The Residence Mauritius *****

Maurícius

Nachází se mezi bujnou tropickou zahradou a nekonečnou pláží s bílým pískem.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel The Residence Mauritius *****

Hodnocení 9.7 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Maurícius, Belle Mare | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Koloniální styl Služby komorníka Chrám relaxace
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu The Residence Mauritius ***** Maurícius

The Residence na Mauriciu se stane místem, na nějž budete navždy vzpomínat. Harmonické splynutí tradic a moderního vybavení dělají z tohoto hotelu opravdový klenot mezinárodní hotelové scény. 

Hotel je umístěný na východním pobřeží ostrova a je tak po celé délce lemován přenádhernými plážemi s jemným bílým pískem a tropickými zahradami, které tak dotváří tu pravou atmosféru tropického ostrova.

Dokonalou atmosféru koloniálního paláce dávných dob navodí delikátní exotická jídla podávaná v hotelových restauracích a služby osobního majordoma (poskytované ke všem apartmánům).

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Colonial Garden View Room

Colonial Garden View Room

Z tohoto pokoje se Vám naskytne možnost přenádherného výhledu skrze rozsáhlé tropické zahrady...

Colonial Ocean View Room

Colonial Ocean View Room

Skrze exotické zahrady se Vám naskytne částečný výhled na nádherné azurové moře. Ve výbavě je dvoulůžko nebo oddělené postele, klimatizace, stropní ventilátor, psací stůl, obývac..

Colonial Ocean Front Room

Colonial Ocean Front Room

Tyto pokoje směřují přímo k oceánu a nabízejí tak jedinečný a nezapomenutelný výhled na tyrkysové laguny Mauriciu...

Colonial Garden View Junior Suite

Colonial Garden View Junior Suite

Apartmány s jednou ložnicí a výhledem na rozsáhlé tropické zahrady jsou plně klimatizované a doplněné stropním ventilátorem. Pochlubit se mohou dvoulůžkem i oddělenými postelemi...

Gastronomie a hotelové restaurace

Pýchou hotelu je bezesporu jeho kuchyně, která využívá prostředků místního pěstitelství k vytváření nezapomenutelných kulinářských prožitků. Ve všech hotelových restauracích je tak možné zažít jedinečnou symfonii vůní, chutí a barev těch nejlepších receptů z celého světa.

 

The Dinning Room

K objevení tisíce a jedné chuti jedinečné místní kuchyně Vás jistě naláká důmyslný dřevěný interiér restaurace s výhledem na bazén. Vychutnejte si královskou snídani s výběrem, jak klasického snídaňového menu, tak i místních specialit doplněných čerstvě lisovanou ovocnou šťávou.Večer je pro Vás připraveno menu á la carte, v němž naleznete kombinaci mezinárodních receptů s opojným kořením Mauriciu, které Vám na jazyku vytvoří nepřekonatelné splynutí chutí. Otevřeno od 7:30 do 10:30 a poté od 19:30 do 22:30.

 

The Verandah

Verandah Vám nabídne ideální lehké polední menu podávané u bazénu s výhledem na moře. Okuste z širokého výběru zapékaných sendvičů, bohatých salátů, čerstvé pizzy přímo z pece, nebo svěžího ochlazení v podobě čerstvé domácí zmrzliny. Otevřeno od 12:00 do 3:00.

 

The Plantation

Velkolepost přímořského prostředí se zde snoubí s kreolskou kuchyní a vytváří tak restauraci, která je jednou z nejlepších na ostrově. Zde budete mít možnost ochutnat nejčerstvější plody moře získávané původními způsoby lovu.Několik večerů v týdnu jsou zde k vidění živá vystoupení tance Sega a představení původní místní zábavy. Otevřeno od 12:00 do 15:00 a poté od 18:30 do 22:00.

 

The Bar 

Prostorná místnost plná pohodlných širokých pohovek a křesel jen diskrétně osvětlená tak, aby vytvářela ideální atmosféru pro naprostý prožitek z pozdní snídaně, tradičního odpoledního čaje i při večerním koktejlu. Živá hudba Vám zde bude dělat společnost až do pozdních večerních hodin. Otevřeno od 10:30 do půlnoci.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů The Residence Mauritius

V nabídce hotelu je 135 pokojů a 28 suit nápaditě zdobených směsí střídmosti a elegance. Ke každé suitě je přiřazen komorník, který Vám bude plně k dispozici. Vybalí a zabalí Vaše zavazadla, přichystá relaxační koupel a dokonce vypere a vyžehlí Vaše oděvy.

Představte si, jak paprsky slunce prosvítají skrze okenice do interiéru Vašeho pokoje a vytváří v něm harmonickou hru světel a stínů, která se odráží na nábytku z medového dřeva a tepaného kovu, dále pak do přepychové koupelny v elegantní kombinaci dřeva a mramoru.

Pro zachování dokonalého dojmu i po západu slunce jsou zde přichystané aromatické lampy s vonnou esencí z „Ylang, Ylang“.

Vybavení:

 • 24hodinové služby soukromého majordoma,
 • klimatizace,
 • satelitní LCD televize,
 • přístup na internet,
 • DVD přehrávač,
 • minibar a elektronický sejf,
 • zařízení na přípravu kávy a čaje,
 • prádelní servis,
 • bezplatný servis na vybalování zavazadel po příjezdu (2kusy na osobu).

Nabídka pokojů

Colonial Garden View Room

Colonial Garden View Room

Z tohoto pokoje se Vám naskytne možnost přenádherného výhledu skrze rozsáhlé tropické zahrady. Ve výbavě je dvoulůžko nebo oddělené postele, klimatizace, stropní ventilátor, psací stůl, obývací část, satelitní LCD televize, DVD přehrávač, připojení na internet, plně vybavený osobní minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, telefon s přímou volbou a hlasovým záznamníkem. Velká mramorová koupelna je vybavená vanou, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, ozvučením a šatnou s elektrickým trezorem.

Colonial Ocean View Room

Colonial Ocean View Room

Skrze exotické zahrady se Vám naskytne částečný výhled na nádherné azurové moře. Ve výbavě je dvoulůžko nebo oddělené postele, klimatizace, stropní ventilátor, psací stůl, obývací část, satelitní LCD televize, DVD přehrávač, připojení na internet, plně vybavený osobní minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, přímá telefonní linka s hlasovým záznamníkem. Velká mramorová koupelna je vybavená vanou, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, ozvučením a šatnou s elektrickým trezorem.

Colonial Ocean Front Room

Colonial Ocean Front Room

Tyto pokoje směřují přímo k oceánu a nabízejí tak jedinečný a nezapomenutelný výhled na tyrkysové laguny Mauriciu. Ve výbavě je dvoulůžko nebo oddělené postele, klimatizace, stropní ventilátor, psací stůl, obývací část, satelitní LCD televize, DVD přehrávač, připojení na internet, plně vybavený osobní minibar, přístroj na přípravu kávy a čaje, přímá telefonní linka s hlasovým záznamníkem. Velká mramorová koupelna je vybavená vanou, sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, ozvučením a šatnou s elektrickým trezorem.

Colonial Garden View Junior Suite

Colonial Garden View Junior Suite

Apartmány s jednou ložnicí a výhledem na rozsáhlé tropické zahrady jsou plně klimatizované a doplněné stropním ventilátorem. Pochlubit se mohou dvoulůžkem i oddělenými postelemi. Prostorná koupelna disponuje vanou, sprchovým koutem, toaletním stolkem, vysoušečem vlasů a elektronickým trezorem. Obývací část nabízí přístroj na přípravu kávy a čaje, satelitní LCD televize, DVD přehrávač. Terasa vybavená dřevěným stolem a křesly. Tyto suity s výhledem na oceán jsou přímo propojeny se zahradami.

Colonial Garden View Senior Suite

Colonial Garden View Senior Suite

Apartmány s výhledem na rozsáhlé tropické zahrady jsou plně klimatizované a doplněné stropním ventilátorem. Pochlubit se mohou dvoulůžkem i oddělenými postelemi. Prostorná koupelna disponuje vanou, sprchovým koutem, toaletním stolkem, vysoušečem vlasů a elektronickým trezorem. Obývací část nabízí přístroj na přípravu kávy a čaje, satelitní LCD televizi a DVD přehrávač. Počítač s volným přístupem na internet je k dispozici na požádání. Terasa je vybavená elegantními dřevěnými křesly, stolem a opalovacími lehátky.

Colonial Ocean View Suite

Colonial Ocean View Suite

Suita se dvěma ložnicemi, z nichž budete mít možnost částečného výhledu na nádherné azurové moře. Obě ložnice jsou plně klimatizované se stropním ventilátorem, čtyřmi lůžky a prostornou koupelnou s vanou a sprchovým koutem, toaletním stolkem, vysoušečem vlasů, ohromnou skříní a elektronickým trezorem. Rozsáhlá obývací část je vybavená počítačem s free wi-fi připojením, přístrojem na přípravu kávy a čaje, mini barem, LCD televizí (jedna v ložnici a jedna v obývacím pokoji) a DVD. Velká terasa s výhledem na oceán je vybavena elegantními dřevěnými křesly, stolem a opalovacími lehátky. Tyto suity sousedí s pokoji Ocean view suitami.

Colonial Ocean Front Suite

Colonial Ocean Front Suite

Přenádherná a prostorná suita s přímým výhledem na azurové moře je vybaven klimatizací, stropním ventilátorem, čtyřmi lůžky a prostornou koupelnou s vanou, sprchovým koutem, toaletním stolkem, vysoušečem vlasů, ohromnou skříní a elektronickým trezorem. Obývací pokoj zahrnuje počítač s free wi-fi připojením, přístroj na přípravu kávy a čaje, mini bar, LCD televizi (jedna v ložnici a jedna v obývacím pokoji) a DVD. Druhá koupelna zahrnuje další toaletu, umyvadlo a sprchový kout. Ohromná přední terasa se může pochlubit dechberoucím výhledem na Indický oceán a je elegantně zařízená dřevěným nábytkem v podobě křesel, stolu a opalovacích lehátek. Čtyři z těchto suit sousedí s pokoji Ocean Front.

Online cena a slevy The Residence Mauritius *****

Profi foto hotelu Residence *****

Naše foto hotelu Residence *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace The Residence Mauritius

Pýchou hotelu je bezesporu jeho kuchyně, která využívá prostředků místního pěstitelství k vytváření nezapomenutelných kulinářských prožitků. Ve všech hotelových restauracích je tak možné zažít jedinečnou symfonii vůní, chutí a barev těch nejlepších receptů z celého světa.

 

The Dinning Room

K objevení tisíce a jedné chuti jedinečné místní kuchyně Vás jistě naláká důmyslný dřevěný interiér restaurace s výhledem na bazén. Vychutnejte si královskou snídani s výběrem, jak klasického snídaňového menu, tak i místních specialit doplněných čerstvě lisovanou ovocnou šťávou.Večer je pro Vás připraveno menu á la carte, v němž naleznete kombinaci mezinárodních receptů s opojným kořením Mauriciu, které Vám na jazyku vytvoří nepřekonatelné splynutí chutí. Otevřeno od 7:30 do 10:30 a poté od 19:30 do 22:30.

 

The Verandah

Verandah Vám nabídne ideální lehké polední menu podávané u bazénu s výhledem na moře. Okuste z širokého výběru zapékaných sendvičů, bohatých salátů, čerstvé pizzy přímo z pece, nebo svěžího ochlazení v podobě čerstvé domácí zmrzliny. Otevřeno od 12:00 do 3:00.

 

The Plantation

Velkolepost přímořského prostředí se zde snoubí s kreolskou kuchyní a vytváří tak restauraci, která je jednou z nejlepších na ostrově. Zde budete mít možnost ochutnat nejčerstvější plody moře získávané původními způsoby lovu.Několik večerů v týdnu jsou zde k vidění živá vystoupení tance Sega a představení původní místní zábavy. Otevřeno od 12:00 do 15:00 a poté od 18:30 do 22:00.

 

The Bar 

Prostorná místnost plná pohodlných širokých pohovek a křesel jen diskrétně osvětlená tak, aby vytvářela ideální atmosféru pro naprostý prožitek z pozdní snídaně, tradičního odpoledního čaje i při večerním koktejlu. Živá hudba Vám zde bude dělat společnost až do pozdních večerních hodin. Otevřeno od 10:30 do půlnoci.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Residence *****

 

Další z nabídky využití volného času je široká škála sportovních a zážitkových aktivit pro všechny věkové kategorie. Hosté si tak mohou vychutnat nezapomenutelné zážitky například z rybaření a potápění ve vodách u ostrova Mauricius.

Jsou tu také možnosti, jak udržet svoji kondici procvičením na tenisových kurtech nebo ve fitness centru.

Vodní sporty:

(bezplatné)

 • Jízda na vodních lyžích,
 • wind surfing,
 • plachtění na regatě,
 • plavba na lodi s proskleným dnem,
 • vodní šlapadla,
 • šnorchlování,
 • kánoe a kajak.

Pozemní sporty a aktivity:

(bezplatné)

 • 3 osvětlené tenisové kurty,
 • aerobic,
 • fitness vybavení,
 • horká pára,
 • sauna.

Další aktivity a sport:

 • Sportovní rybaření (maximálně pro 6 osob),
 • okružní plavba na katamaránu,
 • chůze po mořském dně,
 • jízda na koni,
 • výuka tenisu,
 • potápění.

The Sanctuary

Luxusní chrám relaxace, který je jako stvořený pro naprosté blaho těla a mysli.Vyberte si z široké nabídky relaxačních procedur připravených na míru všem Vašim potřebám.Sanctuary je více než jen masážním a sportovním centrem. Je to svatyně, která Vám nabídne jedinečné propojení Mauriciu s jeho původním prostředím, které je inspirované filosofií „Zen buddhismu“.

Nechte se hýčkat v centru pleťové a vlasové péče, které využívá prestižní francouzské značky CERITA. Tato luxusní francouzská kosmetika byla vyvinuta exkluzivně pro koncept „Haute Beauté“ s odkazem na módní trend „Haute Couture“.

Naprostý luxus prožijete v jedné z devíti chatrčí, které se nacházejí uprostřed tropických zahrad s výhledem na nádhernou azurovou lagunu. Zde jsou prováděné prvotřídní kosmetické a relaxační procedury, jež Vás naprosto ohromí.

Děti v hotelu Residence *****

The Planter Kids Club

Zábavu pro Vaše děti Vám zajistí dětský klub, který je umístěný v pozoruhodném tropickém parku, a to jen pár kroků od pláže. Určený je pro děti ve věku od 3 do 12 let a je naprosto zdarma.

Malí cestovatelé zde mohou dovádět na rozlehlé ploše klubu, užívat si zábavy na hřištích a v okolních zahradách. Na děti zde dohlíží tým pečlivě vybraných odborníků, kteří jim nabídnou široký výběr her a aktivit. Program zahrnuje i honbu za pokladem, výuku šnorchlování, sportovní soutěže, malování na obličej, výlety a pikniky, výlety na lodi s proskleným dnem, tematické dny, jízdu na ponících a spoustu dalšího. Zábava v klubu je zajištěná i v noci, kdy nabízí například módní přehlídky, hry, filmy nebo aktivity, které je zavedou do kouzelného světa pohádek. Po celý den je zde pro děti zařízené také stravování v podobě lahodných obědů a večeří formou bufetu, které si mohou vychutnat uvnitř v klubu nebo pod baldachýnem v tropické zahradě. Všechna jídla byla navržena tak, aby uspokojila mlsné jazýčky i těch nejmenších jedlíků. Děti zde mohou pojmout i přípravu jídel formou zábavné činnosti a upéci si například vlastní pizzu v malé peci. Otevřeno od 9:00 do 22:00.

Doprava do hotelu The Residence Mauritius

Transfer z letiště do hotelu Residence trvá 1hod10min až 1hod20min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku místní cestovní kanceláře na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - The Residence Mauritius *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maurícius do hotelu The Residence Mauritius *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Residence Mauritius *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Jana Paseková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Jana Paseková 724 065 779

Recenze hotelu The Residence Mauritius *****

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.