Almyra *****

Kypr

Stylový hotel s jedinečnou atmosférou

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Almyra

Pro hotel Almyra není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Almyra.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Almyra *****

Lokalita Kypr, Paphos | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Široká nabídka pokojů V blízkosti golfových hřišť Po rozsáhlé rekonstrukci
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Almyra ***** Kypr

Almyra patří mezi nejstylovější hotely ve Středomoří a jeho originální atmosféra je zárukou jedinečné dovolené. Koncept hotelu je založený na bezstarostnosti středomořského způsobu života a jednoduché eleganci. V roce 2020 prošel hotel rozsáhlou rekonstrukcí za několik milionů eur, můžete se tak těšit na zbrusu nové interiéry pokojů a zrenovované společné prostory.

Hotel nabízí několik kategorií luxusních pokojů a apartmá, které mezi sebou můžete kombinovat, a vytvořit si tak vlastní prostor na míru. Čekají na vás úchvatné výhledy na moře nebo do zahrady, přepychový design a interiéry v moderním středomořském stylu. Hotel Almyra vychází vstříc potřebám jak rodin s dětmi a hostů s domácími mazlíčky, tak těch, kteří touží po ničím nerušeném odpočinku.

Resort Almyra se nachází na nábřeží kyperského města Pafos s množstvím historických památek v blízkém okolí. Krátkou procházkou se snadno dostanete k impozantnímu hradu, místnímu přístavu a majáku nebo můžete navštívit Dionýsovu vilu s úchvatnými mozaikami. Tato lokalita je navíc skutečným rájem pro potápěče, pod hladinou se totiž skrývá největší lodní vrak ve Středomoří a také spousta tajemných jeskyní.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Inland View Room

Inland View Room

Stylově zařízený pokoj (28 m²) s velkými okny odkrývajícími uklidňující pohled do zahrady. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka...

Terrace Garden View Room

Terrace Garden View Room

Přízemní pokoj (28 m²) se soukromou terasou obklopenou hotelovými zahradami. V tomto pokoji se můžete za příplatek ubytovat i se svým domácím mazlíčkem...

Superior Sea View Room

Superior Sea View Room

Elegantní pokoj (28 m²), který se pyšní panoramatickým výhledem na moře a hrad skrze velká posuvná okna. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka...

Veranda Sea View Room

Veranda Sea View Room

Vzdušný pokoj (28 m²) s úchvatným výhledem na moře z vlastního balkónu, kde se můžete v soukromí najíst nebo jen tak odpočívat. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka...

Gastronomie a hotelové restaurace

Ať už toužíte po vydatné snídani, lehkém obědu nebo pořádné hostině, hotel Almyra vám se svou nabídkou 5 rozmanitých restaurací vyjde vstříc. Hotel se řídí heslem: „Vař lokálně a mysli globálně.“ Přijďte ochutnat směs středomořských a asijských chutí do restaurace Notios, objevte delikatesy místní kyperské kuchyně podávané u moře v Ouzeri, vyzkoušejte exotické i tradiční pokrmy v restauracích Mosaics a Aeras nebo si zajděte na něco zdravého do Eauzone. Vyrazit můžete také do sousední stylové restaurace s barem v Antasia Beach Club. A pokud se vám zrovna nechce jít do restaurace, můžete využít možnost stravování přímo na pokoji. Ve třech stylových barech na vás navíc čekají rafinované koktejly, letní drinky a drobné občerstvení.

Restaurace

Ouzeri – řecká přímořská restaurace s jedinečnou atmosférou, v níž si můžete vychutnat kyperské speciality se sklenkou ouza za zvuků místních kytaristů (otevírací doba: duben až listopad 10:30–23:00, prosinec až březen 12:30–16:00 a 19:00–22:30 v závislosti na počasí, doporučená rezervace předem).

Notios – moderní restaurace kombinující působivou jednoduchost japonského stylu a smyslné středomořské chutě, která podává obědy, večeře a čerstvé sushi pod širým nebem (otevírací doba: obědy 12:30–15:30 a večeře 19:00–22:00 v závislosti na počasí, doporučená rezervace předem).

Mosaics – ochutnejte středomořské delikatesy, čerstvé grilované mořské plody, asijské speciality a to nejlepší ze světové kuchyně podávané na venkovních terasách ve stínu olivovníků nebo přijďte zahájit den vydatnou snídaní ve formě bufetu (otevírací doba: snídaně 7:00–10:00, večeře 19:00–22:00 a v zimních měsících oběd 12:30–15:30)

Aeras – útulná restaurace s krbem a výhledem na moře podávající rafinované občerstvení, asijskou kuchyni a mořské plody (otevírací doba: 19:00–21:30 pouze v zimě, doporučená rezervace předem).

Eauzone – stylová restaurace a bar u bazénu Almyraspa, která nabízí lehká zdravá jídla, ovocné shaky a originální koktejly (otevírací doba: 10:00–19:00 pouze v létě, doporučená rezervace předem).

Využít můžete také prvotřídní restauraci a bar Anastasia Beach Club v sousedství hotelu, které se nachází v impozantních prostorách se střešní terasou a úchvatným výhledem na oceán. V restauraci se podávají jednoduché sezónní pokrmy inspirované asijskou a středomořskou kuchyní připravené z nejčerstvějších surovin. V baru s uvolněnou atmosférou na vás čekají mistrně namíchané koktejly a živá hudba lokálních dýdžejů.

Bary

Helios Lounge Bar – místo, kam můžete zajít během dne na kávu a něco malého k zakousnutí nebo si zde při západu slunce vychutnat dokonalý drink Sundowner s výhledem na hrad (otevírací doba: 11:30–0:30, jídlo se podává 11:30–23:00)

Pool Bar – bazénový bar nabízející drinky, drobné občerstvení a pohodový odpočinek od letních veder (otevírací doba: 11:00–18:30, pouze v létě)

Almyra’s Firepit Lounge – ideální útočiště pro bezstarostný odpočinek u ohně v blízkosti bazénu (otevírací doba: 10:00–19:00, od března do prosince v závislosti na počasí)

 

Kategorie a vybavení pokojů Almyra

Úchvatné výhledy na moře nebo do zahrady, přepychový design a interiéry v moderním středomořském stylu – to všechno a mnohem víc na vás čeká, pokud se ubytujete v hotelu Almyra. K dispozici je 188 stylově zařízených pokojů a apartmá v různých kategoriích, které lze navíc kombinovat díky množství propojovacích možností, a vytvořit si tak vlastní prostor na míru. V letech 2019–2020 prošel hotel rekonstrukcí za několik milionů eur, všechny prostory jsou tedy kompletně zrenovovány.

V pokojích hotelu Almyra se snoubí střídmost s luxusem a důraz na pohodlí s moderním stylem poloviny století. Ve světle středomořského slunce vynikají zářivě bílé stěny a záplava jasných barev. Elegantní prostory dotváří důmyslné dekorace a nábytek na míru od francouzské interiérové designerky Joelle Pleot. Potěší vás také detaily v podobě střešní terasy osvětlené svíčkami či ochutnávky domácích specialit. Hotel má navíc celé oddělené křídlo určené pouze pro dospělé, které nabízí ničím nerušený odpočinek.

Součástí všech pokojů i apartmá je Wi-Fi, minibar, láhev vody pří příjezdu, vybavení na přípravu čaje a kávy, chytrá televize, USB-B a USB-C porty, bezpečnostní schránka, pokojová služba, župany a pantofle. Ve většině apartmá budete mít navíc k dispozici kávovar na přípravu espressa, láhev vína a ovoce na uvítanou, denně doplňovanou vodu, ovoce a pohoštění od šéfkuchaře (v Junior Sea View Suite pouze v den odjezdu).

Všechny základní pokoje (kromě Aethon Premium Sea View Room) lze rozšířit propojením dvou ubytovacích jednotek. Pokoj Veranda Sea View Room může být propojen pouze s apartmá Junior Sea View Suite. Existuje také možnost propojených apartmá Sea Front Kyma Suite.

Nabídka pokojů

Inland View Room

Inland View Room foto

Stylově zařízený pokoj (28 m²) s velkými okny odkrývajícími uklidňující pohled do zahrady. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka.

Terrace Garden View Room

Terrace Garden View Room foto

Přízemní pokoj (28 m²) se soukromou terasou obklopenou hotelovými zahradami. V tomto pokoji se můžete za příplatek ubytovat i se svým domácím mazlíčkem. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka

Superior Sea View Room

Superior Sea View Room foto

Elegantní pokoj (28 m²), který se pyšní panoramatickým výhledem na moře a hrad skrze velká posuvná okna. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka.

Veranda Sea View Room

Veranda Sea View Room foto

Vzdušný pokoj (28 m²) s úchvatným výhledem na moře z vlastního balkónu, kde se můžete v soukromí najíst nebo jen tak odpočívat. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka.

Terrace Sea View Room

Terrace Sea View Room foto

Přízemní pokoj (28 m²) s prostornou soukromou terasou, na níž si můžete z pohodlí lehátka či křesla vychutnat nádherný výhled na třpytící se hladinu moře, barevné hotelové zahrady a bazén. V tomto pokoji se lze za příplatek ubytovat i s domácím mazlíčkem. Maximální kapacita: 2 dospělí plus přistýlka.

Aethon Premium Sea View Room

Aethon Premium Sea View Room foto

Prosluněný pokoj (32 m²) pojmenovaný po jednom z bájných koní, kteří táhli Héliův sluneční vůz. Tento pokoj se pyšní balkónem s výhledem na moře a přístav Pafos. Nachází se v části hotelu určené pouze pro dospělé, takže se zde můžou ubytovat pouze hosté starší 16 let. Maximální kapacita: 2 dospělí.

Junior Sea View Suite

Junior Sea View Suite foto

Prostorné apartmá (35 m²) s velkými posuvnými okny, které nabízí oslnivý výhled na třpytivé moře. Některá apartmá disponují i balkónem. Maximální kapacita: 2 dospělí plus extra postel a přistýlka.

One Bedroom Sea View Suite

One Bedroom Sea View Suite foto

Elegantní apartmá (54 m²) s velkým balkónem, z něhož se odkrývá krásný pohled na moře. Díky oddělené ložnici, obývacímu pokoji a dvěma koupelnám budete mít dostatek místa i pro návštěvy. Apartmá disponuje vylepšeným vybavením v podobě kávovaru na espresso a ekologických toaletních potřeb. Maximální kapacita: 2 dospělí plus extra postel a přistýlka.

Deluxe One Bedroom Sea View Suite

Deluxe One Bedroom Sea View Suite foto

Luxusní apartmá (54 m²) s oddělenou ložnicí a prostorným obývacím pokojem, které se pyšní jedinečným výhledem na moře z vlastního balkónu. Pobyt vám zpříjemní také exkluzivní vybavení v podobě velkého šatníku a kávovaru na espresso. Maximální kapacita: 2 dospělí plus extra postel a přistýlka.

Sea Front Kyma Suite

Sea Front Kyma Suite foto

Jedinečné apartmá (47 m²) situované v těsné blízkosti moře je vizitkou hotelu Almyra. Z prostorné terasy s pohodlnou pohovkou je slyšet uklidňující šplouchání vln, proto apartmá nese název „kyma“ (řecký výraz pro vlnu). Apartmá disponuje unikátním přístupem na střešní terasu jako stvořenou pro pozorování západu slunce s koktejlem v ruce. V tomto apartmá se můžete za příplatek ubytovat i se svým domácím mazlíčkem. Maximální kapacita: 2 dospělí plus extra postel a přistýlka.

Two Bedroom Sea View Suite

Two Bedroom Sea View Suite foto

Prostorné apartmá (73 m²) nabízející dokonalé pohodlí díky dvěma ložnicím s vlastní koupelnou a přístupem na balkón, které jsou odděleny velkým obývacím pokojem s koupelnou pro hosty. Výhodou je také příjemné posezení na soukromém balkónu či terase s překrásným výhledem na moře. Maximální kapacita: 4 dospělí plus extra postel a přistýlka.

Deluxe Two Bedroom Sea View Suite

Deluxe Two Bedroom Sea View Suite foto

Důmyslně navržené apartmá (73 m²) , které disponuje dvěma ložnicemi s vlastní koupelnou a balkónem nabízejícím dechberoucí výhled na moře. Prostor je rozšířený o velký obývací pokoj s koupelnou pro hosty, který je zárukou maximálního pohodlí. Maximální kapacita: 4 dospělí plus extra postel a přistýlka.

Pláž a moře

Hosté hotelu Almyra mají k dispozici dlouhou písečnou pláž u Antasia Beach Club, která je vzdálená pouhé 3 minuty chůzí od hotelu. Pláž Antasia se pozvolně svažuje do průzračného moře, a je tak ideální pro ochlazení na mělčině. Zárukou čistoty je ocenění Blue flag. Na pláži je k dispozici velké množství lehátek a kompletní plážový servis za 20 euro na den s nabídkou jídla i nápojů (v ceně jsou dvě lehátka, slunečník, plážové osušky a Wi-Fi).

Online cena a slevy Almyra *****

Profi foto hotelu Almyra *****

Naše foto hotelu Almyra *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Almyra

Ať už toužíte po vydatné snídani, lehkém obědu nebo pořádné hostině, hotel Almyra vám se svou nabídkou 5 rozmanitých restaurací vyjde vstříc. Hotel se řídí heslem: „Vař lokálně a mysli globálně.“ Přijďte ochutnat směs středomořských a asijských chutí do restaurace Notios, objevte delikatesy místní kyperské kuchyně podávané u moře v Ouzeri, vyzkoušejte exotické i tradiční pokrmy v restauracích Mosaics a Aeras nebo si zajděte na něco zdravého do Eauzone. Vyrazit můžete také do sousední stylové restaurace s barem v Antasia Beach Club. A pokud se vám zrovna nechce jít do restaurace, můžete využít možnost stravování přímo na pokoji. Ve třech stylových barech na vás navíc čekají rafinované koktejly, letní drinky a drobné občerstvení.

Restaurace

Ouzeri – řecká přímořská restaurace s jedinečnou atmosférou, v níž si můžete vychutnat kyperské speciality se sklenkou ouza za zvuků místních kytaristů (otevírací doba: duben až listopad 10:30–23:00, prosinec až březen 12:30–16:00 a 19:00–22:30 v závislosti na počasí, doporučená rezervace předem).

Notios – moderní restaurace kombinující působivou jednoduchost japonského stylu a smyslné středomořské chutě, která podává obědy, večeře a čerstvé sushi pod širým nebem (otevírací doba: obědy 12:30–15:30 a večeře 19:00–22:00 v závislosti na počasí, doporučená rezervace předem).

Mosaics – ochutnejte středomořské delikatesy, čerstvé grilované mořské plody, asijské speciality a to nejlepší ze světové kuchyně podávané na venkovních terasách ve stínu olivovníků nebo přijďte zahájit den vydatnou snídaní ve formě bufetu (otevírací doba: snídaně 7:00–10:00, večeře 19:00–22:00 a v zimních měsících oběd 12:30–15:30)

Aeras – útulná restaurace s krbem a výhledem na moře podávající rafinované občerstvení, asijskou kuchyni a mořské plody (otevírací doba: 19:00–21:30 pouze v zimě, doporučená rezervace předem).

Eauzone – stylová restaurace a bar u bazénu Almyraspa, která nabízí lehká zdravá jídla, ovocné shaky a originální koktejly (otevírací doba: 10:00–19:00 pouze v létě, doporučená rezervace předem).

Využít můžete také prvotřídní restauraci a bar Anastasia Beach Club v sousedství hotelu, které se nachází v impozantních prostorách se střešní terasou a úchvatným výhledem na oceán. V restauraci se podávají jednoduché sezónní pokrmy inspirované asijskou a středomořskou kuchyní připravené z nejčerstvějších surovin. V baru s uvolněnou atmosférou na vás čekají mistrně namíchané koktejly a živá hudba lokálních dýdžejů.

Bary

Helios Lounge Bar – místo, kam můžete zajít během dne na kávu a něco malého k zakousnutí nebo si zde při západu slunce vychutnat dokonalý drink Sundowner s výhledem na hrad (otevírací doba: 11:30–0:30, jídlo se podává 11:30–23:00)

Pool Bar – bazénový bar nabízející drinky, drobné občerstvení a pohodový odpočinek od letních veder (otevírací doba: 11:00–18:30, pouze v létě)

Almyra’s Firepit Lounge – ideální útočiště pro bezstarostný odpočinek u ohně v blízkosti bazénu (otevírací doba: 10:00–19:00, od března do prosince v závislosti na počasí)

 

Golf v hotelu Almyra

V blízkosti hotelu Almyra jsou čtyři 18jamková golfová hřiště:

 • Elea: náročné, technické hřiště navržené Sirem Nickem Faldem; par 71 (vzdálenost 7 km od hotelu)
 • Minthis Hills: celoročně otevřené hřiště s výhledem na oceán, vhodné pro hráče všech úrovní; par 72 (vzdálenost 14 km od hotelu)
 • Secret Valley: hřiště s velkou plochou na chipping, cvičným odpalištěm a video tréninkem; par 72 (vzdálenost 18 km od hotelu)
 • Aphrodite Hills: zvlněné hřiště s výhledem na moře a 350 metrů dlouhým odpalištěm; par 71; (vzdálenost 22 km od hotelu)

Aktivity

Hotel Almyra nabízí následující aktivity (za příplatek):

 • Soukromá plavba na plachetnici
 • Návštěva tradičních vesniček a klášterů
 • Archeologická exkurze
 • Návštěva vinice a ochutnávka vín
 • Sběr sezónního ovoce a výroba olivového oleje
 • Dvouhodinová lekce sochaření, akvarelové malby nebo olejomalby s místními umělci
 • Golfové balíčky s přístupem na čtyři 18jamková golfová hřiště
 • Nakupování v místním Kult boutique se značkovým oblečením

 

 

Sport a wellness hotelu Almyra *****

Hotel Almyra nabízí celou řadu sportovních aktivit a vybavení. Součástí hotelu je 5 bazénů (hlavní venkovní bazén pro rodiny s dětmi, dětský bazén, vnitřní bazén Almyraspa, venkovní bazén pro dospělé a nekonečný bazén). K dispozici je moderně vybavená posilovna, tenisové kurty, stolní tenis, fitness lekce a celá řada vodních sportů, jako například parasailing, windsurfing, vodní lyžování, potápění a plachtění. Pokud se chcete dostat do formy, můžete se přihlásit na odborně vedený triatlonový a cyklistický tréninkový kemp nebo na specializované lekce plavání. Zábavu si navíc užijí i vaši domácí mazlíčci díky nejmodernějšímu psímu hřišti.

Ozdravení, relax a omlazení – to jsou hlavní atributy wellness centra Almyraspa, které nabízí špičkové léčebné a kosmetické procedury a prvotřídní péči o vaše tělo i duši. V Almyraspa najdete sauny, parní lázně, vnitřní i venkovní bazén, plně vybavenou posilovnou s výhledem na moře, sluneční terasy, kosmetický salón a 6 místností s různými procedurami. Osvěžit se můžete v restauraci a baru Eauzone, které jsou součástí wellness centra. Do Almyraspa mají přístup pouze hosté od 16 let

Děti v hotelu Almyra *****

Péče o rodiny s dětmi je pro hotel Almyra klíčová, a proto se snaží vyjít vstříc jejich potřebám – od dětského menu v restauracích, přes dětský klub nabízející řadu zajímavých aktivit, až po individuální služby chůvy. Hotel také nabízí službu Baby Go Lightly, která umožňuje předobjednat si dětské potřeby přímo do hotelu, a ulehčit si tak kufry.

V hotelu je k dispozici nově otevřený plně klimatizovaný dětský klub Explorer se skupinkami pro všechny věkové kategorie (od čtyř měsíců až po teenagery). Klub je otevřený od dubna do listopadu, od čtvrtka do úterý v čase 9:30–17:30. Pro děti jsou připraveny zajímavé aktivity, jako například výroba keramiky, pečení či hledání pokladu. Starší děti se mohou zúčastnit výletů do přístavu či na hrad a během hlavní sezóny jsou k dispozici i večerní aktivity pro děti od 8 let.

Doprava do hotelu Almyra

Hotel Almyra se nachází 134 km od mezinárodního letiště Larnaca a 16 km od letiště Paphos.

Mapa - Almyra *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Kypr do hotelu Almyra *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Almyra *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2023
Bc. Martina Klevetová
Bc. Martina Klevetová ​ 724 065 776

Recenze hotelu Almyra *****

Factsheet

Letová spojení na Kypr

Bc. Martina Klevetová
Almyra
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.