Amathus Beach Hotel *****

Kypr

Luxus uvnitř, ráj venku

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Amathus Beach Hotel

Pro hotel Amathus Beach Hotel není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Amathus Beach Hotel.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
navštívili

Hotel Amathus Beach Hotel *****

Lokalita Kypr, Limassol | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Amathus Beach Hotel ***** Kypr

Amathus Beach Hotel se nachází přímo na pláži lemované indigově modrým mořem, uprostřed tropických zahrad, v kyperském městě Limassol. Tento luxusní, nově zrekonstruovaný hotel se pyšní nejmodernějším vybavením, špičkovými službami i oceňovanými lázněmi. Nechybí ani tři venkovní a jeden krytý bazén. Nadšené budou zamilované páry, milovníci wellness i rodiny s dětmi.

Součástí hotelu je celkem 196 nádherně zařízených pokojů a apartmá v různých kategoriích, které nabízí kombinaci pohodlí s nepřekonatelným luxusem. Část z nich disponuje soukromým balkónem s panoramatickým výhledem na Středozemní moře, či dokonce vlastním bazénem. Kromě toho vás čeká 5 prvotřídních hotelových restaurací a 4 bary, které pozvednou vaše kulinářské zážitky na novou úroveň. Pokud chcete zažít nezapomenutelnou dovolenou na okouzlujícím ostrově, Amathus Beach Hotel je rozhodně skvělou volbou.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Amathus Beach Hotel

Amathus Beach Hotel je vzdálený 11km od centra města a 18km od oblíbeného přístavu Limassol, kde naleznete spoustu barů, restaurací a dalšího vyžití. Přeprava je velmi jednoduchá formou taxi nebo veřejné dopravy.  Přibližně 1 km od ubytování si můžete prohlédnout pozůstatky starověkého města Amathus.  Na mezinárodní letiště Larnaca je to 55 km.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room Inland View (31 m2)

Superior Room Inland View (31 m2)

Tyto luxusní pokoje s výhledem do vnitrozemí představují ideální zázemí pro rodiny s malými dětmi...

Superior Room Sea View (26 m2)

Superior Room Sea View (26 m2)

Vychutnejte si úchvatný panoramatický výhled na Středozemní moře, hotelový areál a zahrady z tohoto krásného pokoje...

Family Room Plus Inland View (31 m²)

Family Room Plus Inland View (31 m²)

Pro rodiny s dětmi či větší skupiny je k dispozici tento prostorný rodinný pokoj s výhledem do vnitrozemí, který se skládá ze dvou pokojů Superior Room Inland View propojených navzájem ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Amathus Beach Hotel nabízí prvotřídní výběr vynikajících gurmánských restaurací a koktejlových barů, které pozvednou vaše kulinářské zážitky na novou úroveň. K dispozici je 5 hotelových restaurací, kde najdete rozmanitou přehlídku chutí, barev i vůní, od hlavní hotelové restaurace s vynikajícím snídaňovým bufetem až po vyhlášenou rybí restauraci Thalassa. Hosté mohou také navštěvovat 3 exkluzivní restaurace v sousedním partnerském hotelu Four Seasons. V hotelu Amathus navíc najdete jedny z nejlepších koktejlových a plážových barů v celém Limassolu. Kromě pestré nápojové nabídky se můžete těšit i na lehké občerstvení a vodní dýmku.

Polopenze

Polopenze zahrnuje snídani a oběd nebo večeři v restauraci Kalypso (každý den si můžete vybrat mezi obědem nebo večeří). Pokud není k dispozici oběd nebo večeře ve formě bufetu, mají hosté s polopenzí nárok 3 chody z menu à la carte. Nápoje nejsou zahrnuty v polopenzi. V letním období (květen až říjen) se podává večeře pro hosty s polopenzí v restauraci kalypso Gardens.

Restaurace v Amathus Beach Hotel

Kalypso Restaurant – Kompletně zrekonstruovaná hlavní hotelová restaurace Kalypso nabízí celodenní stravování formou bufetu či à la carte. Sofistikovaný design kombinuje elegantní dřevo, mramor a svěží zeleň v podobě rostlin visících ze stropů. Bohatá snídaňová nabídka s čerstvě připravovanými pochoutkami je zahrnuta v podmínkách pobytu. K obědu se podává pestrá mezinárodní kuchyně. Otevírací doba: snídaně 7:00–10:30 (v neděli do 11:00), oběd 12:30–15:00, à la carte 11:00–22:30.

Kalypso Gradens – Vychutnejte si vynikající večeři pod širým nebem v této stylové restauraci. Přímořská atmosféra vytváří útulné a romantické prostředí. V otevřené kuchyni můžete sledovat, jak kuchaři připravují ty nejlahodnější mezinárodní pokrmy. Otevírací doba: květen až říjen 19:00–22:00.

Thalassa Fine Fish Restaurant – Tato restaurace je snem každého milovníka ryb a mořských plodů. Menu čerpá inspiraci z oceňované kuchyně hotelové restaurace Limanaki a obohacuje ji o nové chuťové obzory. Vyberte si z pultu nejlepší denní úlovek nebo ochutnejte speciality z mořských plodů a obložené mísy sestavené na míru. Tradiční středomořskou kuchyni doplňují čerstvé sushi, kaviár a ústřice. Pokud toužíte po jedinečném a sofistikovaném kulinářském zážitku, vyzkoušejte dokonale vyvážené degustační menu. Místní someliér vám pomůže pozvednout vynikající jídlo na novou úroveň vhodným výběrem vína. Otevírací doba: listopad až duben 18:30–22:00 (kromě pondělí, úterý a neděle). Tato restaurace není zahrnuta v nabídce polopenze/plné penze.

Limanaki Fish Restaurant – Vyzkoušejte tuto jedinečnou rybí restauraci, která se nachází přímo na břehu moře. Limanaki byla poprvé otevřena v roce 1979 a brzy se prosadila jako nejlepší rybí restaurace v Limassolu. V roce 2019 dokonce získala ocenění „Top Noch“ v soutěži Toque D'or. Klidná atmosféra a důmyslná výzdoba vytváří příjemné prostředí, zatímco jedinečná poloha na pláži odkrývá úchvatný výhled na třpytivé Středozemní moře. Do této velkolepé letní restaurace si můžete zajít na večeři a ochutnat výjimečné pochoutky z čerstvých ryb. Otevírací doba: květen až říjen od pondělí do soboty 18:00–22:00. Tato restaurace není zahrnuta v nabídce polopenze/plné penze.

The Grill Room – Přijďte ochutnat prvotřídní kousky masa z celého světa připravené na vyhlášeném grilu Josper, který dokáže vyzdvihnout kvality každé pečlivě vybrané suroviny. Ze stylových vnitřních prostor a terasy restaurace se nabízí nádherný výhled na Středozemní moře. Zároveň můžete sledovat přípravu jídla v otevřené kuchyni. Pečlivě sestavený vinný lístek doplňuje menu o výjimečná vína, která obohatí každý pokrm. Tato restaurace se pyšní oceněním Toque D'or 2019. Otevírací doba: 19:00–22:30 (kromě středy a čtvrtka). Tato restaurace je přístupná pouze dětem od 5 let a není zahrnuta v nabídce polopenze/plné penze.

Restaurace ve Four Seasons Hotel

Seasons Oriental – Tato proslulá čínská restaurace je bezesporu nejlepší ve své kategorii na celém Kypru. Šéfkuchař Guan Ruijong a jeho tým nabízejí bezkonkurenční přehlídku kantonské kuchyně. Mezi místní speciality patří například humr smažený ve WOK pánvi s plátky zázvoru a jarní cibulkou nebo lákavé proužky hovězí svíčkové smažené se sladkou cibulkou a kořením. Vinný lístek zahrnuje vynikající výběr těch nejlepších vín, která dokonale doplní jakékoliv jídlo. Restaurace Seasons Oriental získala ocenění „Top Notch“ v soutěži Toque D'or 2019. Otevírací doba: 19:00–22:30 (kromě úterý).

M Fusion – Navštivte tuto jedinečnou peruánsko-japonskou restauraci a objevte nový koncept, který kombinuje východní a západní kuchyni. Můžete se těšit na celou řadu pokrmů jako sushi, grilované speciality, lahodné saláty a ceviche, které jsou ideální ke sdílení. Restaurace sousedí s terasou Vista vyčnívající nad lagunou KOI a poskytuje nádherný výhled na moře. Otevírací doba: květen až říjen od úterý do soboty 19:00–22:30.

Sera by Ettore Botrini – Ochutnejte to nejlepší z čerstvé italské kuchyně. Tato špičková restaurace vznikla ve spolupráci s proslulým řecko-italským šéfkuchařem Ettorem Botrinim, majitelem vyhlášené restaurace Botrini's v Aténách, oceněné michelinskou hvězdou. ve svém kuchařském umění Botrini vždy klade důraz na sezónnost, kvalitu a čerstvé suroviny z lokálních zdrojů. V letních měsících (od května do října) je k dispozici také stolování pod širým nebem. Otevírací doba: 19:00–22:30 (kromě pondělí a neděle).

Bary

Athina Lounge – Nenechte si ujít tento nový moderní a útulný koktejlový bar s terasou, odkud se odkrývá nádherný výhled. Vynikající koktejly si tak můžete vychutnávat spolu s pohledem na Středozemní moře a svěží zahrady. Athina Lounge se nachází přímo u vstupní haly hotelu a představuje ideální místo pro odpočinek, společenská setkání nebo relaxaci na terase. Elegantní výzdoba baru vytváří příjemnou a uklidňující atmosféru. Otevírací doba: 9:00–1:00 (děti mladší 16 let nemají po 20 h. do baru přístup).

Shisha Lounge – Pokud máte rádi rituál spojený s vodní dýmkou, bar Shisha Lounge rozhodně nesmíte minout. Díky egyptským vodním dýmkám prémiové kvality v koženém pouzdře se stříbrným zdobením a použití dřevěného uhlí z citronovníku vás čeká dokonalý požitek. Místní Shisha Guru vám pomůže vybrat jednu z 50 různých příchutí. Otevírací doba: 17:00–1:00.

Blue Breeze Lounge – Tento stylový bar se pyšní širokou nabídkou příchutí do vodních dýmek a také pestrým výběrem klasických i inovativních koktejlů. K dispozici je i lehké občerstvení, které si můžete vychutnat při relaxaci spolu s panoramatickým výhledem na moře. Otevírací doba: 18:00–23:00.

Helios & Fresh Bar – Uprostřed tropické oázy, na břehu azurového moře se nachází tento plážový bar, pojmenovaný po bohu slunce. Čerstvé džusy, občerstvení, osvěžující nápoje a ovocné koktejly si můžete nechat donést až na lehátko nebo si je vychutnat v živé atmosféře sluncem zalité terasy u bazénu. V hotelových zahradách najdete také Fresh Bar, který nabízí vynikající občerstvení – čerstvě připravené saláty, studené i teplé sendviče, sushi, zdravé domácí ovocné jogurty, ovoce, čerstvě vymačkané džusy, domácí zmrzlinu různých příchutí, palačinky a vafle. Otevírací doba: 10:00–19:00.

Kategorie a vybavení pokojů Amathus Beach Hotel

Amathus Beach Hotel se pyšní kolekcí 196 nádherně zařízených pokojů a apartmá v různých kategoriích, které nabízí špičkové ubytování pro zamilované páry, rodiny s dětmi i byznysmeny na pracovní cestě. Všechny pokoje a apartmá jsou zařízené kvalitním nábytkem a moderním vybavením, a nabízí tak kombinaci pohodlí s nepřekonatelným luxusem. Část z nich disponuje soukromým balkónem s panoramatickým výhledem na Středozemní moře, či dokonce vlastním bazénem.

Amathus Beach Hotel nabízí také luxusní ubytování Amathus Residences v nové rezidenční budově. Více informací na vyžádání.

Součástí vybavení všech pokojů a apartmá je: Wi-Fi (zdarma do 50 MB), satelitní LCD TV, prémiové placené TV kanály, Individuální ovládání topení a klimatizace, minibar, příslušenství na přípravu kávy a čaje, elektronický sejf, zásuvka na holicí strojek, pevná linka, fén na vlasy, pantofle a župany, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room Inland View (31 m2)

Superior Room Inland View (31 m2) foto

Tyto luxusní pokoje s výhledem do vnitrozemí představují ideální zázemí pro rodiny s malými dětmi. Interiér je vybaven kvalitním nábytkem a zdobí ho stylový design v pískově zlatých, hnědých a krémových tónech. Tyto pokoje nemají balkón.

Superior Room Sea View (26 m2)

Superior Room Sea View (26 m2) foto

Vychutnejte si úchvatný panoramatický výhled na Středozemní moře, hotelový areál a zahrady z tohoto krásného pokoje. Díky modernímu designu a technologiím vás čeká bezstarostný pobyt v dokonalém komfortu. Kromě toho se můžete těšit na soukromý balkón s nábytkem z teakového dřeva, který je jako stvořený pro společné stolování a chytání posledních paprsků odpoledního slunce.

Family Room Plus Inland View (31 m²)

Family Room Plus Inland View (31 m²)

Pro rodiny s dětmi či větší skupiny je k dispozici tento prostorný rodinný pokoj s výhledem do vnitrozemí, který se skládá ze dvou pokojů Superior Room Inland View propojených navzájem dveřmi. Tato varianta nabízí dokonalé soukromí a příjemné zázemí vybavené kvalitním nábytkem a stylovým dekorem v pískově zlatých, hnědých a krémových odstínech. Upozorňujeme, že tento pokoj nemá balkon.

Family Room Plus Sea View (26 m²)

Family Room Plus Sea View (26 m²)

Tento rodinný pokoj se skládá ze dvou pokojů Superior Room Sea View, které jsou propojeny dveřmi. Součástí každého pokoje je balkón s úchvatným panoramatickým výhledem na Středozemní moře, vybavený teakovým nábytkem, kde si můžete vychutnat společné jídlo v soukromí a užívat si poslední paprsky odpoledního slunce. Interiér je zařízen kvalitním nábytkem a zdobí ho stylový design v pískově zlatých, hnědých a krémových tónech.

Two Bedroom Suite

Two Bedroom Suite foto

V těchto prostorných apartmá se snoubí elegance a moderní komfort. Nachází se ve druhém a čtvrtém patře hotelu a nabízí luxusní zázemí se dvěma ložnicemi. Můžete se těšit na dechberoucí výhled na moře i útulný interiér se stylovým nábytkem Cassina a bílými mramorovými podlahami. Jemné detaily a přírodní odstíny navozují uklidňující atmosféru. Součástí apartmá jsou také dvě koupelny (jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem) a tři balkóny, odkud se odkrývá nerušený výhled na třpytivé vody Středozemního moře a zahrady obklopující hotel. Dopřejte si odpočinek v naprostém soukromí nebo romantickou večeři při svíčkách pod hvězdami. Součástí exkluzivního vybavení je také kávovar na espresso a luxusní koupelnové produkty.

Presidential Suite

Presidential Suite foto

Ubytujte se v tomto nádherně zrekonstruovaném apartmá, které se nachází v prvním patře hotelu a nabízí úžasný výhled na bazén, azurové moře a okouzlující zahrady. Uvnitř najdete velký obývací prostor, jídelní stůl, krásnou ložnici, koupelnu se sprchovým koutem i vanou a samostatnou toaletu hosty. Tři útulné balkony vybízejí k odpočinku nebo k romantické večeři při svíčkách pod hvězdami. Součástí prémiového vybavení je také kávovar na espresso, smart technologie a luxusní koupelnové produkty.

Luxury Suite Sea View

Luxury Suite Sea View foto

Dopřejte si maximální luxus a pohodlí v tomto zbrusu novém apartmá s výhledem na moře, které se nachází ve 3. patře a pyšní se dvěma balkóny. Apartmá se skládá ze dvou místností oddělených posuvnými dveřmi – velkolepé ložnice s moderním designem a útulného obývacího pokoje – a luxusní mramorové koupelny se samostatnou vanou, sprchou a dvojitým umyvadlem. K dispozici je také toaleta pro hosty přístupná z obývacího pokoje. Rozkládací pohovku v obývacím pokoji lze přeměnit na manželskou postel, a vytvořit tak ideální zázemí pro rodiny až se 2 dětmi. Součástí exkluzivního vybavení je také kávovar na espresso a luxusní koupelnové produkty.

Grand Sea View Suite 78 m²

Grand Sea View Suite 78 m² foto

Toto zbrusu nové apartmá se nachází ve 3. patře a představuje luxusní ubytování se vším, co k tomu patří. Součástí apartmá je speciálně navržená ložnice s vlastní koupelnou, která je vybavená samostatnou vířivou vanou a sprchovým koutem. Obývací část se skládá z jídelny, baru se stoličkami, posezení, velké šatní skříně a také toalety pro hosty. Kromě toho se můžete těšit na 3 balkóny s panoramatickým výhledem na moře a hotelové zahrady.

Junior Suite Sea View Upper Floor Private Pool (40 m2 + 30 m2 exteriér)

Junior Suite Sea View Upper Floor Private Pool (40 m2 + 30 m2 exteriér) foto

V nové rezidenční budově hotelu se nachází tato jedinečná apartmá se soukromým venkovním bazénem. Moderní a zároveň útulný interiér se skládá z ložnice, obývacího prostoru a luxusní mramorové koupelny s oddělenou vanou a sprchou. Rozkládací pohovku v obývacím pokoji lze přeměnit na manželskou postel, a vytvořit tak ideální zázemí pro rodiny až se 2 dětmi. Ze soukromého balkónu se nabízí úchvatný výhled na Středozemní moře. Součástí exkluzivního vybavení je také kávovar na espresso a luxusní koupelnové produkty.

Junior Suite Sea View Ground Floor Private Pool (42 m2 + 60 m2 exteriér)

Junior Suite Sea View Ground Floor Private Pool (42 m2 + 60 m2 exteriér) foto

Toto exkluzivní apartmá se nachází v přízemí nové rezidenční budovy hotelu a nabízí moderní a zároveň útulné ubytování. Interiér zahrnuje ložnici a obývací prostor, který je propojen se soukromým venkovním bazénem a velkou zahradou. Součástí apartmá je také luxusní mramorová koupelna s oddělenou vanou a sprchou. Rozkládací pohovku v obývacím pokoji lze přeměnit na manželskou postel, a vytvořit tak ideální zázemí pro rodiny až se 2 dětmi. Z terasy, která je vybavená posezením a opalovacími lehátky se nabízí nádherný výhled na Středozemní moře. Součástí prémiového vybavení je také kávovar na espresso a luxusní koupelnové produkty.

Pláž a moře

Amathus Beach Hotel se nachází přímo u pláže. K dispozici je také jedna pláž vyhrazená pro rodiny s dětmi.

Online cena a slevy Amathus Beach Hotel *****

Profi foto hotelu Amathus Beach Hotel *****

Naše foto hotelu Amathus Beach Hotel *****

Gastronomie a hotelové restaurace Amathus Beach Hotel

Amathus Beach Hotel nabízí prvotřídní výběr vynikajících gurmánských restaurací a koktejlových barů, které pozvednou vaše kulinářské zážitky na novou úroveň. K dispozici je 5 hotelových restaurací, kde najdete rozmanitou přehlídku chutí, barev i vůní, od hlavní hotelové restaurace s vynikajícím snídaňovým bufetem až po vyhlášenou rybí restauraci Thalassa. Hosté mohou také navštěvovat 3 exkluzivní restaurace v sousedním partnerském hotelu Four Seasons. V hotelu Amathus navíc najdete jedny z nejlepších koktejlových a plážových barů v celém Limassolu. Kromě pestré nápojové nabídky se můžete těšit i na lehké občerstvení a vodní dýmku.

Polopenze

Polopenze zahrnuje snídani a oběd nebo večeři v restauraci Kalypso (každý den si můžete vybrat mezi obědem nebo večeří). Pokud není k dispozici oběd nebo večeře ve formě bufetu, mají hosté s polopenzí nárok 3 chody z menu à la carte. Nápoje nejsou zahrnuty v polopenzi. V letním období (květen až říjen) se podává večeře pro hosty s polopenzí v restauraci kalypso Gardens.

Restaurace v Amathus Beach Hotel

Kalypso Restaurant – Kompletně zrekonstruovaná hlavní hotelová restaurace Kalypso nabízí celodenní stravování formou bufetu či à la carte. Sofistikovaný design kombinuje elegantní dřevo, mramor a svěží zeleň v podobě rostlin visících ze stropů. Bohatá snídaňová nabídka s čerstvě připravovanými pochoutkami je zahrnuta v podmínkách pobytu. K obědu se podává pestrá mezinárodní kuchyně. Otevírací doba: snídaně 7:00–10:30 (v neděli do 11:00), oběd 12:30–15:00, à la carte 11:00–22:30.

Kalypso Gradens – Vychutnejte si vynikající večeři pod širým nebem v této stylové restauraci. Přímořská atmosféra vytváří útulné a romantické prostředí. V otevřené kuchyni můžete sledovat, jak kuchaři připravují ty nejlahodnější mezinárodní pokrmy. Otevírací doba: květen až říjen 19:00–22:00.

Thalassa Fine Fish Restaurant – Tato restaurace je snem každého milovníka ryb a mořských plodů. Menu čerpá inspiraci z oceňované kuchyně hotelové restaurace Limanaki a obohacuje ji o nové chuťové obzory. Vyberte si z pultu nejlepší denní úlovek nebo ochutnejte speciality z mořských plodů a obložené mísy sestavené na míru. Tradiční středomořskou kuchyni doplňují čerstvé sushi, kaviár a ústřice. Pokud toužíte po jedinečném a sofistikovaném kulinářském zážitku, vyzkoušejte dokonale vyvážené degustační menu. Místní someliér vám pomůže pozvednout vynikající jídlo na novou úroveň vhodným výběrem vína. Otevírací doba: listopad až duben 18:30–22:00 (kromě pondělí, úterý a neděle). Tato restaurace není zahrnuta v nabídce polopenze/plné penze.

Limanaki Fish Restaurant – Vyzkoušejte tuto jedinečnou rybí restauraci, která se nachází přímo na břehu moře. Limanaki byla poprvé otevřena v roce 1979 a brzy se prosadila jako nejlepší rybí restaurace v Limassolu. V roce 2019 dokonce získala ocenění „Top Noch“ v soutěži Toque D'or. Klidná atmosféra a důmyslná výzdoba vytváří příjemné prostředí, zatímco jedinečná poloha na pláži odkrývá úchvatný výhled na třpytivé Středozemní moře. Do této velkolepé letní restaurace si můžete zajít na večeři a ochutnat výjimečné pochoutky z čerstvých ryb. Otevírací doba: květen až říjen od pondělí do soboty 18:00–22:00. Tato restaurace není zahrnuta v nabídce polopenze/plné penze.

The Grill Room – Přijďte ochutnat prvotřídní kousky masa z celého světa připravené na vyhlášeném grilu Josper, který dokáže vyzdvihnout kvality každé pečlivě vybrané suroviny. Ze stylových vnitřních prostor a terasy restaurace se nabízí nádherný výhled na Středozemní moře. Zároveň můžete sledovat přípravu jídla v otevřené kuchyni. Pečlivě sestavený vinný lístek doplňuje menu o výjimečná vína, která obohatí každý pokrm. Tato restaurace se pyšní oceněním Toque D'or 2019. Otevírací doba: 19:00–22:30 (kromě středy a čtvrtka). Tato restaurace je přístupná pouze dětem od 5 let a není zahrnuta v nabídce polopenze/plné penze.

Restaurace ve Four Seasons Hotel

Seasons Oriental – Tato proslulá čínská restaurace je bezesporu nejlepší ve své kategorii na celém Kypru. Šéfkuchař Guan Ruijong a jeho tým nabízejí bezkonkurenční přehlídku kantonské kuchyně. Mezi místní speciality patří například humr smažený ve WOK pánvi s plátky zázvoru a jarní cibulkou nebo lákavé proužky hovězí svíčkové smažené se sladkou cibulkou a kořením. Vinný lístek zahrnuje vynikající výběr těch nejlepších vín, která dokonale doplní jakékoliv jídlo. Restaurace Seasons Oriental získala ocenění „Top Notch“ v soutěži Toque D'or 2019. Otevírací doba: 19:00–22:30 (kromě úterý).

M Fusion – Navštivte tuto jedinečnou peruánsko-japonskou restauraci a objevte nový koncept, který kombinuje východní a západní kuchyni. Můžete se těšit na celou řadu pokrmů jako sushi, grilované speciality, lahodné saláty a ceviche, které jsou ideální ke sdílení. Restaurace sousedí s terasou Vista vyčnívající nad lagunou KOI a poskytuje nádherný výhled na moře. Otevírací doba: květen až říjen od úterý do soboty 19:00–22:30.

Sera by Ettore Botrini – Ochutnejte to nejlepší z čerstvé italské kuchyně. Tato špičková restaurace vznikla ve spolupráci s proslulým řecko-italským šéfkuchařem Ettorem Botrinim, majitelem vyhlášené restaurace Botrini's v Aténách, oceněné michelinskou hvězdou. ve svém kuchařském umění Botrini vždy klade důraz na sezónnost, kvalitu a čerstvé suroviny z lokálních zdrojů. V letních měsících (od května do října) je k dispozici také stolování pod širým nebem. Otevírací doba: 19:00–22:30 (kromě pondělí a neděle).

Bary

Athina Lounge – Nenechte si ujít tento nový moderní a útulný koktejlový bar s terasou, odkud se odkrývá nádherný výhled. Vynikající koktejly si tak můžete vychutnávat spolu s pohledem na Středozemní moře a svěží zahrady. Athina Lounge se nachází přímo u vstupní haly hotelu a představuje ideální místo pro odpočinek, společenská setkání nebo relaxaci na terase. Elegantní výzdoba baru vytváří příjemnou a uklidňující atmosféru. Otevírací doba: 9:00–1:00 (děti mladší 16 let nemají po 20 h. do baru přístup).

Shisha Lounge – Pokud máte rádi rituál spojený s vodní dýmkou, bar Shisha Lounge rozhodně nesmíte minout. Díky egyptským vodním dýmkám prémiové kvality v koženém pouzdře se stříbrným zdobením a použití dřevěného uhlí z citronovníku vás čeká dokonalý požitek. Místní Shisha Guru vám pomůže vybrat jednu z 50 různých příchutí. Otevírací doba: 17:00–1:00.

Blue Breeze Lounge – Tento stylový bar se pyšní širokou nabídkou příchutí do vodních dýmek a také pestrým výběrem klasických i inovativních koktejlů. K dispozici je i lehké občerstvení, které si můžete vychutnat při relaxaci spolu s panoramatickým výhledem na moře. Otevírací doba: 18:00–23:00.

Helios & Fresh Bar – Uprostřed tropické oázy, na břehu azurového moře se nachází tento plážový bar, pojmenovaný po bohu slunce. Čerstvé džusy, občerstvení, osvěžující nápoje a ovocné koktejly si můžete nechat donést až na lehátko nebo si je vychutnat v živé atmosféře sluncem zalité terasy u bazénu. V hotelových zahradách najdete také Fresh Bar, který nabízí vynikající občerstvení – čerstvě připravené saláty, studené i teplé sendviče, sushi, zdravé domácí ovocné jogurty, ovoce, čerstvě vymačkané džusy, domácí zmrzlinu různých příchutí, palačinky a vafle. Otevírací doba: 10:00–19:00.

Aktivity

Amathus Beach Hotel nabízí následující aktivity:

  • živá zábava a hudba
  • zapůjčení auta nebo jízdního kola
  • výlety a návštěvy památek
  • rezervace zážitkových letů a plaveb
  • obchod se suvenýry a šperky

Sport a wellness hotelu Amathus Beach Hotel *****

Amathus Bach Hotel nabízí zábavu pro celou rodinu. Můžete se těšit na tři venkovní bazény – hlavní bazén, rodinný bazén se 2 tobogány a skluzavkou, bazén pro dospělé se slanou vodou – a jeden krytý bazén se slanou vodou. Součástí resortu je také moderní posilovna s vybavením od firmy Technogym a výhledem na hotelový bazén a pláž (pouze pro osoby starší 16 let). K dispozici jsou skupinové lekce fitness (pilates, jóga, kruhový trénink, Fit Attack Work-out). Kromě toho můžete využívat osvětlený tenisový kurt, kurt na padel a stolní tenis. Vodní sporty zajišťuje sousední partnerský hotel Four Seasons.

Součástí resortu je špičkové wellness centrum Amathus Spa Centre, které nabízí řadu lázeňských terapií a procedur pro ty, co touží po nerušené relaxaci a regeneraci. Krásně navržený prostor s přírodními prvky, mramorem z Tinosu a dřevem z amerického ořechu zahrnuje nejmodernější lázeňské vybavení včetně 11 místností určených na procedury, plně vybaveného fitness centra, vířivky, sauny, parní lázně a relaxačních místností. Můžete se také těšit na největší krytý bazén se slanou vodou na Kypru. Otevírací doba: bazén 6:30–21:00, wellness centrum 10:45–12:30 a 13:30–19:15.

Děti v hotelu Amathus Beach Hotel *****

Amathus Beach Hotel je ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Součástí resortu je speciálně upravená rodinná pláž s vybavením pro děti, kterou lemuje molo pro rozrážení vln a voda je zde příjemně mělká, a také dětský bazén se 2 tobogány a skluzavkou.

Pro děti ve věku od 4 do 12 let je k dispozici dětský klub Pelican Kids Club, navržený podle nejnovějších bezpečnostních předpisů. O zábavu a vzdělávání malých hostů se stará dobře vyškolený tým. Každý den je pro ně připraven program s mnoha zábavnými i vzdělávacími aktivitami, včetně vyrábění, vaření či dětského kina. Součástí klubu je vnitřní dětské hřiště a high-tech koutek s videohrami. Pro starší děti je k dispozici také místnost s nejnovějšími videohrami a stolními hrami, která sousedí s dětským klubem. Hned vedle dětského klubu a rodinného bazénu se nachází také venkovní hřiště pro děti. Služba hlídání dětí je za příplatek.

Stravování s dětmi ve veřejných restauracích může být pro rodiče někdy stresující. V hotelu Amathus byl proto pro rodiny vytvořen speciální prostor, kde si můžou odpočinout a vychutnat společné jídlo – Pelican Family Retsaurant (otevřeno od dubna do října). Malí hosté se můžou těšit na dětský bufet s velkým výběrem jejich oblíbených specialit (od dubna do září).

Doprava do hotelu Amathus Beach Hotel

Hotel je od letiště na Kypru vzdálen 59 kilometrů, tedy přibližně 40 minut jízdy. 

Mapa - Amathus Beach Hotel *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Kypr do hotelu Amathus Beach Hotel *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Amathus Beach Hotel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Amathus Beach Hotel *****

Letová spojení na Kypr

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.