Lagen Island Resort ****

Filipíny

Kouzelný resort na vlastním ostrově s klidnou a mělkou lagunou

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Lagen Island Resort ****

Lokalita Filipíny, El Nido | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nadvodní i plážové vilky Velmi klidný resort Naprosté soukromí
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Lagen Island Resort **** Filipíny

Lagen Island Resort je zasazen ve čtyřech hektarech lesa, klidu a mělké laguny. Ostrov Lagen, na kterém se resort nachází, je útočištěm pro nejrůznější druhy ptáků a savců, stejně jako pro endemickou flóru, která zde vzkvétá v přirozeném prostředí.

Pokud toužíte po klidu a soukromí v srdci tropické přírody, pak se resort Lagen Island stane vaším druhým domovem. Resort nabízí moderní ubytování v 51 krásných vilkách, pokojích a suitách, které vyzařují nefalšovanou eleganci. Nechybí zde vilky přímo na pláži a ubytovat se můžete i v nadvodních vilách. K dispozici je také klimatizovaná restaurace a bar u bazénu. K rekreačnímu vybavení patří bazén, lázeňská suita, masážní cabana (altánek) a centrum vodních sportů.

Resort toho nabízí ještě mnohem více – navštívit můžete butik, herní místnost, knihovnu, zahradní kapli kterou lze využít pro svatební obřady a nebo konferenční prostory s kapacitou až pro 70 osob. Bezplatné WiFi připojení je k dispozici v Clubhouse.

Cesta letadlem z Manily do El Nido Palawan trvá přibližně 55 minut. Poté vás čeká 45 minutová plavba lodí z Lio airport na ostrov Lagen.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Lagen Island Resort

Přírodní resort Lagen Island leží na vlastním privátním ostrově, který je přístupný pouze hotelovým hostům, proto je ideálním řešením pro klienty hledající naprosté soukromí. Ostrov je bujně zarostlý vegetací, která Vám zajistí klidnou a nerušenou dovolenou.

Vybrat si můžete z plážových i nadvodních vilek spolu s levnější kategorií pokojů u lesa v menší hotelové budově. Nejoblíbenější kategorií je nadvodní vilka. 

Oblast El Nido je vyhlášená potápěčská lokalita. Přímo v resortu je umístěné PADI centrum, které má veškeré potřebné vybavení a nabízí řadu zajímavých kurzů. V okolí najdete přes 20 oblíbených míst pro potápění, kde můžete prozkoumat krásy podmořského světa.

 
Ing. Radka Urbánková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Radka Urbánková 724 730 013

Nabídka pokojů

Water Cottages

Water Cottages

Water Cottages (53 m²) stojí na kůlech přímo nad mořskou hladinou. Od čísla 101 – 108 se nacházejí v blízkosti příjezdové části a Clubhouse...

Beachfront Cottages

Beachfront Cottages

Beachfront Cottages (53 m²) jsou situovány přímo na pobřeží. Některé se nacházejí v Jižním křídle, blízko příjezdové části a Clubhouse, jiné najdete v Severním křídle...

Forest Rooms

Forest Rooms

Forest rooms (53 m²) jsou umístěné na okraji lesa ve dvoupatrových budovách. Maximální kapacita 3 osoby...

Forest Suites

Forest Suites

Forest Suites (70 m²) představují nejluxusnější ubytování v resortu. Oproti ostatním pokojům nabízí navíc vanu. Maximální kapacita 3 osoby...

Gastronomie a hotelové restaurace

Lagen Island Resort servíruje pouze organické menu. Mezi hlavními jídly si hosté mohou vychutnat třeba lahodné saláty vypěstované v hotelových zahradách. Mezinárodní kuchyně a místní speciality jsou nabízeny v Clubhouse Restaurant

Stolování u bazénu v Lagen Island Resort. Zvuk vln šplouchajících na pláži spolu s odrazem světla dopadajícího na vodní hladinu vytváří ideální kulisu pro nezapomenutelný gurmánský zážitek pod hvězdami.

Možnosti soukromého stolování. Personál resortu je schopen vám zajistit a zorganizovat romantickou večeři na mnoha soukromých místech na ostrově. Večeřet můžete u zahradní kaple, na pláži či v prostředí mnoha dalších míst zálivu Bacuit s báječnou atmosférou.

Kategorie a vybavení pokojů Lagen Island Resort

Resort Lagen Island nabízí celkem 51 pokojů, které zahrnují dřevo recyklované ze starých filipínských domovů. Všechny pokoje byly navrženy pro maximální klid a soukromí. Jsou vybaveny skleněnými posuvnými dveřmi, které se otevírají na soukromou terasu. K dispozici je 20 Forest Rooms, které se nacházejí na okraji lesa, dále 18 Water Cottages stojících přímo nad lagunou, 9 Beachfront Cottages na pobřeží a 4 luxusní Forest Suites.

Nabídka pokojů

Water Cottages

Water Cottages foto

Water Cottages (53 m²) stojí na kůlech přímo nad mořskou hladinou. Od čísla 101 – 108 se nacházejí v blízkosti příjezdové části a Clubhouse. Čísla 109 – 118 se nacházejí v Severním křídle a poskytují ještě více soukromí. Maximální kapacita 3 osoby.

Beachfront Cottages

Beachfront Cottages foto

Beachfront Cottages (53 m²) jsou situovány přímo na pobřeží. Některé se nacházejí v Jižním křídle, blízko příjezdové části a Clubhouse, jiné najdete v Severním křídle. Maximální kapacita 3 osoby.

Forest Rooms

Forest Rooms foto

Forest rooms (53 m²) jsou umístěné na okraji lesa ve dvoupatrových budovách. Maximální kapacita 3 osoby.

Forest Suites

Forest Suites foto

Forest Suites (70 m²) představují nejluxusnější ubytování v resortu. Oproti ostatním pokojům nabízí navíc vanu. Maximální kapacita 3 osoby.

Pláž a moře

Okraj resortu lemuje pláž s bílým pískem, která je vstupní branou do jedinečného mořského světa. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky, stejně jako altánky, které poskytují ještě více stínu a soukromí.

Online cena a slevy Lagen Island Resort ****

Profi foto hotelu Lagen Island Resort ****

Naše foto hotelu Lagen Island Resort ****

Gastronomie a hotelové restaurace Lagen Island Resort

Lagen Island Resort servíruje pouze organické menu. Mezi hlavními jídly si hosté mohou vychutnat třeba lahodné saláty vypěstované v hotelových zahradách. Mezinárodní kuchyně a místní speciality jsou nabízeny v Clubhouse Restaurant

Stolování u bazénu v Lagen Island Resort. Zvuk vln šplouchajících na pláži spolu s odrazem světla dopadajícího na vodní hladinu vytváří ideální kulisu pro nezapomenutelný gurmánský zážitek pod hvězdami.

Možnosti soukromého stolování. Personál resortu je schopen vám zajistit a zorganizovat romantickou večeři na mnoha soukromých místech na ostrově. Večeřet můžete u zahradní kaple, na pláži či v prostředí mnoha dalších míst zálivu Bacuit s báječnou atmosférou.

Sport a wellness hotelu Lagen Island Resort ****

Lagen Island Resort nabízí svým hostům jedinečné a obohacující zážitky uprostřed nádherné přírody. Širokou škálu aktivit s lehkými dobrodružnými sporty či delšími výpravami můžete využít podle svých preferencí s pomocí hotelových profesionálních koordinátorů a průvodců.

Relaxaci v resortu můžete prožít mnoha způsoby. Dívejte se na film, čtěte knihu, zahrajte si společenské hry nebo Wii v knihovně. Skvělým zážitkem je také poznávání místních řemeslných výrobků v butiku nebo relaxování v bazénu. K dispozici je také kulečník či možnost osvěžení koktejlem v baru u bazénu.

Potápění a vodní sporty. V oblasti El Nido se nachází více než 20 exkluzivních potápěčských lokalit, které jsou snadno přístupné. Lagen Island Resort je zároveň pětihvězdičkovým PADI potápěčským centrem s veškerým potřebným vybavením a s nabídkou celé řady potápěčských kurzů. Centrum vodních sportů pak nabízí šnorchlování či kajaky.

Objevování přírody. Vydejte se šnorchlovat na korálový útes a pozorujte stovky druhů ryb a dalších zajímavých podmořských živočichů v chráněné oblasti El Nido. Kolem ostrova se můžete vydat na kajaku a objevovat klidná zákoutí mezi vápencovými útesy. Další možnost je zažít pěší túru či pozorování ptactva při procházce lesem až k opuštěné zátoce. Zoborožci a makakové jsou k zahlédnutí všude. Ve večerních hodinách je možné se kochat nádherným západem slunce při plavbě v zálivu Bacuit nebo pozorovat magickou hvězdnou oblohu, přičemž uvidíte některé úkazy, které z jiných míst na světě spatřit nelze. O přírodě se můžete hodně dozvědět také na speciálních přednáškách v resortu.

Eko-výlety s průvodcem. 45 ostrovů a ostrůvků v rámci oblasti El Nido společně s vodami okolního moře skýtá nekonečné možnosti přírodního dobrodružství. Jen po pár minutách jízdy se budete moci kochat přírodními atraktivitami jako jeskyně Cathedral a Cudugnon, Hadí ostrov a velké i malé laguny. Hosté resortu se mohou zúčastnit výletu se zkušeným průvodcem a poznat další autentickou část světa.

Plážové kluby. Hosté řetězce El Nido mají exkluzivní přístup do plážových klubů na ostrovech Entalula a Dibuluan. V těchto klubech je možné zažít plachtění na katamaránech hobie-cat, windsurfing, šnorchlování, relaxaci na pláži a mnoho dalšího.

Lázně. Lagen Island Resort nabízí řadu asijských, evropských a tropických procedur zaměřených na tělo a obličej. Specialitou jsou tradiční filipínské masáže hilot.

Speciální události. Lagen Island Resort se může postarat o organizaci svatby, meetingů, setkání, team-buildingů a jiných firemních událostí.

Děti v hotelu Lagen Island Resort ****

Vaše děti mohou v resortu také prožít spoustu aktivit díky Centru dětských aktivit. Společně stráví čas u umění a řemesel. Vyrobí si klobouk z kokosu, podívají se na dětské filmy nebo si zahrají hry, které jsou k dispozici v knihovně. Hřiště se nacházejí v plážových klubech. Lze také využít možnosti hlídání dětí.

Doprava do hotelu Lagen Island Resort

Z Manily poletíte na letiště Lio v El Nidu na ostrově Palawan a odtud lodí přímo do resortu. Let potrvá přibližně 1 hodinu a cesta lodí cca 50 minut.

Mapa - Lagen Island Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Filipíny do hotelu Lagen Island Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Lagen Island Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Radka Urbánková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Radka Urbánková 724 730 013

Recenze hotelu Lagen Island Resort ****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Filipíny

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.