Conrad Bali *****
Conrad Bali *****

Lokalita: Bali, Nusa Dua | Mapa

Strava: Snídaně

Inspekce: 2016, Hana Nádvorníková, 724 730 005

Resort se skvělou polohou a více než komfortními suitami pro náročné

Kupu Kupu Jimbaran *****

Ekologický resort v přírodě

Kupu Kupu Jimbaran

Kupu Kupu Jimbaran ***** Bali

Pociťte přepych na vlastní kůži v resortu Kupu Kupu Jimabran, který se pyšní architektonickou nádherou, prostornými a komfortními suitami a etnickým kouzlem, kterým se vyznačuje celý ostrov Bali.

Lokalita: Bali, JimbaranMapa

Resort je strategicky umístěn v blízkosti bílé písečné pláže Jimbaran. Nedaleko se nachází dvě golfová hřiště Bali Golf and Country Club a New Kuta Golf. Hotel je obklopený tropickou přírodou, přitom nedaleko najdete restaurace a obchůdky.

Kupu Kupu Jimbaran využívá výhradně solární energii a na svém zeleném přístupu si velmi zakládá. Hostům také nabízí luxusní lázně Spa L’Occitane, které se inspirují regionem Provence v jižní Francii.

Resort je vzdálen pouhých sedm kilometrů od mezinárodního letiště Denpasar.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Kupu Kupu Jimbaran

Resort nabízí 15 apartmánů ve dvou patrech, které jsou odděleny bazénem, nazývají se Muaya Duplex suites. Dále nabízí 8 prostorných Uluwatu Suites a 3 rodinné Jimbaran Family suite s výhledem do zahrad. Nabídku doplňují 2 Balangan Suity se soukromou zahradou. Speciální zážitky si odnesete z luxusního Honeymoon suite.

Vybavení zahranuje televizi, DVD a CD přehrávač, klimatizaci, trezor, mini-bar a kávovar.

Nabídka pokojů

Duplex Pool Access

Duplex Pool Access představují dvoupatrové vilky s výhledem na bazén. Ložnice může být v prvním patře nebo v přízemí.

Uluwatu Suite

Uluwatu Suites s výhledem do zahrady. Mají koupelnu se sprchovým koutem i vanou, jsou vhodné pro 2 dospělé bez možnosti přistýlky.

Family Suite

Jimaran Family Suites s výhledem do zahrady. Nabízejí dvě ložnice a obývací pokoj, možnost jedné přistýlky. Jsou vhodné pro 4 dospělé nebo 3 dospělé a 2 děti. Koupelna disponuje sprchovým koutem a vanou.

Honeymoon Suite

Honeymoon Suite (150 m²) oslavte vaši lásku opravdu stylově v novém líbánkovém apartmá. Nabízí kruhovou ložnici s kruhovou postelí uprostřed, je vybaven technologií domácího kina a prostorového zvuku. Pohodlí vám zajistí i luxusní a prostorná koupelna, minibar, trezor, klimatizace a WiFi. Originální ručně vyráběné sladkosti a čokoláda vás zachrání, když vás v noci přepadne mlsná nebo budete potřebovat doplnit energii. Pokud chcete naprosté soukromí, není problém zajistit romantický jídelní servis přímo na pokoj po celou dobu pobytu.

Pláž a moře

Pláž Jimabaran je skutečným tropickým skvostem s prachově jemným bílým pískem. Indický oceán v přílivech smývá písek a jeho šumění vás snadno zbaví veškerého stresu. Na pláži najdete dostatek lehátek a slunečníků.

 

 

Online cena a slevy Kupu Kupu Jimbaran *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Kupu Kupu Jimbaran *****

Gastronomie a hotelové restaurace Kupu Kupu Jimbaran

Své chuťové pohárky potěšíte v restauracích Jimbaran Beach Club, Topeng Restaurant nebo kavárně The Chocolate Cafe. Milovníci japonské kuchyně jistě ocení Oishi Tei. Pokud se vám nebude chtít vstávat z postele, není nic snažšího než si objednat pokrm přímo do pokoje.

V Jimbaran Beach Club si pochutnáte na mořských plodech z místních vod. Restaurace je perfektním místem pro odpočinek při západu slunce, v obklopení čerstvými květy a svitem svíček.

V restaurant baru Topeng si vychutnáte mezinárodní kuchyni s dotekem francouzských a indonészkých kuchařů.

V kavárně Chocolate café dostane kromě kávy, čaje nebo horké čokolády i pečivo čerstvě vytažené z pece či sklenici vína a koktejl.

Oishi Tei je skvělá sushi restaurace, kde si pochutnáte na těch nejlepších japonských specialitách.

Sport a wellness hotelu Kupu Kupu Jimbaran *****

Bamboo Spa by L’Occitane nabízí unikátní atmosféru díky dekoracím z bambusu a největší rozsah ošetření těla výrobky L´Occitane, které provádí profesionální terapeuti. Bamboo Spa nabízí 14 léčebných místností, společenskou místnost, soukromou saunu, salon krásy, lázeňskou kavárnu, ale i L´Occitane maloobchodní butik. Každý pokoj má svůj jedinečný koncept a atmosféru (slaměnka, růže, pivoňka, oliva, levandule, máta, atp).

Mapa - Kupu Kupu Jimbaran *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Bali do hotelu Kupu Kupu Jimbaran *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Kupu Kupu Jimbaran *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Kupu Kupu Jimbaran *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Kupu Kupu Jimbaran *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení Bali

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Vendula Pilátová
Kupu Kupu Jimbaran
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.