Shanti Maurice *****

Maurícius

Harmonie těla a duše na dosah

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Shanti Maurice *****

Lokalita Maurícius, Bel Ombre | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Tropické zahrady Vily na pláži Sportovní aktivity pro harmonii těla, duše a přírody

Popis hotelu Shanti Maurice ***** Maurícius

Shanti Maurice je stylový butikový resort s prestižním spa. Leží na jihu, v té nejnedotčenější oblasti Maurícia, poblíž městečka St. Felix. Se svou polohou mezi tyrkysovou lagunou a svěžími zelenými plantážemi s cukrovou třtinou je ideálním výchozím bodem pro poznání směsice zajímavostí, zvuků a chutí, které tvoří místní kreolskou kulturu. Shanti Maurice vítá jak rodiny, tak páry, a je skvělou destinací pro svatbu nebo svatební cestu. Resort tvoří 61 prostorných apartmánů a vil ukrytých ve voňavé tropické zahradě o rozloze 36 akrů. Všech 17 vil včetně vily Shanti má výhled na Indický oceán a může se pyšnit privátním bazénem, venkovní sprchou a altánem s posezením. Design interiérů je současnou, avšak nestárnoucí směsicí afrických a mauricijských kultur a stylů. Wellness cetrum The Nira Spa, které leží v tropické zahradě o rozloze 7500m,2 je jedním z nejrozlehlejších spa v Indickém oceánu. Kombinují se zde ajurvédské postupy s procedurami z celého světa, za použití produktů značky Africology. Na večeři můžete jít například do restaurace Stars, která nabízí moderní stravování od Cape cuisine, do Pebbles s mezinárodní a wellness kuchyní nebo do rustikální The Fish and Rhum Shack na břehu moře. Lounge bar Red Ginger se chlubí největší nabídkou vín. Každý večer se koná mauricijské kulturní představení. Pokojový servis je k dispozici 24 hodin.

V Shanti Maurice se můžete zúčastnit ranních procházek přírodou a meditace nebo využít tělocvičnu, aerobic, vodní aerobic, tenis, windsurfing, vodní lyžování, potápění a rybolov. Golf v Bel Ombre je 10 minut bezplatným převozem.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Junior Suite Ocean Front

Junior Suite Ocean Front

Junior Suite Ocean s výhledem na oceán s velkým balkónem, prostornou koupelnou jsou situovány v prvním patře vily...

Junior Suite Beach Front

Junior Suite Beach Front

Junior Suite Beach front se nachází v přízemí vily a nabízí přímý vstup na pláž. Mají rozlehlý soukromý dvorek, venkovní sprchu a veškeré výše uvedené vybavení. ..

Luxury Pool Villa

Luxury Pool Villa

Luxury villas s privátními bazény a vyhlídkou na klidnou a otevřenou zahradu, jsou situovány 2 minuty chůze od pláže...

Gastronomie a hotelové restaurace

V restauraci PEBBLES se servíruje po celý den mezinárodní kuchyně, ale také mauricijské speciality. Můžete také vyzkoušet jedinečnou Italskou restauraci DA MAURIZIO, kde Vás mezinárodně uznávaní kuchaři pohostí v ústech se rozplývajícími delikatesami. Lounge bar RED GINGER nabízí jak posezení venku, tak i uvnitř a chlubí se největší nabídkou vín. Další zajímavostí je místní mauritijské každovečerní představení. Plážový servis si můžete dopřát u bazénu a pokojový servis je Vám k dispozici 24 hodin denně.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů Shanti Maurice

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Junior Suite Ocean Front

Junior Suite Ocean Front

Junior Suite Ocean s výhledem na oceán s velkým balkónem, prostornou koupelnou jsou situovány v prvním patře vily. Všechny tyto apartmány jsou vybaveny velkým dvojlůžkem, 81 cm LCD televizorem, DVD přehrávačem a širokopásmovým internetovým připojením. Dále s odděleným prostorem na převlékání s vestavěnou komorou a toaletním stolkem.

Junior Suite Beach Front

Junior Suite Beach Front

Junior Suite Beach front se nachází v přízemí vily a nabízí přímý vstup na pláž. Mají rozlehlý soukromý dvorek, venkovní sprchu a veškeré výše uvedené vybavení.

Luxury Pool Villa

Luxury Pool Villa

Luxury villas s privátními bazény a vyhlídkou na klidnou a otevřenou zahradu, jsou situovány 2 minuty chůze od pláže. Každá villa má teplotně-kontrolovatelný, soukromý plavecký bazén, exkluzivní privátní zahrady a soukromé prostory pro stolování venku. Dále venkovní sprchy a lenošky.

Beachfront Suite Pool Villa

Beachfront Suite Pool Villa

V Luxury Suite Villa se můžete těšit polohou na pláži a výhledem na Indický oceán. Zahrnuje veškeré vybavení jako Luxury villa + rozlehlý obývací pokoj. Presidential Villa nabízí rozsáhlé prostory včetně dvou dvoulůžkových pokojů a dalším třetím o trochu vzdálenějším pokojem pro sluhu nebo chůvu. K této vile patří otevřené nádvoří, exoticky navržené soukromé zahrady, plavecký bazén, jacuzzi a parní komora.

Luxury Double Suite Pool Villa - 2 bedrooms

Luxury Double Suite Pool Villa - 2 bedrooms

Dvou-ložnicová Vila Suite s bazénem je ideální volbou pro rodiny nebo skupinu 4 lidí. Nabízí 2 ložnice, 2 koupelny, prostorný obývací prostor a šatny. U bazénu o 45m2 najdete také privátní altánek vhodný k posezení i k jídlu přímo na Vaší terase.

Shanti Villa

Shanti Villa

Shanti villa je dokonalou privátní oázou klidu o rozloze 800 m2. Zahrada oddělená od ostatního dění hustou zelení nabízí privátní bazén s vířivkou, terasu se zastřešenou pergolou vhodnou ke stolování. Uvnitř vily jsou k dispozici 2 ložnice, prostorný obývací prostor, místnost pro komorníka a 3 koupelny.

Pláž a moře

Bělostná písčitá pláž hotelu Shanti Maurice je ideální pro Vaše lenošení. Díky velké rozloze a nízké kapacitě hotelu budete mít vždy dostatek soukromí. Ponořte se do tyrkysových vod Indického oceánu, vyzkoušejte windsurfing, šnorchlování nebo kajaky. Voda je zde křišťálově čistá. Na některých místech pláže se mohou vyskytovat kameny nebo sopečné vyvřeliny.

 

Online cena a slevy Shanti Maurice *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Shanti Maurice *****

Naše foto hotelu Shanti Maurice *****

Gastronomie a hotelové restaurace Shanti Maurice

V restauraci PEBBLES se servíruje po celý den mezinárodní kuchyně, ale také mauricijské speciality. Můžete také vyzkoušet jedinečnou Italskou restauraci DA MAURIZIO, kde Vás mezinárodně uznávaní kuchaři pohostí v ústech se rozplývajícími delikatesami. Lounge bar RED GINGER nabízí jak posezení venku, tak i uvnitř a chlubí se největší nabídkou vín. Další zajímavostí je místní mauritijské každovečerní představení. Plážový servis si můžete dopřát u bazénu a pokojový servis je Vám k dispozici 24 hodin denně.

 

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Shanti Maurice *****

V Shanti Maurice zkoumáte Vaše vnitřní JÁ k jednoduchému poznání těla a mysli. Skutečně je kladen důraz na spojení těla, mysli a ducha, nejsou nabízeny pouze terapie na tělesné úrovni, ale jsou zahrnuty i schopnosti myšlení a vnitřního bytí. K tomuto poznání jsou k dispozici meditace, ranní pocházky, plně vybavená tělocvična, aerobic, procházky přírodou, plážové aktivity – tzv. combing, chůze, golf v Bel Obre (10 minut bezplatným převozem), kulturní představení, vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování, plachtění, potápění, scuba), mořské rybaření, vodní aerobic, tenis, kurzy vaření.

Vedanta : doslovně znamená dosažení nejvyššího bodu znalostí. Tyto starověké indické texty odhalují věčné principy života a bytí, umožňující dosáhnout vzácné kombinace hmotného úspěchu a duševního klidu.

Yoga : V Shanti Maurice pochází z tradiční HATHA YOGY, s přizpůsobením se potřeb každého z nás. Je to disciplinovaná nauka zahrnující veškeré stránky života v odlišných zvycích a různých úrovních k vyvážení mysli, těla a ducha. Tradiční meditace – je hlavní složkou potřebnou k vyvážení a harmonizaci mysli s tělem.

Lázně : O velikosti 15.250 m2 lázně jsou situovány v tropické zahradě obklopené vodou a v samém centru zdůrazněné okouzlujícím čajovým pavilonem.Lázně nabízí rozsáhlé menu tělesného a krášlicího ošetření začleňující tradiční indický systém Ayurvedy a Jogy s Thalassoterapií a současně mezinárodní lázeňské procedury. Nachází se zde 17 ošetřovacích pokojů se speciálním prostředím pro každou proceduru. Lázně nabízí zkušený tým ayurvedických lékařů, lázeňských terapistů a osobních trenérů – kombinovaná pozornost, která vede směrem ke zdravějšímu životnímu stylu. Lázně nabízí kompletní řadu ESPA tělesného a kosmetického ošetření, kosmetický a kadeřnický salón, boutique a bazén s mořskou vodou pro Watsu cvičení.

Spa Terapie Nalezněte opět klid skrz vyživující dotek relaxačních terapií a pociťte celkovou obnovu. Lázně Shanti Maurice jsou určené k obnovení rovnováhy a harmonizace energií skrz celkové přiblížení léčebných principů z východu a západu, při čemž Vás ponoří do objevování životního stylu zakládajícím se na souladu mysli, těla a duše.

Doprava do hotelu Shanti Maurice

Transfer z letiště do hotelu Shanti Maurice trvá 35min až 45min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku EMOTIONS na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Shanti Maurice *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maurícius do hotelu Shanti Maurice *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Shanti Maurice *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu Shanti Maurice *****

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Ing. Jindřiška Jelínková
Shanti Maurice
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.