Manzil Dubai Downtown ****

Dubaj

Prvotřídní služby se skvostným výhledem na krásy Dubaje

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Manzil Dubai Downtown ****

Hodnocení 9.8 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Dubaj, Dubaj, Sheikh Zayed Road/Downtown | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze
Tipy specialistů Pěkný výhled na Dubaj V centru Výborná gastronomie

Popis hotelu Manzil Dubai Downtown **** Dubaj

Pompézní hotel Manzil Dubai Downtown se nachází v ideálním prostředí poblíž Burj Dubai a nákupního střediska Dubai Mall. Nedaleko jsou také městské nákupní čtvrtě a populární turistické jako Dubai World Trade Centre.

Hotel nabízí 197 komfortních a prostorných pokojů, které jsou moderně zařízené a vybavené prvotřídními doplňky a nábytkem. Mezi další prostory hotelu Manzil Dubai Downtown patří také plně vybavené fitness centrum, bazén a 24 hodinový obchodní salonek.

Rozsáhlé služby zahrnují bezplatné připojení k internetu. Poplatky nejsou účtovány ani za parkování, stejně jako za kyvadlovou dopravu na pláž.

Ideálním letištěm pro dopravu do hotelu Manzil Dubai Downtown je Mezinárodní letiště v Dubaji, které je vzdálené přibližně 10 km od hotelu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe (32 m2)

Deluxe (32 m2)

Do vybavení elegantního pokoje Deluxe patří postel o velikosti King nebo dvě oddělená lůžka, exkluzivní ložní souprava a LCD televize...

Deluxe Burj View

Deluxe Burj View

Tento typ pokoje je vybaven postelí o velikosti King, luxusní ložní soupravou z egyptské bavlny, stolem, pokojovým trezorem, LCD televizi s kabelovým vysíláním (HBO), IDD telefonem a hodinam..

Burj View Suite (54 m2)

Burj View Suite (54 m2)

Tato prvotřídní suita poskytuje hostům vybavení v podobě postele o velikosti King s prémiovou ložní soupravou, obývacího prostoru, LCD televize, stolu a pokojového trezoru...

Deluxe, Pool View (32 m2)

Deluxe, Pool View (32 m2)

Do vybavení elegantního pokoje Deluxe s výhledem na bazén patří postel o velikosti King nebo dvě oddělená lůžka, exkluzivní ložní souprava a LCD televize...

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Manzil Dubai Downtown

Nabídka pokojů

Deluxe (32 m2)

Deluxe (32 m2)

Do vybavení elegantního pokoje Deluxe patří postel o velikosti King nebo dvě oddělená lůžka, exkluzivní ložní souprava a LCD televize. Z oken se budete moci kochat výhledem na město, bazén nebo nádvoří. Dále můžete využít pokojový trezor, stůl, minibar, zařízení na přípravu kávy/čaje a balenou vodu. K dispozici je pevné vysokorychlostní připojení k internetu a také bezplatný denní tisk. Pohodlí Vám dopřeje individuální klimatizace. Osvěžit se budete moci ve velké koupelně s vanou a sprchovým koutem, zrcadlem, telefonem, značkovými toaletními potřebami, županem a pantoflemi.

Deluxe Burj View

Deluxe Burj View

Tento typ pokoje je vybaven postelí o velikosti King, luxusní ložní soupravou z egyptské bavlny, stolem, pokojovým trezorem, LCD televizi s kabelovým vysíláním (HBO), IDD telefonem a hodinami s rádiem. Výhled, který poskytují pokoje Deluxe Burj View je směřován na Burj Khalifa. Můžete využít jak bezdrátové, tak pevné připojení k internetu. Nezbytnou součástí je také individuálně ovládaná klimatizace. Pro větší pohodlí budete mít k dispozici denní tisk, balenou vodu, zařízení na přípravu čaje/ kávy a minibar. Koupelna nabízí oddělenou vanu a sprchu, zrcadlo, telefon, značkové toaletní potřeby, župany, pantofle a vysoušeč vlasů.

Burj View Suite (54 m2)

Burj View Suite (54 m2)

Tato prvotřídní suita poskytuje hostům vybavení v podobě postele o velikosti King s prémiovou ložní soupravou, obývacího prostoru, LCD televize, stolu a pokojového trezoru. Suita má také svůj vlastní balkon s výhledem na Burj Khalifa. V kontaktu s okolním světem zůstanete díky pevnému vysokorychlostnímu připojení na internet a dennímu tisku. Dále vám bude k dispozici zařízení na přípravu kávy/čaje, minibar a balená voda. Ve velké koupelně naleznete oddělenou vanu a sprchový kout, zrcadlo, telefon, značkové toaletní potřeby, župany a pantofle. Nezbytnou součástí vybavení suity je také individuální klimatizace.

Deluxe, Pool View (32 m2)

Deluxe, Pool View (32 m2)

Do vybavení elegantního pokoje Deluxe s výhledem na bazén patří postel o velikosti King nebo dvě oddělená lůžka, exkluzivní ložní souprava a LCD televize. Dále můžete využít pokojový trezor, stůl, minibar, zařízení na přípravu kávy/čaje a balenou vodu. K dispozici je pevné vysokorychlostní připojení k internetu a také bezplatný denní tisk. Pohodlí Vám dopřeje individuální klimatizace. Osvěžit se budete moci ve velké koupelně s vanou a sprchovým koutem, zrcadlem, telefonem, značkovými toaletními potřebami, županem a s pantoflem.

Online cena a slevy Manzil Dubai Downtown ****

Profi foto hotelu Manzil Dubai Downtown ****

Naše foto hotelu Manzil Dubai Downtown ****

Video

Mapa - Manzil Dubai Downtown ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Manzil Dubai Downtown ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Manzil Dubai Downtown ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Manzil Dubai Downtown ****

Podobný hotel

Letová spojení do Dubaje

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.