Conrad Bali *****
Conrad Bali *****

Lokalita: Bali, Nusa Dua | Mapa

Strava: Snídaně

Inspekce: 2016, Hana Nádvorníková, 724 730 005

Resort se skvělou polohou a více než komfortními suitami pro náročné

Bali Tropic Resort and Spa *****

All inclusive resort na Nusa Dua

Bali Tropic Resort and Spa

Bali Tropic Resort and Spa ***** Bali

Exkluzivní plážový hotel Bali Tropic Resort & Spa byl vybudován na základě kombinace jemné balijské a moderní architektury v prostředí skutečně nádherném a vhodném k prožití relaxační dovolené na pláži.

Lokalita: Bali, Nusa DuaMapa

Ideální lokalita v zahradách se svěží zelení poskytuje dechberoucí výhledy na nekonečný Indický oceán. Hotel je umístěn přímo v centru světově proslulé pláže Nusa Dua na jižním pobřeží ostrova Bali.

Unikátní kombinace krásných klimatizovaných pokojů a luxusních koupelen s prvotřídní pohostinností, pohádkovými scenériemi a vynikajícím podnebím vám dá možnost užít si tropickou dovolenou se vším všudy, včetně gurmánských restaurací, bazénu a lázní.

Resort navíc poskytuje oblíbený servis All inclusive.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2018, Ing. Barbora Víšková, 724 065 776,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Bali Tropic Resort and Spa

Resort nabízí ubytování v pokojích, suitách a bungalovech. Všechny kategorie ubytování jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, vanou, toaletou a sprchou, satelitní TV, IDD telefonem, trezorem, lednicí/minibarem, zařízením k přípravě čaje a kávy, fénem, tradičními župany yukata a pantoflemi.

Nabídka pokojů

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (34 m²) vám nabídnou úžasný výhled do bujných zahrad. Všechny pokoje mají romantickou koupelnu s oddělenou toaletou.

Deluxe Bungalows

Deluxe Bungalows (jeden pokoj 36 m²) každý je složen z osmi pokojů. Vyznačují se výzdobou s dřevěnými vyřezávanými ornamenty a nádhernou postelí s nebesy, která bude pohodlným hnízdečkem klidu a odpočinku.

Royal Bungalows

Royal Bungalows (jeden pokoj 46 m²) skrývají 14 pokojů, které jsou kombinací balijského tradičního stylu a moderní estetiky. Exotická koupelna vás potěší prostornou vanou vyrobenou z přírodního kamene a také sprchou. Od ložnice je oddělena dřevěnými posuvnými dveřmi. Z balkonu nebo terasy uvidíte jezírko a zelené zahrady.

Bungalow Suites

Bungalow Suites jsou složeny ze dvou ložnic (44 m²) a jednoho obývacího pokoje (43 m²) uprostřed. Všechny druhy ubytování jsou vybaveny soukromým balkonem nebo terasou.

Pláž a moře

Mimo lokality s nesnesitelnými davy turistů najdete bílou písčitou pláž rozkládající se mezi oceánem a resortem. Užijete si fascinující směs autentickou balijskou atmosférou a svěžím oceánským pobřežím.

Online cena a slevy Bali Tropic Resort and Spa *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- "Průvodce Bali" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
- Mapa Bali - s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
- Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran
- Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Bali Tropic Resort and Spa *****

Naše foto hotelu Bali Tropic Resort and Spa *****

Gastronomie a hotelové restaurace Bali Tropic Resort and Spa

Lahodné mezinárodní menu pro vás připraví zkušený šéfkuchař a během jídla vás bude ovívat jemný oceánský vánek. Zde nejsou řádné hranice mezi restaurací a mořem. Jako v gurmánské pohádce si budete připadat v restauracích resortu, z kterých vyzařuje klid, pohoda a pohostinná vřelost.

Cempaka je 24 hodinová restaurace u bazénu s inovativním výběrem pokrmů z indonéské
a mezinárodní kuchyně.

Vaším oblíbeným místem se stane i Soka, plážová restaurace otevřená příležitostně pro obědy a večeře.

Restaurace s otevřeným prostorem u pláže nese název Ratna. Vyznačuje se neformálním stolováním, obědy v bufetovém stylu a lahodnými odpoledními čaji.

Wratnala představuje balijské prostory s pozadím hotelového chrámu, které jsou příležitostně k dispozici pro mezinárodní barbecue večeře ve stylu bufetu.

Po 24 hodin denně je otevřen Cempaka Bar. Zavítat můžete i do Rijasa Lobby Bar, který má otevřen od desáté dopolední do půlnoci. Trojici barů pak uzavírá Sriwedari Sunken Bar. Jeho otevírací doba je od 10:00 do 17:00.

Sport a wellness hotelu Bali Tropic Resort and Spa *****

Bali Tropic Resort & Spa nabízí celou řadu sportovních zařízení a aktivit jako:

  • aktivity a zařízení během dne (cvičení ve vodě, plážový volejbal, boccia nebo pétanque, biliár, posilovna, zahradní šachy, Othello, šipky a stolní tenis)
  • nemotorizované vodní sporty (šnorchlování s tradiční lodí, potápění v bazénu, kánoe, windsurfing a plavby katamaránem)
  • motorizované vodní sporty (parasailing, vodní skútr, loď s proskleným dnem, potápění s rybařením a sjíždění divoké řeky)
  • bazén (lákavé je pozvání do prostorů hotelového bazénu s tropickým kouzlem, krásnými výhledy, vodními aktivitami a možnostmi relaxace s osvěžujícím drinkem)

Sladkou a očekávanou třešničkou na chutném dortu celého dne jistě bude návštěva místních lázní. Nabízejí deset lázeňských místností se soukromou sprchou a vanou, ve kterých zažijete naprostý odpočinek a osvěžení. Dopřejte si tradiční masáž, unikátní tělové zábaly, péči o obličej a mnoho dalších procedur. Dostane se vám kompletní relaxace se zaměřením na harmonii a pohodu vašeho těla i mysli.

Mapa - Bali Tropic Resort and Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Bali do hotelu Bali Tropic Resort and Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Bali Tropic Resort and Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2018, Ing. Barbora Víšková, 724 065 776,

Recenze hotelu Bali Tropic Resort and Spa *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Bali Tropic Resort and Spa *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení Bali

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Barbora Víšková
Bali Tropic Resort and Spa
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.