W Dubai Mina Seyahi *****

Dubaj

Moderní luxus v srdci Dubaje.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel W Dubai Mina Seyahi *****

Lokalita Dubaj, Dubaj, Dubai Marina | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Gastronomické zážitky až v 8 restauracích Privátní pláž jen 12 minut od hotelu Panoramatické výhledy na moře a Dubai Marina

Popis hotelu W Dubai Mina Seyahi ***** Dubaj

Luxusní 5 hvězdičkový hotel W Dubai - Mina Seyahi se nachází v srdci Dubaje, pouhých 30 minut od mezinárodního letiště v Dubaji. Ikonická skleněná architektura hotelu se tyčí nad městem a nabízí nerušený výhled z každého 318 elegantně navržených pokojů a apartmá nad Arabským zálivem.

Hotel nabízí prvotřídní stravování v jedinečných restauracích, barech a saloncích. Hosté se mohou stravovat v několika hotelových restauracích včetně vnitřního a venkovního celodenního klubu Ginger Moon, který nabízí obědy nebo večeře při západu slunce. Restaurace WET Deck u nekonečného bazénu nabízí koktejly, občerstvení a hudbu. V restauraci W Lounge najdete mezinárodní kuchyni a určitě si zde vyberete z široké nabídky snídaní, obědů a večeří. Ve W Mix Baru nebo ve vnitřním i venkovním salonku W Lounge si můžete objednat lahodné koktejly a užít si dlouhou noc v rytmu živé hudby místního DJe.

Probuďte se s panoramatickým výhledem na Arabský záliv u Dubai Marina z pohodlí své luxusní postele. Zvukotěsná okna Vám umožní vychutnat si božský výhled a zároveň zajistit naprostý klid pro relaxační pobyt. Odpočiňte si po dlouhém dni zábavy pod uklidňující dešťovou sprchou nebo ve své vlastní vaně. Užijte si stolování na pokoji nebo služby praní a čištění oděvů.

Hotel se nachází 12 minut chůze od soukromé pláže, kde můžete odpočívat ve stínu slunečníku na lehátku. V lázních Bar-B Spa si dopřejte hloubkové masáže, ošetření obličeje a aromaterapii.

Hotel je určený výhradně pro dospělé a mladé dospělé starší 16 let.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Fantastic Room

Fantastic Room

Pokoj Fantastic Room o rozloze 53 m² má postel velikosti King nebo dvě oddělené postele, mini ledničku, obývací prostor s posezením, bezdrátové připojení k internetu, zařízení pro př..

Marvelous Room

Marvelous Room

Pokoj Marvelous Room o rozloze 53 m² má postel velikosti King nebo dvě oddělené postele, mini ledničku, obývací prostor s posezením, bezdrátový internet, příslušenství pro přípravu k..

Spectacular Room

Spectacular Room

Pokoj Spectacular Room o rozloze 53 m² má postel velikosti King nebo dvě oddělené postele, mini ledničku, obývací prostor s posezením, bezdrátový internet, příslušenství pro přípravu ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel W Dubai Mina Seyahi má k dispozici hned několik restaurací, plážový klub nebo třeba i moderní kabaret:

W Lounge

Vnitřní i venkovní salonek ve vstupní hale je místem, kde se hosté a místní obyvatelé mohou setkávat při popíjení nápaditých drinků a vychutnávání originálních pokrmů nebo poslouchání rytmů Dje. Specializací zdejších kuchařů je mezinárodní kuchyně a podávají se zde snídaně, obědy a večeře.

Farrago Bar & Lounge

Farrago Bar & Lounge je místem, kde si můžete vychutnat tradiční arabský oběd či večeři a užít si uvolněnou noční atmosféru spolu s širokým výběrem vodních dýmek a koktejlů.

Ginger Moon

Ginger Moon s výhledem na Arabský záliv je dějištěm všeho zábavného. Tento městský plážový klub se nachází ve druhém patře hotelu. Vzdušný a světlý vnitřní a venkovní prostor se otevírá na rozlehlou terasu vedoucí k nekonečnému bazénu, který zvýrazňuje panoramatické výhledy ze zálivu Mina Seyahi. Tato restaurace se specializuje na mezinárodní kuchyni a podávají se zde snídaně a obědy.

Attiko

Elegantní střešní restaurace nabízí dechberoucí panoramatické výhledy na Dubaj a slibuje vysokoenergetický zážitek dlouho do noci. Tato restaurace je ideální na stolování při západu slunce nebo na pozdní setkávání. Restaurace nabízí výběr moderních a klasických pan-asijských jídel, kreativní koktejly a rozsáhlý vinný lístek. Vychutnejte si skvělé jídlo zatímco Vám bude hrát DJ energetickou hudbu.

Bussola

Bussola, mnoha cenami oceněná italská restaurace, přináší do Dubaje ty nejlepší chutě Itálie. Hosté si mohou odpočinout v salonku na terase, povečeřet kvalitní italská jídla v restauraci nebo si vychutnat neformální oblíbená jídla v pizzerii.

Fish Beach Taverna

V této restauraci najdete egejské menu turecké a řecké kuchyně. Povečeřte u úžasného pozadí západu slunce a pod mihotavou arabskou noční oblohou.

Papillon

Nejlepší dubajský multismyslový kulinářský zážitek a moderní kabaret Papillon slibuje večer, který se nepodobá žádnému jinému. Hosté budou při večeři ohromeni velkolepou show.

Bounty Beets

Bounty Beets se může pochlubit vynikajícími organickými, bezlepkovými a veganskými možnostmi. Restaurace podporuje zdraví prostřednictvím zdravého stravování, ekologie a inspirací pozitivní komunity. Hosté zde objeví menu plné těch nejúžasnějších a nejmódnějších jídel.

Mare By Bussola

Mare by Bussola přináší do města kousek italské riviéry a představuje úžasný luxusní zážitek z bazénu a pláže v The Westin Mina Seyahi. Hosté si mohou vychutnat italské lahůdky a originální koktejly a přitom sedět u bazénu na lehátku nebo v altánku.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Dubaj jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Dubaji. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Dubaji vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů W Dubai Mina Seyahi

Hotel W Dubai Mina Seyahi nabízí široký výběr pokojů s výhledem na moře. Všechny jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s vanou i sprchovým koutem, fénem, balkónem, pracovním stolem, trezorem, LCD televizí a WiFi připojením.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Fantastic Room

Fantastic Room foto

Pokoj Fantastic Room o rozloze 53 m² má postel velikosti King nebo dvě oddělené postele, mini ledničku, obývací prostor s posezením, bezdrátové připojení k internetu, zařízení pro přípravu kávy a čaje a 43” TV s LCD obrazovkou. Tento typ pokoje nabízí bezbariérový přístup, bezbariérovou sprchu a pro sluchově postižené vizuální alarmy a vizuální zařízení pro upozornění na dveře a telefon.

Marvelous Room

Marvelous Room foto

Pokoj Marvelous Room o rozloze 53 m² má postel velikosti King nebo dvě oddělené postele, mini ledničku, obývací prostor s posezením, bezdrátový internet, příslušenství pro přípravu kávy a čaje a 43” TV s LCD obrazovkou.

Spectacular Room

Spectacular Room foto

Pokoj Spectacular Room o rozloze 53 m² má postel velikosti King nebo dvě oddělené postele, mini ledničku, obývací prostor s posezením, bezdrátový internet, příslušenství pro přípravu kávy a čaje a 43” TV s LCD obrazovkou.

Fantastic Corner

Fantastic Corner foto

Pokoj Fantastic Corner o rozloze 47 m² má postel velikosti King, mini ledničku, obývací prostor s posezením, bezdrátový internet, příslušenství pro přípravu kávy a čaje a 55” TV s LCD obrazovkou.

Marvelous Corner

Marvelous Corner foto

Pokoj Marvelous Corner o rozloze 53 m² má postel velikosti King, mini ledničku, obývací prostor s posezením, bezdrátový internet, příslušenství pro přípravu kávy a čaje a 55” TV s LCD obrazovkou.

Spectacular Corner

Spectacular Corner foto

Pokoj Spectacular Corner o rozloze 53 m² má postel velikosti King, mini ledničku, obývací prostor s posezením, bezdrátový internet, příslušenství pro přípravu kávy a čaje a 55” TV s LCD obrazovkou.

Fantastic Wow Suite

Fantastic Wow Suite foto

Fantastic Suite o rozloze 106 m² má postel velikosti King, mini ledničku, prostor s posezením, jídelnu, oddělený obývací pokoj, bezdrátové připojení k internetu, příslušenství pro přípravu kávy a čaje a 55” TV s LCD obrazovkou.

Marvelous Wow Suite

Marvelous Wow Suite foto

Marvelous Suite o rozloze 111 m² má postel velikosti King, mini ledničku, prostor s posezením, jídelnu, oddělený obývací pokoj, bezdrátové připojení k internetu, příslušenství pro přípravu kávy a čaje a 55” TV s LCD obrazovkou.

Spectacular Wow Suite

Spectacular Wow Suite foto

Spectacular Suite o rozloze 111 m² má postel velikosti King, mini ledničku, prostor s posezením, jídelnu, oddělený obývací pokoj, bezdrátové připojení k internetu, příslušenství pro přípravu kávy a čaje a 55” TV s LCD obrazovkou.

E Wow Suite

E Wow Suite foto

Toto překrásné a prostorné E Wow Suite o rozloze 220 m² má dvě ložnice. Obě ložnice mají postel velikosti King, koupelnu, obývací prostor s posezením. Dále zde najdete jídelnu, oddělený obývací pokoj, bezdrátové připojení k internetu, příslušenství pro přípravu kávy a čaje a 55” TV s LCD obrazovkou.

Pláž a moře

Hotel se nachází 12 minut chůze od soukromé pláže, kde můžete odpočívat ve stínu slunečníku na lehátku. 

Online cena a slevy W Dubai Mina Seyahi *****

Profi foto hotelu W Dubai Mina Seyahi *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace W Dubai Mina Seyahi

Hotel W Dubai Mina Seyahi má k dispozici hned několik restaurací, plážový klub nebo třeba i moderní kabaret:

W Lounge

Vnitřní i venkovní salonek ve vstupní hale je místem, kde se hosté a místní obyvatelé mohou setkávat při popíjení nápaditých drinků a vychutnávání originálních pokrmů nebo poslouchání rytmů Dje. Specializací zdejších kuchařů je mezinárodní kuchyně a podávají se zde snídaně, obědy a večeře.

Farrago Bar & Lounge

Farrago Bar & Lounge je místem, kde si můžete vychutnat tradiční arabský oběd či večeři a užít si uvolněnou noční atmosféru spolu s širokým výběrem vodních dýmek a koktejlů.

Ginger Moon

Ginger Moon s výhledem na Arabský záliv je dějištěm všeho zábavného. Tento městský plážový klub se nachází ve druhém patře hotelu. Vzdušný a světlý vnitřní a venkovní prostor se otevírá na rozlehlou terasu vedoucí k nekonečnému bazénu, který zvýrazňuje panoramatické výhledy ze zálivu Mina Seyahi. Tato restaurace se specializuje na mezinárodní kuchyni a podávají se zde snídaně a obědy.

Attiko

Elegantní střešní restaurace nabízí dechberoucí panoramatické výhledy na Dubaj a slibuje vysokoenergetický zážitek dlouho do noci. Tato restaurace je ideální na stolování při západu slunce nebo na pozdní setkávání. Restaurace nabízí výběr moderních a klasických pan-asijských jídel, kreativní koktejly a rozsáhlý vinný lístek. Vychutnejte si skvělé jídlo zatímco Vám bude hrát DJ energetickou hudbu.

Bussola

Bussola, mnoha cenami oceněná italská restaurace, přináší do Dubaje ty nejlepší chutě Itálie. Hosté si mohou odpočinout v salonku na terase, povečeřet kvalitní italská jídla v restauraci nebo si vychutnat neformální oblíbená jídla v pizzerii.

Fish Beach Taverna

V této restauraci najdete egejské menu turecké a řecké kuchyně. Povečeřte u úžasného pozadí západu slunce a pod mihotavou arabskou noční oblohou.

Papillon

Nejlepší dubajský multismyslový kulinářský zážitek a moderní kabaret Papillon slibuje večer, který se nepodobá žádnému jinému. Hosté budou při večeři ohromeni velkolepou show.

Bounty Beets

Bounty Beets se může pochlubit vynikajícími organickými, bezlepkovými a veganskými možnostmi. Restaurace podporuje zdraví prostřednictvím zdravého stravování, ekologie a inspirací pozitivní komunity. Hosté zde objeví menu plné těch nejúžasnějších a nejmódnějších jídel.

Mare By Bussola

Mare by Bussola přináší do města kousek italské riviéry a představuje úžasný luxusní zážitek z bazénu a pláže v The Westin Mina Seyahi. Hosté si mohou vychutnat italské lahůdky a originální koktejly a přitom sedět u bazénu na lehátku nebo v altánku.

Sport a wellness hotelu W Dubai Mina Seyahi *****

Pokud toužíte po opravdovém relaxu, můžete navštívit wellness centrum Bar-B Spa. Poskytují služby jako hloubkové masáže, péče o obličej a tělo, různé léčebné terapie, včetně aromaterapie. Nechybí tu sauna, vířivka, ani parní lázeň.

Jako další můžete využít bazény, kde zažijete spoustu zábavy, příjemné osvěžení nebo relax s lahodným koktejlem na lehátku. K dispozici je bazén WET pool s výhledem na ostrov Palm Jumeirah, Le Meridien Mina Seyahi Pools nebo Westin Mina Seyahi Pools.

Navštívit můžete také posilovnu Club Mina Gym, kde vám je k dispozici osobní trenér a možnost analýzy tělesného složení InBody.

1Rebel (otevřené v roce 2023) je vysoce intenzivní, duální studio fitness koncept, prováděný trenéry, které budete milovat i nenávidět. 1Rebel nabízí dokonalý sportovní a luxusní fitness zážitek, nachází se na více než 2500 m² prostoru a je rozložen na dvě podlaží.

 

 

Děti v hotelu W Dubai Mina Seyahi *****

Hotel je určený výhradně pro dospělé a mladé dospělé starší 16 let.

Doprava do hotelu W Dubai Mina Seyahi

Hotel W Dubai - Mina Seyahi se nachází v srdci Dubaje, pouhých 30 minut od mezinárodního letiště v Dubaji.

Mapa - W Dubai Mina Seyahi *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Dubaje do hotelu W Dubai Mina Seyahi *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem W Dubai Mina Seyahi *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu W Dubai Mina Seyahi *****

Factsheet

Letová spojení do Dubaje

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.