One&Only One Za’abeel *****

Dubaj

Impozantní stavba v srdci Dubaje

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel One&Only One Za’abeel *****

Lokalita Dubaj, Dubaj, Al Karama | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Panoramatický střešní bazén s okouzlujícím výhledem 11 Výjimečných restaurací a barů Nejdelší konzolový most na světě

Popis hotelu One&Only One Za’abeel ***** Dubaj

Hotel One&Only One Za'abeel ve městě známém svými architektonickými triumfy posouvá laťku ještě o něco výš. Dechberoucí stavba s revolučním designem představuje mistrovské dílo se dvěma věžemi, které spojuje impozantní horizontální konzolová konstrukce, a rámuje 360stupňový výhled na třpytivé mrakodrapy, zelené parky a nadpozemské západy slunce. Hotel nabízí exkluzivní služby včetně inovativního wellness, světových mistrů kulinářského umění či úchvatný nekonečný bazén v oblacích.
Moderní pokoje a apartmá v hotelu One&Only One Za'abeel jsou inspirovány dubajskou pouštní krajinou a vyznačují se uklidňující barevnou paletou a bohatými texturami. Velká okna jsou orientována tak, aby odkrývala dubajské panorama. Součástí resortu je celkem 11 luxusních restaurací a barů, které jsou rozmístěné do dvou částí hotelu – The Link a The Garden. Prozkoumejte kulinářské nabídky a jedinečné zážitky přímo v hotelu, nebo se vydejte do víru velkoměsta a navštivte hlavní atrakce Dubaje, které se nachází příhodně v těsné blízkosti hotelu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Za’abeel Room (50/60 m2)

Za’abeel Room (50/60 m2)

Tento elegantní pokoj nabízí komfortní a klidné zázemí vysoko nad pulzujícími ulicemi Dubaje...

Grand Za’abeel Room (74/84 m2)

Grand Za’abeel Room (74/84 m2)

Ubytujte se v tomto prostorném pokoji s velkorysými dispozicemi a dopřejte si ničím nerušený odpočinek v soukromí vysoko nad ulicemi pulzujícího města...

Za'abeel Suite (105 m2)

Za'abeel Suite (105 m2)

Toto jedinečné apartmá nabízí dostatek prostoru a intuitivní design. Rozšířený interiér zahrnuje moderní obývací prostor s jídelním stolem a pohovkou, oddělenou ložnici s manželsko..

Gastronomie a hotelové restaurace

V hotelu One&Only One Za'abeel se nachází celkem 11 exkluzivních restaurací a působí zde šest michelinských šéfkuchařů. Prozkoumejte výjimečnou kolekci nejlepších restaurací a barů v Dubaji, kde nejslavnější světoví šéfkuchaři vytváří svá mistrovská kulinářská díla. Restaurace jsou rozmístěné do dvou částí hotelu – The Link a The Garden.

The Link představuje velkolepý prostor zasazený do impozantní konzolové konstrukce, která je se svými 230 metry nejdelší na světě. Ve třech patrech se nachází luxusní restaurace a bary, které zachycují veškerou energii a živost Dubaje. Nenechte si ujít ani skrytou oázu The Garden, kde jeden z nejlepších světových šéfkuchařů představuje unikátní pojetí „street food“ a v působivé otevřené kuchyni ožívají živé chutě Indonésie.

Dining at The Link

La Dame De Pic – Tato exkluzivní restaurace odráží osobitý kulinářský styl michelinské šéfkuchařky Anne-Sophie, v němž se snoubí kontrasty v dokonalé harmonii. Technika „suffusion“, která je pro ni charakteristická, představuje spojení klasických francouzských kulinářských technik a jedinečné infúze chutí. Atmosféru interiéru dotváří jemná souhra růžových a švestkových odstínů, které doplňují světlé hliněné tóny a kovové akcenty. Stěny zdobí podmanivý basreliéf pivoňky vytvářející luxusní kulisu. Ústředním bodem restaurace je otevřená kuchyně, která vás vtáhne do centra kulinářského dění. La Dame de Pic vyzařuje sílu a charisma a zároveň si zachovává vytříbený smysl pro eleganci a ženskost. Otevírací doba: 18:00–0:00.

Arrazuna – Vydejte se na kulinářskou cestu s nezaměnitelným podpisem michelinského šéfkuchaře Mehmeta Gürse, která je oslavou podstaty panorientální gastronomie. Šéfkuchař Mehmet je proslulý svým inovativním přístupem k anatolské kuchyni a Arrazuna je jeho pomyslným malířským plátnem. Tento interaktivní a jedinečný prostor je domovem množství autentických, čerstvých a chuťově pestrých kulinářských nabídek. Součástí restaurace je i specializovaná prodejna, kde můžete zakoupit různé orientální produkty jako čajové směsi a šafrán prémiové kvality. Otevírací doba: oběd 12:00–17:00 a večeře 17:00–23:00.

Tapasake – Přidejte se k elitní společnosti a navštivte toto místo, kde si můžete odpočinout v luxusních přístřešcích, vychutnat si nejrůznější delikatesy a osvěžit se ve 120 metrů dlouhém nekonečném bazénu a přitom se kochat panoramatickým výhledem na dubajské panorama. Podává se tu japonská kuchyně i vynikající koktejly. Otevírací doba: bazén 10:00–19:00, oběd 12:00–16:00 a večeře 18:00–1:00 (pro děti do 10 let přístupné pouze do 20:30, do bazénu smí pouze hosté od 21 let).

DuangDy by Bo.Lan – Objevte thajskou gastronomii v novém světle. DuangDy podává typické thajské pokrmy s důrazem na udržitelné suroviny a komunitu. Cílem neustále se měnícího jídelního lístku je minimalizovat dopad restaurace na životní prostředí. Tato luxusní restaurace, inspirovaná půvabem thajského venkova, je zasazená do moderního prostředí a staví do popředí zemědělství a rybolov. Otevírací doba: 18:00–0:00 (pro děti do 10 let přístupné pouze do 20:30).

Qabu by Paco Morales – V této unikátní restauraci vystupují do popředí španělské a maurské vlivy. Šéfkuchař Paco Morales, který má na svém kontě tři michelinské hvězdy, zve hosty na cestu po kulinářské rozmanitosti Al-Andalusu. Tradiční maurské a andaluské chutě se snoubí v nezapomenutelném menu na pomezí minulosti a budoucnosti, a to vše v krásném prostředí restaurace na samém konci působivé konzolové konstrukce. Můžete se těšit na degustační menu, které vás provedou staletími kulinářského mistrovství. Otevírací doba: 18:00–0:00 (pro děti do 10 let přístupné pouze do 20:30).

Sagetsu by Tetsuya – Objevte spojení japonské kuchyně s francouzskými kulinářskými technikami a světa gastronomie s astronomií. Neustále se měnící menu od legendárního šéfkuchaře Tetsuyi Wakudy odráží střídání ročních období a překračuje hranice chutí. Název Sagetsu je spojením dvou japonských slov, která znamenají písek a měsíc. Minimalistická, ale elegantní výzdoba připomínající přírodní povrchy Země vytváří úchvatnou atmosféru. Můžete se také těšit na výběr nejlepších japonských saké – šéfkuchař Tetsuya je totiž držitelem titulu Saki Sommelier a do Sagetsu přináší ty nejlepší sběry. Otevírací doba: 18:00–0:00.

Sphere – Tento pulzující bar vás přenese do světa sofistikovaného stylu. Místní DJs a špičkoví umělci vytváří uvolněnou atmosféru, zatímco hosté si můžou vychutnávat ohromující výhled na západ slunce na pozadí dubajského panorama spolu s originálními nápoji. Mixologická laboratoř láká jedinečnými alkoholickými i nealkoholickými koktejly z inovativních ingrediencí a nabídka vzácných vín a destilátů slibuje exkluzivní zážitek. K vynikajícím drinkům se podává drobné občerstvení a k dispozici je i kaviárové a ústřicové menu. Otevírací doba: 18:00–1:00 (přístupně pouze pro hosty od 21 let).

Aelia – Tato elegantní restaurace v srdci resortu One&Only One Za'abeel, umístěná ve výšce 100 metrů nad zemí, ztvárňuje sluncem zalitou Francouzskou riviéru. Ohromující a majestátní interiér s vysokými stropy a okny od podlahy až ke stropu vytváří vzdušné a stylové prostředí plné přirozeného světla. Prostor je rozdělen do čtyř částí – lahůdkářství, bar, čajový salonek a restaurace –, které vynikají svým vlastním osobitým designem, ale zároveň utváří celistvý koncept. Začněte ráno vydatnou snídaní s voňavým pečivem, cereáliemi a čerstvě vylisovanými šťávami nebo přijďte během dne ochutnat nabídku středomořských plodů a dalších delikates, které vás přenesou na slunečný jih Francie. Otevírací doba: snídaně 7:00–11:00, oběd 12:00–15:00 a večeře 18:00–22:00.

Dining at The Garden

Andaliman – Vychutnejte si nezaměnitelné chutě indonéského souostroví v této stylové restauraci se salónkem, která nabízí poutavé a interaktivní stolování s otevřenou kuchyní, grilem vytápěným kokosovými slupkami a řadou čerstvě připravených omáček sambal. Podmanivá restaurace, jejíž název je odvozen od indonéského pepře andaliman, přenáší energii a autenticitu kultovních indonéských plážových restaurací od pobřeží Jimbaranu až do srdce Dubaje. Sledujte, jak kuchaři grilují čerstvé úlovky nad kokosovými slupkami a rozdmýchávají plameny, aby vytvořili dráždivou vůni a nezaměnitelnou chuť. Otevírací doba: oběd 12:00–16:00, odpolední drinky 16:00–18:00, večeře 18:00–23:00.

StreetXO – Navštivte tuto unikátní restauraci inspirovanou konceptem „street food“, která nabízí neotřelé menu plné chutí z Evropy, Asie, Jižní Ameriky a dalších zemí. Jejím autorem je uznávaný španělský šéfkuchař Dabiz Muñoz, který byl v letech 2022 a 2023 vyhlášen nejlepším šéfkuchařem světa a jeho madridská restaurace DiverXO, oceněná třemi michelinskými hvězdami, je považována za chrám gastronomických poutí. Interiér hýřící barvami, umělecké instalace a pulzující soundtrack dodávají této restauraci elektrizující atmosféru. Můžete se těšit i na bar, kde mezinárodní tým talentovaných mixologů míchá inovativní drinky. Otevírací doba: 18:00–0:00.

The Garden Pool Bar – Vyhřívejte se celý den na slunci u tohoto baru v centru Dubaje, který vás přenese do vašeho oblíbeného tropického letoviska. Můžete se těšit na bazén pro rodiny s dětmi, speciální dětský bazén, swim-up bar a uvolněné menu inspirované chutěmi jihovýchodní Asie.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů One&Only One Za’abeel

Moderní pokoje a apartmá v hotelu One&Only One Za'abeel, které navrhl Jean-Michel Gathy ze společnosti Denniston, jsou inspirovány dubajskou pouštní krajinou a vyznačují se uklidňující barevnou paletou a bohatými texturami. Velká okna sahající od podlahy až ke stropu jsou orientována tak, aby odkrývala dubajské panorama a odhalovala nádherné výhledy na město.
Všechny pokoje jsou vybavené: pohovkou, fénem na vlasy, minibarem, vanou, luxusními koupelovými produkty. Ubytování zahrnuje snídani.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Za’abeel Room (50/60 m2)

Za’abeel Room (50/60 m2) foto

Tento elegantní pokoj nabízí komfortní a klidné zázemí vysoko nad pulzujícími ulicemi Dubaje. Vychutnejte si neustále se měnící panorama z velké pohovky, která je příhodně umístěna u prosklené stěny. Interiér od Jean-Michela Gathyho čerpá inspiraci z pouštních dun a je laděn do uklidňující pískových, béžových a zlatých tónů. Pokoj je vybaven manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky a nabízí dostatek prostoru pro páry i rodiny.

Grand Za’abeel Room (74/84 m2)

Grand Za’abeel Room (74/84 m2) foto

Ubytujte se v tomto prostorném pokoji s velkorysými dispozicemi a dopřejte si ničím nerušený odpočinek v soukromí vysoko nad ulicemi pulzujícího města. Ať už plánujete romantický útěk ve dvou, nebo rodinnou dovolenou, můžete si vybrat variantu s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky. Pod okny sahajícími od podlahy ke stropu je umístěná velká pohovka, odkud se můžete kochat dubajským panorama, sledovat televizi nebo si vychutnat nápoj z minibaru. Součástí pokoje je také koupelna připomínající lázně vybavená vanou s výhledem na město a samostatná šatna.

Za'abeel Suite (105 m2)

Za'abeel Suite (105 m2) foto

Toto jedinečné apartmá nabízí dostatek prostoru a intuitivní design. Rozšířený interiér zahrnuje moderní obývací prostor s jídelním stolem a pohovkou, oddělenou ložnici s manželskou postelí a nádherným výhledem na Dubaj skrze prosklenou stěnu, sofistikovanou koupelnu s vanou ve stylu lázní a obrovskou šatnu. Večer můžete vyrazit do některé z vyhlášených dubajských restaurací nebo z pohodlí vašeho apartmá pozorovat, jak se den mění v noc a ožívá třpytivá kulisa města. Tato apartmá lze navzájem propojovat.

Urban Suite (121 m2) foto

Pro hosty, kteří chtějí skloubit dovolenou na úžasném místě s prací, je k dispozici toto speciální apartmá. Intuitivní prostor navrhl Jean-Michel Gathy s myšlenkou vytvořit dokonalé zázemí pro obchodní cesty, včetně jednacího stolu, nejmodernějšího kancelářského vybavení a rozšířené obývací části s kuchyňkou a barem. Ložnice s manželskou postelí a koupelna ve stylu lázní zase nabízí soukromé útočiště, kde můžete nerušeně relaxovat. Hosté ubytovaní v tomto apartmá mohou zdarma využít zasedací místnost až pro 30 delegátů na půl dne a 30 minut expresního žehlení. Tato apartmá lze navzájem propojovat.

Sanctuary Suite (121 m2) foto

Tato výjimečná rohová apartmá se nacházejí vysoko nad rušnými ulicemi Dubaje a poskytují exkluzivní zázemí, kde si můžete v soukromí odpočinout, zregenerovat a načerpat novou energii. Rozsáhlý obytný prostor zahrnuje speciální masážní místnost, posilovnu s nejnovějším vybavením i meditační a protahovací zónu s úchvatným výhledem na Dubaj. Součástí apartmá je také obývací pokoj s pohovkou a jídelním stolem, kuchyňka, ložnice s manželskou postelí a velkolepá koupelna vybavená vanou. Hosté ubytovaní v tomto apartmá mají k dispozici doplňky od značky Clinique La Prairie, včetně sady péče o pleť, bezplatného měření indexu Longevity Scan či služby rozestýlání postele a dvě bezplatné 60minutové lázeňské procedury v pohodlí apartmá. Tato apartmá lze navzájem propojovat.

Creative Suite (121 m2) foto

Pro kreativní duše je k dispozici toto exkluzivní apartmá, které nabízí vše, co potřebujete k realizaci svých uměleckých vizí. Akustické obložení stěn vytváří prostředí pro bezchybné nahrávání zvuku, spolu se špičkovým AV vybavením a reproduktory Klipsch. Moderní obývací pokoj, z něhož se otevírá výhled na dubajské panorama, je vybaven pohovkou, jídelním stolem a barem. Když přijde čas na odpočinek, čeká na vás ložnice s pohodlnou manželskou postelí a přepychová koupelna. Hosté ubytovaní v tomto apartmá si mohou jednou za pobyt zdarma nechat připravit koktejlovou party až pro osm osob v pohodlí svého apartmá. Tato apartmá lze navzájem propojovat.

Skyline Suite (162 m2) foto

Toto elegantní apartmá se nachází v jednom z nejvyšších pater úchvatného mrakodrapu One Za'abeel, vysoko nad pulzujícími dubajskými ulicemi. Vychutnejte si dechberoucí výhled na panorama Dubaje z velkých oken tohoto luxusního útočiště. Uvnitř najdete prostorný obývací pokoj s jídelním stolem, kuchyňku a bar. Sofistikovaný design interiéru vychází z měnících se barevných tonů písečných dun. Oddělená ložnice s manželskou postelí a přepychová koupelna s hlubokou vanou vybízejí k odpočinku v naprostém soukromí. Pro rodiny s dětmi či větší skupiny je k dispozici možnost připojení pokoje Grand Za'abeel Room se dvěma samostatnými lůžky. Hosté ubytovaní v tomto apartmá mohou zdarma využít dopravu z/na letiště, dřívější check-in a pozdní check-out a odpolední čaj pro čtyři osoby podávaný v pohodlí apartmá (jednou za pobyt).

Skyline Loft (162 m2)

Skyline Loft (162 m2) foto

Ubytujte se v tomto designovém apartmá s dispozicemi mezonetu, které je ztělesněním elegantního městského bydlení. V sofistikovaném interiéru se snoubí dramatické úhly s rozmanitými strukturami. Obrovská okna sahající od podlahy až do druhého patra odkrývají úchvatné, neustále se měnící panoramatické kulisy a vpouští dovnitř paprsky dubajského slunce. Součástí apartmá je obývací pokoj s pohovkami, jídelní stůl a kuchyňka. Ve druhém patře se nachází intimně osvětlená ložnice s manželskou postelí, psací stůl, šatna a koupelna ve stylu lázní. Hosté ubytovaní v tomto apartmá mohou zdarma využít dopravu z/na letiště, dřívější check-in a pozdní check-out a odpolední čaj pro čtyři osoby podávaný v pohodlí apartmá (jednou za pobyt). Tato apartmá lze navzájem propojovat.

Royal Suite (395 m2)

Royal Suite (395 m2) foto

Pro náročné hosty, kteří si chtějí dopřát exkluzivní pohodlí, je k dispozici toto palácové apartmá, které se vyznačuje výjimečnou elegancí. Sofistikované interiéry, které navrhl Jean-Michel Gathy, odkazují na dubajské pouštní duny a vynikají tlumenou paletou pískových a šedohnědých tónů doplněnou měkkými koberci s jemným arabským akcentem. Apartmá zahrnuje tři samostatné obytné prostory – přepychový salónek s barem, jídelnu s posezením pro 10 hostů a soukromý obývací pokoj propojený s hlavní ložnicí. Váš soukromý hostitel se postará se o to, aby byl bar zásoben vašimi oblíbenými nápoji, a další důležité detaily. Pro rodiny s dětmi či větší skupiny je k dispozici možnost připojení pokoje Grand Za'abeel Room se dvěma samostatnými lůžky. Hosté ubytovaní v tomto apartmá mohou zdarma využít soukromou večeři od šéfkuchaře v pohodlí apartmá (jednou za pobyt), dopravu z/na letiště, dřívější check-in a pozdní check-out.

Vila One (755 m2)

Vila One (755 m2)

Pokud si chcete dopřát maximální pohodlí a luxus, ubytujte se v tomto ikonickém dvoupodlažním apartmá se soukromým bazénem. Toto nádherné útočiště nabízí tři samostatné obytné prostory, které jsou jako stvořené pro společenská setkání. Kromě dvou ložnic s manželskými postelemi se můžete těšit na otevřenu kuchyň, bar, kancelář, posilovnu a kino. Prosklené dveře sahající od podlahy až ke stropu vedou na velkolepou terasu s posezením pod širým nebem a nekonečným bazénem z černého mramoru, na jehož pozadí se otevírá hypnotický výhled na třpytivé dubajské panorama. Váš soukromý hostitel je připraven splnit každé vaše přání a zprostředkovat prémiové služby, které jsou součástí pobytu v tomto apartmá, včetně každodenního osobního tréninku v soukromé posilovně a dvou 60minutových lázeňských procedur v soukromí apartmá za pobyt. K dispozici jsou vám také služby soukromého kuchaře po celou dobu pobytu, dřívější check-in a pozdní check-out. Toto apartmá lze propojit se dvěma přilehlými pokoji Grand Za'abeel, a vytvořit tak majestátní vilu se třemi nebo čtyřmi ložnicemi, která pojme až 12 hostů.

Online cena a slevy One&Only One Za’abeel *****

Profi foto hotelu One&Only One Za’abeel *****

Gastronomie a hotelové restaurace One&Only One Za’abeel

V hotelu One&Only One Za'abeel se nachází celkem 11 exkluzivních restaurací a působí zde šest michelinských šéfkuchařů. Prozkoumejte výjimečnou kolekci nejlepších restaurací a barů v Dubaji, kde nejslavnější světoví šéfkuchaři vytváří svá mistrovská kulinářská díla. Restaurace jsou rozmístěné do dvou částí hotelu – The Link a The Garden.

The Link představuje velkolepý prostor zasazený do impozantní konzolové konstrukce, která je se svými 230 metry nejdelší na světě. Ve třech patrech se nachází luxusní restaurace a bary, které zachycují veškerou energii a živost Dubaje. Nenechte si ujít ani skrytou oázu The Garden, kde jeden z nejlepších světových šéfkuchařů představuje unikátní pojetí „street food“ a v působivé otevřené kuchyni ožívají živé chutě Indonésie.

Dining at The Link

La Dame De Pic – Tato exkluzivní restaurace odráží osobitý kulinářský styl michelinské šéfkuchařky Anne-Sophie, v němž se snoubí kontrasty v dokonalé harmonii. Technika „suffusion“, která je pro ni charakteristická, představuje spojení klasických francouzských kulinářských technik a jedinečné infúze chutí. Atmosféru interiéru dotváří jemná souhra růžových a švestkových odstínů, které doplňují světlé hliněné tóny a kovové akcenty. Stěny zdobí podmanivý basreliéf pivoňky vytvářející luxusní kulisu. Ústředním bodem restaurace je otevřená kuchyně, která vás vtáhne do centra kulinářského dění. La Dame de Pic vyzařuje sílu a charisma a zároveň si zachovává vytříbený smysl pro eleganci a ženskost. Otevírací doba: 18:00–0:00.

Arrazuna – Vydejte se na kulinářskou cestu s nezaměnitelným podpisem michelinského šéfkuchaře Mehmeta Gürse, která je oslavou podstaty panorientální gastronomie. Šéfkuchař Mehmet je proslulý svým inovativním přístupem k anatolské kuchyni a Arrazuna je jeho pomyslným malířským plátnem. Tento interaktivní a jedinečný prostor je domovem množství autentických, čerstvých a chuťově pestrých kulinářských nabídek. Součástí restaurace je i specializovaná prodejna, kde můžete zakoupit různé orientální produkty jako čajové směsi a šafrán prémiové kvality. Otevírací doba: oběd 12:00–17:00 a večeře 17:00–23:00.

Tapasake – Přidejte se k elitní společnosti a navštivte toto místo, kde si můžete odpočinout v luxusních přístřešcích, vychutnat si nejrůznější delikatesy a osvěžit se ve 120 metrů dlouhém nekonečném bazénu a přitom se kochat panoramatickým výhledem na dubajské panorama. Podává se tu japonská kuchyně i vynikající koktejly. Otevírací doba: bazén 10:00–19:00, oběd 12:00–16:00 a večeře 18:00–1:00 (pro děti do 10 let přístupné pouze do 20:30, do bazénu smí pouze hosté od 21 let).

DuangDy by Bo.Lan – Objevte thajskou gastronomii v novém světle. DuangDy podává typické thajské pokrmy s důrazem na udržitelné suroviny a komunitu. Cílem neustále se měnícího jídelního lístku je minimalizovat dopad restaurace na životní prostředí. Tato luxusní restaurace, inspirovaná půvabem thajského venkova, je zasazená do moderního prostředí a staví do popředí zemědělství a rybolov. Otevírací doba: 18:00–0:00 (pro děti do 10 let přístupné pouze do 20:30).

Qabu by Paco Morales – V této unikátní restauraci vystupují do popředí španělské a maurské vlivy. Šéfkuchař Paco Morales, který má na svém kontě tři michelinské hvězdy, zve hosty na cestu po kulinářské rozmanitosti Al-Andalusu. Tradiční maurské a andaluské chutě se snoubí v nezapomenutelném menu na pomezí minulosti a budoucnosti, a to vše v krásném prostředí restaurace na samém konci působivé konzolové konstrukce. Můžete se těšit na degustační menu, které vás provedou staletími kulinářského mistrovství. Otevírací doba: 18:00–0:00 (pro děti do 10 let přístupné pouze do 20:30).

Sagetsu by Tetsuya – Objevte spojení japonské kuchyně s francouzskými kulinářskými technikami a světa gastronomie s astronomií. Neustále se měnící menu od legendárního šéfkuchaře Tetsuyi Wakudy odráží střídání ročních období a překračuje hranice chutí. Název Sagetsu je spojením dvou japonských slov, která znamenají písek a měsíc. Minimalistická, ale elegantní výzdoba připomínající přírodní povrchy Země vytváří úchvatnou atmosféru. Můžete se také těšit na výběr nejlepších japonských saké – šéfkuchař Tetsuya je totiž držitelem titulu Saki Sommelier a do Sagetsu přináší ty nejlepší sběry. Otevírací doba: 18:00–0:00.

Sphere – Tento pulzující bar vás přenese do světa sofistikovaného stylu. Místní DJs a špičkoví umělci vytváří uvolněnou atmosféru, zatímco hosté si můžou vychutnávat ohromující výhled na západ slunce na pozadí dubajského panorama spolu s originálními nápoji. Mixologická laboratoř láká jedinečnými alkoholickými i nealkoholickými koktejly z inovativních ingrediencí a nabídka vzácných vín a destilátů slibuje exkluzivní zážitek. K vynikajícím drinkům se podává drobné občerstvení a k dispozici je i kaviárové a ústřicové menu. Otevírací doba: 18:00–1:00 (přístupně pouze pro hosty od 21 let).

Aelia – Tato elegantní restaurace v srdci resortu One&Only One Za'abeel, umístěná ve výšce 100 metrů nad zemí, ztvárňuje sluncem zalitou Francouzskou riviéru. Ohromující a majestátní interiér s vysokými stropy a okny od podlahy až ke stropu vytváří vzdušné a stylové prostředí plné přirozeného světla. Prostor je rozdělen do čtyř částí – lahůdkářství, bar, čajový salonek a restaurace –, které vynikají svým vlastním osobitým designem, ale zároveň utváří celistvý koncept. Začněte ráno vydatnou snídaní s voňavým pečivem, cereáliemi a čerstvě vylisovanými šťávami nebo přijďte během dne ochutnat nabídku středomořských plodů a dalších delikates, které vás přenesou na slunečný jih Francie. Otevírací doba: snídaně 7:00–11:00, oběd 12:00–15:00 a večeře 18:00–22:00.

Dining at The Garden

Andaliman – Vychutnejte si nezaměnitelné chutě indonéského souostroví v této stylové restauraci se salónkem, která nabízí poutavé a interaktivní stolování s otevřenou kuchyní, grilem vytápěným kokosovými slupkami a řadou čerstvě připravených omáček sambal. Podmanivá restaurace, jejíž název je odvozen od indonéského pepře andaliman, přenáší energii a autenticitu kultovních indonéských plážových restaurací od pobřeží Jimbaranu až do srdce Dubaje. Sledujte, jak kuchaři grilují čerstvé úlovky nad kokosovými slupkami a rozdmýchávají plameny, aby vytvořili dráždivou vůni a nezaměnitelnou chuť. Otevírací doba: oběd 12:00–16:00, odpolední drinky 16:00–18:00, večeře 18:00–23:00.

StreetXO – Navštivte tuto unikátní restauraci inspirovanou konceptem „street food“, která nabízí neotřelé menu plné chutí z Evropy, Asie, Jižní Ameriky a dalších zemí. Jejím autorem je uznávaný španělský šéfkuchař Dabiz Muñoz, který byl v letech 2022 a 2023 vyhlášen nejlepším šéfkuchařem světa a jeho madridská restaurace DiverXO, oceněná třemi michelinskými hvězdami, je považována za chrám gastronomických poutí. Interiér hýřící barvami, umělecké instalace a pulzující soundtrack dodávají této restauraci elektrizující atmosféru. Můžete se těšit i na bar, kde mezinárodní tým talentovaných mixologů míchá inovativní drinky. Otevírací doba: 18:00–0:00.

The Garden Pool Bar – Vyhřívejte se celý den na slunci u tohoto baru v centru Dubaje, který vás přenese do vašeho oblíbeného tropického letoviska. Můžete se těšit na bazén pro rodiny s dětmi, speciální dětský bazén, swim-up bar a uvolněné menu inspirované chutěmi jihovýchodní Asie.

Aktivity

Hotel One&Only One Za'abeel nabízí následující aktivity:

  • degustace vína
  • lekce mixologie
  • degustace kávy
  • projížďka na kole po městě s průvodcem
  • The Bridge of Love - výroba "zámečků lásky"
  • dobrodružství v poušti (pouštní safari, let balonem, projížďky na velbloudech a na čtyřkolkách)
  • prohlídka hlavních aktrakcí Dubaje (Downtown Dubai, Dubai Frame, Museum of the Future)

 

Sport a wellness hotelu One&Only One Za’abeel *****

Ponořte se do nejdelšího nekonečného bazénu ve Spojených arabských emirátech na vrcholu hotelu v konzolové konstrukci The Link, který se pyšní nádherným výhledem na Dubaj, nebo si užijte tropické útočiště v podobě bazénu s lagunou a swim-up barem ve 4. patře The Garden.

Součástí hotelu je také fitness centrum, které nabízí nejnovější cvičební vybavení, lekce a efektivní osobní tréninky, a to vše s působivým výhledem na dubajské panorama. Den můžete přivítat lekcí jógy při východu slunce na terase hotelu, kde vám bude tvořit kulisy třpytivý nekonečný bazén a silueta Dubaje.

Longevity Hub by Clinique La Prairie je první wellness centrum svého druhu v Dubaji, které se zaměřuje na podporu dlouhověkosti a trvalé vitality. V tomto exkluzivním třípatrovém prostoru můžete vyzkoušet inovativní procedury, které kombinují nejnovější vědecké poznatky o zdraví, špičkovou estetickou kosmetiku a wellness řešení na míru. Po příchodu do Clinique La Prairie vám bude nejdříve změřen váš index dlouhověkosti a následně navržen individuální přístup podle vašich specifických potřeb.

Speciálně navržené procedury využívají síly chladu a tepla, neurostimulace, výživy a pohybu. K dispozici jsou také nejrůznější masáže a kosmetická ošetření, které jsou určeny k omlazení, regeneraci a zpevnění pleti. Hosté mohou zdarma využívat saunu a parní lázeň ve 28. patře.

Děti v hotelu One&Only One Za’abeel *****

Dětský klub KidsOnly nabízí dobrodružné aktivity pro nejmladší hosty. Malí průzkumníci si užijí hry s vesmírnou tematikou, vybavení s motivy astronautů a zábavná setkání, která podnítí jejich představivost.

 

Doprava do hotelu One&Only One Za’abeel

Hotel je vzdálen pouhých 10 minut jízdy od Mezinárodního letiště v Dubaji. 

Mapa - One&Only One Za’abeel *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu One&Only One Za’abeel *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem One&Only One Za’abeel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu One&Only One Za’abeel *****

Letová spojení do Dubaje

Ing. Radka Urbánková
One&Only One Za’abeel
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Hotel za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.