The Chedi Luštica Bay *****

Černá Hora

Moderní hotel v zátoce Chedi Luštica

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel The Chedi Luštica Bay *****

Lokalita Černá Hora | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Moderní pokoje Mnoho míst k poznání Vynikající gastronomie

Popis hotelu The Chedi Luštica Bay ***** Černá Hora

V místě, kde se setkává azurové moře a zvlněné hory, najdete jeden z nejlepších pětihvězdičkových luxusních hotelů v Černé Hoře, The Chedi Luštica Bay Hotel. Hotel se nachází v blízkosti přímořského městečka Luštica na nábřeží černohorského zálivu Trašte.

The Chedi Luštica Bay Hotel vás zve k odpočinku uprostřed autentického luxusu. Moderní hotelový resort nabízí elegantní pokoje plné světla, které odrážejí pohyb Jaderského moře a barvy Středozemního moře.

Resort má 111 pokojů a apartmá, dvě restaurace, dva bary, high-tech konferenční a business centrum, wellness spa s krytým bazénem, soukromou pláž a venkovní nekonečný bazén. Od kulinářského umění až po promyšlenou technologii, zařízení představují vše, co byste očekávali od nejexkluzivnějšího hotelu v Černé Hoře, oživeného skutečnou černohorskou pohostinností a službami o krok napřed.

Resort také těží ze své polohy v letovisku Luštica Bay nedaleko Tivatu. Navržen tak, aby hladce zapadl do stylu, prostředí a komunity města, je součástí jedinečného celku. Vykročte za jeho dveře a objevte potěšení z rušné přístavní promenády a bohaté nabídky zařízení a aktivit v zátoce Luštica a okolí. Autenticita je klíčem ke každému zážitku hosta, od vytříbené majestátnosti architektury až po uctivou intimitu oslovování hostů jménem, The Chedi Luštica Bay Hotel je opravdu styl, který si budete pamatovat.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Superior Room

Superior Room

Odpočiňte si ve světlem zaplněném prostoru pokojů Superior na rozloze 44 m². Pokoje mají řadu luxusního vybavení a promyšlené technologie, které jsou navrženy tak, aby byl váš pobyt c..

Deluxe Room

Deluxe Room

Ze světlem zaplněných pokojů Deluxe o rozloze 44 m² si nejlépe užijete výhled na Jaderské moře...

Junior Suite

Junior Suite

Junior Suite o rozloze 77 m² nabízejí prostornou alternativu, dostatek přirozeného světla a částečný výhled na přístav z oken od podlahy ke stropu...

Deluxe Suites

Deluxe Suites

Prostorná Deluxe Suites o rozloze 64,9 m² jsou ideální pro rodiny s dětmi a nabízejí nejen skvělý výhled na pláž, ale také oddělenou ložnici a obývací prostor pro větší soukromí a..

Gastronomie a hotelové restaurace

Současná menu využívají sezónní černohorské ingredience vyznačující se svěžestí a chutí. Vychutnejte si moderní pojetí regionálních oblíbených jídel v restauraci The Restaurant nebo kreativní kuchyni v restauraci The Spot ve stylu brasserie. Elegantní Lobby Bar nabízí občerstvení a odpolední čaj, zatímco plážový bar The Rok nabízí lehká jídla a koktejly.

Restaurace je hlavní jídelnou. Naši šéfkuchaři, kteří jsou otevřeni pro mezinárodní snídaně a večeře formou bufetu, nově interpretují klasickou regionální kuchyni a vytvářejí moderní chutná fúze, která potěší všechny jazýčky.

Restaurace Spot, která se nachází na promenádě v přístavu, je neformální alternativou. Na nábřeží se třpytí a je to uvolněná celodenní restaurace, která nabízí živé prostředí a nabídku jídel inspirovaných Asií, barových základních potravin a zdravých salátů.

Lobby Bar je otevřený po celý den a nabízí řemeslnou kávu, bohatý výběr klasických a originálních koktejlů, likérů a regionálních vín. Je hostitelem shovívavého odpoledního čaje, kde si můžete odpočinout v pohodlí a přitom si užívat ohromující mořské scenérie za okny.

Plážový bar Rok, vytesaný do přírodní skály, nabízí nekomplikovaný plážový zážitek pro lenošení a socializaci s koktejly a lehkým občerstvením.

Pokojová služba 7:00 – 22:00

The Restaurant

V celodenní restauraci The Restaurant si můžete vychutnat lahůdky vytříbené regionální kuchyně s moderním středomořským nádechem. Elegantní a moderní interiéry restaurace jsou protepleny přírodními tóny. Závěsné osvětlení ve spektru oceánské modři vytváří zářivý, elegantní prostor, který odráží výhled na moře. Dřevěné příčky lehce rozdělují místnost a v případě potřeby je k dispozici soukromý jídelní kout pro rodiny. Stolování pod širým nebem si můžete vychutnat na prostorné terase restaurace. Každý večer si můžete dopřát mezinárodní večeři. Nabízí působivý výběr lákavých jídel včetně uzenin a uznávaných sýrů, sortiment kváskového chleba, denní saláty, dresinky, prémiová masa z horského regionu a jadranské ryby selektivně vybrané od místních rybářů. Nakonec zakončete svou večeři sladkou tečkou z lákavé nabídky lahodných dezertů.

Nechte pozorné číšníky, aby vám navrhli párování vín s místními specialitami včetně suchých a křupavých bílých hroznů Krstač nebo tmavokrevných červených ze starověkého Vranacu. Také zde nechybí tradiční nabídka francouzských a italských vín a výběru vín z Nového světa.

Dress code: Smart Casual

Otevřeno: snídaně: 7:00 – 10:30, večeře: 18:30 – 21:30

The Spot

The Spot se nachází na přístavní promenádě s nekonečnými výhledy na moře a je to restaurace ve stylu brasserie s celodenním stravováním, která podává čerstvá, zdravá a uspokojující jídla. Teplý a stylový prostor restaurace si pohrává s venkovními prvky kombinujícími texturované kamenné zdi, rustikální dřevěné trámové stropy a měkké závěsné osvětlení, které v noci poskytuje světelnou atmosféru. Uvnitř můžete sledovat přípravu vašeho pokrmu v otevřené kuchyni nebo se můžete posadit na terasu a nasávat atmosféru přístavu. Menu restaurace The Spot nabízí chutné asijské pokrmy a kari, zdravé saláty, čerstvě grilované maso a ryby a barové stálice včetně hamburgerů a místního originálního club sendviče. U baru se můžete posadit a vychutnat si odborně připravenou středomořskou kávu. Koktejly se podávají až do noci s menu sestaveným z místně vypěstovaných bylin a namíchané mistry mixology. Restaurace také nabízí výběr mezinárodních a černohorských vín a piv včetně odrůd pocházejících z místních minipivovarů.

Dress code: Smart Casual

Otevřeno: denně 8:00 - 12:00

Lobby Bar

Lobby Bar, spojený s centrální vstupní halou hotelu Chedi a obklopený azurovými výhledy na přístav, oceán a bazén, je jedinečným prostorem, který vyzařuje uvolněné kouzlo a eleganci. Odpočiňte si zde u ranní kávy nebo čaje, podvečerního koktejlu nebo pozdní skleničky. K dispozici je také bohatý výběr kvalitních vín, likérů a doutníků. Lehké občerstvení je k dispozici po celý den v baru The Lobby and Pool bar a večer si můžete pochutnat na jedinečných asijských pokrmech připravených šéfkuchařem Fugangem. A samozřejmě pro uspokojení vašich mlsných jazýčků je vám k dispozici Cake Counter s výběrem dortů a sušenek v kombinaci s voňavou italskou kávou připravovanou zkušenými baristy.

Otevřeno:

Lobby bar: 9:00–23:00

Asijská kuchyně v The Lobby Bar: 20:00 – 23:00 každý den kromě pondělí

The Rok

Zcela nový plážový bar The Rok se nachází na přírodní skalní terase, která byla vytesána do útesu obklopujícího pláž. Je to místo, kam zamířit na drinky na pláži, lehké občerstvení, velkolepé západy slunce a večírky při měsíčním světle. Rustikální, ale svrchně luxusní a uvolněná výzdoba baru ustupuje do pozadí dramatického panoramatu tyrkysových vod Jaderského moře a oblázků soukromé pláže zálivu Chedi Luštica. Relaxujte v salonku pohovkách, v altánku, na lehátkách a vychutnejte si prostředí restaurace s úchvatným výhledem. Bar podává čerstvě připravované saláty, sendviče, gurmánskou pizzou a mořské plody, lehká a zdravá jídla s jasnými chutěmi Středomoří. Vyberte si mezi řadou plážových koktejlů, čerstvých džusů nebo svěžích studených vín.

Otevřeno sezónně: každý den v týdnu 11:00 – 18:00, kuchyně 12:00 - 18:00

Kategorie a vybavení pokojů The Chedi Luštica Bay

Pokoje a apartmá ztělesňují středomořskou eleganci a nabízejí výhled na záliv Trašte a výhled na pohoří. Pokoje s přepychovým nábytkem, moderní technologií a luxusním vybavením jsou navrženy tak, aby váš pobyt byl co nejjednodušší.

Pokoje a apartmá Chedi Luštica Bay nabízí nejluxusnější ubytování v Černé Hoře. Jsou to prosvětlené, otevřené prostory obklopené scenérií poloostrova, do které jsou ponořeni. S pětihvězdičkovým hotelovým vybavením a pozorností věnovanou každému malému detailu jsou navrženy pro bydlení s cílem, abyste se zde cítili jako doma.

Na výběr je celkem 100 pokojů, 10 apartmánů a jeden penthouse. Nachází se ve dvou budovách, které jsou odlišné od hlavní hotelové části, mají svůj vlastní prostor a pocit soukromí a přitom se nachází pár minut od propojeného srdce hotelu. Byly navrženy tak, aby zapadly do okolní krajiny, přičemž hotelové pokoje mají sportovní zelené střechy, aby byla zachována krása výhledů na poloostrov.

Pokoje nabízejí luxusní vybavení přes vysoce kvalitní nábytek až po promyšlenou technologii pokojů, aby obohatily váš pobyt. Vychutnejte si správné italské espresso nebo sklenku vína s vlastním zpoplatněným občerstvením na balkóně. Luxusní koupelny mají podlahové vytápění, dešťovou sprchu nebo vanu umístěnou tak, aby z okna nasávala výhled na moře.

Pokoje jsou nekuřácké, ale na balkonech jsou k dispozici popelníky.

Nabídka pokojů

Superior Room

Superior Room

Odpočiňte si ve světlem zaplněném prostoru pokojů Superior na rozloze 44 m². Pokoje mají řadu luxusního vybavení a promyšlené technologie, které jsou navrženy tak, aby byl váš pobyt co nejjednodušší. Okna od podlahy ke stropu zvou dovnitř sluneční paprsky a z vlastního balkonu si můžete užívat výhled na město. Pokoj je vybaven dvoulůžkem nebo postelí velikosti King Simmons Sweet Sleeper, která byla vybrána pro své výjimečné pohodlí a podporu. K dispozici je také rozkládací postel. Občerstvení za poplatek zahrnuje skleněný minibar, luxusní espresso kávovar Lavazza a příslušenství pro přípravu čaje a výběr vín. Koupelna je rozdělena částečně matnou skleněnou stěnou, vybavená je mramorem, keramickými dlaždicemi, podlahovým vytápěním. K dispozici je dvojité umyvadlo, dešťová sprcha a luxusní toaletní potřeby Acqua di Parma. Max. kapacita až 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě. Vybavení: 55” interaktivní LED TV s plochou obrazovkou, Media Hub s HDMI a Bluetooth připojením k TV, pracovní stůl s TV připojením, USB nabíječky u postele, intuitivní systém osvětlení, kávovar na espresso a konvice na čaj, dvojité umyvadlo a dešťová sprcha. ručníky a podlahové vytápění v koupelně, trezor, toaletní potřeby Acqua di Parma, prostorný balkon, výhledy na město, večerní rozestýlka, občerstvení za poplatek, denně snídaně formou bufetu se podává v restauraci The Restaurant, Wi-Fi zdarma, k dispozici jsou propojené pokoje a bezbariérové pokoje

Deluxe Room

Deluxe Room

Ze světlem zaplněných pokojů Deluxe o rozloze 44 m² si nejlépe užijete výhled na Jaderské moře. Pokoje mají řadu luxusního vybavení a promyšlené technologie, které jsou navrženy tak, aby byl váš pobyt co nejjednodušší. Z oken od podlahy ke stropu se otevírá oslnivý výhled na modré moře, vyjděte na svůj vlastní balkon a podívejte se blíže. V pokoji je dvoulůžko nebo postel velikosti King Simmons Sweet Sleeper, vybrané pro své výjimečné pohodlí a podporu. Občerstvení za poplatek zahrnuje skleněný minibar, luxusní espresso kávovar Lavazza a příslušenství pro přípravu čaje a výběr vín. Koupelna je rozdělena částečně matnou skleněnou stěnou, vybavená je mramorem, keramickými dlaždicemi, podlahovým vytápěním. K dispozici je dvojité umyvadlo, dešťová sprcha a luxusní toaletní potřeby Acqua di Parma. Max. kapacita až 3 dospělí nebo 2 dospělí + 1 dítě. Vybavení: 55” interaktivní LED TV s plochou obrazovkou, Media Hub s HDMI a Bluetooth připojením k TV, pracovní stůl s TV připojením, USB nabíječky u postele, intuitivní systém osvětlení, kávovar na espresso a konvice na čaj, dvojité umyvadlo a dešťová sprcha. ručníky a podlahové vytápění v koupelně, trezor, toaletní potřeby Acqua di Parma, prostorný balkon, výhledy na město, večerní rozestýlka, občerstvení za poplatek, denně snídaně formou bufetu se podává v restauraci The Restaurant, Wi-Fi zdarma, k dispozici jsou propojené pokoje

Junior Suite

Junior Suite

Junior Suite o rozloze 77 m² nabízejí prostornou alternativu, dostatek přirozeného světla a částečný výhled na přístav z oken od podlahy ke stropu. Nabízejí luxusní vybavení a promyšlenou technologií, aby byl váš pobyt co nejjednodušší. Apartmá jsou elegantní a moderní, zjemněná přírodními tóny a texturami. S úplným nebo částečným výhledem na moře a město si můžete odpočinout na svém prostorném balkoně a užít si kompletní podívanou na záliv Trašte. Prostorný obývací pokoj a ložnice mají postel velikosti King Simmons Sweet Sleeper, která byla vybrána pro její výjimečné pohodlí a podporu. K dispozici je také rozkládací pohovka. Občerstvení za poplatek zahrnuje skleněný minibar, luxusní espresso kávovar Lavazza a příslušenství pro přípravu čaje a výběr vín. Koupelna zařízená světlou keramikou a mramorem má podlahové vytápění. K dispozici je dvojité umyvadlo, dešťová sprcha a luxusní toaletní potřeby. Pro větší prostor a soukromí je zde také samostatná dámská toaleta s dalším wc a průchozí šatna. Max. kapacita až 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti. Vybavení:55” interaktivní LED TV s plochou obrazovkou, Media Hub s HDMI a Bluetooth připojením k TV, pracovní stůl s TV připojením, USB nabíječky u postele, intuitivní systém osvětlení, kávovar na espresso a konvice na čaj, kuchyňský kout s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem, myčkou a nádobím, dvojité umyvadlo a dešťová sprcha, ručníky a podlahové vytápění v koupelně, trezor, toaletní potřeby Acqua di Parma, dámská toaleta s dalím wc, průchozí šatní skříň, prostorný balkon, úplný nebo částečný výhled na moře a město, možnost propojení s dvoulůžkovým pokojem, večerní rozestýlka, občerstvení za poplatek, denně snídaně formou bufetu se podává v restauraci The Restaurant, Wi-Fi zdarma, k dispozici jsou propojené pokoje.

Deluxe Suites

Deluxe Suites

Prostorná Deluxe Suites o rozloze 64,9 m² jsou ideální pro rodiny s dětmi a nabízejí nejen skvělý výhled na pláž, ale také oddělenou ložnici a obývací prostor pro větší soukromí a klid. Nabízejí luxusní vybavení a promyšlenou technologií, aby byl váš pobyt co nejjednodušší. Apartmá jsou elegantní a moderní, zjemněná přírodními tóny a texturami. Z každého okna od podlahy ke stropu je úplný výhled na moře, na svém prostorném balkoně můžete relaxovata užít si kompletní podívanou na záliv Trašte. Ložnice má dvoulůžko nebo postel velikosti King Simmons Sweet Sleeper, vybráné pro své výjimečné pohodlí a podporu. Oddělený salonek byl navržen s ohledem na váš volný čas s přepychovým nábytkem, který zahrnuje rozkládací pohovku. Občerstvení za poplatek zahrnuje skleněný minibar, luxusní espresso kávovar Lavazza a příslušenství pro přípravu čaje a výběr vín. Hlavní koupelna je vybavena světlými keramickými dlaždicemi, mramorem a podlahovým vytápěním. K dispozici je dvojité umyvadlo, dešťová sprcha, luxusní toaletní potřeby Acqua di Parma. Pro větší prostor a soukromí je zde také samostatná dámská toaleta s dalším wc a průchozí šatna. Max. kapacita až 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti. Vybavení: 55” interaktivní LED TV s plochou obrazovkou, Media Hub s HDMI a Bluetooth připojením k TV, pracovní stůl s TV připojením, USB nabíječky u postele, intuitivní systém osvětlení, oddělená ložnice a obývací část, kávovar na espresso a konvice na čaj, kuchyňský kout s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem, myčkou a nádobím, dvojité umyvadlo a dešťová sprcha, ručníky a podlahové vytápění v koupelně, volně stojící vana, trezor, toaletní potřeby Acqua di Parma, šatna, dámská toaleta s dalím wc, prostorný balkon, výhled na moře, možnost propojení s dvoulůžkovým pokojem, večerní rozestýlka, občerstvení za poplatek, denně snídaně formou bufetu se podává v restauraci The Restaurant, Wi-Fi zdarma

Grand Superior Room

Grand Superior Room

Pokoje Grand Superior o rozloze 47 m² jsou ponořeny do krásy poloostrova Luštica s výhledem na horské scenérie. Luxusní vybavení hotelu Chedi a špičková technologie jsou vám po ruce, takže se můžete soustředit na relaxaci. Okna od podlahy ke stropu zvou dovnitř sluneční paprsky a z vlastního balkonu si můžete užívat krásný výhled. Ložnice má postel velikosti King Simmons Sweet Sleeper, vybranou pro její výjimečné pohodlí a podporu, a k dispozici je také dětská postýlka. V kuchyňském koutu se nachází občerstvení za poplatek a zahrnuje skleněný minibar, luxusní espresso kávovar Lavazza a příslušenství pro přípravu čaje a výběr vín. Koupelna je rozdělena částečně matnou skleněnou stěnou, vybavená je mramorem, keramickými dlaždicemi, podlahovým vytápěním. K dispozici je dvojité umyvadlo, dešťová sprcha a luxusní toaletní potřeby Acqua di Parma. Volně stojící vana je umístěna tak, aby z okna nasávala přenádherné výhledy. K dispozici je také samostatná dámská toaleta s dalším wc. Max. kapacita 2 dospělí a dítě. Vybavení: 55” interaktivní LED TV s plochou obrazovkou, Media Hub s HDMI a Bluetooth připojením k TV, pracovní stůl s TV připojením, USB nabíječky u postele, intuitivní systém osvětlení, kávovar na espresso a konvice na čaj, kuchyňský kout s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem, myčkou a nádobím, dvojité umyvadlo, vana a dešťová sprcha, ručníky a podlahové vytápění v koupelně, trezor, toaletní potřeby Acqua di Parma, samostatná dámská toaleta s dalším wc, prostorný balkon, výhled na hory, večerní rozestýlka, občerstvení za poplatek, denně snídaně formou bufetu se podává v restauraci The Restaurant, Wi-Fi zdarma

Grand Deluxe Room

Grand Deluxe Room

Pokoje Grand Deluxe mají rozlohu 47 m² a jsou zářivým prostorem, ponořeným do krásy poloostrova Luštica a nabízejí nerušený výhled na moře. Luxusní vybavení Chedi Luštica Bay a moderní technologie jsou vám po ruce, takže se můžete soustředit na relaxaci. Okna od podlahy ke stropu nabízejí oslnivý výhled na modré moře, vyjděte na svůj vlastní balkon a podívejte se ještě blíže. Pokoj je vybaven postelí King Simmons Sweet Sleeper, vybranou pro její výjimečné pohodlí a podporu, a dětskou postýlkou. V kuchyňském koutu se nachází občerstvení za poplatek a zahrnuje prosklený minibar, luxusní espresso kávovar Lavazza a příslušenství pro přípravu čaje a výběr vín. Koupelna je rozdělena částečně matnou skleněnou stěnou, vybavená je mramorem, keramickými dlaždicemi, podlahovým vytápěním. K dispozici je dvojité umyvadlo, dešťová sprcha a luxusní toaletní potřeby Acqua di Parma. Volně stojící vana je umístěna tak, aby z okna nasávala přenádherné výhledy. K dispozici je také samostatná dámská toaleta s dalším wc. Max. kapacita 2 dospělí a dítě. Vybavení: 55” interaktivní LED TV s plochou obrazovkou, Media Hub s HDMI a Bluetooth připojením k TV, pracovní stůl s TV připojením, USB nabíječky u postele, intuitivní systém osvětlení, kávovar na espresso a konvice na čaj, kuchyňský kout s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem, myčkou a nádobím, dvojité umyvadlo, vana a dešťová sprcha, ručníky a podlahové vytápění v koupelně, trezor, toaletní potřeby Acqua di Parma, samostatná dámská toaleta s dalším wc, prostorný balkon, nerušený výhled na moře, omezený počet propojitelných pokojů, večerní rozestýlka, občerstvení za poplatek, denně snídaně formou bufetu se podává v restauraci The Restaurant, Wi-Fi zdarma

Grand Poolside Room

Grand Poolside Room

Všechny pokoje Grand Poolside o rozloze 47 m² mají okna od podlahy ke stropu, ze kterých je nádherný výhled na bazén, přístav a vesnici. V pokojích se mísí přírodní linie s jemnou barevnou paletou, dlážděnou podlahou, mramorovými pracovními deskami a teplými dubovými povrchy. Pokoj je vybaven kuchyňským koutem a vybavením, které zahrnuje zpoplatněný minibar, kávovar Illy, zařízení na přípravu čaje a výběr vín. Koupelna je rozdělena částečně matnou skleněnou stěnou, má podlahové vytápění, dešťovou sprchu a luxusní toaletní potřeby Acqua di Parma. Pokoje v přízemí s přímým přístupem k bazénu jsou k dispozici podle dostupnosti v době příjezdu. Max. kapacita 2 dospělí a dítě. Vybavení: 55” interaktivní LED TV s plochou obrazovkou, Media Hub s HDMI a Bluetooth připojením k TV, pracovní stůl s TV připojením, USB nabíječky u postele, intuitivní systém osvětlení, kávovar na espresso a konvice na čaj, kuchyňský kout s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem, myčkou a nádobím, dvojité umyvadlo, vana a dešťová sprcha, ručníky a podlahové vytápění v koupelně, trezor, toaletní potřeby Acqua di Parma, samostatná dámská toaleta s dalším wc, prostorný balkon, výhled na bazén, přístav a vesnici, omezený počet propojitelných pokojů, večerní rozestýlka, občerstvení za poplatek, denně snídaně formou bufetu se podává v restauraci The Restaurant, Wi-Fi zdarma

Grand Deluxe Suites

Grand Deluxe Suites

Prostorné a světlé apartmá Grand Deluxe o rozloze 94,5 m² vyzařuje středomořský šarm, nabízí nejen výhled na moře, ale i oddělenou ložnici a obývací prostor pro větší soukromí a klid. Jsou navrženy pro volný čas a relaxaci a jsou doplněny luxusním vybavením a promyšlenou technologií. Vychutnejte si výhled na moře z oken od podlahy ke stropu nebo vyjděte na svůj balkon a obdivujte nekonečné výhledy na záliv Trašte. V ložnici je postel velikosti King Simmons Sweet Sleeper, vybraná pro své výjimečné pohodlí a podporu. Prostorný obývací pokoj nabízí přepychové zařízení a rozkládací pohovku. V kuchyňském koutu se nachází občerstvení za poplatek a zahrnuje prosklený minibar, luxusní espresso kávovar Lavazza a příslušenství pro přípravu čaje a výběr vín. Koupelna je vybavena světlými keramickými dlaždicemi, mramorem a podlahovým vytápěním. K dispozici je dvojité umyvadlo, dešťová sprcha, luxusní toaletní potřeby Acqua di Parma. Volně stojící vana je umístěna tak, aby z okna nasávala nádherné výhledy. K dispozici je také samostatná dámská toaleta s dalším wc. Max. kapacita až 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 děti. Vybavení: 55” interaktivní LED TV s plochou obrazovkou, Media Hub s HDMI a Bluetooth připojením k TV, pracovní stůl s TV připojením, USB nabíječky u postele, intuitivní systém osvětlení, oddělená ložnice a obývací část, kávovar na espresso a konvice na čaj, kuchyňský kout s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem, myčkou a nádobím, dvojité umyvadlo, vana a dešťová sprcha, ručníky a podlahové vytápění v koupelně, trezor, toaletní potřeby Acqua di Parma, šatna, samostatná dámská toaleta s dalším wc, prostorný balkon, výhled na moře, večerní rozestýlka, občerstvení za poplatek, denně snídaně formou bufetu se podává v restauraci The Restaurant, Wi-Fi zdarma

Grand Deluxe Corner Suite

Grand Deluxe Corner Suite

Tyto rohová apartmá Grand Deluxe o rozloze 110,5 m² jsou opulentní nabídkou s přepychovým nábytkem a jasně modrým výhledem na moře z oken od podlahy až ke stropu. Se dvěma ložnicemi a velkým obývacím prostorem jsou ideální pro rodiny a větší skupiny. Díky luxusnímu vybavení a promyšlené technologii bude váš pobyt v resortu stejně blažený jako snadný. Pokoj vyzařující pětihvězdičkový luxus a středomořskou eleganci zachycuje ducha místního prostředí s neutrální barevnou paletou, dlážděnými podlahami, mramorovými deskami a teplým dubovým nábytkem. Velkorysý obývací prostor má stylové posezení včetně rozkládací pohovky. V kuchyňském koutu se nachází občerstvení za poplatek a zahrnuje prosklený minibar, luxusní espresso kávovar Lavazza a příslušenství pro přípravu čaje a výběr vín. V ložnicích jsou postele velikosti King Simmons Sweet Sleeper, vybrané pro jejich výjimečné pohodlí a podporu. Každá z nich se může pochlubit vlastním prostorným soukromým balkonem s výhledem na moře. Koupelna je vybavena světlými keramickými dlaždicemi, mramorem a podlahovým vytápěním. K dispozici je dvojité umyvadlo, dešťová sprcha, luxusní toaletní potřeby Acqua di Parma. Volně stojící vana je umístěna tak, aby z okna nasávala nádherné výhledy. K dispozici je také samostatná dámská toaleta s dalším wc a samostatná šatna. Max. kapacita 4 dospělí + 2 děti. Vybavení: 55” interaktivní LED TV s plochou obrazovkou, Media Hub s HDMI a Bluetooth připojením k TV, pracovní stůl s TV připojením, USB nabíječky u postele, intuitivní systém osvětlení, dvě ložnice a oddělený obývací prostor, kávovar na espresso a konvice na čaj, kuchyňský kout s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem, myčkou a nádobím, dvojité umyvadlo, vana a dešťová sprcha, ručníky a podlahové vytápění v koupelně, trezor, toaletní potřeby Acqua di Parma, šatna, samostatná dámská toaleta s dalším wc, prostorné balkony, výhled na moře, večerní rozestýlka, občerstvení za poplatek, denně snídaně formou bufetu se podává v restauraci The Restaurant, Wi-Fi zdarma

Luštica Bay Penthouse

Luštica Bay Penthouse

Pokud jde o luxus, styl a pohodlí, Luštica Bay Penthouse nezná mezí. Největší ubytování v The Chedi Luštica Bay o rozloze 164,9 m² nabízí dvě ložnice, dvě koupelny, nachází se v 5. patře. Může se pochlubit nejluxusnějším vybavením a špičkovou technologií, takže se můžete soustředit na naprostou relaxaci. Vychutnejte si výhled na moře z oken od podlahy ke stropu nebo vyjděte na svůj prostorný balkone s lehátky a jídelním koutem a obdivujte nekonečné výhledy během teplých letních večerů. Dvě ložnice s vlastní koupelnou mají postel velikosti King a dvě dvoulůžka Simmons Sweet Sleeper, vybrané pro jejich výjimečné pohodlí a podporu. Obývací pokoj inspiruje k relaxaci útulným, pohodlným nábytkem a má k dispozici přistýlku. K dispozici je vnitřní jídelní kout s plně vybaveným kuchyňským koutem včetně proskleného minibaru, espresso kávovaru Lavazza a příslušenství pro přípravu čaje, výběru vín a také řadu kuchyňských spotřebičů a vybavení pro všechny požadavky. Koupelny jsou vybaveny světlými keramickými dlaždicemi, mramorem a podlahovým vytápěním. K dispozici je dvojité umyvadlo, dešťová sprcha, luxusní toaletní potřeby Acqua di Parma. V hlavní koupelně je volně stojící vana umístěna tak, aby z okna nasávala malebné výhledy. Koupelny, zakončené světlými keramickými dlaždicemi a bohatými mramory, jsou elegantní a luxusní. Dodávají se s dešťovou sprchou Hansgrohe s vysokým obsahem prášku pro osvěžení celého těla. V hlavní koupelně je také dvojité umyvadlo a volně stojící vana Laufen, která je umístěna tak, aby při odpočinku nasávala malebné výhledy. K dispozici je řada luxusních toaletních potřeb Acqua di Parma, které zaplňují prostor ikonickou vůní Colonia, která je známá svou elegantní a svěží citrusovou vůní, vytvořená s přírodními aktivními složkami a texturou navrženou tak, aby poskytla hotelovým hostům relaxační luxusní zážitek. K dispozici je také samostatná dámská toaleta s dalším wc a samostatná šatna. Max. kapacita 4 dospělí + 2 děti. Vybavení: 55” interaktivní LED TV s plochou obrazovkou, Media Hub s HDMI a Bluetooth připojením k TV, pracovní stůl s TV připojením, USB nabíječky u postele, intuitivní systém osvětlení, dvě ložnice s vlastní koupelnou a oddělený obývací prostor, kávovar na espresso a konvice na čaj, kuchyňský kout s elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí, mrazákem, myčkou a nádobím, dvojité umyvadlo, vana a dešťová sprcha. ručníky a podlahové vytápění v koupelně, trezor, toaletní potřeby Acqua di Parma, šatna, samostatná dámská toaleta s dalším wc, prostorný balkon, výhled na moře, venkovní dešťová sprcha, večerní rozestýlka, občerstvení za poplatek, denně snídaně formou bufetu se podává v restauraci The Restaurant, Wi-Fi zdarma

Pláž a moře

Hosté Chedi Luštica Bay mohou využívat soukromou pláž, která je vyhrazena výhradně pro hotelové hosty. V nabídce jsou lehátka a slunečníky a také občerstvení v plážovém baru The Rok. Toto luxusní útočiště vám umožní znovu se spojit s přírodou a nabízí východní rituály k obnovení síly, krásy a rovnováhy mysli, těla a duše.

Online cena a slevy The Chedi Luštica Bay *****

Garance nejlepší ceny Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu The Chedi Luštica Bay *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace The Chedi Luštica Bay

Současná menu využívají sezónní černohorské ingredience vyznačující se svěžestí a chutí. Vychutnejte si moderní pojetí regionálních oblíbených jídel v restauraci The Restaurant nebo kreativní kuchyni v restauraci The Spot ve stylu brasserie. Elegantní Lobby Bar nabízí občerstvení a odpolední čaj, zatímco plážový bar The Rok nabízí lehká jídla a koktejly.

Restaurace je hlavní jídelnou. Naši šéfkuchaři, kteří jsou otevřeni pro mezinárodní snídaně a večeře formou bufetu, nově interpretují klasickou regionální kuchyni a vytvářejí moderní chutná fúze, která potěší všechny jazýčky.

Restaurace Spot, která se nachází na promenádě v přístavu, je neformální alternativou. Na nábřeží se třpytí a je to uvolněná celodenní restaurace, která nabízí živé prostředí a nabídku jídel inspirovaných Asií, barových základních potravin a zdravých salátů.

Lobby Bar je otevřený po celý den a nabízí řemeslnou kávu, bohatý výběr klasických a originálních koktejlů, likérů a regionálních vín. Je hostitelem shovívavého odpoledního čaje, kde si můžete odpočinout v pohodlí a přitom si užívat ohromující mořské scenérie za okny.

Plážový bar Rok, vytesaný do přírodní skály, nabízí nekomplikovaný plážový zážitek pro lenošení a socializaci s koktejly a lehkým občerstvením.

Pokojová služba 7:00 – 22:00

The Restaurant

V celodenní restauraci The Restaurant si můžete vychutnat lahůdky vytříbené regionální kuchyně s moderním středomořským nádechem. Elegantní a moderní interiéry restaurace jsou protepleny přírodními tóny. Závěsné osvětlení ve spektru oceánské modři vytváří zářivý, elegantní prostor, který odráží výhled na moře. Dřevěné příčky lehce rozdělují místnost a v případě potřeby je k dispozici soukromý jídelní kout pro rodiny. Stolování pod širým nebem si můžete vychutnat na prostorné terase restaurace. Každý večer si můžete dopřát mezinárodní večeři. Nabízí působivý výběr lákavých jídel včetně uzenin a uznávaných sýrů, sortiment kváskového chleba, denní saláty, dresinky, prémiová masa z horského regionu a jadranské ryby selektivně vybrané od místních rybářů. Nakonec zakončete svou večeři sladkou tečkou z lákavé nabídky lahodných dezertů.

Nechte pozorné číšníky, aby vám navrhli párování vín s místními specialitami včetně suchých a křupavých bílých hroznů Krstač nebo tmavokrevných červených ze starověkého Vranacu. Také zde nechybí tradiční nabídka francouzských a italských vín a výběru vín z Nového světa.

Dress code: Smart Casual

Otevřeno: snídaně: 7:00 – 10:30, večeře: 18:30 – 21:30

The Spot

The Spot se nachází na přístavní promenádě s nekonečnými výhledy na moře a je to restaurace ve stylu brasserie s celodenním stravováním, která podává čerstvá, zdravá a uspokojující jídla. Teplý a stylový prostor restaurace si pohrává s venkovními prvky kombinujícími texturované kamenné zdi, rustikální dřevěné trámové stropy a měkké závěsné osvětlení, které v noci poskytuje světelnou atmosféru. Uvnitř můžete sledovat přípravu vašeho pokrmu v otevřené kuchyni nebo se můžete posadit na terasu a nasávat atmosféru přístavu. Menu restaurace The Spot nabízí chutné asijské pokrmy a kari, zdravé saláty, čerstvě grilované maso a ryby a barové stálice včetně hamburgerů a místního originálního club sendviče. U baru se můžete posadit a vychutnat si odborně připravenou středomořskou kávu. Koktejly se podávají až do noci s menu sestaveným z místně vypěstovaných bylin a namíchané mistry mixology. Restaurace také nabízí výběr mezinárodních a černohorských vín a piv včetně odrůd pocházejících z místních minipivovarů.

Dress code: Smart Casual

Otevřeno: denně 8:00 - 12:00

Lobby Bar

Lobby Bar, spojený s centrální vstupní halou hotelu Chedi a obklopený azurovými výhledy na přístav, oceán a bazén, je jedinečným prostorem, který vyzařuje uvolněné kouzlo a eleganci. Odpočiňte si zde u ranní kávy nebo čaje, podvečerního koktejlu nebo pozdní skleničky. K dispozici je také bohatý výběr kvalitních vín, likérů a doutníků. Lehké občerstvení je k dispozici po celý den v baru The Lobby and Pool bar a večer si můžete pochutnat na jedinečných asijských pokrmech připravených šéfkuchařem Fugangem. A samozřejmě pro uspokojení vašich mlsných jazýčků je vám k dispozici Cake Counter s výběrem dortů a sušenek v kombinaci s voňavou italskou kávou připravovanou zkušenými baristy.

Otevřeno:

Lobby bar: 9:00–23:00

Asijská kuchyně v The Lobby Bar: 20:00 – 23:00 každý den kromě pondělí

The Rok

Zcela nový plážový bar The Rok se nachází na přírodní skalní terase, která byla vytesána do útesu obklopujícího pláž. Je to místo, kam zamířit na drinky na pláži, lehké občerstvení, velkolepé západy slunce a večírky při měsíčním světle. Rustikální, ale svrchně luxusní a uvolněná výzdoba baru ustupuje do pozadí dramatického panoramatu tyrkysových vod Jaderského moře a oblázků soukromé pláže zálivu Chedi Luštica. Relaxujte v salonku pohovkách, v altánku, na lehátkách a vychutnejte si prostředí restaurace s úchvatným výhledem. Bar podává čerstvě připravované saláty, sendviče, gurmánskou pizzou a mořské plody, lehká a zdravá jídla s jasnými chutěmi Středomoří. Vyberte si mezi řadou plážových koktejlů, čerstvých džusů nebo svěžích studených vín.

Otevřeno sezónně: každý den v týdnu 11:00 – 18:00, kuchyně 12:00 - 18:00

Aktivity

Recepční tým vám poskytne informace o místním prostředí a pomůže vám zajistit aktivity ve vašem zastoupení, a to rezervace v restauraci, vstupenky na akce, vstup do muzea, informace o zájezdu nebo hru golfu a mnoho dalšího. Resort nabízí různé aktivity šité přímo pro vás.

Venkovní aktivity

 • Jízda na kole
 • Turistika
 • Jízda na kajaku
 • Paddleboard
 • Jízda na čtyřkolkách
 • Bootcamp (skupinové fitness lekce)
 • Lekce fitness s osobním trenérem
 • Jóga
 • Plachtění
 • Golfové odpaliště
 • Pozorování ptáků

 

Vnitřní aktivity

The Playroom poskytuje nejmenším návštěvníkům zábavu a jejich rodičům trochu zábavy a času pro sebe

 • Nintendo Switch
 • Playstation 4
 • Stolní hokej
 • Stolní fotbal
 • Ping Pong
 • Kulečník
 • Šipky
 • 3D simulátor Creative Golf

Kromě golfového simulátoru jsou všechny aktivity v Herně pro hotelové hosty zdarma. Pro dospělé a děti od 5 let.

Otevřeno denně 10:00 – 22:00

Sport a wellness hotelu The Chedi Luštica Bay *****

WELLNESS

Lázně inspirované přírodou, čerpají ze starých východních rituálů. Kromě ohromujícího krytého lázeňského bazénu, sauny, páry, léčebných a relaxačních místností nabízí řadu luxusních procedur od odborných terapeutů. K dispozici je plně vybavená posilovna a osobní trenér pro všechny vaše fitness požadavky.

Spa & Wellness

Filozofie lázní Chedi Luštica Bay inspirovaná Asií vychází z léčebných tradic exotického Bali, duchovní Indie a posvátné země Tibetu. Lázně používají speciálně vybranou řadu organických produktů VOYA na bázi mořských řas. S obsahem botanických a léčivých složek nejen božsky voní, ale přinášejí luxusní zážitek, který je v souladu s léčivou rukou přírody.

Kromě řady odborných ošetření si můžete vychutnat osvěžení celého těla ve vnitřním lázeňském bazénu, venkovním nekonečném bazénu, sauně, parní lázni a zážitkové sprše.

FITNESS

Posilovna je plně vybavena nejmodernějším vybavením Technogym včetně rotopedů, eliptických trenažérů a běžeckých pásů, které jsou umístěny tak, aby co nejlépe využily inspirativní výhledy z okna. K dispozici je také prostor pro volné závaží, ideální pro biometrii a základní silový trénink.

K dispozici jsou osobní tréninky, které mohou být přizpůsobeny pro celotělový wellness zážitek během vašeho pobytu s přizpůsobenými cvičeními, specializovanými masážemi a vybranými, zdraví prospěšnými menu. Využít můžete i soukromé nebo skupinové lekce jógy.

Mapa - The Chedi Luštica Bay *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Černé Hory do hotelu The Chedi Luštica Bay *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Chedi Luštica Bay *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu The Chedi Luštica Bay *****

Factsheet

Letová spojení do Černé Hory

Kateřina Marečková
The Chedi Luštica Bay
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.