Naši specialisté na destinaci Zimbabwe

Dovolená Zimbabwe 2024 - zájezdy na klíč

Za ponurou oponou politické situace v zemi se nachází jedna z nejkrásnějších zemí jižní Afriky. I přes složitou minulost neztratili obyvatelé Zimbabwe odhodlání a smysl pro humor. A právě tato skutečnost jenom přispívá ke zlepšení podmínek pro přijíždějící turisty. Je toho mnoho, co dokáže tato země nabídnout v podobě přírodních a kulturních krás – od absolutní divočiny NP Mana Pools a různých říčních parků, přes ruiny bývalého královského města Great Zimbabwe a turistiku v pohoří s výhledem na Mozambik v jižním Zimbabwe až po dobré jídlo v hlavním městě Harare nebo bungee-jumping nad Viktoriinými vodopády. Zimbabwe je schopno nabídnout pro každého něco.

Kulturní bohatství a barevnost Zimbabwe je stále něčím výjimečným. Vliv dřívějšího kolonialismu a místní tradice jsou viditelné téměř všude.

galerie

Každý pobyt v Zimbabwe je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 … nocí)
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin
  • Odletět můžete každý den
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.

Bc. Petra Melková

Brno

Vídeňská 546/55
Bc. Petra Melková
petra@deluxea.cz
+420 724 065 777
ONLINE zítra
zítra 21.07. od 10:00 do 12:00 a od 18:00 do 20:00