Raffles The Palm Dubai *****

Dubaj

Evropský palác na Palm Jumeirah

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Raffles The Palm Dubai *****

Lokalita Dubaj, Dubaj, Jumeirah | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Jedinečná lokalita Výborná gastronomie Překrásný a klidný rezort na březích Perského zálivu
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Raffles The Palm Dubai ***** Dubaj

Resort inspirovaný designem paláců v Evropě se chlubí luxusem ohodnoceným pěti hvězdičkami. Na hosty čeká místní elegantní životní styl, stolování a volnočasové aktivity. Nachází se na výjimečném ostrově Palm Jumeirah, což je uměle vytvořené souostroví.

Nabízené pokoje a suity jsou vybaveny pečlivě vybraným nábytkem a ručně vyrobenými doplňky z Itálie. Najdete zde spousty různých aktivit, osm kulinářských zážitků jako je například MIX od Alaina Ducasse, osobní pláž o rozloze 500 metrů s bazénem, nebo jedno z největších wellness center Cinq Mondes Spa, ve kterém se nachází 23 místností určených pro různé druhy procedur. Elegantní taneční sál a privátní salóny společně se zkušeným personálem zaručí úspěšnost každé pořádané akce, a zatímco se hosté budou bavit, na děti a teenagery budou čekat spousty aktivit a zábavy v klubech.

Můžete se těšit na tropické klima, a to po celý rok. Uklidňující mořský vánek, příjemná teplota moře a skoro nepřetržité slunečné počasí představují perfektní atmosféru pro strávení vaší dovolené nezávisle na tom, jestli je jaro, léto, podzim, nebo zima. Privilegovaná lokace na severním půlměsíci souostroví Palm Jumeirah nabízí nepřetržitý výhled na Perský záliv, lagunu Palm a panorama Dubaje. V blízkosti najdete místa k vyžití, jako jsou například Dubai World Trade Centre nebo Dubai Marina.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Premier Palm

Premier Palm

Evropské prvky najdete po celé místnosti, vytváří unikátní atmosféru jednotlivých pokojů. Tento perfektní úkryt před všedními starostmi o rozloze 62 m2 vám poskytne výhled na rozlehl..

Premier Ocean

Premier Ocean

Pokoje o rozloze 62 m2 nabízí panoramatický výhled na Perský záliv a kombinaci stylu se sofistikovaným vzhledem...

Premier Garden Walk

Premier Garden Walk

Pokoje o rozloze 62 m2 se nacházejí v přízemí a nabízejí přímý přístup do zahrady a k bazénu...

Raffles Club Ocean

Raffles Club Ocean

Pokoj o rozloze 90 m2 postavený s úmyslem nabídnout překrásný výhled na Perský záliv. Najdete zde obývací pokoj s pracovním stolem, koupelnu se sprchovým koutem, balkónem a prostornou š..

Gastronomie a hotelové restaurace

RESTAURANTS IN DUBAI

Místní stolování je nezapomenutelnou zkušeností a čekají vás bohatá menu v elegantním prostředí. Zažijte kulinářské zážitky ve formě evropské kuchyně se špetkou východního koření. V paláci se nachází jedny z nejlepších restaurací v celé Dubaji.

 

LE JARDIN

Le Jardin je prominentní restaurace s nádherným zahradním prostředím a terasou poskytující výhled na místní bazény i zelenající se okolí. V nabídce najdete snídaně a večeře formou bufetu, dále pak oběd ve stylu a la carte s důrazem na zdravá a lehká jídla. Menu kombinují příchutě evropské, arabské a indické kuchyně. Restaurace je ideálním místem pro kulinářské znalce, kteří určitě ocení nízkou repetici jídel v po sobě jdoucích dnech. Oblečení volte Smart Casual.

MATAGI

Matagi je stylová a moderní asijská restaurace ve formě a la carte s důrazem na maso nejvyšší kvality. Najdete tu kombinaci rozsáhlého jídelního menu složeného převážně z japonské kuchyně a světově známých koktejlů. Oblečte se ve stylu Smart Casual a přijďte si pochutnat na skvělých jídlech.

RAFFLES PATISSERIE

Patisserie je místo inspirované francouzskou riviérou ze šedesátých let . Najdete zde široký výběr francouzských a italských cukrovinek. Nabídka dále obsahuje alkoholické a nealkoholické nápoje, ochucené vody, bylinkové nápojé a osvěžující ovocné drinky.

BLÜTHNER HALL

Bluthner Hall je místem klidu v designu evropské architektury z 18. století. Užijte si tematické čaje, kaviár, šampaňské, prémiové alkoholické nápoje a domácí kuchyni, to vše za doprovodu melodické hudby piána.

PIATTI BY THE BEACH

Je nejhonosnější restaurace ve městě, která vás dostane nezaměnitelným výhledem.

 

KULINÁŘSKÉ AKTIVITY

TYPICKÁ JÍDLA

V Raffles The Palm Dubai se podávají jídla z celého světa, vytvořené z těch nejlepších surovin. Doporučené speciality zahrnují salát z červené řepy, kachnu l’Orange, hovězí po burgundsku a vegetariánský pokrm ‚Le Jardin‘.

SEZONA SLAVNOSTÍ

Podle období své návštěvy si užijete tematické a speciálně připravené zážitky, které připadají na plánované dny v roce.

KRÁLOVSKÝ PIKNIK

Královský piknik je příležitost stolovat na speciálních místech. K jídlu dostanete pečené kuře s karamelizovanými grapefruity, paštiku ‚foie gras terrine‘, želé, čerstvě upečený chleba, sladké a slané pochoutky. Jako nápoj vám bude k dispozici pomerančový džus.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Raffles The Palm Dubai

Nabídka pokojů

Premier Palm

Premier Palm

Evropské prvky najdete po celé místnosti, vytváří unikátní atmosféru jednotlivých pokojů. Tento perfektní úkryt před všedními starostmi o rozloze 62 m2 vám poskytne výhled na rozlehlé souostroví Palm a město. Mramorová koupelna, luxusní drogérie, plochá televize, elegantní designové prvky, to vše je sladěno do posledního detailu tak, abyste se na dovolené cítili maximálně pohodlně. Služby a vybavení: 24 hodin dostupný komorník, dětská postýlka, balkón, výběr z několika polštářů, ovládání klimatizace, propojené pokoje, denně k dispozici noviny, pracovní stůl, plochá televize, Wi-Fi, salónek, sejf o velikosti notebooku, výhled na zahradu, dekorace ve stylu klasicismu, postel manželská nebo o velikosti king, extra postel k dispozici, koupelna s vanou a oddělenou sprchou, bidet.

Premier Ocean

Premier Ocean

Pokoje o rozloze 62 m2 nabízí panoramatický výhled na Perský záliv a kombinaci stylu se sofistikovaným vzhledem. Ubytování je určené hostům hledající privátní svatyni na dovolené, i pro ty, kteří se chystají strávit svůj pobyt pracovně. Krásné scenérie jsou doplněny luxusním interiérem, který obsahuje plochou televizi, centrum mediálních systémů, minibar a další rozmanité vybavení. Služby a vybavení: 24 hodin dostupný komorník, dětská postýlka, balkón, výběr z několika polštářů, ovládání klimatizace, propojené pokoje, bezbariérový přístup do některých pokojů, šatní skříň, oddělený záchod, přímý přístup na pláž, denně k dispozici noviny, pracovní stůl, plochá televize, Wi-Fi, salónek, sejf o velikosti notebooku, výhled na moře, dekorace ve stylu klasicismu, postel manželská nebo o velikosti king, extra postel k dispozici, koupelna s vanou a oddělenou sprchou, bidet, možnost místnosti pro kuřáky.

Premier Garden Walk

Premier Garden Walk

Pokoje o rozloze 62 m2 se nacházejí v přízemí a nabízejí přímý přístup do zahrady a k bazénu. Najdete zde mramorovou koupelnu, obývací pokoj s pracovním stolem, prostornou šatnu a soukromou terasu. Služby a vybavení: služby komorníka, dětská postýlka, balkón, výběr z několika polštářů, ovládání klimatizace, propojené pokoje, bezbariérový přístup do některých pokojů, šatní skříň, oddělený záchod, přímý přístup na pláž, denně k dispozici noviny, pracovní stůl, plochá televize, Wi-Fi, salónek, sejf o velikosti notebooku, postel manželská nebo o velikosti king, extra postel k dispozici, koupelna s vanou a oddělenou sprchou, bidet, možnost místnosti pro kuřáky.

Raffles Club Ocean

Raffles Club Ocean

Pokoj o rozloze 90 m2 postavený s úmyslem nabídnout překrásný výhled na Perský záliv. Najdete zde obývací pokoj s pracovním stolem, koupelnu se sprchovým koutem, balkónem a prostornou šatnu. Služby a vybavení: služby komorníka, dětská postýlka, výběr z několika polštářů, ovládání klimatizace, propojené pokoje, denně k dispozici noviny, minibar, pracovní stůl, plochá televize, Wi-Fi, salónek, sejf o velikosti notebooku, výhled na pláž, dekorace ve stylu klasicismu, postel manželská nebo o velikosti king, extra postel k dispozici, koupelna s vanou a oddělenou sprchou, bidet, možnost místnosti pro kuřáky.

Raffles Club Palm

Raffles Club Palm

Elegantní ubytování plné luxusu, prostoru a pohodlí o velikosti 75m2. Soukromí a moderní technologie vytváří výjimečný zážitek. Příjemná výzdoba a vybavení je ve zlaté nebo platinové barvě. Najdete zde obývací pokos s pracovním stolem, koupelnu, balkón a prostornou šatní skříň. Služby a vybavení: 24 hodin dostupný komorník, dětská postýlka, balkón, výběr z několika polštářů, ovládání klimatizace, propojené pokoje, denně k dispozici noviny, plochá televize, Wi-Fi, salónek, sejf o velikosti notebooku, výhled na moře, dekorace ve stylu klasicismu, postel manželská nebo o velikosti king, koupelna s vanou a oddělenou sprchou, bidet.

Raffles Club Terrace

Raffles Club Terrace

Prémiový pokoj o velikosti 203 m2 je prostorný a plný světla. Najdete zde hřejivé sedací soupravy a vyšperkovanou výzdobu, protiváhou tomu je moderní technologie a pohodlí. Dále se tu nachází ohromný balkón ohraničený francouzskými okny, které nabízí výhled na palácové zahrady a Perský záliv. Služby a vybavení: služby komorníka, dětská postýlka, terasa, výběr z několika polštářů, ovládání klimatizace, propojené pokoje, denně k dispozici noviny, pracovní stůl, plochá televize, Wi-Fi, salónek, sejf o velikosti notebooku, výhled na resort nebo moře, dekorace ve stylu klasicismu, postel manželská nebo o velikosti king, extra postel k dispozici, koupelna s vanou a oddělenou sprchou, bidet, možnost místnosti pro kuřáky.

Duplex Suite

Duplex Suite

Nádherná suita s vysokými stropy a bezkonkurenčním výhledem na ikonické souostroví Palm Jumeirah. Rozkládá se ve dvou patrech o celkové velikosti 100 m2. Obývací prostory, kuchyň a koupelnu najdete na spodním patře, zatímco ložnice se nachází na vrchním patře. Vybavení je moderní a vkusné, velká plochá televize skýtá možnost sledovat filmy. Služby a vybavení: služby komorníka, dětská postýlka, balkón, výběr z několika polštářů, ovládání klimatizace, propojené pokoje, vysoké stropy, kosmetický koutek, bezbariérový přístup do některých pokojů, šatní skříň, oddělený záchod, přímý přístup na pláž, denně k dispozici noviny, pracovní stůl, plochá televize, Wi-Fi, salónek, sejf o velikosti notebooku, výhled na moře a resort, dekorace ve stylu klasicismu, postel o velikosti king, koupelna s vanou a oddělenou sprchou, bidet.

Signature Suite Ocean

Signature Suite Ocean

Prostornost a grandióznost skvěle popisují tuto suitu o velikosti až 110 m2, přesto vás naplní pocitem útulnosti a soukromí. Přivítají vás jemné barvy, exkluzivně navržené koberce a křišťálové lustry. Služby a vybavení: služby komorníka, dětská postýlka, balkón, výběr z několika polštářů, ovládání klimatizace, kosmetický koutek, šatní skříň, oddělený obývací pokoj, ložnice a záchod, denně k dispozici noviny, pracovní stůl, plochá televize, Wi-Fi, sejf o velikosti notebooku, výhled na moře nebo resort, dekorace ve stylu klasicismu, možnost místnosti pro kuřáky, postel o velikosti king a možnost přidat postel navíc, koupelna s vanou a oddělenou sprchou, bidet.

Signature Suite Palm

Signature Suite Palm

Tato pohodlná a okouzlující suita o rozloze až 110 m2 se chlubí kombinací nestárnoucí výzdoby a moderního vybavení, vytváří se tak nezapomenutelné prostředí, na které si rychle zvyknete. Velká plochá televize s nabídkou nejnovějších filmů, designový nábytek a dekadentní koupelny staví zážitek z dovolené na vysokou úroveň. Výhled je situován na Palm Jumeirah. Služby a vybavení: služby komorníka, balkón, výběr z několika polštářů, ovládání klimatizace, kosmetický koutek, šatní skříň, oddělený obývací pokoj, ložnice a záchod, denně k dispozici noviny, pracovní stůl, plochá televize, Wi-Fi, sejf o velikosti notebooku, výhled na moře, dekorace ve stylu klasicismu, postel o velikosti king a možnost přidat postel navíc, koupelna s vanou a oddělenou sprchou, bidet.

Premier Jacuzzi Suite One Bedroom

Premier Jacuzzi Suite One Bedroom

Premier Jacuzzi Suite One Bedroom je kusem umění, výzdoba je řešena v evropském stylu a obsahuje bohatou výbavu i kvalitní malby. Design je doplněný moderními technologiemi a vytváří se tak okouzlující atmosféra, ve které se hosté budou cítit jako doma. Pro odpočinek si užijte soukromou vířivku, což je unikát mezi veškerým nabízeným ubytováním. Služby a vybavení: 24 hodin dostupný komorník, dětská postýlka, balkón, výběr z několika polštářů, ovládání klimatizace, kosmetický koutek, šatní skříň, oddělený obývací pokoj, ložnice a záchod, denně k dispozici noviny, pracovní stůl, plochá televize, Wi-Fi, sejf o velikosti notebooku, výhled na moře nebo resort, dekorace ve stylu klasicismu, postel o velikosti king, možnost přidat postele navíc, koupelna s vanou, vířivkou značky jacuzzi a oddělenou sprchou, bidet, rozloha 163m2.

Raffles Presidential Suite

Raffles Presidential Suite

Tyto majestátní a hlavně soukromé suity jsou v nabídce pouze tři. Čeká vás luxusní výhled na moře, dvě koupelny, balkóny, oddělené salónky a šatna v evropském designu. Prostornost je vytvářena vysokými stropy. Služby a vybavení: 24 hodin dostupný komorník, dětská postýlka, propojené místnosti, stolovací prostory, kuchyň, výběr z několika polštářů, ovládání klimatizace, kosmetický koutek, šatní skříň, oddělený obývací pokoj, ložnice a záchod, denně k dispozici noviny, pracovní stůl, plochá televize, Wi-Fi, sejf o velikosti notebooku, výhled na moře nebo resort, dekorace ve stylu klasicismu, postel může být manželská nebo o velikosti king s možností přidat postel navíc, koupelna s vanou, vířivkou značky jacuzzi a oddělenou sprchou, bidet, rozloha 330 m2.

Raffles Royal Suite

Raffles Royal Suite

Elegance a finesa jsou hlavními taháky královské suity, což je unikát mezi ubytováním v resortu. Výjimečně vysoké stropy a francouzská okna vpouští dovnitř sluneční paprsky, které všechny místnosti krásně prosvítí. Najdete zde velký salónek, stolovací prostory, kuchyň, televizi s plochou obrazovkou a velkým výběrem filmů i muziky. Pro odpočinek po celém dni opalování je k dispozici mramorová koupelna s volně stojící vanou, prosklenou sprchou a kosmetickým koutkem. Služby a vybavení: 24 hodin dostupný komorník, dětská postýlka, terasa, výběr z několika polštářů, ovládání klimatizace, kosmetický koutek, šatní skříň, oddělený obývací pokoj, ložnice a záchod, denně k dispozici noviny, pracovní stůl, plochá televize, Wi-Fi, sejf o velikosti notebooku, výhled na moře nebo resort, dekorace ve stylu klasicismu, postel o velikosti king a možnost přidat postel navíc, koupelna s vanou, vířivkou značky jacuzzi a oddělenou sprchou, bidet, rozloha 950m2.

Raffles Royal Villa

Raffles Royal Villa

Extravagantní plážová vila se chlubí poskytovaným soukromím, skvělou atmosférou a lokací vedle pobřeží. Najdete v ní čtyři ložnice, koupelnu zdobenou italským mramorem s vanou a kosmetickými potřebami, střešní bazén, vlastní zahradu a vířivku. Vše je doplněno nádherným vybavením. Služby a vybavení: 24 hodin dostupný komorník, dětská postýlka, balkón, výběr z několika polštářů, ovládání klimatizace, stolovací prostory, kosmetický koutek, výbava pro přípravu čaje a kávy, šatní skříň, oddělený obývací pokoj, ložnice a záchod, terasa, denně k dispozici noviny, pracovní stůl, plochá televize, Wi-Fi, sejf o velikosti notebooku, výhled na moře, bazén a zahradu, dekorace ve stylu klasicismu, postel o velikosti king, možnost přidat postel navíc, koupelna s vanou, vířivkou značky jacuzzi a oddělenou sprchou, sauna, bidet, rozloha 950 m2.

Raffles Imperial Villa

Raffles Imperial Villa

To nejlepší ubytování v resortu Raffles The Palm Dubai. Nabízí čtyři ložnice, přístup na privátní nedotčenou pláž i do soukromé zahrady s bazénem a vířivku. V interiéru naleznete vysoké stropy a bohatý nábytek. Služby a vybavení: 24 hodin dostupný komorník, dětská postýlka, balkón, výběr z několika polštářů, ovládání klimatizace, stolovací prostory, kosmetický koutek, šatní skříň, oddělený obývací pokoj, ložnice a záchod, denně k dispozici noviny, pracovní stůl, plochá televize, Wi-Fi, sejf o velikosti notebooku, výhled na pláž, dekorace ve stylu klasicismu, postel o velikosti king, možnost přidat postel navíc, koupelna s vanou, vířivkou značky jacuzzi a oddělenou sprchou, sauna, bidet, rozloha 1050 m2.

Online cena a slevy Raffles The Palm Dubai *****

Profi foto hotelu Raffles The Palm Dubai *****

Naše foto hotelu Raffles The Palm Dubai *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Raffles The Palm Dubai

RESTAURANTS IN DUBAI

Místní stolování je nezapomenutelnou zkušeností a čekají vás bohatá menu v elegantním prostředí. Zažijte kulinářské zážitky ve formě evropské kuchyně se špetkou východního koření. V paláci se nachází jedny z nejlepších restaurací v celé Dubaji.

 

LE JARDIN

Le Jardin je prominentní restaurace s nádherným zahradním prostředím a terasou poskytující výhled na místní bazény i zelenající se okolí. V nabídce najdete snídaně a večeře formou bufetu, dále pak oběd ve stylu a la carte s důrazem na zdravá a lehká jídla. Menu kombinují příchutě evropské, arabské a indické kuchyně. Restaurace je ideálním místem pro kulinářské znalce, kteří určitě ocení nízkou repetici jídel v po sobě jdoucích dnech. Oblečení volte Smart Casual.

MATAGI

Matagi je stylová a moderní asijská restaurace ve formě a la carte s důrazem na maso nejvyšší kvality. Najdete tu kombinaci rozsáhlého jídelního menu složeného převážně z japonské kuchyně a světově známých koktejlů. Oblečte se ve stylu Smart Casual a přijďte si pochutnat na skvělých jídlech.

RAFFLES PATISSERIE

Patisserie je místo inspirované francouzskou riviérou ze šedesátých let . Najdete zde široký výběr francouzských a italských cukrovinek. Nabídka dále obsahuje alkoholické a nealkoholické nápoje, ochucené vody, bylinkové nápojé a osvěžující ovocné drinky.

BLÜTHNER HALL

Bluthner Hall je místem klidu v designu evropské architektury z 18. století. Užijte si tematické čaje, kaviár, šampaňské, prémiové alkoholické nápoje a domácí kuchyni, to vše za doprovodu melodické hudby piána.

PIATTI BY THE BEACH

Je nejhonosnější restaurace ve městě, která vás dostane nezaměnitelným výhledem.

 

KULINÁŘSKÉ AKTIVITY

TYPICKÁ JÍDLA

V Raffles The Palm Dubai se podávají jídla z celého světa, vytvořené z těch nejlepších surovin. Doporučené speciality zahrnují salát z červené řepy, kachnu l’Orange, hovězí po burgundsku a vegetariánský pokrm ‚Le Jardin‘.

SEZONA SLAVNOSTÍ

Podle období své návštěvy si užijete tematické a speciálně připravené zážitky, které připadají na plánované dny v roce.

KRÁLOVSKÝ PIKNIK

Královský piknik je příležitost stolovat na speciálních místech. K jídlu dostanete pečené kuře s karamelizovanými grapefruity, paštiku ‚foie gras terrine‘, želé, čerstvě upečený chleba, sladké a slané pochoutky. Jako nápoj vám bude k dispozici pomerančový džus.

Aktivity

LIMOUSINE SERVICE

Pro pohodlný příjezd do resortu si můžete objednat letištní transfer v luxusním autě. Na výběr je BMW 7. série, Mercedes VIANO, Rolls Royce, Mercedes třídy S nebo Maybach S 600.

INDOOR POOL

Resort se chlubí jedním z největších bazénů ve městě o délce 22,5 m a hloubce 1,35 m. Je to perfektní místo na útěk před venkovním teplem, k odpočinku dostanete například bylinkový čaj, smoothie nebo shake. Útulné altánky, sauna a pohodlné sedačky zaručí příjemné strávení času mimo bazén.

OUTDOOR POOL

Venkovní bazén je vynikající příležitostí vychutnat si pohled na městské mrakodrapy, délka 60 m a hloubka od 1,2 do 1,4 m je ideální velikost, která zaujme každého hosta. U kraje se nachází bar, v němž najdete zmrzlinu, lehkou svačinu nebo osvěžující nápoje. Děti se mohou koupat v určeném bazénku o hloubce 0,4 m.

CONCIERGE SERVICES

Maximální pohodlí vám zajistí tým odhodlaný splnit veškerá vaše přání, ať už potřebujete pomoc při nakupování, nebo sehnat rychle mizící VIP lístky na koncert, budete se mít na koho obrátit.

GOLF

Golfoví nadšenci jistě ocení hřiště s devíti jamkami postavené podél privátní pláže. Odpočinek a zábava v jednom, hrajte se svými přáteli, kolegy či rodinou. Možnost pronajmout celé hřiště je podmíněna dostupností.

KIDS AND TEENS CLUB

Dětem udělá radost klub Kids And Teens Club, ve kterém se budou učit novým věcem, poznají své vrstevníky a užijí si spoustu aktivit, jež jsou připravené speciálně pro ně. Ty zahrnují umění, sporty, herní konzole PlayStation a Nintendo Wii, puzzle, barvy na obličej a další.

PRIVATE CINEMA

Filmoví entuziasti ocení privátní kino s pohodlnými sedačkami a širokým výběrem uměleckých děl kinematografie. Moderní technologie, útulná atmosféra, nabídka nápojů, něco k zakousnutí a popcorn vám vytvoří ten nejlepší možný filmový zážitek.

UDÁLOSTI A AKCE

Svým umístěním v srdci Dubaje je Raffles The Palm ideálním resortem pro účast na těch nejlepších akcích a událostech. V blízkosti se nachází obchodní centrum, konferenční místnosti i taneční sály.

EVENT VENUES IN DUBAI

Prostor pro konání událostí nabízí rozlohu 2 163 m2 a uspokojí potřeby různých druhů pracovních událostí.

 

Sport a wellness hotelu Raffles The Palm Dubai *****

V resortu najdete lázně Cinq Mondes Spa s rozlohou 3000 m2. Je to oáza věnovaná omlazujícím a osvěžujícím kůrám. Nacházejí se zde bohatě vybavené salónky, poklidné prostory pro odpočinek, soukromé suity i místnosti dedikované masážím.

SPA TREATMENTS

Dostupné procedury zahrnují například Beldi Black Soap Hammam ritual, omlazující ‚KO BI DO‘, Detox Treatment and Massage a další.

FITNESS CENTRUM A BAZÉN

Místní fitness centrum, které je otevřeno 24 hodin denně, se chlubí moderní výbavou od společnosti Technogym. K dispozici vám bude zkušený instruktor, jež vám pomůže se cvičebním plánem. Dále si dopřejete odpočinek a osvěžení v jednom z největších městských bazénu s nastavenou teplotou a příjemnou atmosférou. Pro zájemce o relaxující cvičení je připravená jóga.

Mapa - Raffles The Palm Dubai *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu Raffles The Palm Dubai *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Raffles The Palm Dubai *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Kateřina Charlebois
Poslední inspekce hotelu
Kateřina Charlebois 724 730 019

Recenze hotelu Raffles The Palm Dubai *****

Factsheet

Letová spojení do Dubaje

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.