Manzil Dubai Downtown ****

Prvotřídní služby se skvostným výhledem na krásy Dubaje

Osobně
jsme
bydleli
Osobně
jsme
bydleli
Lokalita Dubaj, Dubaj | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Pěkný výhled na Dubaj V centru

Popis hotelu Manzil Dubai Downtown **** Dubaj

Pompézní hotel Manzil Dubai Downtown se nachází v ideálním prostředí poblíž Burj Dubai a nákupního střediska Dubai Mall. Nedaleko jsou také městské nákupní čtvrtě a populární turistické jako Dubai World Trade Centre.

Hotel nabízí 197 komfortních a prostorných pokojů, které jsou moderně zařízené a vybavené prvotřídními doplňky a nábytkem. Mezi další prostory hotelu Manzil Dubai Downtown patří také plně vybavené fitness centrum, bazén a 24 hodinový obchodní salonek.

Rozsáhlé služby zahrnují bezplatné připojení k internetu. Poplatky nejsou účtovány ani za parkování, stejně jako za kyvadlovou dopravu na pláž.

Ideálním letištěm pro dopravu do hotelu Manzil Dubai Downtown je Mezinárodní letiště v Dubaji, které je vzdálené přibližně 10 km od hotelu.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe (32 m2)

Do vybavení elegantního pokoje Deluxe patří postel o velikosti King nebo dvě oddělená lůžka, exkluzivní ložní souprava a LCD televize...

Deluxe Burj View

Tento typ pokoje je vybaven postelí o velikosti King, luxusní ložní soupravou z egyptské bavlny, stolem, pokojovým trezorem, LCD televizi s kabelovým vysíláním (HBO), IDD telefonem a hodinam..

Burj View Suite (54 m2)

Tato prvotřídní suita poskytuje hostům vybavení v podobě postele o velikosti King s prémiovou ložní soupravou, obývacího prostoru, LCD televize, stolu a pokojového trezoru...

Deluxe, Pool View (32 m2)

Do vybavení elegantního pokoje Deluxe s výhledem na bazén patří postel o velikosti King nebo dvě oddělená lůžka, exkluzivní ložní souprava a LCD televize...

Kategorie a vybavení pokojů Manzil Dubai Downtown

Nabídka pokojů

Deluxe (32 m2)

Do vybavení elegantního pokoje Deluxe patří postel o velikosti King nebo dvě oddělená lůžka, exkluzivní ložní souprava a LCD televize. Z oken se budete moci kochat výhledem na město, bazén nebo nádvoří. Dále můžete využít pokojový trezor, stůl, minibar, zařízení na přípravu kávy/čaje a balenou vodu. K dispozici je pevné vysokorychlostní připojení k internetu a také bezplatný denní tisk. Pohodlí Vám dopřeje individuální klimatizace. Osvěžit se budete moci ve velké koupelně s vanou a sprchovým koutem, zrcadlem, telefonem, značkovými toaletními potřebami, županem a pantoflemi.

Deluxe Burj View

Tento typ pokoje je vybaven postelí o velikosti King, luxusní ložní soupravou z egyptské bavlny, stolem, pokojovým trezorem, LCD televizi s kabelovým vysíláním (HBO), IDD telefonem a hodinami s rádiem. Výhled, který poskytují pokoje Deluxe Burj View je směřován na Burj Khalifa. Můžete využít jak bezdrátové, tak pevné připojení k internetu. Nezbytnou součástí je také individuálně ovládaná klimatizace. Pro větší pohodlí budete mít k dispozici denní tisk, balenou vodu, zařízení na přípravu čaje/ kávy a minibar. Koupelna nabízí oddělenou vanu a sprchu, zrcadlo, telefon, značkové toaletní potřeby, župany, pantofle a vysoušeč vlasů.

Burj View Suite (54 m2)

Tato prvotřídní suita poskytuje hostům vybavení v podobě postele o velikosti King s prémiovou ložní soupravou, obývacího prostoru, LCD televize, stolu a pokojového trezoru. Suita má také svůj vlastní balkon s výhledem na Burj Khalifa. V kontaktu s okolním světem zůstanete díky pevnému vysokorychlostnímu připojení na internet a dennímu tisku. Dále vám bude k dispozici zařízení na přípravu kávy/čaje, minibar a balená voda. Ve velké koupelně naleznete oddělenou vanu a sprchový kout, zrcadlo, telefon, značkové toaletní potřeby, župany a pantofle. Nezbytnou součástí vybavení suity je také individuální klimatizace.

Deluxe, Pool View (32 m2)

Do vybavení elegantního pokoje Deluxe s výhledem na bazén patří postel o velikosti King nebo dvě oddělená lůžka, exkluzivní ložní souprava a LCD televize. Dále můžete využít pokojový trezor, stůl, minibar, zařízení na přípravu kávy/čaje a balenou vodu. K dispozici je pevné vysokorychlostní připojení k internetu a také bezplatný denní tisk. Pohodlí Vám dopřeje individuální klimatizace. Osvěžit se budete moci ve velké koupelně s vanou a sprchovým koutem, zrcadlem, telefonem, značkovými toaletními potřebami, županem a s pantoflem.

Online cena a slevy Manzil Dubai Downtown ****

Profi foto hotelu Manzil Dubai Downtown ****

Mapa - Manzil Dubai Downtown

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Manzil Dubai Downtown ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Manzil Dubai Downtown ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Manzil Dubai Downtown ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Manzil Dubai Downtown ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení do Dubaje

Ing. Lucie Rybová
Manzil Dubai Downtown
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.