Conrad Bali *****
Conrad Bali *****

Lokalita: Bali, Nusa Dua | Mapa

Strava: Snídaně

Inspekce: 2016, Hana Nádvorníková, 724 730 005

Resort se skvělou polohou a více než komfortními suitami pro náročné

The Samaya Seminyak Bali *****

Kombinace aktivit a skvělého designu

Samaya Seminyak

The Samaya Seminyak Bali ***** Bali

Slovo „Samaya“ znamená v překladu „svatyně pohody, místo plné míru a klidu, kde naleznete opravdové útočiště“. Zde v resortu Samaya Seminyak panuje právoplatná hrdost na jednoduché, ale nepostradatelné aspekty, které jsou základem pro zážitky Samaya. Jedinečná balijská pohostinnost a ideální poloha na kouzelné pláži spolu s výhledem nekonečné dálky oceánu jsou tím, co vás bude při luxusním pobytu doprovázet.

Lokalita: Bali, SeminyakMapa

Přístup ke způsobu života v podobě poskytovaných služeb byl díky nejvyšší úrovni oceněn jako ‘Leading Beach Resort of Asia' a 'Leading Resort of Indonesia’ v rámci World Travel Awards 2010
a také jako ‘The Leading Beach Resort of Asia’ v rámci ‘The World Luxury Hotel Awards 2010 a 2012.

Nová kapitola začala díky kompletní renovaci plážových Samaya Beachfront Villas a také díky vybudování nového hotelového lobby. Výjimečné Royal Courtyard Villas jsou umístěny v poklidném prostředí balijské vesničky, jen přes ulici od hlavní části hotelu.

Oblast Seminyak je oblíbenou destinací pro mnoho návštěvníků Bali. Klid a pohodová atmosféra jsou pro toto místo vlastní. Můžete se těšit na nepřeplněné pláže a na prozkoumávání oblasti vlastním poklidným tempem. Můžete zde rozpoznat evropský vliv v podobě jedinečných galerií, obchůdků a butiků. Časté jsou také obchody s tradičním nábytkem a keramikou. Tato destinace je ideální pro ty, kteří hledají relaxační dovolenou a bezstarostný životní styl a zároveň snadnou dostupnost k okolním atraktivitám.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Mgr. Zuzana Zjavková, 915 647 333,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Bali se specializujeme již mnoho let a ostrov známe dokonale. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Bali opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání. Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů The Samaya Seminyak Bali

23 Pool Villas a 7 Royal Pavilion Villas se nacházejí na pobřeží, v bezprostřední blízkosti slavné pláže Seminyak. 22 Royal Courtyard Villasin je situováno v klidném prostředí vesnice, jen několik minut jízdy golfovým vozítkem přes ulici. Tyto vily mají malebné tropické zahrady a zapuštěné bazény.

Nabídka pokojů

Pool Villa

One-Bedroom (Garden) Pool Villas (220 m², 22 vil) se nacházejí na plážovém pobřeží. Každá nabízí prostorný soukromý bazén, moderní a elegantní interiéry, vlastní vstup a zajištění soukromí.

1-Bedroom Royal Pavilion

One-Bedroom Royal Pavilions (312 m², 8 vil) jsou situovány na pláži. Každá nabízí prostorný soukromý bazén, jacuzzi na pláži, moderní a elegantní interiéry, vlastní vstup a dostatek soukromí. Užívejte si také bohaté zeleně venkovní zahrady s dřevěným altánkem, ve kterém můžete najít denní válendu nebo prostor pro stolování.

1-Bedroom Courtyard Villa

One-Bedroom Royal Courtyard Villas (300 m², 19 vil) naleznete přes ulici od hlavní části resortu, což je jen dvě minuty golfovou buginou od plážových vil. Každá tato vila nabízí prostorný soukromý bazén, moderní a elegantní interiéry, vlastní vstup a soukromí. K dispozici budete mít i vlastní zahradu s altánkem.

2-Bedrooms Courtyard Villa

Two-Bedrooms Royal Courtyard Villas (300 – 400 m², 2 vily) tyto dvouložnicové vily se nachází přes ulici od hlavní části resortu. Jsou to dvě vily v jedné. Jako předchozí kategorie, nabízí prostorný soukromý bazén, moderní a elegantní interiéry a vlastní vstup. Samozřejmostí je zahrada s altánkem.

Three-Bedrooms Courtyard Villa

Tříložnicová vila (400–600 m2, 1 vila) je umístěna také přes ulici od hlavní části resortu a k plážovým vilám je to jen 2 minuty golfovou buginou. Tato vila zahrnuje tři menší vily do jednoho komplexu. Nabízí prostorný soukromý bazén, moderní a elegantní interiéry, vlastní vstup a zajištění soukromí. Užívejte si také bohaté zeleně venkovní zahrady s dřevěným altánkem, ve kterém můžete najít denní válendu nebo prostor pro stolování.

2 - bedroom royal pavilion

2-Bedroom Royal Pavilions jsou situovány na pláži. Každá nabízí prostorný soukromý bazén, jacuzzi na pláži, moderní a elegantní interiéry, vlastní vstup a dostatek soukromí. Užívejte si také bohaté zeleně venkovní zahrady s dřevěným altánkem, ve kterém můžete najít denní válendu nebo prostor pro stolování.

Pláž a moře

Pláž Seminyak je vskutku nádherným kouskem ráje, který zaútočí na všechny vaše smysly. Jemný písek proklouzává mezi prsty a voní sluncem, okolní tropická scenerie se stane pastvou pro vaše oči
a šumivý oceán vás uvede do stavu blaženosti.

Online cena a slevy The Samaya Seminyak Bali *****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- "Průvodce Bali" - kniha z edice Lonely Planet v češtině
- Mapa Bali - s vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
- Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran
- Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

V termínu 21.12.2012-1.1.2013 je minimální počet nocí 5.

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Samaya Seminyak *****

Naše foto hotelu Samaya Seminyak *****

Gastronomie a hotelové restaurace The Samaya Seminyak Bali

Krásné pobřeží vám umožní vychutnat si lahodné pokrmy za doprovodu příjemného mořského vánku a západu slunce. Celkově jsou hotelové restaurace a bary schopny obsloužit až 100 hostů najednou pod širým nebem na velmi atraktivních terasách, kterým dotváří atmosféru jemné vodní prvky. Vychutnejte si také vína z komplexního vinného lístku, která si můžete prohlédnout v hotelovém vinném sklípku. Určitě nebude litovat návštěvy zdejších zařízení, protože Breeze se stala gurmánskou jedničkou v oblasti Seminyak. Hoteloví kuchaři ochotně připraví také menu pro speciální události, které jste si v resortu naplánovali.

Plážová restaurace Breeze s výhledem na Seminyak Beach nabízí exotickou mezinárodní i místní kuchyni ke snídani, obědu a romantické večeři. Plážová atmosféra, s nádhernými slunečními scenériemi a šumem vln dává tomuto místu punc jednoho z nejromantičtějších prostředí na Bali. Moderní menu podávané v této restauraci je založeno na místní sklizni. Kuchařský tým s radostí vytvoří speciality, které uspokojí i ty největší labužníky. Pokrmy jsou připravovány s důrazem na kvalitu a vytříbené chutě. Večeře je zde poklidnou záležitostí s elegantně připravenými pokrmy a s ohledem na jednoduchost. Můžete využít stolování v romantickém prostředí pod širým nebem s hvězdami a za zvuků vln, kde prožijete lákavé gurmánské okamžiky se svou drahou polovičkou.

Další restaurace v resortu Samaya, Brasserie, se nachází na oblíbeném místě v The Royal Courtyard. Je otevřená pouze večer. Servírují se zde indonéské pokrmy se zaměřením na Bali. Dostanete jedinečnou příležitost ponořit své smysly do pravých chutí a vůní tohoto ostrovního ráje. Pečlivě sestavené menu je skvělou příležitostí pro stolování celé rodiny.

Zažijte jedinečnou večeři se stejnými službami jako v restauraci, akorát v prostředí vlastní vily. Posaďte se ke stolu pro dva u bazénu s rozesetými svíčkami kolem dokola a s romantickou hvězdnou oblohou. Pokrmy vám připraví špičkoví kuchaři, kteří využívají jedinečné místní chutě a organické suroviny. Takové romantické prostředí, vynikající jídlo a kvalitní služby si zkrátka nesmíte nechat ujít.

Sport a wellness hotelu Samaya Seminyak *****

The Samaya Bali nabízí nespočet kulturních a rekreačních aktivit pro hosty. Užijte si jaktivity jako předvádění balijských oděvů sarong, výlety pěšky, cykloturistiku po vesnicích a mnohé další. Samaya je hlavní turistickou a výletní organizací a stará se prostřednictvím recepčních činností o organizování aktivit, které mohou hosté využít při pobytu na Bali.

Zajímavosti a atraktivity v okolí

  • Prvotřídní restaurace v oblasti Seminyak (Ku De TA, Metis, Sarong, Breeze)
  • golfová hřiště (Nirwana Bali Golf v Tanah Lot, Bali Golf & Country club, New Kuta Golf Club, Bali Handara Kosaido)
  • chrám Tanah Lot (20 km od resortu)
  • Ubud (kulturní a umělecké centrum hodinu cesty od resortu)
  • Kuta (nákupy, pláže, surfování a noční život)

The Samaya Spa jsou umístěny v upravené zahradě bezprostředně vedle pláže. Bude vám dopřána možnost nechat se hýčkat asijskými lázněmi a starodávnými tradičními rituály v moderních balijských interiérech. Dvě dvojité lázeňské suity s jacuzzi a saunou poskytují krásné výhledy na jezírka připojené k pláži a dvě dvojité zahradní suity se sprchou a dalším příslušenstvím dotváří elegantní nabídku těchto lázní.

Mapa - The Samaya Seminyak Bali *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Bali do hotelu The Samaya Seminyak Bali *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Samaya Seminyak Bali *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Mgr. Zuzana Zjavková, 915 647 333,

Recenze hotelu The Samaya Seminyak Bali *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Samaya Seminyak *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Bali

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Barbora Víšková
The Samaya Seminyak Bali
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.