Maurícius

Rychlá kalkulace hotelu

Maurícius
Odlet
Nocí v hotelu
Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
EUR
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Česká delegátka

 

Česky mluvící průvodkyně a svatební tlumočnice na ostrově Maurícius

Hledáte dovolenou v exotice, kde se můžete spolehnout na služby česky hovořícího delegáta? Na ostrově Maurícius jsou exkluzivně klientům naší cestovní kanceláře k dispozici tři profesionální delegátky od naší místní partnerské CK Emotions. 

Průvodci CK Emotions plynule mluví česky, slovensky, maďarsky, polsky, španělsky, bulharsky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

 

Individuální služby delegátky během dovolené na Mauríciu

Již po příletu obdržíte na naše delegátky telefonní kontakt. Následující den po příletu Vás jedna z našich delegátek navštíví v hotelu, abyste společně probrali možnosti během dovolené, vyřídí Vaše případné dotazy a podobně. Prioritně pomůže těm z Vás, kteří by měli zdravotní nebo jiný problém. Naše delegátky Vám pomohou také s naplánováním individuálních výletů na kterých Vás mohou i doprovázet a dělat průvodce. K exkurzi si můžete vybrat i řidiče s osobním autem, jeepem nebo limuzínou.

Snoubencům pak naše delegátka pomáhá jak při přípravě svatby během vyřizování formalit na mauricijských úřadech, tak také během samotného svatebního obřadu v hotelu. Při svatbě tedy působí jako tlumočnice a díky svým zkušenostem dokáží snoubence uklidnit a navodit příjemnou atmosféru. Delegátka Pavla se na Mauríciu dokonce sama vdávala. Tato služba je poskytována za příplatek a je určena výhradně pro naše klienty.

Upozorňujeme, že většina českých a německých cestovních kanceláří nemá na Mauríciu ani jednu česky mluvící průvodkyni.

mauricius-novy-web-057.jpg 
 

 

Pavla Nem - česky mluvící delegátka

Česká průvodkyně a svatební překladatelka Pavla, která mluví plynně česky i anglicky, je na ostrově Maurícius k dispozici jen klientům naší cestovní kanceláře. Již několik let na ostrově žije, zná tedy perfektně místí poměry, kulturu a zvyklosti. Pavla se stará o klienty trávící dovolenou na severu a východě ostrova.

"Jmenuji se Pavla Nem, pracuji pro partnerskou cestovní kancelář Emotions na ostrově Maurícius výhradně pro klienty cestovní kanceláře Deluxea a mým prvořadým úkolem je jejich spokojenost. Na ostrově žiji již několik let a místní prostředí jsem stihla dokonale poznat. Než jsem stačila poznat krásy Mauricia, žila jsem více jak pět let v Anglii. Na Mauríciu mě okouzlila krásná příroda, pohostinnost místních lidí a jedinečné pláže.

Miluji zdejší přírodu a mým velkým koníčkem jsou dlouhé procházky se svým psem, proto bych chtěla klientům CK Deluxea ukázat co nejvíce z maurícijské přírody. Například nezapomenutelný je výšlap na horu Le Pouce, která je vysoká 812 metrů a jsou z ní nezapomenutelné výhledy na severozápadní pobřeží ostrova. Bohužel neprávem je ve stínu tolik známé Le Morne na jihu ostrova.

Mou celoživotní vášní jsou koňské dostihy. Myslím, že návštěva místního hypodromu Champ de Mars (druhé nejstarší závodiště na světě) v hlavním městě Port Louis by neměla nikomu ujít. Dostihy jsou pro místní obyvatele národní sport a většina ostrovanů ráda sází. Hlavní dostihy se konají od května do listopadu.

Mám ráda maurícijsou kuchyni, která je směsí především kreolské, indické a čínské kuchyně. Na své si přijdou hlavně milovníci kari a chilli. Nezapomenutelné jsou malé obchůdky na rohu každé ulice s místními pochoutkami samosa (pečené nebo smažené pečivo plněné pikantní směsí), gateaux pimet (tradiční mauricijský snack s chilli) a také roti s fazolemi a kari. Místní restaurace nabízejí širokou škálu ryb a plodů moře. Nikdy mě nezklame restaurace La Citronelle, kde majitel kupuje každé ráno čerstvé ryby a připravuje z nich vynikající a chutné pokrmy."

emotions-delegatky-005.jpg 
 

 

Renata - slovensky mluvící delegátka

Renata je slovensky mluvící delegátka, která se také věnuje výhradně klientům naší cestovní kanceláře. Pochází ze Slovenska a na Maurícius se přestěhovala v červnu 2013. Od té doby žije na Mauríciu se svým mauricijským manželem. Ostrov jí učaroval svojí přírodou, krásnými plážemi a nikdy nekončícím létem. Na Delegátku Renatu se mohou spolehnout klienti, kteří si pro svůj pobyt vybrali hotely na jihu či západě Maurícia.

Volám sa Renáta. K práci delegátky som sa dostala na základe inzerátu v miestnych novinách a pre Emotions pracujem už 3 roky. Ku každému klientovi pristupujem ako k VIP. Som im vďačná, že z toho množstva destinácií si pre svoj relax vybrali práve môj milovaný Maurícius. A je pre mňa dôležité predstaviť im ho v plnej krase. Rovnako je pre mňa dôležité získať si ich dôveru a uistiť ich, že v prípade potreby, som tu pre nich. Zaujímavé na tejto práci je, že nikdy neviete, čo vám daný deň prinesie. Nehrozí tak, že upadnete do rutiny a stereotypu. Úprimne ma napĺňa, keď vidím záujem zo strany klientov objavovať miestne zaujímavosti, pretože ostrov je tak krásny a mňa teší, keď sa môžem s nimi podeliť o moje emócie. Milujem Maurícius, ľudí okolo mňa, to akí sú usmievaví a ochotní. Cenu zlata má pre mňa fakt, že sa nestresujú. Jednoducho na všetko majú svoj čas....je to tzv. špeciálny maurícijský čas. Dalo by sa povedať, že oni vládnu času a nie čas im. Už po pár hodinách pobytu na Mauríciu dostatočne nasajete miestnu pokojnú a priateľskú atmosféru. Ľudia tu nepoznajú niečo také ako depresia. Jeden večer na pláži v rytme miestnej hudby segy je 1000x lepší liek ako rôzne antidepresíva. Je tu toľko nádherných miest, čo skutočne stoja za to vidieť a mnoho aktivít, ktoré sa dajú robiť, napríklad let vrtuľníkom je úžasný. Plavba po východnom pobreží je bohatá na vyhliadky, a zase plavba po západnom pobreží je okorenená šantením delfínov. 

 emotions-delegatky-007.jpg
 

   

mauricius-novy-web-061.jpg 

Tereza Marisson Masková - česky mluvící delegátka

Tereza je třetí delegátkou, která se stará o naše české a slovenské klienty během dovolené na Mauríciu. Vypomáhá tedy většinou v případadech, kdy je vytíženost výše zmíněných delegátek velmi velká - to znamená zejména v hlavní sezóně během naší zimy.

 

 

"​Jmenuji se Tereza Marisson Maskova a pocházím z Prahy. Maur​í​cius jsem si zamilovala už v roce 2008, kdy jsem poznala ostrov dokonale společně s ostrovem Rodrigues. Na Maur​í​cius jsem se vracela a trávila tu studijní prázdniny. Od ukončení studia Sociologie v roce 2015 tu oficiálně žiji i se svým mauricijským manželem.

Na Maur​í​ciu miluji tu jeho všehochuť. Obrovská tolerance lidí, náboženství a etnika žijící vedle sebe v harmonii. Místní kuchyně, která je směsicí světových kuchyní a mauricijský styl jim dává jiný rozměr. Rozmanitá příroda, jako jsou dechberoucí vyhlídky, jedinečné vodopády a hory a v neposlední řadě nádherné pláže v tyrkysových lagunách, ale i divoké vlny indického oceánu, rozbíjející se o útesy. Nepřeberné množství výletů, aktivit a sportů, které se dají zde podniknout, od vidění přírodních úkazů, historických budov, specifické výroby rumu nebo čaje, přes procházky se lvy, jízdu na koni, plavání s delfíny, po třeba kitesurfing, zipline, atd. Jako Češka také oceňuji i velmi dobré mauricijské pivo. :)

Na své práci mám ráda to, že můžu klientům ukázat to nejhezčí z Mauricia a dát jim informace, aby si sami mohli utvořit obrázek o tom, že Mauricius je ráj ve všech směrech. Také jsem ráda, že můžu neustále být v kontaktu s lidmi z Č​eské republiky​ a S​lovenska​, kteří i hodně cestují, takže se mnoho dozvím. Myslím, že je skvělé mít pořád aktualní informace o své domovině i proto​, ​že se každý rok snažím jezdit za rodinou do Č​eska​.

Moje záliby tvoří především sport (jízda na koni, hiking, adernalinové a vodní sporty), cestování, čtení, sociologie a průvodcování."

 

Vyberte si služby české delegátky dle svých preferencí:

Ve spolupráci s místní partnerskou cestovní kanceláří Emotions jsme pro Vás na ostrově Maurícius připravili několik variant zahrnující služby reprezentanta v různém rozsahu. Vybírat můžete z následujících možností:

Standard přivítání v angličtině 500,– Kč osoba resp. 0,– Kč/dítě do 12-ti
VIP concierge balíček v angličtině 1.500,– Kč osoba resp. 0,– Kč/dítě do 16-ti
Služby asistence v českém jazyce 1.800,–Kč za rezervaci (dvojici, rodinu)
Služby transfer v českém jazyce 2.600,–Kč za rezervaci (dvojici, rodinu)
Služby informační setkání v hotelu v českém jazyce 1.800,–Kč za rezervaci (dvojici, rodinu)
Služby při svatbě v českém jazyce 6.240,–Kč za rezervaci (dvojici)

Standardní přivítání zahrnuje: přivítání na letišti delegátem Emotions, parfémované mýdlo pro ženy (the smell sense), láhev vody nebo „Eski“ (typický mauritijský nápoj pro dospělé), „Emotions dětský balíček“ (omalovánky, pastelky a sladkosti) pro děti 3–7 let, informační setkání na hotelu poskytované česky mluvící delegátkou, k dispozici na telefonu 24h/7d, „Emotions“ podpora, k dispozici 24h/7d, asistence při odletu v letištním terminálu

VIP Concierge balíček zahrnuje: vše co zahrnuje standardní balíček a navíc : malá láhev vanilkového rumu pro muže, bavlněný plážový oděv pro ženy, šnorchlovací výbava pro děti 8–16 let, místní mobilní telefon s předregistrovaným telefonním číslem a kreditem 200 rupií (pouze pro místní hovory), Concierge řidič asistenci, který bude klientům nápomocen s formalitami po příjezdu do hotelu, památkovou knihu z ostrova Mauritius

Služby asistence v českém jazyce zahrnují: přivítání na letišti delegátem Emotions v českém jazyce, asistenci na telefonu v případě nouze v českém jazyce, a vše co zahrnuje standardní balíček přivítání

Služby transfer v českém jazyce zahrnují: přivítání na letišti delegátem Emotions v českém jazyce, doprovod českého delegáta v transferu do hotelu, asistenci na telefonu v případě nouze v českém jazyce, a vše co zahrnuje standardní balíček přivítání

Služby informační setkání v hotelu v českém jazyce zahrnují: Informační setkání v hotelu s česky mluvícím delegátem

Služby při svatbě v českém jazyce zahrnují: překládání do češtiny při vyřizování formalit ke svatebnímu obřadu v Port Louis, na místní matrice a dále při samotném svatebním obřadu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.