Columbia Beach Resort Pissouri *****

Kypr

Mezinárodně oceňovaný plážový resort

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Columbia Beach Resort Pissouri

Pro hotel Columbia Beach Resort Pissouri není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Columbia Beach Resort Pissouri.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Columbia Beach Resort Pissouri *****

Hodnocení 9.3 Hodnotí 6 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Kypr | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů U krásné zátoky Vhodný pro páry i rodiny s dětmi Jedinečná atmosféra a pohostinnost

Popis hotelu Columbia Beach Resort Pissouri ***** Kypr

Columbia Beach Resort je luxusní hotel, který se nachází na jižním pobřeží Kypru a jako jediný svého druhu sídlí v překrásné zátoce Pissouri s dlouhou pláží. Byl vystavěn roku 2002 a během roku 2017 prošel kompletní rekonstrukcí. Za celou dobu své existence resort dokázal nasbírat mnohá ocenění kvality a oblíbenosti, jako například cenu za nelepší hotel Kypru nebo opakovaně za přední pozice mezi resorty celé Středomořské oblasti.

Nabízí ubytování ve 169 vkusně vybavených suitách, které plně vyhovují potřebám všech návštěvníků – hotel je vhodný jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi či menší skupiny osob. Suity jsou rozprostřeny v několika budovách na členitém pozemku s celkovou rozlohou přes 75000 m2, a jsou rozděleny do několika různých kategorií. Disponují velkorysými prostory s rozlohou pohybující se mezi 43 a 84 m2 a jsou zařízeny kvalitním nábytkem z masivu, s doplňky v přírodních barvách a odstínech modré s tradičními vzory. Vybrané prémiové suity jsou navíc vybaveny dalšími vymoženostmi, jako například funkčním krbem, nebo soukromým bazénem.

Columbia Beach Resort se dále může chlubit i výbornými možnostmi stravování ve 4 špičkových restauracích s delikátními pokrmy světové kuchyně. Ty svým hostům navíc nabízí neobvyklou možnost celodenního menu à la carte. Ani pokud nepohrdnete dobrou kávou, vínem či koktejlem, nebudete zklamáni. V resortu se nachází celkem 6 zajímavých kaváren a barů, některé z nich přímo u bazénu i na pláži, takže nebudete muset pro svůj oblíbený nápoj chodit daleko.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Junior Suite

Junior Suite

Pokoje s rozlohou 43 m2 a výběrem z několika rozložení postelí: 1x manželská postel velikosti king nebo 2x queen či twin...

Executive Suite

Executive Suite

Suity typu Executive se člení do několika kategorií, dle výhledu a rozlohy. Luxusní suity o velikosti 60 m2 jsou velmi prostorné a nabízejí větší obývací část s gaučem a TV, samozřej..

Cape Suite

Cape Suite

Větší suity s rozlohou 60 m2 umístěné ve východní části resortu, s krásným výhledem na moře z rovnou dvou balkonů...

Eagle's Nest Suite

Eagle's Nest Suite

Prostorné pokoje s 60 m2 a panoramatickým výhledem na zátoku Pissouri. Nacházejí se na kopci na západním cípu resortu a díky tomu Vám poskytnou jedinečný pocit soukromí...

Gastronomie a hotelové restaurace

Columbia Beach resort je ráj všech milovníků dobrého jídla. Dvorní šéfkuchař Ioannis Giakoumidis soustavně pracuje na tom, aby byly všechny suroviny co nejčerstvější a pokrmy neustále uspokojovaly jazýčky i těch nejnáročnějších hostů.

Apollo Tavern

Restaurace nabízí bohaté menu a krásný výhled na moře a hotelové zahrady. Otevírá na obědy a večeře a zaměřuje se na tradiční kyperskou kuchyni a bohatý výběr typických meze: menších pokrmů určených ke sdílení mezi všemi strávníky u stolu. V nabídce nechybí saláty, polévky, risotto, čerstvé grilované ryby a maso, vše v nejvyšší kvalitě.

Atrium Restaurant

Restaurace, kde můžete nastartovat den u lahodné a vyvážené snídaně, podávané v příjemném prostředí, s možností snídaně na verandě s úžasným výhledem na azurové moře. V bohaté nabídce si každý z Vás najde svůj oblíbený snídaňový pokrm: od cereálií, přes domácí pečivo, až po čerstvé ovoce či à la carte speciality. V zimních měsících se v restauraci podává i večeře.

Bacchus Italian Gourmet Restaurant

Restaurace zaměřená na italskou kuchyni, s elegantním interiérem a terasou, kde jsou často k zaslechnutí i příjemné tóny živé hudby. Bacchus' à la carte menu bylo pečlivě navrženo šéfkuchařem, abyste pokaždé odcházeli spokojeně najezení a odpočatí. V restauraci se denně servírují snídaně, obědy i večeře. Doporučujeme zarezervovat stůl předem.

Cape Aspro Restaurant & Pool Bar

Zaměřený na stolování na čerstvém vzduchu, restaurant maximálně těží ze své skvělé polohy: večeře s výhledem na zátoku a zapadající slunce, nebo odpolední drinky podávané přímo u bazénu si Vás jistě získají. Dopoledne je otevřený pouze bar, na oběd a večeři se můžete usadit v restauraci a vychutnat si různé speciality z celého světa. Večeře jsou podávány formou tematicky zaměřených bufetů. Hosté ubytovaní ve východní sekci hotelu (pokoje Cape Suite) si zde mohou užít svou snídani.

Eros Cocktail Bar

Bar Eros je skvělým místem k odpočinku doplněnému o nejvybranější koktejly, vína, likéry a pálenky. Eros nabízí i skvělou kávu, čaje a čerstvě vymačkané ovocné šťávy.

Ouzeri

V tomto podniku ochutnáte tradiční anýzovou pálenku ouzo, doplněnou o malé pokrmy meze, určené pro sdílení u stolu mezi několika strávníky, podobné španělským tapas. Pokud silnému alkoholu zrovna neholdujete, jistě si vyberete i z nabídky nealkoholických nápojů či vín.

Poseidon Beach Bar, Poseidon Pool Bar

Jsou příhodně umístěny na pláži a u bazénu a nabízejí kompletní výběr koktejlů, chlazených nápojů, zmrzlin a dalších malých dobrot.

Seven C's Bar

Elegantní bar zařízený v námořnickém stylu Vás zve k ochutnání lahodných koktejlů nebo vybraných světových vín a čerstvých džusů. V nabídce rovněž nechybí něco malého k zakousnutí nebo krémová delikátní zmrzlina.

Kategorie a vybavení pokojů Columbia Beach Resort Pissouri

Columbia Beach Resort nabízí ubytování ve 169 vkusných suitách rozělených do několika různých kategorií, s výhledy na zátoku a moře, nebo do klidných zahrad. Všechny pokoje jsou zařízeny kvalitním nábytkem, s nádechem tradičního kyperského stylu.

Nabídka pokojů

Junior Suite

Junior Suite

Pokoje s rozlohou 43 m2 a výběrem z několika rozložení postelí: 1x manželská postel velikosti king nebo 2x queen či twin. V každém pokoji se nachází odpočinková zóna s gaučem, satelitní TV a psacím stolem, prostorná koupelna v mramorovém obkladu a balkon s posezením. Ubytují až 3 osoby. K dispozici jsou varianty: Pool View, s výhledem na bazén s nekonečným okrajem; Sea View, s výhledem na moře přes zahrady; Side Sea View, s okrajovým výhledem na moře; Garden View, s výhledem do hotelových zahrad.

Executive Suite

Executive Suite

Suity typu Executive se člení do několika kategorií, dle výhledu a rozlohy. Luxusní suity o velikosti 60 m2 jsou velmi prostorné a nabízejí větší obývací část s gaučem a TV, samozřejmostí je i velký balkon a výhledy na moře, v Executive Sea View Fireplace dokonce naleznete i funkční krb. Menší suity Executive se chlubí rozlohou 47 m2 a několika variantami s různými výhledy: Pool View, s výhledem na bazén a zahrady; Inland View s výhledem na pevninu a částečně i na moře; Garden View s výhledem do zahrad; Sea Side View s částečným výhledem na moře, bazén a západní část resortu.

Cape Suite

Cape Suite

Větší suity s rozlohou 60 m2 umístěné ve východní části resortu, s krásným výhledem na moře z rovnou dvou balkonů. Čítá s postelí o velikosti queen a prostorným obývacím pokojem odděleným dveřmi. Dále je k dispozici veškeré standardní vybavení, jako psací stůl, velká koupelna s oddělenou sprchou i šatna. Ubytují se zde až tři osoby.

Eagle's Nest Suite

Eagle's Nest Suite

Prostorné pokoje s 60 m2 a panoramatickým výhledem na zátoku Pissouri. Nacházejí se na kopci na západním cípu resortu a díky tomu Vám poskytnou jedinečný pocit soukromí. Suita je typicky vybavena masivním nábytkem, pohodlnou postelí velikosti king nebo dvěma postelemi queen, obývacím pokojem s gaučem a psacím stolem, šatnou a velkou mramorovou koupelnou s oddělenou sprchou a balkon či terasa s posezením a skvělým výhledem. Pro ty nejnáročnější je k dispozici i varianta se soukromým bazénem.

Family Suite

Family Suite

Rodinné pokoje jsou k dispozici v několika variantách, od 51 m2 a jedné ložnice až po velkorysých 84 m2 se dvěma samostatnými ložnicemi. Jak název napovídá, jsou ideální pro rodiny s dětmi a ubytují 4, nebo maximálně 5 dospělých.

Pláž a moře

Columbia Beach Resort se nachází přímo u krásné pláže, která se line podél celé zátoky Pissouri. Moře je průzračně čisté a skvělé ke koupání.

K hotelu přiléhá úsek pláže lemovaný lehátky vyhrazenými pro hotelové hosty.

Online cena a slevy Columbia Beach Resort Pissouri *****

Profi foto hotelu Columbia Beach Resort *****

Gastronomie a hotelové restaurace Columbia Beach Resort Pissouri

Columbia Beach resort je ráj všech milovníků dobrého jídla. Dvorní šéfkuchař Ioannis Giakoumidis soustavně pracuje na tom, aby byly všechny suroviny co nejčerstvější a pokrmy neustále uspokojovaly jazýčky i těch nejnáročnějších hostů.

Apollo Tavern

Restaurace nabízí bohaté menu a krásný výhled na moře a hotelové zahrady. Otevírá na obědy a večeře a zaměřuje se na tradiční kyperskou kuchyni a bohatý výběr typických meze: menších pokrmů určených ke sdílení mezi všemi strávníky u stolu. V nabídce nechybí saláty, polévky, risotto, čerstvé grilované ryby a maso, vše v nejvyšší kvalitě.

Atrium Restaurant

Restaurace, kde můžete nastartovat den u lahodné a vyvážené snídaně, podávané v příjemném prostředí, s možností snídaně na verandě s úžasným výhledem na azurové moře. V bohaté nabídce si každý z Vás najde svůj oblíbený snídaňový pokrm: od cereálií, přes domácí pečivo, až po čerstvé ovoce či à la carte speciality. V zimních měsících se v restauraci podává i večeře.

Bacchus Italian Gourmet Restaurant

Restaurace zaměřená na italskou kuchyni, s elegantním interiérem a terasou, kde jsou často k zaslechnutí i příjemné tóny živé hudby. Bacchus' à la carte menu bylo pečlivě navrženo šéfkuchařem, abyste pokaždé odcházeli spokojeně najezení a odpočatí. V restauraci se denně servírují snídaně, obědy i večeře. Doporučujeme zarezervovat stůl předem.

Cape Aspro Restaurant & Pool Bar

Zaměřený na stolování na čerstvém vzduchu, restaurant maximálně těží ze své skvělé polohy: večeře s výhledem na zátoku a zapadající slunce, nebo odpolední drinky podávané přímo u bazénu si Vás jistě získají. Dopoledne je otevřený pouze bar, na oběd a večeři se můžete usadit v restauraci a vychutnat si různé speciality z celého světa. Večeře jsou podávány formou tematicky zaměřených bufetů. Hosté ubytovaní ve východní sekci hotelu (pokoje Cape Suite) si zde mohou užít svou snídani.

Eros Cocktail Bar

Bar Eros je skvělým místem k odpočinku doplněnému o nejvybranější koktejly, vína, likéry a pálenky. Eros nabízí i skvělou kávu, čaje a čerstvě vymačkané ovocné šťávy.

Ouzeri

V tomto podniku ochutnáte tradiční anýzovou pálenku ouzo, doplněnou o malé pokrmy meze, určené pro sdílení u stolu mezi několika strávníky, podobné španělským tapas. Pokud silnému alkoholu zrovna neholdujete, jistě si vyberete i z nabídky nealkoholických nápojů či vín.

Poseidon Beach Bar, Poseidon Pool Bar

Jsou příhodně umístěny na pláži a u bazénu a nabízejí kompletní výběr koktejlů, chlazených nápojů, zmrzlin a dalších malých dobrot.

Seven C's Bar

Elegantní bar zařízený v námořnickém stylu Vás zve k ochutnání lahodných koktejlů nebo vybraných světových vín a čerstvých džusů. V nabídce rovněž nechybí něco malého k zakousnutí nebo krémová delikátní zmrzlina.

Aktivity

Vaše dovolená se nemusí omezovat pouze na odpočinek a slunění u bazénu či na pláži. Vydejte se objevovat krásy ostrova a blízkého okolí resortu Columbia a využijte bohatou nabídku aktivit, kterou si pro Vás resort ve spolupráci s místními společnostmi připravil.

Můžete se vydat na projížďku s koňmi, vyzkoušet si některé z nabízených vodních sportů, nebo se nechat odvézt do některé populární destinace lodí a objevit krásu i vzdálenějších míst. Pokud jste fanoušky golfu, jistě Vás potěší i nedaleká golfová hřiště.

Pro cyklisty jsou připraveny vyjížďky do okolí různé obtížnosti, nebo zapůjčení bicyklů silničních či horských k samostatným výletům po ostrově.

Sport a wellness hotelu Columbia Beach Resort *****

Spa, pojmenované po řecké bohyni mládí Hébe, Vám nabídne ten nejlepší prostor pro odpočinek těla i duše, abyste se při odchodu cítili mladší a kompletně uvolnění. Profesionální personál o Vás bude pečovat při řadě procedur, od masáží, přes kosmetické zákroky až po manikúru a pedikúru. Ve welness Vám bude k dispozici i masážní vířivka, sauna, parní lázeň, vlasové a nehtové studio a mnohé další. Během všech procedur o Vás bude pečovat špičková kosmetika značky Elemis, která je ve welness k zakoupení.

 

Pro milovníky aktivního odpočinku jsou v resortu například tenisové a squashové kurty, krytý i venkovní bazén, plně vybavená posilovna s aerobní zónou nebo tělocvična, kde se pravidelně pořádají skupinové lekce a cvičení. Milovníky vodních sportů nadche možnost vyzkoušet si vodní lyže, wakeboarding, windsurfing, kitesurfing, plachtění či paragliding, šlapadla nebo jízdu na banánu v zálivu.

Děti v hotelu Columbia Beach Resort *****

V resortu panuje přívětivá rodinná atmosféra, což jistě oceníte, pokud cestujete s dětmi. Ve většině suit je možné ubytování s dětmi, postýlky jsou k dispozici na vyžádání, pokud jsou děti větší a toužíte po větším soukromí, můžete si objednat suity vzájemně propojené. Ani v restauracích se na děti nezapomnělo, takže Vám kuchaři na přání připraví speciální jídla z dětského menu.

Široká škála aktivit je doplněna i o skvělý program na míru pro Vaše ratolesti. Můžete je přihlásit do kurzu plavání, vypravit na cyklistický výlet s profesionálním trenérem, nebo svěřit do rukou animátorů, kteří s nimi například vyzkouší různé vodní sporty, nebo je přímo zapojí do zábavného dětského kurzu vaření. Dětský klub The Dne mohou využít děti ve věku 4-12 let.

Pro nejmenší ratolesti si můžete objednat hlídání našimi zaměstnanci.

Mapa - Columbia Beach Resort Pissouri *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Kypr do hotelu Columbia Beach Resort Pissouri *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Columbia Beach Resort Pissouri *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Columbia Beach Resort Pissouri *****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Kypr

Marica Verešová
Columbia Beach Resort Pissouri
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.