The Langham Hotel *****

The Langham Hotel

The Langham Hotel ***** Nový Zéland

The Langham Hotel v Aucklandu představuje nadčasový styl, který vyvažuje evropské dědictví s prvky přírodní krásy Nového Zélandu. Je oslavou klasického luxusu a klidného pohodlí.

Lokalita: Nový ZélandMapa

Nabízí 411 prostorných pokojů a suit s výhledem na zelené okolí a panorama města. Každý pokoj je soukromým útočištěm v centru města s nábytkem z masivního dřeva a paletou teplých pastelových barev.

Kulinářské zážitky se odehrávají v sofistikovaném prostředí. V restauraci Eight ochutnáte klasické i současné asijské a západní speciality díky osmi interaktivním kuchařským stanicím. V Palm Court se osvěžíte prostřednictvím barevných koktejlů a šampaňského. Hotel nabízí i salonek, kde si můžete odpočinout u odpoledního šálku čaje.

The Langham Hotel je také wellness útočištěm. Udržujte se v kondici díky skvěle vybavenému fitness centru, užívejte si noční koupání pod hvězdami ve venkovním vyhřívaném bazénu nebo si zajděte do lázní Chuan a nechte se hýčkat tradiční čínskou medicínou.

Součástí hotelu jsou také firemní prostory pro menší setkání i velké akce.

Hotel se nachází v blízkosti aucklandské kultovní „K“ Road. V docházkové vzdálenosti je řada restaurací, obchodů a turistických atrakcí.

Letiště v Aucklandu je od hotelu vzdáleno 18,5 kilometru, tuto vzdálenost ujedete za 20 minut.

 

Kategorie a vybavení pokojů The Langham Hotel

Hotel Langham ubytovává své hosty ve 411 pokojích, 17 prostorných suitách a 27 pokojích klubu Langham.

Standardní vybavení zahrnuje LCD TV, přístup k internetu, pracovní stůl, tmavé závěsy, trezor, žehličku a žehlicí prkno, mini-bar, příslušenství k přípravě čaje a kávy, mramorovou koupelnu s vanou a sprchou a koupelnové přípravky Chuan Spa.

 

Nabídka pokojů

Classic Rooms

Classic Rooms (28 m², max. 2 dospělí) se vyznačují nadčasovou elegancí. Nacházejí se od 1. do 4. patra, mají postel velikosti king nebo dvě oddělené postele. Výhled si hosté užijí na město.

Executive Rooms

Executive Rooms (28 m², max. 2 dospělí) se nacházejí ve vyšších patrech – od 5. do 8. Nabízejí exkluzivní přístup do byznys centra.

Langham Club Rooms

Langham Club Rooms (28 m², max. 2 dospělí) jsou situovány od 9. do 10. patra a disponují výhledem na město. Hosté ubytovaní v těchto suitách mají exkluzivní přístup do The Langham Club.

Park Suites

Park Suites (55 m², max. 2 dospělí) představují apartmá s ložnicí a postelí king nebo dvěma oddělenými lůžky, obývací pokoj a mramorovou koupelnu. Hosté mohou využívat přístup do The Langham Club a byznys centra.

Studio Suites

Studio Suites (55 m², max. 2 dospělí) mají velkou ložnici, luxusní mramorovou koupelnu a oddělený obývací pokoj. Nacházejí se ve 2. patře a mají výhled na město. Hosté budou mít k dispozici také jídelnu s kuchyňkou.

Executive Suites

Executive Suites (83 m², max. 2 dospělí) se také pyšní velkou ložnicí s postelí king nebo dvěma oddělenými lůžky, mramorovou koupelnou a odděleným obývacím pokojem. Hosté mohou využívat přístup do The Langham Club a byznys centra.

Governor Suite

Governor Suite (83 m², max. 2 dospělí) nabízí ložnici v klasickém stylu a velkou mramorovou koupelnu, dále obývací pokoj s jídelnou. Nachází se v 10. patře s výhledem na město. Hosté mohou využívat přístup do The Langham Club a byznys centra.

Royal Suite

Royal Suite (117 m², max. 2 dospělí) užijte si maximální luxus v ložnici s postelí super king, relaxujte v mramorové koupelně ve vaně jacuzzi a věnujte se zábavě v obývacím pokoji s jídelnou, která je doplněna o kuchyň. Hosté mohou využívat přístup do The Langham Club a byznys centra.

Pláž a moře

The Langham je městský hotel, proto nedisponuje vlastní pláží. Pokud ale zatoužíte po pohledu na modré dálky, k městskému přístavu to nebudete mít daleko.

 

Online cena a slevy The Langham Hotel *****

Profi foto hotelu The Langham Hotel *****

Gastronomie a hotelové restaurace The Langham Hotel

Od východu k západu, od klasických pokrmů až po moderní speciality. To vše v sofistikovaném prostředí. Objevujte to nejlepší z místních restaurací a barů.

Eight Restaurant nabízí unikátní kulinární zážitky v osmi interaktivních kuchyních. Ty poskytují například grilované maso v americkém stylu, asijskou kuchyni, indické kari, čerstvé mořské plody, sushi a sashimi, saláty, waffle, palačinky, apod.

Palm Court představuje sofistikovaný salonek s barem otevřený po celý den a nabízející snídaně, obědy a lehká občerstvení. S přicházející nocí si tu můžete vychutnat koktejly, šampaňské či výběrová vína.

Afternoon Tea with Wedgwood je perfektním místem k relaxaci a poklidnému posezení u šálku čaje a něčeho sladkého.

Sport a wellness hotelu The Langham Hotel *****

Součástí hotelu je střešní venkovní bazén (12,36 m) se slanou vodou a jacuzzi. Lemují jej pohodlná lehátka a palmy. Celoročně je vyhřívána na 38°C. Otevřen je od 6:00 do 22:00.

Hosté mají přístup také do fitness studia. To obsahuje vše, co potřebujete, včetně kardio vybavení, strečinkové části, apod. Otevřeno je 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.

Lázně Chuan Spa se zakládají na orientálních tradicích a pěti elementech: kovu, dřevu, ohni, zemi a vodě. Profesionální terapeuti čerpají z tradiční čínské medicíny. Lázně mají otevřeno od 6:00 do 22:00.

Mapa - The Langham Hotel *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Nový Zéland do hotelu The Langham Hotel *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Langham Hotel *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu The Langham Hotel *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu The Langham Hotel *****

Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení Nový Zéland

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Paseková
The Langham Hotel
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.