Mamula Island Hotel *****

Černá Hora

Unikátní hotel stojící na základech pevnosti obklopené mořem

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Mamula Island Hotel

Pro hotel Mamula Island Hotel není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Mamula Island Hotel.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Mamula Island Hotel *****

Lokalita Černá Hora, Kotor Bay | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Hotel v bývalé historické pevnosti Gurmánská gastronomie Klidná dovolená na jedinečném místě

Popis hotelu Mamula Island Hotel ***** Černá Hora

Hotel Mamula Island se nachází v Černé Hoře, konkrétně v Kotorském zálivu, na ostrově Mamula, uprostřed křišťálových vod Jaderského moře. V roce 2023 prošla tehdejší pevnost luxusní rekonstrukcí, kouzlo místa však bylo zachováno – můžete zde stále obdivovat základy z přírodního kamene a fresky na stěnách. Samotné základy hotelu sahají až do19. století a jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO.

Vyberte si z nabídky 32 pokojů či apartmá a užívejte si pobyt na ostrově, kde vás nebude nikdo rušit. Čekají na vás také čtyři gastronomické podniky, ve kterých umění šéfkuchařky Ericy Archambaultové uspokojí i ty nejnáročnější gurmány – přijďte zakusit taje černohorské kuchyně v mistrovském podání. Dále se můžete těšit na 3 bazény, lázně, posilovnu a spoustu kreativních workshopů. Hotel Mamula Island je zkrátka dokonalou volbou, pokud toužíte po klidné dovolené na jedinečné místě.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Panoramic Room (31 m²)

Panoramic Room (31 m²)

Ty nejkrásnější výhledy na Jaderské moře můžete pozorovat právě z tohoto pokoje, který je umístěn v posledním patře hotelu...

Adriatic Balcony Room (46 m²)

Adriatic Balcony Room (46 m²)

Tento pokoj najdete ve spodním patře, v obklopení malebné flóry se sdílenou zahradou, ale také s menší soukromou terasou v zadní části s výhledem na horizont moře...

Panoramic Suite (62 m²)

Panoramic Suite (62 m²)

V nejvyšším patře hotelu je situováno toto apartmá, odkud se nabízí nádherné výhledy na Jaderské moře – ať už ze soukromé terasy či z koupelny, zatímco můžete odpočívat v tepl..

Junior Suites – Sea View (69 m²)

Junior Suites – Sea View (69 m²)

Skvostný výhled na hladinu Jaderského moře si hned po probuzení můžete vychutnávat z ložnice tohoto apartmá...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Mamula Island představuje perfektní zázemí pro nové gastronomické zážitky díky kolekci čtyř špičkových podniků. Ochutnejte kulinářské umění šéfkuchařky Ericy Archambaultové, která zde dbá na kvalitu každé suroviny, odebírá ovoce a zeleninu od místních zemědělců a sestavuje menu dle konkrétní sezóny. Pokud plánujete trávit odpoledne na pláži, můžete si nechat připravit piknikový koš, který obsahuje vše, co byste během rozpáleného dne mohli potřebovat. Tato služba je dostupná od 12:30 a zahrnuje donášku až k vašemu lehátku.

Kamena
Okouzlující prostředí této restaurace spolu s degustačním menu o šesti chodech a s výhledem na Jaderské moře utváří nezapomenutelný zážitek ze stolování. Okuste harmonické propojení sezónních plodin s čerstvými dary moře. Místa si nezapomeňte zarezervovat předem. Otevírací doba: od středy do neděle 18:30–24:00

Sun Deck
Přijďte ochutnat křupavé saláty, čerstvé úlovky dne a pravou neapolskou pizzu do tohoto sluncem zalitého podniku. Otevírací doba: 08:00–23:00

Pool Deck
Tento bar je umístěn u bazénu a nabízí široký výběr nápojů, výborných drinků i občerstvení. Otevírací doba: od čtvrtka do úterý 16:00–23:00

Pinea Bar
Dopřejte si chvilku pro sebe v tomto stylovém baru se sklenkou osvěžujícího drinku, pozvěte vaše blízké na speciálně namíchaný drink, nebo poznejte nové tváře a užívejte si společně příjemný večer. Otevírací doba: 18:00–01:00

Kategorie a vybavení pokojů Mamula Island Hotel

Mamula Island je zcela unikátní hotel na vlastním ostrově, na kterém obnovil národní kulturní památku Černé Hory a nyní zde nabízí ubytování. Hosté si tak mohou vychutnávat historickou atmosféru a kochat se zrestaurovanými freskami, ale zároveň prožít dovolenou v maximálním pohodlí. Zvolte si dle vašich preferencí ze čtyř základních kategorií – Panoramic, Adriatic, Sea a Sky.

Součástí každého pokoje a apartmá je: koupelna se sprchou, přírodní kosmetika švýcarské kvality značky ananné, minibar, iPad, výběr lahodných směsí kávy, moderní klimatizace, kvalitní nábytek na míru, chytrý televizor, krb, díla od místních umělců, připojení k vysokorychlostnímu internetu, kontinentální snídaně.

Součástí každého pokoje / apartmá kategorie Panorama je: ložnice s manželskou postelí, koupelna s vanou i oddělenou sprchou, prostorná terasa s výhledem na Jaderské moře a pobřeží Černé Hory, špičkový zvukový systém.

Nabídka pokojů

Panoramic Room (31 m²)

Panoramic Room (31 m²) foto

Ty nejkrásnější výhledy na Jaderské moře můžete pozorovat právě z tohoto pokoje, který je umístěn v posledním patře hotelu. Relaxujte na prostorné terase na lehátku, popíjejte kávu na čerstvém vzduchu, ohřívejte se u plápolajícího krbu a užijte si fantastickou koupel s panoramatem nebe.

Adriatic Balcony Room (46 m²)

Adriatic Balcony Room (46 m²) foto

Tento pokoj najdete ve spodním patře, v obklopení malebné flóry se sdílenou zahradou, ale také s menší soukromou terasou v zadní části s výhledem na horizont moře. Užijte si pobyt v útulných interiérech, laděných do zemitých tónů tak, aby nenarušovaly celkovou atmosféru ostrova. Dominuje zde převážně přírodní kámen, mosaz, masivní dubové dřevo a přírodní textilie.

Panoramic Suite (62 m²)

Panoramic Suite (62 m²) foto

V nejvyšším patře hotelu je situováno toto apartmá, odkud se nabízí nádherné výhledy na Jaderské moře – ať už ze soukromé terasy či z koupelny, zatímco můžete odpočívat v teplé vaně. Součástí vnitřních prostor je ložnice, obývací pokoj, promítací sál a koupelna s vanou i oddělenou sprchou. Terasa disponuje moderním dalekohledem, dokonalým nástrojem na pozorování noční oblohy.

Junior Suites – Sea View (69 m²)

Junior Suites – Sea View (69 m²) foto

Skvostný výhled na hladinu Jaderského moře si hned po probuzení můžete vychutnávat z ložnice tohoto apartmá. Interiéry dále zahrnují oddělený obývací pokoj s pohovkou, pracovní koutek a koupelnu se sprchovým koutem.

Sky Suite – Fortress View (94 m²)

Sky Suite – Fortress View (94 m²) foto

Nechte se okouzlit výhledem na samotnou stavbu hotelu z 19. století z pohodlí obývacího pokoje tohoto vkusně zařízeného apartmá. Nechybí zde pohovka, chytrý televizor, závěsný krb, ložnice s manželskou postelí a koupelna se sprchovým koutem.

Sky Suite – Sea View (94 m²)

Sky Suite – Sea View (94 m²) foto

Toto prostorné apartmá se pyšní skvostným výhledem na Jaderské moře a pobřeží Černé Hory a jeho interiéry sestávají z ložnice s manželskou postelí, obývacího pokoje s pohovkou a koupelna se sprchou i vanou.

Sky Suite Sunrise – Sea View (122 m²)

Sky Suite Sunrise – Sea View (122 m²) foto

Toto apartmá, jehož stěny zdobí původní kámen a fresky z 19. století, utváří příjemné zázemí pro váš pobyt. Nejenže zde najdete obývací pokoj se závěsným krbem, pracovní koutek, koupelnu s vanou, ale také ložnici s manželskou postelí a okouzlujícím výhledem na moře.

Sky Suite – Fresco Sea View (94 m²)

Sky Suite – Fresco Sea View (94 m²) foto

Pokud rádi obdivujete nástěnné malby, pak určitě neváhejte a zvolte toto apartmá, neboť má interiéry protkané freskami z 19. století. Kromě kousku historie se můžete těšit na ložnici s výhledem na azurovou hladinu moře, obývací pokoj a koupelnu s vanou.

Sky Spa Suite – Fortress View (122 m²)

Sky Spa Suite – Fortress View (122 m²) foto

V tomto apartmá se snoubí prvky z 19. století s moderním vybavením a dávají tak hotelovému ubytování zcela nový rozměr. Zakuste si bydlení na soukromém ostrově v maximálním pohodlí, ve kterém na vás čeká ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s pohovkou, koupelna se sprchou, vířivka pro 4 osoby a balkón s výhledem na bazén.

Sky Spa Suite – Fresco Sea View (94 m²)

Sky Spa Suite – Fresco Sea View (94 m²) foto

Výhled na Jaderské moře, zrestaurované části fresek, prostornou vířivku, ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj i koupelnu se samostatnou sprchou – to vše nabídne toto luxusní apartmá.

Two-Bedroom Sky Spa Suite – Fortress View (216 m²)

Two-Bedroom Sky Spa Suite – Fortress View (216 m²) foto

Dopřejte si pobyt v tomto prostorném apartmá, jehož interiéry jsou pokryty přírodním kamenem a freskami z 19. století a skládají se ze dvou ložnic s manželskými postelemi, z obývacího pokoje s rozkládací pohovkou a z koupelny se sprchou. Využívat můžete navíc vířivku, kam se vejdou 4 dospělí.

Two-Bedroom Sky Spa Suite – Fresco Sea View (216 m²)

Two-Bedroom Sky Spa Suite – Fresco Sea View (216 m²) foto

Prožijte jedinečnou dovolenou v těchto unikátních prostorách, které zdobí 169 let staré fresky a díla od místních umělců. Každý den se zde budete moci kochat také výhledem na Jaderské moře a pobřeží Černé Hory, dále si užívat pohodové chvilky ve vířivce a ohřívat se u závěsného krbu. Součástí apartmá jsou také dvě ložnice, obývací pokoj a koupelna se sprchou.

Pláž a moře

Online cena a slevy Mamula Island Hotel *****

Profi foto hotelu Mamula Island Hotel *****

Gastronomie a hotelové restaurace Mamula Island Hotel

Hotel Mamula Island představuje perfektní zázemí pro nové gastronomické zážitky díky kolekci čtyř špičkových podniků. Ochutnejte kulinářské umění šéfkuchařky Ericy Archambaultové, která zde dbá na kvalitu každé suroviny, odebírá ovoce a zeleninu od místních zemědělců a sestavuje menu dle konkrétní sezóny. Pokud plánujete trávit odpoledne na pláži, můžete si nechat připravit piknikový koš, který obsahuje vše, co byste během rozpáleného dne mohli potřebovat. Tato služba je dostupná od 12:30 a zahrnuje donášku až k vašemu lehátku.

Kamena
Okouzlující prostředí této restaurace spolu s degustačním menu o šesti chodech a s výhledem na Jaderské moře utváří nezapomenutelný zážitek ze stolování. Okuste harmonické propojení sezónních plodin s čerstvými dary moře. Místa si nezapomeňte zarezervovat předem. Otevírací doba: od středy do neděle 18:30–24:00

Sun Deck
Přijďte ochutnat křupavé saláty, čerstvé úlovky dne a pravou neapolskou pizzu do tohoto sluncem zalitého podniku. Otevírací doba: 08:00–23:00

Pool Deck
Tento bar je umístěn u bazénu a nabízí široký výběr nápojů, výborných drinků i občerstvení. Otevírací doba: od čtvrtka do úterý 16:00–23:00

Pinea Bar
Dopřejte si chvilku pro sebe v tomto stylovém baru se sklenkou osvěžujícího drinku, pozvěte vaše blízké na speciálně namíchaný drink, nebo poznejte nové tváře a užívejte si společně příjemný večer. Otevírací doba: 18:00–01:00

Aktivity

Mamula Island Hotel doporučuje následující aktivity:

  • kurzy, workshopy (kulinářské, kulturní, výtvarné, hudební)
  • fitness lekce s instruktory
  • návštěvu galerie (Memorial Gallery)
  • vyzkoušení kuchyně Černé Hory
  • tradiční sklizeň oliv
  • výlet na poloostrov Luštica
  • výlet ke Skadarskému jezeru
  • výlet do bývalého hlavního města Černé Hory, Cetinje
  • výlet do národní parku Lovčen
  • rafting na řece Tara

Sport a wellness hotelu Mamula Island Hotel *****

V hotelu Mamula Island nechybí samozřejmě ani lázně, ve kterých si můžete dopřát dokonalého odpočinku v podobě masáží, procedur a kosmetických ošetření. Kromě toho zde najdete spoustu míst určených ke sportovnímu vyžití – tři bazény, vnitřní i venkovní posilovnu a atletickou dráhu.

 

Doprava do hotelu Mamula Island Hotel

Hotel Mamula Island je od letiště Tivat vzdáleno 20 km, od letiště Dubrovník 30 km a od města Herceg Novi pouhých 10 km.

Nově hotel nabízí variantu transferu helikoptérou z letiště Dubrovník nebo Tivat.

Mapa - Mamula Island Hotel *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Černé Hory do hotelu Mamula Island Hotel *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Mamula Island Hotel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Mamula Island Hotel *****

Factsheet

Letová spojení do Černé Hory

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.