Rixos Premium Saadiyat Island *****

Abu Dhabí

Luxusní hotel vhodný pro náročnou klientelu

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Rixos Premium Saadiyat Island *****

Hodnocení 9.6 Hodnotí 10 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Abu Dhabí, Abú Dhabí, Saadiyat island | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ultra all inclusive Výborná lokalita na ostrově Saadiyat Nádherné spa a hezké pláže

Popis hotelu Rixos Premium Saadiyat Island ***** Abu Dhabí

V resortu Rixos Premium Saadiyat Island zažijete čistý luxus ve vznešeném a opulentním paláci, umístěném přímo na bílých píscích ostrova Saadiyat v Abu Dhabi. Zároveň je prvním konceptem All- Inclusive v Abu Dhabi a nejlépe integrovaným resortem ve Spojených arabských emirátech.
Než se necháte unést poutavými atrakcemi hlavního města SAE, proč nezkusit zdejší kuchyni plnou chutí z celého světa alespoň v jedné z mnoha specializovaných restaurací. Jistě vás nezklame živá zábava, na míru šitá pro hosty každého věku, klid v úžasných Rixos spa, ani písčité břehy Arabského zálivu, nebo tady můžete prožít dobrodružství třeba ve vodním parku.

Hotel je vhodný pro hosty se speciálními potřebami.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Room Garden View (45 m²)

Deluxe Room Garden View (45 m²)

Tento pokoj deluxe vám zajistí odpočinkový a luxusní pobyt. Barvy a vybavení ve vás okamžitě evokují obraz Sředomoří a krásný výhled z rozměrných oken vám umožní nerušeně sledov..

Deluxe Room Sea View (45 m²)

Deluxe Room Sea View (45 m²)

Odpočiňte si u Arabského zálivu v luxusním pokoji s úžasným výhledem na moře. Pokoj nabízí mramorové podlahy a mozaikové stěny, královskou postel a plazmovou obrazovku...

Premium Room Pool Access (45 m²)

Premium Room Pool Access (45 m²)

Chcete-li mít přímý vstup do vodního parku, pak je Premium Room pro vás nejlepší volba. Tady můžete z postele skočit přímo do bazénu! Nachází se na kraji zdejšího vodního parku, tak..

One Bedroom Family Suite (90 m²)

One Bedroom Family Suite (90 m²)

Velkoryse velké apartmá s ložnicí, obývacím pokojem a svěží zahradou. Ložnice i obývací pokoj tohoto luxusního apartmá mají vlastní balkon s krásným výhledem na okolní oázu...

Gastronomie a hotelové restaurace

TURQUOISE

Hlavní restaurace resortu Rixos Saadiyat Island s celodenním provozem čeká jen na vás. Pokrmy z celého světa i stravování formou bufetu je vám plně k dispozici a dává vám jedinečnou možnost si nakombinovat pečlivě vybrané speciality dle vlastních chutí. Nápoje a koktejly si můžete vychutnat jak v pohodlí klimatizovaného posezení uvnitř, tak na příjemně zastíněné terase. Díky večerní živé hudbě, ručně míchaným nápojům a tzv. live cooking stations se nikdy nebudete nudit.

Snídaně 07:00-11:00

Oběd 12:30-15:00

Večeře 19:00-22:30

Půlnoční bufet 00:00-02:00

Páteční brunch 13:00-16:00

LOBBY LOUNGE AND BAR

V příjemně umístěném lobby baru, blízko u hlavního vstupu do hotelu, můžete relaxovat v pohodlí salonku či se občerstvit před hlavním chodem. K dispozici je zde řada lahodných zákusků a lehkých jídel, servírovaných spolu s výběrem čajů, kávy a dalších nealkoholických nápojů. Lounge bar je ideálním místem pro rychlé občerstvení tady i s sebou a otevřený je po celý večer i den.

Otevírací doba: 08:00-02:00

PEOPLE'S

People’s je neformální jídelní koncept s nezapomenutelným výhledem na bílou písčitou pláž. V tomto tropickém prostředí, na otevřené terase si můžete vychutnávat nejrůznější občerstvení v podobě snacků a alkoholických i nealkoholických nápojů.

Otevírací doba: 12:00-16:00

MERMAID

Luxusní večeře s mořskými plody a tureckou kuchyní, exotická pláž a romantický výhled na pobřeží, to vše vám poskytne perfektně umístěná restaurace Mermaid. Ať už slavíte zvláštní příležitost, nebo si chcete dopřát kousek ráje, Mermaid vám zajistí vynikající kulinářský zážitek.

Otevírací doba: 19:00-22:30, středa - zavřeno.

L'OLIVO

L’Olivo vás uvede do tajů charismatické italské kuchyně svou dokonalou pizzou i chutnými těstovinami, kromě toho tu nechybí ani tradiční italské pokrmy a elegantní prostředí ve stejném duchu. Jedna večeře á la carte je součástí balíčku All Inclusive.

Otevírací doba: 19:0 0-22:30, pondělí - zavřeno.

ORIENT LOUNGE AND BAR

V restauraci Orient se přenesete zpět ke kořenům dědictví Rixosu díky orientální chuti turecké kuchyně, která se zde podává na úrovni hodné paláce, jakým resort Rixos Saadiyat Island bezpochyby je. Tureckou a orientální kuchyni á la carte si můžete jednou dopřát v rámci balíčku All Inclusive.

Otevírací doba: 19:00-22:30, úterý - zavřeno.

AJA & TEPPANYAKI

Vydejte se vstříc dálnému východu v restauraci Aja s proslulou japonskou kuchyní. Nezapomenutelný večer plný úžasných okamžiků vám poskytne místní teppanyaki koutek, sake & sushi bar a živá hudba.

Otevírací doba: 19:00-22:30, neděle - zavřeno.

CLUB HOUSE

Exkluzivní místo, vyhrazené pouze pro hosty luxusních vil. Nejen večeře v Club House potěší všechny vaše chuťové buňky, mezinárodní kuchyně i občerstvení během dne vás jistě nezklamou. Intimní prostředí a příjemná atmosféra jsou v Club House samozřejmostí.

Snídaně: 07:00-11:00

Oběd: 12:30-17:00

Večeře: 19:00-23:00

FOOD CARTS

Stravování na cesty nebo jen k utišení hladu mezi jídly, v množství potravinových stánků si každý najde to své. Vyzkoušejte různé chutě, utište hlad, poznejte nové a ukojte touhu po gastronomických zážitcích.

Otevírací doba: 16:00-18:30

SHISHA LOUNGE

Relaxujte v klidu zdejšího salonku Shisha Lounge, který se nachází na exotické pláži s výhledem na Arabský záliv. Je vhodný pro odpočinkové dny a klidné večery. Nechte se zlákat tradiční vůní organické šíši, širokým výběrem doutníků nebo našimi koktejly a dalšími nápoji.

Nápoje 08:00-02:00

HIGHLIGHTS POOL BAR

Schlaďte se po celodenním horkém slunci v bazénovém baru Highlights. Se sklenkou vynikajícího nápoje od zkušeným barmanů v ruce můžete sledovat zapadající slunce přímo z vody bazénu nebo si za zvuků hudby užívejte živou noční zábavu.

Otevírací doba: 09:00 - západ slunce

AQUA BAR

V Aqua baru vám nikdy nic neunikne. Nachází se přímo u bazénu s vlnobitím a servírují se zde výborné nealko nápoje.

Otevírací doba: 09:00 - 18:00

VITAMIN BAR

Ve vaší klidné cestě pokračujte ve Vitamin baru, který je první zastávkou po jedinečném zážitku z Rixos spa & wellness. Užijte si čerstvé ovocné džusy a nealkoholické nápoje v pohodlí baru, či v relaxační zóně.

Otevírací doba: 09.00-22:00

Kategorie a vybavení pokojů Rixos Premium Saadiyat Island

V tomto velkolepém resortu se nachází 288 elegantně zařízených pokojů, apartmánů a 12 úchvatných vil, z nichž většina nabízí jedinečný výhled na křišťálově modrý Arabský záliv.

Nabídka pokojů

Deluxe Room Garden View (45 m²)

Deluxe Room Garden View (45 m²) foto

Tento pokoj deluxe vám zajistí odpočinkový a luxusní pobyt. Barvy a vybavení ve vás okamžitě evokují obraz Sředomoří a krásný výhled z rozměrných oken vám umožní nerušeně sledovat oázu klidu a zeleně, aniž byste opustili lůžko, přímo z pohodlí vaší postele. Maximální kapacita: 3 osoby.

Deluxe Room Sea View (45 m²)

Deluxe Room Sea View (45 m²) foto

Odpočiňte si u Arabského zálivu v luxusním pokoji s úžasným výhledem na moře. Pokoj nabízí mramorové podlahy a mozaikové stěny, královskou postel a plazmovou obrazovku. Maximální kapacita: 3 osoby.

Premium Room Pool Access (45 m²)

Premium Room Pool Access (45 m²) foto

Chcete-li mít přímý vstup do vodního parku, pak je Premium Room pro vás nejlepší volba. Tady můžete z postele skočit přímo do bazénu! Nachází se na kraji zdejšího vodního parku, takže s vodou bude spjatý celý váš pobyt v tomto prestižním pokoji. Maximální kapacita: 3 osoby.

One Bedroom Family Suite (90 m²)

One Bedroom Family Suite (90 m²) foto

Velkoryse velké apartmá s ložnicí, obývacím pokojem a svěží zahradou. Ložnice i obývací pokoj tohoto luxusního apartmá mají vlastní balkon s krásným výhledem na okolní oázu. Maximální kapacita: 4 osoby.

One Bedroom Family Suite Pool Access (90 m²)

One Bedroom Family Suite Pool Access (90 m²) foto

Oblíbené, příjemné apartmá s ložnicí, obývacím pokojem a balkonem, který umožňuje vstup do bazénu. V elegantním obývacím pokoji najdete i LCD televizi. Luxus a relaxace je tady jistotou. Maximální kapacita: 4 osoby.

Two Bedroom Family Room Garden View (89 m²)

Two Bedroom Family Room Garden View (89 m²) foto

Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi, vybavený dvěma postelema velikosti King nebo jednou postelí velikosti King a oddělenými postelemi, je vhodný pro rodiny a ideální pro vychutnání zeleně a přírodních krás ostrova. Maximální kapacita: 6 osob.

Two Bedroom Family Room Sea View (89 m²)

Two Bedroom Family Room Sea View (89 m²) foto

Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi, vybavený dvěma manželskými postelemi velikosti King – ideální pro rodinu, která si chce užít krásný výhled na moře. Maximální kapacita: 6 osob.

Two Bedroom Family Room Pool Access (90 m²)

Two Bedroom Family Room Pool Access (90 m²) foto

Rodinný pokoj se dvěma ložnicemi, vybavený jednou postelí velikosti King a oddělenými postelemi, nabízí přímý přístup k polosoukromému bazénu. Zábavný způsob, jak si užít dovolenou v odlehlém luxusu. Maximální kapacita: 6 osob.

Two Bedroom Suite Garden (135 m²)

Two Bedroom Suite Garden (135 m²) foto

Komfort prestižního hotelového apartmá s ložnicí s manželskou postelí velikosti King, elegantním obývacím pokojem s TV a balkonem s přímým přístupem do vaší soukromé zahrady. Maximální kapacita: 7 osob.

Two Bedroom Suite Pool Access (135 m²)

Two Bedroom Suite Pool Access (135 m²) foto

Rodinné apartmá se 2 ložnicemi, obývacím pokojem a přímým přístupem k polosoukromému bazénu. Zábavný způsob, jak si užít dovolenou v odlehlém luxusu. Maximální kapacita: 7 osob.

Presidential Suite (220 m²)

Presidential Suite (220 m²) foto

Pro dokonalý pobyt jako z pohádky se ubytujte v Presidental Suite. V samém srdci Abu Dhabi tak budete žít svůj sen v obklopení mramoru, blyštivých lustrů, božských koupelen, vytříbeného stylu obývacích pokojů a majestátních ložnic. Apartmá jsou ztělesněním dekadentního luxusu, který je podtržený typicky královskými barvami paláce.

Club Villa (200 m²)

Club Villa (200 m²) foto

Buďte blízko vody v luxusní vile u bazénu. Tato nádherná vila se pyšní romantickým pokojem, pracovním prostorem a mramorovou koupelnou, která je stejně prostorná jako elegantní obývací pokoj a jídelna. Maximální kapacita: 8 osob.

Villa Privé (300 m²)

Villa Privé (300 m²) foto

Výjimečná vila s vlastním bazénem pro perfektní dovolenou na březích Arabského zálivu. Díky privátnímu bazénu budete mít dostatek soukromí i prostoru pro relaxaci. Můžete tak odpočívat v prostorném a útulném obývacím pokoji, užít si chvilku jen pro sebe v nádherné mramorové koupelně nebo jednoduše obdivovat krásu a pohodlí zdejší ložnice. Maximální kapacita: 10 osob.

Pláž a moře

Hotel se nachází na nedotčené soukromé pláži s jemným bílým pískem na ostrově Saadiyat s výhledem do Arabského zálivu. Na pláži jsou hostům k dispozici lehátka a slunečníky.

Online cena a slevy Rixos Premium Saadiyat Island *****

Profi foto hotelu Rixos Premium Saadiyat Island *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Rixos Premium Saadiyat Island

TURQUOISE

Hlavní restaurace resortu Rixos Saadiyat Island s celodenním provozem čeká jen na vás. Pokrmy z celého světa i stravování formou bufetu je vám plně k dispozici a dává vám jedinečnou možnost si nakombinovat pečlivě vybrané speciality dle vlastních chutí. Nápoje a koktejly si můžete vychutnat jak v pohodlí klimatizovaného posezení uvnitř, tak na příjemně zastíněné terase. Díky večerní živé hudbě, ručně míchaným nápojům a tzv. live cooking stations se nikdy nebudete nudit.

Snídaně 07:00-11:00

Oběd 12:30-15:00

Večeře 19:00-22:30

Půlnoční bufet 00:00-02:00

Páteční brunch 13:00-16:00

LOBBY LOUNGE AND BAR

V příjemně umístěném lobby baru, blízko u hlavního vstupu do hotelu, můžete relaxovat v pohodlí salonku či se občerstvit před hlavním chodem. K dispozici je zde řada lahodných zákusků a lehkých jídel, servírovaných spolu s výběrem čajů, kávy a dalších nealkoholických nápojů. Lounge bar je ideálním místem pro rychlé občerstvení tady i s sebou a otevřený je po celý večer i den.

Otevírací doba: 08:00-02:00

PEOPLE'S

People’s je neformální jídelní koncept s nezapomenutelným výhledem na bílou písčitou pláž. V tomto tropickém prostředí, na otevřené terase si můžete vychutnávat nejrůznější občerstvení v podobě snacků a alkoholických i nealkoholických nápojů.

Otevírací doba: 12:00-16:00

MERMAID

Luxusní večeře s mořskými plody a tureckou kuchyní, exotická pláž a romantický výhled na pobřeží, to vše vám poskytne perfektně umístěná restaurace Mermaid. Ať už slavíte zvláštní příležitost, nebo si chcete dopřát kousek ráje, Mermaid vám zajistí vynikající kulinářský zážitek.

Otevírací doba: 19:00-22:30, středa - zavřeno.

L'OLIVO

L’Olivo vás uvede do tajů charismatické italské kuchyně svou dokonalou pizzou i chutnými těstovinami, kromě toho tu nechybí ani tradiční italské pokrmy a elegantní prostředí ve stejném duchu. Jedna večeře á la carte je součástí balíčku All Inclusive.

Otevírací doba: 19:0 0-22:30, pondělí - zavřeno.

ORIENT LOUNGE AND BAR

V restauraci Orient se přenesete zpět ke kořenům dědictví Rixosu díky orientální chuti turecké kuchyně, která se zde podává na úrovni hodné paláce, jakým resort Rixos Saadiyat Island bezpochyby je. Tureckou a orientální kuchyni á la carte si můžete jednou dopřát v rámci balíčku All Inclusive.

Otevírací doba: 19:00-22:30, úterý - zavřeno.

AJA & TEPPANYAKI

Vydejte se vstříc dálnému východu v restauraci Aja s proslulou japonskou kuchyní. Nezapomenutelný večer plný úžasných okamžiků vám poskytne místní teppanyaki koutek, sake & sushi bar a živá hudba.

Otevírací doba: 19:00-22:30, neděle - zavřeno.

CLUB HOUSE

Exkluzivní místo, vyhrazené pouze pro hosty luxusních vil. Nejen večeře v Club House potěší všechny vaše chuťové buňky, mezinárodní kuchyně i občerstvení během dne vás jistě nezklamou. Intimní prostředí a příjemná atmosféra jsou v Club House samozřejmostí.

Snídaně: 07:00-11:00

Oběd: 12:30-17:00

Večeře: 19:00-23:00

FOOD CARTS

Stravování na cesty nebo jen k utišení hladu mezi jídly, v množství potravinových stánků si každý najde to své. Vyzkoušejte různé chutě, utište hlad, poznejte nové a ukojte touhu po gastronomických zážitcích.

Otevírací doba: 16:00-18:30

SHISHA LOUNGE

Relaxujte v klidu zdejšího salonku Shisha Lounge, který se nachází na exotické pláži s výhledem na Arabský záliv. Je vhodný pro odpočinkové dny a klidné večery. Nechte se zlákat tradiční vůní organické šíši, širokým výběrem doutníků nebo našimi koktejly a dalšími nápoji.

Nápoje 08:00-02:00

HIGHLIGHTS POOL BAR

Schlaďte se po celodenním horkém slunci v bazénovém baru Highlights. Se sklenkou vynikajícího nápoje od zkušeným barmanů v ruce můžete sledovat zapadající slunce přímo z vody bazénu nebo si za zvuků hudby užívejte živou noční zábavu.

Otevírací doba: 09:00 - západ slunce

AQUA BAR

V Aqua baru vám nikdy nic neunikne. Nachází se přímo u bazénu s vlnobitím a servírují se zde výborné nealko nápoje.

Otevírací doba: 09:00 - 18:00

VITAMIN BAR

Ve vaší klidné cestě pokračujte ve Vitamin baru, který je první zastávkou po jedinečném zážitku z Rixos spa & wellness. Užijte si čerstvé ovocné džusy a nealkoholické nápoje v pohodlí baru, či v relaxační zóně.

Otevírací doba: 09.00-22:00

All Inclusive

Balíček „Ultra All-inclusive“ zahrnuje:

 • Široký výběr kulinářských pochutin a více než 70 nápojů mezinárodních značek ve všech barech a restauracích
 • Neomezenou konzumaci všech položek v menu označených červenou zkratkou UAI – pokojová služba, tabák a vodní dýmka jsou zpoplatněny
 • Denně doplňovaný minibar – položky v maxibaru jsou zpoplatněny

Restaurace

 • Turquoise - snídaně, obědy, večeře a noční svačiny formou bufetu
 • Rixos Lounge – salónek
 • Peoples – svačiny formou bistra
 • L’olivo – italská á la carte restaurace (nutná rezervace předem)
 • Mermaid – á la carte restaurace se širokou nabídkou mořských plodů (nutná rezervace předem)
 • Orient – á la carte restaurace se zaměřením na orientální jídla (nutná rezervace předem)
 • Aja – á la carte restaurace s nabídkou asijských jídel (nutná rezervace předem)
 • Club house – á la carte restaurace nabízející menu složené z mezinárodních pokrmů (pouze pro hosty ubytované ve vilách a prezidentských suitách)
 • Highlights – bazénový bar
 • Shisha Lounge – vodní dýmka a alkoholické a nealkoholické nápoje
 • Ve výše zmíněných restauracích a barech se servírují vybrané alkoholické nápoje (rozlévaná značková vodka a vína, tequila, rum, whisky, gin a vybrané druhy piva)
 • Alkoholické nápoje se podávají do 02:00
 • V salónku Rixos Lounge najdete širokou nabídku čajů, kávy a limonád
 • Otevírací doba á la carte restaurací se řídí časovým plánem a ne všechny jsou dostupné každý den

Pokojové a všeobecné služby

 • Minibar – obsahuje vybrané limonády a pivo, doplňuje se denně
 • Wi-fi připojení (vysokorychlostní internet je zpoplatněn)
 • Dětská kolébka a vana (k dispozici dle dostupnosti)
 • Vybavení pro speciální příležitosti (narozeniny, svatby, líbánky, výročí, atd.)
 • Noviny

Lázně a wellness

 • Přístup do sauny, místnosti s párou a sněhem a do bazénu
 • Vybrané občerstvení a čaje

Zábava a sport

 • Denně zábavní programy
 • Hry v bazénu a fitness aktivity
 • Přístup do fitness centra
 • Použití tenisového kurtu a vybavení (bezplatné pouze pro hosty s all inclusive)
 • Dětský klub (4-12 let)
 • Přístup do klubu Rixy, dětského bazénu a vodního parku
 • Účast v klubových aktivitách a hrách

 

*Resort si vyhrazuje právo na úpravu All Inclusive balíčku.

Aktivity

V létě ani v zimě se nebudete v resortu Rixos Saadiyat Island nudit. Nabídka zábavných aktivit se mění dle sezóny a je vždy skvělou příležitostí pro rodiny, přátelé i páry.

Zajímavá místa v okolí:

 • Mezinárodní letiště Abu Dhabi, 25 minut
 • Louvre Abu Dhabi muzeum, 8 minut
 • Golfový klub Saadiyat Beach, 5 minut
 • Mešita Sheikh Zayed, 22 minut
 • Zábavní park Ferrari World Abu Dhabi, 17 minut
 • Vodní park Yas Waterworld, 17 minut
 • Warner Bros., 17 minut
 • Qasr Al-Hosn, 15 minut
 • Zoo Emirates Park, 20 minut

Sport a wellness hotelu Rixos Premium Saadiyat Island *****

Sport

Sportovní nadšenci si budou moci vybírat z širokého spektra aktivit, od tenisu až po jógu, s vybavením jak uvnitř, tak venku včetně vysoce moderní tělocvičny. Pro adrenalinem nabité dobrodružství stačí využít možností vodních sportů na otevřených vodách Arabského zálivu.

 • Jóga na pláži
 • 2 tenisové kurty a Flood Lights
 • 3 bazény
 • Vodní hry
 • Fitness centrum - 09:00 - 17:00
 • Lekce plavání
 • Lekce tenisu
 • Paddleboard
 • Kitesurfing
 • Osobní trénink

Spa & wellness

Uhnízděné mezi břehy ostrova Saadiyat najdete Tureckem inspirované spa Anjana, které uspokojí i nejnáročnější milovníky wellness. Dle tradiční osmanské architektury je vybaven celý zdejší prostor o rozloze 2060 m². Umožní vám ponořit se do klidného světa a nechat se hýčkat rukama zkušených odborníků. Nechejte obnovit energii ve vašem těle a navraťte rovnováhu vaší mysli. Orientální procedura Hammam je specialitou Rixosu. Luxusní spa je dostupné jak pro zdejší hosty, tak pro externí klienty a je vždy neodolatelné. Několikadenní návštěva, víkendová terapie, či jednodenní restart, místní služby a péče ve vás zanechají pocit klidu a pohody.

Vybavení :

Turecké lázně, pára, sauna, ledová místnost, vířivka, sprchy a šatny, soukromá suita pro páry, oddělené prostory procedur pro muže a ženy, salon krásy, fitness centrum a osobní trenér, vitamínový bar.

Bezplatné služby :

 • Sauna, pára, ledová místnost, vířivka
 • Sprchové kouty a changing facilities
 • Soukromý venkovní bazén

Služby za poplatek :

 • Turecké lázně
 • Masáže
 • Tělové zábaly a exfoliation
 • Kosmetika
 • Kadeřnictví
 • Manikúra, pedikúra
 • Depilace voskem
 • Barber shop

Děti v hotelu Rixos Premium Saadiyat Island *****

Rixy Kids Club

O hosty každého věku je v Rixy clubu skvěle postaráno. Šťastné děti dělají šťastné rodiče, a proto se tady starají o úsměvy vašich ratolestí. Prožijí vzrušující prázdniny plné zábavy, učení a nových přátel. Tento výjimečný dětský klub nabízí širokou škálu aktivit jako diskotéku, hry, kino, hudbu, lov pokladů, hry na pláži a v bazénu, talentové soutěže a mnoho dalšího. Všechny děti mohou na svůj průkaz Rixy clubu vyhrát speciální ceny.

Věková kategorie: 2 - 12 let

Otevírací doba: 10:00 – 22:00

Doprava do hotelu Rixos Premium Saadiyat Island

Rixos Premium Saadiyat Island je od mezinárodního letiště Abú Dhabí vzdálený asi 36 km a 30 minut jízdy autem.

Mapa - Rixos Premium Saadiyat Island *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Abu Dhabí do hotelu Rixos Premium Saadiyat Island *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Rixos Premium Saadiyat Island *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Rixos Premium Saadiyat Island *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení do Abu Dhabí

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.