zuri Zanzibar Resort

Pro hotel Zuri Zanzibar Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Zuri Zanzibar Resort.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Paseková
Zuri Zanzibar Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.