• Dovolená Maurícius 2018

  Zelený ostrov uprostřed Indického oceánu. 
  Maurícius známe dokonale a připravíme Vám zájezd na klíč. 

  Dovolená Maurícius 2018
 • Dovolená Maurícius

  Ideální místo pro odpočinek i aktivní dovolenou. 
  Maurícius jsme osobně procestovali a poradíme Vám. 

  Dovolená Maurícius
 • Dovolená Maurícius 2018

  Ostrov kontrastů v objetí Indického oceánu. 
  Na ostrov se specializujeme již od roku 1995. 

  Dovolená Maurícius 2018
 • Dovolená Maurícius

  Skvělá kuchyně a špičkové služby. 
  Poradíme Vám a zajistíme ten nejlepší servis. 

  Dovolená Maurícius
 • Dovolená Maurícius 2018

  Nedotčená příroda a bělostné pláže. 
  Připravíme Vám dovolenou dle Vašich individuálních přání. 

  Dovolená Maurícius 2018
air mauricius

Česká delegátka

8Česky mluvící průvodkyně a svatební tlumočnice na ostrově Maurícius

Hledáte dovolenou v exotice, kde se můžete spolehnout na služby česky hovořícího delegáta? Na ostrově Maurícius jsou exkluzivně klientům naší cestovní kanceláře k dispozici tři profesionální delegátky od naší místní partnerské CK Emotions. 

Průvodci CK Emotions plynule mluví česky, slovensky, maďarsky, polsky, španělsky, bulharsky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Individuální služby delegátky během dovolené na Mauríciu

Již po příletu obdržíte na naše delegátky telefonní kontakt. Následující den po příletu Vás jedna z našich delegátek navštíví v hotelu, abyste společně probrali možnosti během dovolené, vyřídí Vaše případné dotazy a podobně. Prioritně pomůže těm z Vás, kteří by měli zdravotní nebo jiný problém. Naše delegátky Vám pomohou také s naplánováním individuálních výletů na kterých Vás mohou i doprovázet a dělat průvodce. K exkurzi si můžete vybrat i řidiče s osobním autem, jeepem nebo limuzínou.

Snoubencům pak naše delegátka pomáhá jak při přípravě svatby během vyřizování formalit na mauricijských úřadech, tak také během samotného svatebního obřadu v hotelu. Při svatbě tedy působí jako tlumočnice a díky svým zkušenostem dokáží snoubence uklidnit a navodit příjemnou atmosféru. Delegátka Pavla se na Mauríciu dokonce sama vdávala. Tato služba je poskytována za příplatek a je určena výhradně pro naše klienty.

Upozorňujeme, že většina českých a německých cestovních kanceláří nemá na Mauríciu ani jednu česky mluvící průvodkyni.

Pavla Nem - česky mluvící delegátka

Česká průvodkyně a svatební překladatelka Pavla, která mluví plynně česky i anglicky, je na ostrově Maurícius k dispozici jen klientům naší cestovní kanceláře. Již několik let na ostrově žije, zná tedy perfektně místí poměry, kulturu a zvyklosti. Pavla se stará o klienty trávící dovolenou na severu a východě ostrova.

"Jmenuji se Pavla Nem, pracuji pro partnerskou cestovní kancelář Emauricius-delegatka-002.jpgmotions na ostrově Maurícius výhradně pro klienty cestovní kanceláře Deluxea a mým prvořadým úkolem je jejich spokojenost. Na ostrově žiji již několik let a místní prostředí jsem stihla dokonale poznat. Než jsem stačila poznat krásy Mauricia, žila jsem více jak pět let v Anglii. Na Mauríciu mě okouzlila krásná příroda, pohostinnost místních lidí a jedinečné pláže.

Miluji zdejší přírodu a mým velkým koníčkem jsou dlouhé procházky se svým psem, proto bych chtěla klientům CK Deluxea ukázat co nejvíce z maurícijské přírody. Například nezapomenutelný je výšlap na horu Le Pouce, která je vysoká 812 metrů a jsou z ní nezapomenutelné výhledy na severozápadní pobřeží ostrova. Bohužel neprávem je ve stínu tolik známé Le Morne na jihu ostrova.

mauricius-delegatka-003.jpgMou celoživotní vášní jsou koňské dostihy. Myslím, že návštěva místního hypodromu Champ de Mars (druhé nejstarší závodiště na světě) v hlavním městě Port Louis by neměla nikomu ujít. Dostihy jsou pro místní obyvatele národní sport a většina ostrovanů ráda sází. Hlavní dostihy se konají od května do listopadu.

Mám ráda maurícijsou kuchyni, která je směsí především kreolské, indické a čínské kuchyně. Na své si přijdou hlavně milovníci kari a chilli. Nezapomenutelné jsou malé obchůdky na rohu každé ulice s místními pochoutkami samosa (pečené nebo smažené pečivo plněné pikantní směsí), gateaux pimet (tradiční mauricijský snack s chilli) a také roti s fazolemi a kari. Místní restaurace nabízejí širokou škálu ryb a plodů moře. Nikdy mě nezklame restaurace La Citronelle, kde majitel kupuje každé ráno čerstvé ryby a připravuje z nich vynikající a chutné pokrmy."

Renata - slovensky mluvící delegátka

mauricius-delegatka-004.jpg

Renata je slovensky mluvící delegátka, která se také věnuje výhradně klientům naší cestovní kanceláře. Pochází ze Slovenska a na Maurícius se přestěhovala v červnu 2013. Od té doby žije na Mauríciu se svým mauricijským manželem. Ostrov jí učaroval svojí přírodou, krásnými plážemi a nikdy nekončícím létem. Na Delegátku Renatu se mohou spolehnout klienti, kteří si pro svůj pobyt vybrali hotely na jihu či západě Maurícia.

 

Volám sa Renáta. K práci delegátky som sa dostala na základe inzerátu v miestnych novinách a pre Emotions pracujem už 3 roky. Ku každému klientovi pristupujem ako k VIP. Som im vďačná, že z toho množstva destinácií si pre svoj relax vybrali práve môj milovaný Maurícius. A je pre mňa dôležité predstaviť im ho v plnej krase. Rovnako je pre mňa dôležité získať si ich dôveru a uistiť ich, že v prípade potreby, som tu pre nich. Zaujímavé na tejto práci je, že nikdy neviete, čo vám daný deň prinesie. Nehrozí tak, že upadnete do rutiny a stereotypu. Úprimne ma napĺňa, keď vidím záujem zo strany klientov objavovať miestne zaujímavosti, pretože ostrov je tak krásny a mňa teší, keď sa môžem s nimi podeliť o moje emócie. Milujem Maurícius, ľudí okolo mňa, to akí sú usmievaví a ochotní. Cenu zlata má pre mňa fakt, že sa nestresujú. Jednoducho na všetko majú svoj čas....je to tzv. špeciálny maurícijský čas. Dalo by sa povedať, že oni vládnu času a nie čas im. Už po pár hodinách pobytu na Mauríciu dostatočne nasajete miestnu pokojnú a priateľskú atmosféru. Ľudia tu nepoznajú niečo také ako depresia. Jeden večer na pláži v rytme miestnej hudby segy je 1000x lepší liek ako rôzne antidepresíva. Je tu toľko nádherných miest, čo skutočne stoja za to vidieť a mnoho aktivít, ktoré sa dajú robiť, napríklad let vrtuľníkom je úžasný. Plavba po východnom pobreží je bohatá na vyhliadky, a zase plavba po západnom pobreží je okorenená šantením delfínov. 

 

Tereza Marisson Masková - česky mluvící delegátka

Tereza je třetí delegátkou, která se stará o naše české a slovenské klienty během dovolené na Mauríciu. Vypomáhá tedy většinou v případadech, kdy je vytíženost výše zmíněných delegátek velmi velká - to znamená zejména v hlavní sezóně během naší zimy.

"​Jmenuji se Tereza Marisson Maskova a pocházím z Prahy. Maur​í​cius jsem si zamilovala už v roce 2008, kdy jsem poznala ostrov dokonale společně s ostrovem Rodrigues. Na Maur​í​cius jsem se vracela a trávila tu studijní prázdniny. Od ukončení studia Sociologie v roce 2015 tu oficiálně žiji i se svým mauricijským manželem.

mauricius-delegatka-005.jpgNa Maur​í​ciu miluji tu jeho všehochuť. Obrovská tolerance lidí, náboženství a etnika žijící vedle sebe v harmonii. Místní kuchyně, která je směsicí světových kuchyní a mauricijský styl jim dává jiný rozměr. Rozmanitá příroda, jako jsou dechberoucí vyhlídky, jedinečné vodopády a hory a v neposlední řadě nádherné pláže v tyrkysových lagunách, ale i divoké vlny indického oceánu, rozbíjející se o útesy. Nepřeberné množství výletů, aktivit a sportů, které se dají zde podniknout, od vidění přírodních úkazů, historických budov, specifické výroby rumu nebo čaje, přes procházky se lvy, jízdu na koni, plavání s delfíny, po třeba kitesurfing, zipline, atd. Jako Češka také oceňuji i velmi dobré mauricijské pivo. :)

Na své práci mám ráda to, že můžu klientům ukázat to nejhezčí z Mauricia a dát jim informace, aby si sami mohli utvořit obrázek o tom, že Mauricius je ráj ve všech směrech. Také jsem ráda, že můžu neustále být v kontaktu s lidmi z Č​eské republiky​ a S​lovenska​, kteří i hodně cestují, takže se mnoho dozvím. Myslím, že je skvělé mít pořád aktualní informace o své domovině i proto​, ​že se každý rok snažím jezdit za rodinou do Č​eska​.

Moje záliby tvoří především sport (jízda na koni, hiking, adernalinové a vodní sporty), cestování, čtení, sociologie a průvodcování."

Vyberte si služby české delegátky dle svých preferencí:

Ve spolupráci s místní partnerskou cestovní kanceláří Emotions jsme pro Vás na ostrově Maurícius připravili několik variant zahrnující služby reprezentanta v různém rozsahu. Vybírat můžete z následujících možností:

Standard přivítání v angličtině 500,– Kč osoba resp. 0,– Kč/dítě do 12-ti
VIP concierge balíček v angličtině 1.500,– Kč osoba resp. 0,– Kč/dítě do 16-ti
Služby asistence v českém jazyce 1.800,–Kč za rezervaci (dvojici, rodinu)
Služby transfer v českém jazyce 2.600,–Kč za rezervaci (dvojici, rodinu)
Služby informační setkání v hotelu v českém jazyce 1.800,–Kč za rezervaci (dvojici, rodinu)
Služby při svatbě v českém jazyce 6.800,–Kč za rezervaci (dvojici)

Standardní přivítání zahrnuje: přivítání na letišti delegátem Emotions, parfémované mýdlo pro ženy (the smell sense), láhev vody nebo „Eski“ (typický mauritijský nápoj pro dospělé), „Emotions dětský balíček“ (omalovánky, pastelky a sladkosti) pro děti 3–7 let, informační setkání na hotelu poskytované česky mluvící delegátkou, k dispozici na telefonu 24h/7d, „Emotions“ podpora, k dispozici 24h/7d, asistence při odletu v letištním terminálu

VIP Concierge balíček zahrnuje: vše co zahrnuje standardní balíček a navíc : malá láhev vanilkového rumu pro muže, bavlněný plážový oděv pro ženy, šnorchlovací výbava pro děti 8–16 let, místní mobilní telefon s předregistrovaným telefonním číslem a kreditem 200 rupií (pouze pro místní hovory), Concierge řidič asistenci, který bude klientům nápomocen s formalitami po příjezdu do hotelu, památkovou knihu z ostrova Mauritius

Služby asistence v českém jazyce zahrnují: přivítání na letišti delegátem Emotions v českém jazyce, asistenci na telefonu v případě nouze v českém jazyce, a vše co zahrnuje standardní balíček přivítání

Služby transfer v českém jazyce zahrnují: přivítání na letišti delegátem Emotions v českém jazyce, doprovod českého delegáta v transferu do hotelu, asistenci na telefonu v případě nouze v českém jazyce, a vše co zahrnuje standardní balíček přivítání

Služby informační setkání v hotelu v českém jazyce zahrnují: Informační setkání v hotelu s česky mluvícím delegátem

Služby při svatbě v českém jazyce zahrnují: překládání do češtiny při vyřizování formalit ke svatebnímu obřadu v Port Louis, na místní matrice a dále při samotném svatebním obřadu

Rychlá kalkulace hotelu

Maurícius
Odlet
Nocí v hotelu
Shandrani Beachcomber Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Shandrani Beachcomber Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
EUR
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Rychlá kalkulace hotelu

Maurícius
Odlet
Nocí v hotelu
Shandrani Beachcomber Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Shandrani Beachcomber Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
EUR
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.