Regent Bali *****
Regent Bali *****

Lokalita: Bali, Sanur | Mapa

Strava:

Inspekce: Zuzana Zjavková, 915 647 333

Vytříbený resort s krásnou pláží a mnoha možnostmi pro exotický pobyt

Kupu Kupu Jimbaran ****

Ekologický resort v přírodě

Kupu Kupu Jimbaran

Kupu Kupu Jimbaran **** Bali

Pociťte přepych na vlastní kůži v resortu Kupu Kupu Jimabran, který se pyšní architektonickou nádherou, prostornými a komfortními suitami a etnickým kouzlem, kterým se vyznačuje celý ostrov Bali.

Lokalita: Bali, JimbaranMapa

Resort je strategicky umístěn v blízkosti bílé písečné pláže Jimbaran. Nedaleko se nachází dvě golfová hřiště Bali Golf and Country Club a New Kuta Golf. Hotel je obklopený tropickou přírodou, přitom nedaleko najdete restaurace a obchůdky.

Kupu Kupu Jimbaran využívá výhradně solární energii a na svém zeleném přístupu si velmi zakládá. Hostům také nabízí luxusní lázně Spa L’Occitane, které se inspirují regionem Provence v jižní Francii.

Resort je vzdálen pouhých sedm kilometrů od mezinárodního letiště Denpasar.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Kupu Kupu Jimbaran

Resort nabízí 15 apartmánů ve dvou patrech, které jsou odděleny bazénem, nazývají se Muaya Duplex suites. Dále nabízí 8 prostorných Uluwatu Suites a 3 rodinné Jimbaran Family suite s výhledem do zahrad. Nabídku doplňují 2 Balangan Suity se soukromou zahradou. Speciální zážitky si odnesete z luxusního Honeymoon suite.

Vybavení zahranuje televizi, DVD a CD přehrávač, klimatizaci, trezor, mini-bar a kávovar.

Nabídka pokojů

Duplex Pool Access

Duplex Pool Access představují dvoupatrové vilky s výhledem na bazén. Ložnice může být v prvním patře nebo v přízemí.

Uluwatu Suite

Uluwatu Suites s výhledem do zahrady. Mají koupelnu se sprchovým koutem i vanou, jsou vhodné pro 2 dospělé bez možnosti přistýlky.

Family Suite

Jimaran Family Suites s výhledem do zahrady. Nabízejí dvě ložnice a obývací pokoj, možnost jedné přistýlky. Jsou vhodné pro 4 dospělé nebo 3 dospělé a 2 děti. Koupelna disponuje sprchovým koutem a vanou.

Honeymoon Suite

Honeymoon Suite (150 m²) oslavte vaši lásku opravdu stylově v novém líbánkovém apartmá. Nabízí kruhovou ložnici s kruhovou postelí uprostřed, je vybaven technologií domácího kina a prostorového zvuku. Pohodlí vám zajistí i luxusní a prostorná koupelna, minibar, trezor, klimatizace a WiFi. Originální ručně vyráběné sladkosti a čokoláda vás zachrání, když vás v noci přepadne mlsná nebo budete potřebovat doplnit energii. Pokud chcete naprosté soukromí, není problém zajistit romantický jídelní servis přímo na pokoj po celou dobu pobytu.

Pláž a moře

Pláž Jimabaran je skutečným tropickým skvostem s prachově jemným bílým pískem. Indický oceán v přílivech smývá písek a jeho šumění vás snadno zbaví veškerého stresu. Na pláži najdete dostatek lehátek a slunečníků.

 

 

Online cena a slevy Kupu Kupu Jimbaran ****

Profi foto hotelu Kupu Kupu Jimbaran ****

Gastronomie a hotelové restaurace Kupu Kupu Jimbaran

Své chuťové pohárky potěšíte v restauracích Jimbaran Beach Club, Topeng Restaurant nebo kavárně The Chocolate Cafe. Milovníci japonské kuchyně jistě ocení Oishi Tei. Pokud se vám nebude chtít vstávat z postele, není nic snažšího než si objednat pokrm přímo do pokoje.

V Jimbaran Beach Club si pochutnáte na mořských plodech z místních vod. Restaurace je perfektním místem pro odpočinek při západu slunce, v obklopení čerstvými květy a svitem svíček.

V restaurant baru Topeng si vychutnáte mezinárodní kuchyni s dotekem francouzských a indonészkých kuchařů.

V kavárně Chocolate café dostane kromě kávy, čaje nebo horké čokolády i pečivo čerstvě vytažené z pece či sklenici vína a koktejl.

Oishi Tei je skvělá sushi restaurace, kde si pochutnáte na těch nejlepších japonských specialitách.

Sport a wellness hotelu Kupu Kupu Jimbaran ****

Bamboo Spa by L’Occitane nabízí unikátní atmosféru díky dekoracím z bambusu a největší rozsah ošetření těla výrobky L´Occitane, které provádí profesionální terapeuti. Bamboo Spa nabízí 14 léčebných místností, společenskou místnost, soukromou saunu, salon krásy, lázeňskou kavárnu, ale i L´Occitane maloobchodní butik. Každý pokoj má svůj jedinečný koncept a atmosféru (slaměnka, růže, pivoňka, oliva, levandule, máta, atp).

Mapa - Kupu Kupu Jimbaran

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Bali do hotelu Kupu Kupu Jimbaran ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Kupu Kupu Jimbaran ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Kupu Kupu Jimbaran ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Kupu Kupu Jimbaran ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení Bali

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Bc. Petra Melková
Kupu Kupu Jimbaran
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.