Regent Bali *****
Regent Bali *****

Lokalita: Bali, Sanur | Mapa

Strava:

Inspekce: Zuzana Zjavková, 915 647 333

Vytříbený resort s krásnou pláží a mnoha možnostmi pro exotický pobyt

Pertiwi Resort Spa ****

Vyzkoušejte klid Matky země

Pertiwi Resort Spa

Pertiwi Resort Spa **** Bali

Pertiwi Resort & Spa se nachází na ostrově Bali, v proslulé oblasti Ubud. Pertiwi znamená Matka Země a tento název odkazuje ke skutečnosti, že v tomto resortu se ocitnete v blízkosti samotné Přírody.

Lokalita: Bali, UbudMapa

Pertiwi Resort je perfektním exotickým útočištěm, kde si každý host užije neformální atmosféru a naprosté soukromí, přitom budete v blízkosti turistických zajímavostí i kulturního centra Ubud. Resort se nachází v blízkosti Monkey forest a královského paláce Ubud.

Pokud toužíte po relaxaci v srdci přírody i po poznávání místních krás, pak zde prožijete úžasnou dovolenou. Jen několik minut pěšky od resortu se nachází muzea i rýžová pole.

Ubytování zajišťují vily s jednoduchým designem, střechami z alang-alang, vysokými skleněnými okny a ručně vyráběnými bambusovými stropy odráží kombinaci stylu tradičního Bali a dotyku moderní doby.

Resort je vzdálen 30 kilometrů od Ngurah Rai International Airport.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Bc. Petra Melková, 724 065 777,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Pertiwi Resort Spa

Nabídka pokojů

One Bedroom Deluxe Pool Villa

One Bedroom Deluxe Pool Villa nabízí také privátní bazén, luxusní vanu a ložnici s prosklenými dveřmi.

Two Bedroom Pool Villa

Two Bedrooms Villas (celkem 1) má dvě prostorné ložnice, kuchyňku, venkovní jídelnu, privátní bazén a velkou terasu. Je ideální pro rodiny s dětmi.

Deluxe Suite

Deluxe Suite (celkem 30) se nacházejí v srdci resortu. Jsou zařízeny podle moderní balijské architektury a designu. Nabídnou vám privátní terasu s výhledem na okolní zelené scenerie. Bungalovy prošly nedávnou renovací a jsou vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, mini-barem, kávovarem a rychlovarnou konvicí, satelitní TV a připojením k WiFi.

Super Deluxe Rooms

Super Deluxe Rooms (9 double a 9 twin) jsou zařízeny pohodlnou postelí velikosti king, koupelnou se sprchou, psacím stolem a balkonem s výhledy do zahrady.

Superior Pool Villa

One Bedroom Superior Pool Villa má ložnici s postelí velikosti king, obývací část, vlastní bazén a privátní zahrádku. V koupelně najdete vanu.

Online cena a slevy Pertiwi Resort Spa ****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- "Průvodce Bali" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
- Mapa Bali - s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
- Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran
- Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Pertiwi Resort Spa ****

Naše foto hotelu Pertiwi Resort Spa ****

Gastronomie a hotelové restaurace Pertiwi Resort Spa

Restaurace GreenHouse je komplexem, který přirozeně navazuje na bohaté tropické zahrady resortu Pertiwi. V prvním podlaží se nachází vnitřní i venkovní jídelní prostory, plně zásobený bar a jemné trávníky pro pikniky a filmy pod hvězdami. Točité schodiště vede do druhého podlaží, kde je klimatizovaný party salon s ohromnými pohovkami a plyšovými otomany pro ultra lenošivý odpočinek. Salon se otevírá na širokou terasu a do přilehlých společenských a kongresových místností, kde se pohodlně vejde 60 osob při divadelním uspořádání sedadel. Toto je důležité místo střední velikosti používané pro potřeby meetingů, svateb nebo holistických lekcí v centrální oblasti Ubud. GreenHouse je otevřena na snídaně, obědy i večeře. Hoteloví hosté si mohou vychutnat snídani v provzdušněných prostorách restaurace. K obědům a večeřím je servírován prvotřídní výběr s panasijským vlivem a místními organickými ingrediencemi. Místní kuchaři využívají zdravé metody přípravy pokrmů.

Sport a wellness hotelu Pertiwi Resort Spa ****

Toužíte po dovolené, která bude kombinací relaxace, poznávání a dobrodružných aktivit? Pertiwi resort vám nabídne od všeho trochu a bude jen na vás, jak budete chtít svůj volný čas strávit. Vyzkoušet můžete tyto aktivity:

Kurzy balijského tance. Neoddělitelnou součástí balijské kultury je tanec. Přiučte se nové taneční kreace od odborníka, který vám vše vysvětlí nenáročným způsobem. Vydejte se vstříc opravdovému balijskému zážitku a nechejte se unést jeho atmosférou s neuvěřitelným nábojem. Důkazem toho je fakt, že Ubud je domovem těch nejlepších balijských tanečníků.

Výlety na kole. Prozkoumejte Ubud a jeho okolí ekologickým způsobem dopravy, který je navíc zábavný a zdravý. Vydejte se v sedle kola přes překrásnou přírodní scenérii a poznejte také kulturní život při návštěvě tradičních vesnic.

Trekking a pěší túry. Objevovat zdejší krajinu můžete také při pěších výletech, při kterých se nabízí pozorování zdejších farmářů, jak obdělávají rýžová pole s tradičním způsobem zavlažování subak.

Jedinečným zážitkem přímo v resortu Pertiwi jsou jeho lázně Beji Tropical Spa, tropický koutek čtyř pavilonů uprostřed zeleně. Široká škála programů zahrnuje tradiční masáže, aromaterapii a umění naprosté relaxace. Všechny procedury využívají nejjemnější směsi vonných olejů a původních bylin a rostlin. Do kompletního systému vířivek s dvěma různými teplotami se můžete ponořit s bylinným koktejlem nebo kořeněným čajem.

Mapa - Pertiwi Resort Spa ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Bali do hotelu Pertiwi Resort Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Pertiwi Resort Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Bc. Petra Melková, 724 065 777,

Recenze hotelu Pertiwi Resort Spa ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Pertiwi Resort Spa ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení Bali

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Höferová (Tóthová)
Pertiwi Resort Spa
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.