Mosambik

Naše doporučení - Mosambik jsme procestovali

 

Mosambik a jeho rozmanité atraktivity

Při návštěvě této rozmanité země se můžete těšit na všechna velkolepá lákadla tropického světa. I když stále ještě není Mosambik v očích turistů brán jako top exotická destinace pro dovolenou, je zdejší turismus bezpochyby na vzestupu a již nyní dokáže nabídnout mnohý servis, jaký nabízejí špičkové a proslavené exotické oblasti. Bílý písek v kombinaci s hřejivým africkým sluncem a stínem palem je už sám o sobě velkým lákadlem, stejně jako zázraky podmořského světa, jež ocení nejeden potápěč. Je to zkrátka vzkvétající turistická destinace s ohromujícími plážemi, dobrodružným potápěním a kouzelnými pobřežními ostrovy, které můžete spatřit na vlastní oči prostřednictvím nesčetných exkurzí a výletů. Vydejte se za šnorchlováním na souostroví Bazaruto, brázděte vody mangrovových kanálů na palubě plachetnice nebo lenošte pod palmami na jednom z nespočtu krásných ostrovů, které lemují pobřeží Mosambiku. Obdivuhodná je také koloniální architektura mnohých měst z doby nadvlády Portugalců, atmosféra tradičních tržišť nebo návštěva hlavního města Maputo s živou atmosférou ulic. Žádnou překážku nepředstavuje ani touha zažít safari v divočině národního parku.

 mosambik-novy-web-001.jpg
 
 

 

Procestovali jsme svět, poradíme Vám s dovolenou

Mnohé africké státy s množností safari i plážové dovolené jsme navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám velmi odborně na základě osobních zkušeností poskytne rady a veškeré informace ohledně ubytování, cestování, atraktivit atd. 

Kateřina Charlebois
Procestovala jsem svět, poradím Vám. ONLINE dnes

dnes 21.05. od 08:30 do 17:00
 

 

 

Vyberte si z naší nabídky luxusního ubytování v Mosambiku

Přizpůsobte volbu ubytování svým touhám a zajistěte si tak dovolenou podle snových představ. Na Mosambik se specializujeme a ubytování jsme schopni zajistit jak na překrásných plážích pobřeží a ostrůvků, tak také ve vnitrozemí v luxusních kempech, lodge a hotelech v samém srdci africké přírody. O Váš komfort během pobytu bude vřele postaráno. Sdělte nám své požadavky a my Vám s výběrem ubytování ochotně poradíme.

 mosambik-novy-web-017.jpg
 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.