The Samaya Seminyak Bali ****

Kombinace aktivit a skvělého designu

Samaya Seminyak

The Samaya Seminyak Bali **** Bali

Slovo „Samaya“ znamená v překladu „svatyně pohody, místo plné míru a klidu, kde naleznete opravdové útočiště“. Zde v resortu Samaya Seminyak panuje právoplatná hrdost na jednoduché, ale nepostradatelné aspekty, které jsou základem pro zážitky Samaya. Jedinečná balijská pohostinnost a ideální poloha na kouzelné pláži spolu s výhledem nekonečné dálky oceánu jsou tím, co vás bude při luxusním pobytu doprovázet.

Lokalita: Bali, SeminyakMapa

Přístup ke způsobu života v podobě poskytovaných služeb byl díky nejvyšší úrovni oceněn jako ‘Leading Beach Resort of Asia' a 'Leading Resort of Indonesia’ v rámci World Travel Awards 2010
a také jako ‘The Leading Beach Resort of Asia’ v rámci ‘The World Luxury Hotel Awards 2010 a 2012.

Nová kapitola začala díky kompletní renovaci plážových Samaya Beachfront Villas a také díky vybudování nového hotelového lobby. Výjimečné Royal Courtyard Villas jsou umístěny v poklidném prostředí balijské vesničky, jen přes ulici od hlavní části hotelu.

Oblast Seminyak je oblíbenou destinací pro mnoho návštěvníků Bali. Klid a pohodová atmosféra jsou pro toto místo vlastní. Můžete se těšit na nepřeplněné pláže a na prozkoumávání oblasti vlastním poklidným tempem. Můžete zde rozpoznat evropský vliv v podobě jedinečných galerií, obchůdků a butiků. Časté jsou také obchody s tradičním nábytkem a keramikou. Tato destinace je ideální pro ty, kteří hledají relaxační dovolenou a bezstarostný životní styl a zároveň snadnou dostupnost k okolním atraktivitám.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Mgr. Zuzana Zjavková, 915 647 333,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů The Samaya Seminyak Bali

23 Pool Villas a 7 Royal Pavilion Villas se nacházejí na pobřeží, v bezprostřední blízkosti slavné pláže Seminyak. 22 Royal Courtyard Villasin je situováno v klidném prostředí vesnice, jen několik minut jízdy golfovým vozítkem přes ulici. Tyto vily mají malebné tropické zahrady a zapuštěné bazény.

Nabídka pokojů

Pool Villa

One-Bedroom (Garden) Pool Villas (220 m², 22 vil) se nacházejí na plážovém pobřeží. Každá nabízí prostorný soukromý bazén, moderní a elegantní interiéry, vlastní vstup a zajištění soukromí.

1-Bedroom Royal Pavilion

One-Bedroom Royal Pavilions (312 m², 8 vil) jsou situovány na pláži. Každá nabízí prostorný soukromý bazén, jacuzzi na pláži, moderní a elegantní interiéry, vlastní vstup a dostatek soukromí. Užívejte si také bohaté zeleně venkovní zahrady s dřevěným altánkem, ve kterém můžete najít denní válendu nebo prostor pro stolování.

1-Bedroom Courtyard Villa

One-Bedroom Royal Courtyard Villas (300 m², 19 vil) naleznete přes ulici od hlavní části resortu, což je jen dvě minuty golfovou buginou od plážových vil. Každá tato vila nabízí prostorný soukromý bazén, moderní a elegantní interiéry, vlastní vstup a soukromí. K dispozici budete mít i vlastní zahradu s altánkem.

2-Bedrooms Courtyard Villa

Two-Bedrooms Royal Courtyard Villas (300 – 400 m², 2 vily) tyto dvouložnicové vily se nachází přes ulici od hlavní části resortu. Jsou to dvě vily v jedné. Jako předchozí kategorie, nabízí prostorný soukromý bazén, moderní a elegantní interiéry a vlastní vstup. Samozřejmostí je zahrada s altánkem.

Three-Bedrooms Courtyard Villa

Tříložnicová vila (400–600 m2, 1 vila) je umístěna také přes ulici od hlavní části resortu a k plážovým vilám je to jen 2 minuty golfovou buginou. Tato vila zahrnuje tři menší vily do jednoho komplexu. Nabízí prostorný soukromý bazén, moderní a elegantní interiéry, vlastní vstup a zajištění soukromí. Užívejte si také bohaté zeleně venkovní zahrady s dřevěným altánkem, ve kterém můžete najít denní válendu nebo prostor pro stolování.

2 - bedroom royal pavilion

2-Bedroom Royal Pavilions jsou situovány na pláži. Každá nabízí prostorný soukromý bazén, jacuzzi na pláži, moderní a elegantní interiéry, vlastní vstup a dostatek soukromí. Užívejte si také bohaté zeleně venkovní zahrady s dřevěným altánkem, ve kterém můžete najít denní válendu nebo prostor pro stolování.

Pláž a moře

Pláž Seminyak je vskutku nádherným kouskem ráje, který zaútočí na všechny vaše smysly. Jemný písek proklouzává mezi prsty a voní sluncem, okolní tropická scenerie se stane pastvou pro vaše oči
a šumivý oceán vás uvede do stavu blaženosti.

Online cena a slevy The Samaya Seminyak Bali ****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- "Průvodce Bali" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
- Mapa Bali - s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
- Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran
- Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

V termínu 21.12.2012-1.1.2013 je minimální počet nocí 5.

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Samaya Seminyak ****

Naše foto hotelu Samaya Seminyak ****

Gastronomie a hotelové restaurace The Samaya Seminyak Bali

Krásné pobřeží vám umožní vychutnat si lahodné pokrmy za doprovodu příjemného mořského vánku a západu slunce. Celkově jsou hotelové restaurace a bary schopny obsloužit až 100 hostů najednou pod širým nebem na velmi atraktivních terasách, kterým dotváří atmosféru jemné vodní prvky. Vychutnejte si také vína z komplexního vinného lístku, která si můžete prohlédnout v hotelovém vinném sklípku. Určitě nebude litovat návštěvy zdejších zařízení, protože Breeze se stala gurmánskou jedničkou v oblasti Seminyak. Hoteloví kuchaři ochotně připraví také menu pro speciální události, které jste si v resortu naplánovali.

Plážová restaurace Breeze s výhledem na Seminyak Beach nabízí exotickou mezinárodní i místní kuchyni ke snídani, obědu a romantické večeři. Plážová atmosféra, s nádhernými slunečními scenériemi a šumem vln dává tomuto místu punc jednoho z nejromantičtějších prostředí na Bali. Moderní menu podávané v této restauraci je založeno na místní sklizni. Kuchařský tým s radostí vytvoří speciality, které uspokojí i ty největší labužníky. Pokrmy jsou připravovány s důrazem na kvalitu a vytříbené chutě. Večeře je zde poklidnou záležitostí s elegantně připravenými pokrmy a s ohledem na jednoduchost. Můžete využít stolování v romantickém prostředí pod širým nebem s hvězdami a za zvuků vln, kde prožijete lákavé gurmánské okamžiky se svou drahou polovičkou.

Další restaurace v resortu Samaya, Brasserie, se nachází na oblíbeném místě v The Royal Courtyard. Je otevřená pouze večer. Servírují se zde indonéské pokrmy se zaměřením na Bali. Dostanete jedinečnou příležitost ponořit své smysly do pravých chutí a vůní tohoto ostrovního ráje. Pečlivě sestavené menu je skvělou příležitostí pro stolování celé rodiny.

Zažijte jedinečnou večeři se stejnými službami jako v restauraci, akorát v prostředí vlastní vily. Posaďte se ke stolu pro dva u bazénu s rozesetými svíčkami kolem dokola a s romantickou hvězdnou oblohou. Pokrmy vám připraví špičkoví kuchaři, kteří využívají jedinečné místní chutě a organické suroviny. Takové romantické prostředí, vynikající jídlo a kvalitní služby si zkrátka nesmíte nechat ujít.

Sport a wellness hotelu Samaya Seminyak ****

The Samaya Bali nabízí nespočet kulturních a rekreačních aktivit pro hosty. Užijte si jaktivity jako předvádění balijských oděvů sarong, výlety pěšky, cykloturistiku po vesnicích a mnohé další. Samaya je hlavní turistickou a výletní organizací a stará se prostřednictvím recepčních činností o organizování aktivit, které mohou hosté využít při pobytu na Bali.

Zajímavosti a atraktivity v okolí

  • Prvotřídní restaurace v oblasti Seminyak (Ku De TA, Metis, Sarong, Breeze)
  • golfová hřiště (Nirwana Bali Golf v Tanah Lot, Bali Golf & Country club, New Kuta Golf Club, Bali Handara Kosaido)
  • chrám Tanah Lot (20 km od resortu)
  • Ubud (kulturní a umělecké centrum hodinu cesty od resortu)
  • Kuta (nákupy, pláže, surfování a noční život)

The Samaya Spa jsou umístěny v upravené zahradě bezprostředně vedle pláže. Bude vám dopřána možnost nechat se hýčkat asijskými lázněmi a starodávnými tradičními rituály v moderních balijských interiérech. Dvě dvojité lázeňské suity s jacuzzi a saunou poskytují krásné výhledy na jezírka připojené k pláži a dvě dvojité zahradní suity se sprchou a dalším příslušenstvím dotváří elegantní nabídku těchto lázní.

Mapa - The Samaya Seminyak Bali

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Bali do hotelu The Samaya Seminyak Bali ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Samaya Seminyak Bali ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Mgr. Zuzana Zjavková, 915 647 333,

Recenze hotelu The Samaya Seminyak Bali ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Samaya Seminyak ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Bali

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Bc. Petra Melková
The Samaya Seminyak Bali
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.