Almyra *****

Kypr

Stylový hotel s jedinečnou atmosférou

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Almyra

Pro hotel Almyra není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Almyra.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Almyra *****

Lokalita Kypr, Paphos | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Široká nabídka pokojů V blízkosti golfových hřišť Po rozsáhlé rekonstrukci
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Almyra ***** Kypr

Almyra patří mezi nejstylovější hotely ve Středomoří a jeho originální atmosféra je zárukou jedinečné dovolené. Koncept hotelu je založený na bezstarostnosti středomořského způsobu života a jednoduché eleganci. V roce 2020 prošel hotel rozsáhlou rekonstrukcí za několik milionů eur, můžete se tak těšit na zbrusu nové interiéry pokojů a zrenovované společné prostory.

Hotel nabízí několik kategorií luxusních pokojů a apartmá, které mezi sebou můžete kombinovat, a vytvořit si tak vlastní prostor na míru. Čekají na vás úchvatné výhledy na moře nebo do zahrady, přepychový design a interiéry v moderním středomořském stylu. Hotel Almyra vychází vstříc potřebám jak rodin s dětmi a hostů s domácími mazlíčky, tak těch, kteří touží po ničím nerušeném odpočinku.

Resort Almyra se nachází na nábřeží kyperského města Pafos s množstvím historických památek v blízkém okolí. Krátkou procházkou se snadno dostanete k impozantnímu hradu, místnímu přístavu a majáku nebo můžete navštívit Dionýsovu vilu s úchvatnými mozaikami. Tato lokalita je navíc skutečným rájem pro potápěče, pod hladinou se totiž skrývá největší lodní vrak ve Středomoří a také spousta tajemných jeskyní.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Inland View Room

Inland View Room

Stylově zařízený pokoj (28 m²) s velkými okny odkrývajícími uklidňující pohled do zahrady. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka...

Inland View Room with Terrace

Inland View Room with Terrace

Přízemní pokoj (28 m²) se soukromou terasou obklopenou hotelovými zahradami. V tomto pokoji se můžete za příplatek ubytovat i se svým domácím mazlíčkem...

Superior Sea View Room

Superior Sea View Room

Elegantní pokoj (28 m²), který se pyšní panoramatickým výhledem na moře a hrad skrze velká posuvná okna. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka...

Veranda Sea View Room

Veranda Sea View Room

Vzdušný pokoj (28 m²) s úchvatným výhledem na moře z vlastního balkónu, kde se můžete v soukromí najíst nebo jen tak odpočívat. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka...

Gastronomie a hotelové restaurace

Ať už toužíte po vydatné snídani, lehkém obědu nebo pořádné hostině, hotel Almyra vám se svou nabídkou 5 rozmanitých restaurací vyjde vstříc. Hotel se řídí heslem: „Vař lokálně a mysli globálně.“ Přijďte ochutnat směs středomořských a asijských chutí do restaurace Notios, objevte delikatesy místní kyperské kuchyně podávané u moře v Ouzeri, vyzkoušejte exotické i tradiční pokrmy v restauracích Mosaics a Aeras nebo si zajděte na něco zdravého do Eauzone. Vyrazit můžete také do sousední stylové restaurace s barem v Antasia Beach Club. A pokud se vám zrovna nechce jít do restaurace, můžete využít možnost stravování přímo na pokoji. Ve třech stylových barech na vás navíc čekají rafinované koktejly, letní drinky a drobné občerstvení.

Restaurace

Ouzeri – řecká přímořská restaurace s jedinečnou atmosférou, v níž si můžete vychutnat kyperské speciality se sklenkou ouza za zvuků místních kytaristů (otevírací doba: duben až listopad 10:30–23:00, prosinec až březen 12:30–16:00 a 19:00–22:30 v závislosti na počasí, doporučená rezervace předem).

Notios – moderní restaurace kombinující působivou jednoduchost japonského stylu a smyslné středomořské chutě, která podává obědy, večeře a čerstvé sushi pod širým nebem (otevírací doba: obědy 12:30–15:30 a večeře 19:00–22:00 v závislosti na počasí, doporučená rezervace předem).

Mosaics – ochutnejte středomořské delikatesy, čerstvé grilované mořské plody, asijské speciality a to nejlepší ze světové kuchyně podávané na venkovních terasách ve stínu olivovníků nebo přijďte zahájit den vydatnou snídaní ve formě bufetu (otevírací doba: snídaně 7:00–10:00, večeře 19:00–22:00 a v zimních měsících oběd 12:30–15:30)

Aeras – útulná restaurace s krbem a výhledem na moře podávající rafinované občerstvení, asijskou kuchyni a mořské plody (otevírací doba: 19:00–21:30 pouze v zimě, doporučená rezervace předem).

Eauzone – stylová restaurace a bar u bazénu Almyraspa, která nabízí lehká zdravá jídla, ovocné shaky a originální koktejly (otevírací doba: 10:00–19:00 pouze v létě, doporučená rezervace předem).

Využít můžete také prvotřídní restauraci a bar Anastasia Beach Club v sousedství hotelu, které se nachází v impozantních prostorách se střešní terasou a úchvatným výhledem na oceán. V restauraci se podávají jednoduché sezónní pokrmy inspirované asijskou a středomořskou kuchyní připravené z nejčerstvějších surovin. V baru s uvolněnou atmosférou na vás čekají mistrně namíchané koktejly a živá hudba lokálních dýdžejů.

Bary

Helios Lounge Bar – místo, kam můžete zajít během dne na kávu a něco malého k zakousnutí nebo si zde při západu slunce vychutnat dokonalý drink Sundowner s výhledem na hrad (otevírací doba: 11:30–0:30, jídlo se podává 11:30–23:00)

Pool Bar – bazénový bar nabízející drinky, drobné občerstvení a pohodový odpočinek od letních veder (otevírací doba: 11:00–18:30, pouze v létě)

Almyra’s Firepit Lounge – ideální útočiště pro bezstarostný odpočinek u ohně v blízkosti bazénu (otevírací doba: 10:00–19:00, od března do prosince v závislosti na počasí)

 

Kategorie a vybavení pokojů Almyra

Úchvatné výhledy na moře nebo do zahrady, přepychový design a interiéry v moderním středomořském stylu – to všechno a mnohem víc na vás čeká, pokud se ubytujete v hotelu Almyra. K dispozici je 188 stylově zařízených pokojů a apartmá v různých kategoriích, které lze navíc kombinovat díky množství propojovacích možností, a vytvořit si tak vlastní prostor na míru. V letech 2019–2020 prošel hotel rekonstrukcí za několik milionů eur, všechny prostory jsou tedy kompletně zrenovovány.

V pokojích hotelu Almyra se snoubí střídmost s luxusem a důraz na pohodlí s moderním stylem poloviny století. Ve světle středomořského slunce vynikají zářivě bílé stěny a záplava jasných barev. Elegantní prostory dotváří důmyslné dekorace a nábytek na míru od francouzské interiérové designerky Joelle Pleot. Potěší vás také detaily v podobě střešní terasy osvětlené svíčkami či ochutnávky domácích specialit. Hotel má navíc celé oddělené křídlo určené pouze pro dospělé, které nabízí ničím nerušený odpočinek.

Součástí všech pokojů i apartmá je Wi-Fi, minibar, láhev vody pří příjezdu, vybavení na přípravu čaje a kávy, chytrá televize, USB-B a USB-C porty, bezpečnostní schránka, pokojová služba, župany a pantofle. Ve většině apartmá budete mít navíc k dispozici kávovar na přípravu espressa, láhev vína a ovoce na uvítanou, denně doplňovanou vodu, ovoce a pohoštění od šéfkuchaře (v Junior Sea View Suite pouze v den odjezdu).

Všechny základní pokoje (kromě Aethon Premium Sea View Room) lze rozšířit propojením dvou ubytovacích jednotek. Pokoj Veranda Sea View Room může být propojen pouze s apartmá Junior Sea View Suite. Existuje také možnost propojených apartmá Sea Front Kyma Suite.

Nabídka pokojů

Inland View Room

Inland View Room foto

Stylově zařízený pokoj (28 m²) s velkými okny odkrývajícími uklidňující pohled do zahrady. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka.

Inland View Room with Terrace

Inland View Room with Terrace foto

Přízemní pokoj (28 m²) se soukromou terasou obklopenou hotelovými zahradami. V tomto pokoji se můžete za příplatek ubytovat i se svým domácím mazlíčkem. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka

Superior Sea View Room

Superior Sea View Room foto

Elegantní pokoj (28 m²), který se pyšní panoramatickým výhledem na moře a hrad skrze velká posuvná okna. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka.

Veranda Sea View Room

Veranda Sea View Room foto

Vzdušný pokoj (28 m²) s úchvatným výhledem na moře z vlastního balkónu, kde se můžete v soukromí najíst nebo jen tak odpočívat. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka.

Terrace Sea View Room

Terrace Sea View Room foto

Přízemní pokoj (28 m²) s prostornou soukromou terasou, na níž si můžete z pohodlí lehátka či křesla vychutnat nádherný výhled na třpytící se hladinu moře, barevné hotelové zahrady a bazén. V tomto pokoji se lze za příplatek ubytovat i s domácím mazlíčkem. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka.

Aethon Premium Sea View Room

Aethon Premium Sea View Room foto

Prosluněný pokoj (32 m²) pojmenovaný po jednom z bájných koní, kteří táhli Héliův sluneční vůz. Tento pokoj se pyšní balkónem s výhledem na moře a přístav Pafos. Nachází se v části hotelu určené pouze pro dospělé, takže se zde můžou ubytovat pouze hosté starší 16 let. Maximální kapacita: 2 dospělí.

Junior Sea View Suite

Junior Sea View Suite foto

Prostorné apartmá (35 m²) s velkými posuvnými okny, které nabízí oslnivý výhled na třpytivé moře. Některá apartmá disponují i balkónem. Maximální kapacita: 2 dospělí plus extra postel a přistýlka.

One Bedroom Sea View Suite

One Bedroom Sea View Suite foto

Elegantní apartmá (54 m²) s velkým balkónem, z něhož se odkrývá krásný pohled na moře. Díky oddělené ložnici, obývacímu pokoji a dvěma koupelnám budete mít dostatek místa i pro návštěvy. Apartmá disponuje vylepšeným vybavením v podobě kávovaru na espresso a ekologických toaletních potřeb. Maximální kapacita: 2 dospělí plus extra postel a přistýlka.

Deluxe One Bedroom Sea View Suite

Deluxe One Bedroom Sea View Suite foto

Luxusní apartmá (54 m²) s oddělenou ložnicí a prostorným obývacím pokojem, které se pyšní jedinečným výhledem na moře z vlastního balkónu. Pobyt vám zpříjemní také exkluzivní vybavení v podobě velkého šatníku a kávovaru na espresso. Maximální kapacita: 2 dospělí plus extra postel a přistýlka.

Sea Front Kyma Suite

Sea Front Kyma Suite foto

Jedinečné apartmá (47 m²) situované v těsné blízkosti moře je vizitkou hotelu Almyra. Z prostorné terasy s pohodlnou pohovkou je slyšet uklidňující šplouchání vln, proto apartmá nese název „kyma“ (řecký výraz pro vlnu). Apartmá disponuje unikátním přístupem na střešní terasu jako stvořenou pro pozorování západu slunce s koktejlem v ruce. V tomto apartmá se můžete za příplatek ubytovat i se svým domácím mazlíčkem. Maximální kapacita: 2 dospělí plus extra postel a přistýlka.

Two Bedroom Sea View Suite

Two Bedroom Sea View Suite foto

Prostorné apartmá (73 m²) nabízející dokonalé pohodlí díky dvěma ložnicím s vlastní koupelnou a přístupem na balkón, které jsou odděleny velkým obývacím pokojem s koupelnou pro hosty. Výhodou je také příjemné posezení na soukromém balkónu či terase s překrásným výhledem na moře. Maximální kapacita: 4 dospělí plus extra postel a přistýlka.

Deluxe Two Bedroom Sea View Suite

Deluxe Two Bedroom Sea View Suite foto

Důmyslně navržené apartmá (73 m²) , které disponuje dvěma ložnicemi s vlastní koupelnou a balkónem nabízejícím dechberoucí výhled na moře. Prostor je rozšířený o velký obývací pokoj s koupelnou pro hosty, který je zárukou maximálního pohodlí. Maximální kapacita: 4 dospělí plus extra postel a přistýlka.

Pláž a moře

Hosté hotelu Almyra mají k dispozici dlouhou písečnou pláž u Antasia Beach Club, která je vzdálená pouhé 3 minuty chůzí od hotelu. Pláž Antasia se pozvolně svažuje do průzračného moře, a je tak ideální pro ochlazení na mělčině. Zárukou čistoty je ocenění Blue flag. Na pláži je k dispozici velké množství lehátek a kompletní plážový servis za 20 euro na den s nabídkou jídla i nápojů (v ceně jsou dvě lehátka, slunečník, plážové osušky a Wi-Fi).

Online cena a slevy Almyra *****

Profi foto hotelu Almyra *****

Naše foto hotelu Almyra *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Almyra

Ať už toužíte po vydatné snídani, lehkém obědu nebo pořádné hostině, hotel Almyra vám se svou nabídkou 5 rozmanitých restaurací vyjde vstříc. Hotel se řídí heslem: „Vař lokálně a mysli globálně.“ Přijďte ochutnat směs středomořských a asijských chutí do restaurace Notios, objevte delikatesy místní kyperské kuchyně podávané u moře v Ouzeri, vyzkoušejte exotické i tradiční pokrmy v restauracích Mosaics a Aeras nebo si zajděte na něco zdravého do Eauzone. Vyrazit můžete také do sousední stylové restaurace s barem v Antasia Beach Club. A pokud se vám zrovna nechce jít do restaurace, můžete využít možnost stravování přímo na pokoji. Ve třech stylových barech na vás navíc čekají rafinované koktejly, letní drinky a drobné občerstvení.

Restaurace

Ouzeri – řecká přímořská restaurace s jedinečnou atmosférou, v níž si můžete vychutnat kyperské speciality se sklenkou ouza za zvuků místních kytaristů (otevírací doba: duben až listopad 10:30–23:00, prosinec až březen 12:30–16:00 a 19:00–22:30 v závislosti na počasí, doporučená rezervace předem).

Notios – moderní restaurace kombinující působivou jednoduchost japonského stylu a smyslné středomořské chutě, která podává obědy, večeře a čerstvé sushi pod širým nebem (otevírací doba: obědy 12:30–15:30 a večeře 19:00–22:00 v závislosti na počasí, doporučená rezervace předem).

Mosaics – ochutnejte středomořské delikatesy, čerstvé grilované mořské plody, asijské speciality a to nejlepší ze světové kuchyně podávané na venkovních terasách ve stínu olivovníků nebo přijďte zahájit den vydatnou snídaní ve formě bufetu (otevírací doba: snídaně 7:00–10:00, večeře 19:00–22:00 a v zimních měsících oběd 12:30–15:30)

Aeras – útulná restaurace s krbem a výhledem na moře podávající rafinované občerstvení, asijskou kuchyni a mořské plody (otevírací doba: 19:00–21:30 pouze v zimě, doporučená rezervace předem).

Eauzone – stylová restaurace a bar u bazénu Almyraspa, která nabízí lehká zdravá jídla, ovocné shaky a originální koktejly (otevírací doba: 10:00–19:00 pouze v létě, doporučená rezervace předem).

Využít můžete také prvotřídní restauraci a bar Anastasia Beach Club v sousedství hotelu, které se nachází v impozantních prostorách se střešní terasou a úchvatným výhledem na oceán. V restauraci se podávají jednoduché sezónní pokrmy inspirované asijskou a středomořskou kuchyní připravené z nejčerstvějších surovin. V baru s uvolněnou atmosférou na vás čekají mistrně namíchané koktejly a živá hudba lokálních dýdžejů.

Bary

Helios Lounge Bar – místo, kam můžete zajít během dne na kávu a něco malého k zakousnutí nebo si zde při západu slunce vychutnat dokonalý drink Sundowner s výhledem na hrad (otevírací doba: 11:30–0:30, jídlo se podává 11:30–23:00)

Pool Bar – bazénový bar nabízející drinky, drobné občerstvení a pohodový odpočinek od letních veder (otevírací doba: 11:00–18:30, pouze v létě)

Almyra’s Firepit Lounge – ideální útočiště pro bezstarostný odpočinek u ohně v blízkosti bazénu (otevírací doba: 10:00–19:00, od března do prosince v závislosti na počasí)

 

Golf v hotelu Almyra

V blízkosti hotelu Almyra jsou čtyři 18jamková golfová hřiště:

 • Elea: náročné, technické hřiště navržené Sirem Nickem Faldem; par 71 (vzdálenost 7 km od hotelu)
 • Minthis Hills: celoročně otevřené hřiště s výhledem na oceán, vhodné pro hráče všech úrovní; par 72 (vzdálenost 14 km od hotelu)
 • Secret Valley: hřiště s velkou plochou na chipping, cvičným odpalištěm a video tréninkem; par 72 (vzdálenost 18 km od hotelu)
 • Aphrodite Hills: zvlněné hřiště s výhledem na moře a 350 metrů dlouhým odpalištěm; par 71; (vzdálenost 22 km od hotelu)

Aktivity

Hotel Almyra nabízí následující aktivity (za příplatek):

 • Soukromá plavba na plachetnici
 • Návštěva tradičních vesniček a klášterů
 • Archeologická exkurze
 • Návštěva vinice a ochutnávka vín
 • Sběr sezónního ovoce a výroba olivového oleje
 • Dvouhodinová lekce sochaření, akvarelové malby nebo olejomalby s místními umělci
 • Golfové balíčky s přístupem na čtyři 18jamková golfová hřiště
 • Nakupování v místním Kult boutique se značkovým oblečením

 

 

Sport a wellness hotelu Almyra *****

Hotel Almyra nabízí celou řadu sportovních aktivit a vybavení. Součástí hotelu je 5 bazénů (hlavní venkovní bazén pro rodiny s dětmi, dětský bazén, vnitřní bazén Almyraspa, venkovní bazén pro dospělé a nekonečný bazén). K dispozici je moderně vybavená posilovna, tenisové kurty, stolní tenis, fitness lekce a celá řada vodních sportů, jako například parasailing, windsurfing, vodní lyžování, potápění a plachtění. Pokud se chcete dostat do formy, můžete se přihlásit na odborně vedený triatlonový a cyklistický tréninkový kemp nebo na specializované lekce plavání. Zábavu si navíc užijí i vaši domácí mazlíčci díky nejmodernějšímu psímu hřišti.

Ozdravení, relax a omlazení – to jsou hlavní atributy wellness centra Almyraspa, které nabízí špičkové léčebné a kosmetické procedury a prvotřídní péči o vaše tělo i duši. V Almyraspa najdete sauny, parní lázně, vnitřní i venkovní bazén, plně vybavenou posilovnou s výhledem na moře, sluneční terasy, kosmetický salón a 6 místností s různými procedurami. Osvěžit se můžete v restauraci a baru Eauzone, které jsou součástí wellness centra. Do Almyraspa mají přístup pouze hosté od 16 let

Děti v hotelu Almyra *****

 V hotelu Almyra je možno využívat tyto dětské skupiny podle věku dítěte:

Titans (4 měsíce–2 roky a 11 měsíců): otevřeno 6 dní v týdnu (kromě středy) od 9:30 do 17:30. O děti se starají zkušené chůvy, které denní program zcela podřizují potřebám těch nejmladších. K dispozici jsou plenky, klasické i na plavání, ubrousky, čerstvé mléko, příkrmy a jídla z čerstvých surovin. Cena 70€ na den včetně jídla. Cena na celý týden (včetně jídla) 420€.

Griffins (3 roky–4 roky a 11 měsíců): otevřeno 6 dní v týdnu (kromě středy) od 9:30 do 17:30. Děti si v této skupince užijí řadu zábavných aktivit, jako je tvoření mozaiky, pečení tradičních zákusků nebo si vyzkouší tradiční kyperské hry na zahradě. Cena 60€ na den včetně jídla. Cena na celý týden (včetně jídla) 360€.

Centaurs (5 let–7 let a 11 měsíců): otevřeno 6 dní v týdnu (kromě středy) od 9:30 do 17:30. Většinu času stráví děti venku a užijí si mnoho zábavných a sportovních aktivit, poznají místní kulturu a tradice a hlavně poznají nové přátele. Cena 60€ na den včetně jídla. Cena na celý týden (včetně jídla) 360€.

Tritons (8 let–11 let a 11 měsíců): otevřeno 6 dní v týdnu (kromě středy) od 9:30 do 17:30. Skupina nabízí bohatý sportovní a kulturní program pro mladé hosty z celého světa. Cena 60€ na den včetně jídla. Cena na celý týden (včetně jídla) 360€.

V hotelu je také možné domluvit hlídání dětí, maximálně 3 děti na jednu chůvu. Hodinová taxa za jedno dítě činí 18€.

Doprava do hotelu Almyra

Hotel Almyra se nachází 134 km od mezinárodního letiště Larnaca a 16 km od letiště Paphos.

Mapa - Almyra *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Kypr do hotelu Almyra *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Almyra *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2023
Bc. Martina Klevetová
Bc. Martina Klevetová ​ 724 065 776

Recenze hotelu Almyra *****

Factsheet

Letová spojení na Kypr

Kristýna Rosenbachová
Almyra
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.