Le Moana Tahiti Resort ****

Polynésie

Ideální pro rodiny s dětmi

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Le Moana Tahiti Resort ****

Lokalita Polynésie, Tahiti | Zobrazit mapu
Strava Bez stravy, Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů největší bazén s nekonečným okrajem západ slunce u Taapuna baru svatby

Popis hotelu Le Moana Tahiti Resort **** Polynésie

Chcete si užít vysněnou dovolenou na druhém konci světa, v ráji černých perel a usměvavých domorodců? Na slunném západním pobřeží Tahiti se vám tento sen vyplní. Manava Suite Resort Tahiti nabízí skvělou úroveň ubytování a dalších služeb jak pro obchodní cestující, tak pro páry, rodiny i skupinky přátel. Nachází se na západní straně ostrova a může se pochlubit největším bazénem s nekonečným okrajem na ostrově. V hotelu najdete i populární bar Taapuna u bazénu, který je vrcholem pozorování západu slunce s koktejlem v ruce.

Manava Suite Resort nabízí široký výběr 121 luxusních pokojů a suit, které vyhoví každému rozpočtu a zahrnují také velkolepé zahradní suity či víceložnicové dvoupatrové apartmány. Každý z nich byl navržen zdejším architektem-designérem Brunem Hervochonem a dodržují polynéský styl a vybavení nejvyšší úrovně pro pohodlí a relaxaci při pobytu.

Čtyřhvězdičkový resort zahrnuje dva příjemné bary, vysoce hodnocenou restauraci s prvotřídní polynéskou a mezinárodní kuchyní, elegantní butik, fitness centrum a lázně. Manava Suite Hotel vám dá možnost zažít pravé tahitské dobrodružství se vším, co k ostrovu patří. Užijete si safari v jeepu, pozorování delfínů i plavby při západu slunce. Můžete také vyzkoušet golf, surfování, potápění, šnorchlování nebo prostě jen relaxaci na pláži.

Resort je také vhodným místem pro konání svateb, které jsou nezapomenutelným zážitkem pro vás i vaše blízké. Prožít zde můžete také romantické líbánky či spojit pobyt se sesterským resortem na ostrově Moorea.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Standard Room

Standard Room

Standard Rooms (30 m², celkem 12) se nacházejí v hlavní budově. Ubytovat se zde mohou maximálně dvě dospělé osoby...

Garden Studio

Garden Studio

Garden Studios (41 m², celkem 20 a 32) mohou ubytovat až tři dospělé nebo dva dospělé a jedno dítě mladší patnácti let...

Garden Suite & Lagoon Suite

Garden Suite & Lagoon Suite

Garden Suite & Lagoon Suite (59 m², celkem 20 a 22) pohodlně ubytují až čtyři dospělé nebo dva dospělé a dvě děti do patnácti let...

Gastronomie a hotelové restaurace

Resort se může pochlubit jednou restaurací a dvěma bary.

Vaitohi Restaurant přináší delikátní kulinářské zážitky, které si můžete dopřát v elegantním hotelovém prostředí se širokou nabídkou polynéské i mezinárodní kuchyně. Objevte skutečný význam polynéské pohostinnosti a služeb v příjemné atmosféře.

Salónový bar Punavai Lounge byl navržen tak, aby odrážel moderní a vytříbený design s novým polynéským nádechem.

Taapuna Pool Bar je příjemným místem u bazénu, kde budete popíjet koktejly, osvěžíte se ve vodě a naskytne se vám i výhled na nádherný západ slunce.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na souostroví Polynésie se specializujeme již po mnoho let a ostrovy známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Polynésii opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Jsme specialisté na zájezdy na klíč. Každý takový zájezd do Francouzské Polynésie je individuálně připraven na míru dle jednotlivých požadavků klienta. Na začátku se snažíme zjistit, co od své zasloužené dovolené očekáváte. Jednáme s Vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky na délku pobytu, kombinaci míst nebo kvalitu ubytování.Pečlivě se věnujeme všem detailům spojeným s cestováním do exotických destinací. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků. Od roku 1995 se specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Proto nabízíme různé služby, které učiní koupi Vašeho zájezdu od naší cestovní kanceláře stejně příjemnou, jako bude následující pobyt.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Le Moana Tahiti Resort

Každý pokoj nabízí luxusní a dobře vybavenou základnu, kde se budete cítit jako doma. Resort tvoří pět samostatných budov. První z nich ukrývá recepci, restauraci, zasedací místnost a dvacet pokojů. Zbylých 109 pokojů se nachází v dalších čtyřech budovách ve dvou podlažích.

Vybavení zahrnuje: klimatizaci, stropní ventilátor, mini-bar, žehličku a žehlicí prkno, IDD telefon, DVD přehrávač, video, satelitní kanály, LCD televizi, připojení k internetu, příslušenství k přípravě čaje a kávy a fén.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Standard Room

Standard Room foto

Standard Rooms (30 m², celkem 12) se nacházejí v hlavní budově. Ubytovat se zde mohou maximálně dvě dospělé osoby. Tyto útulné pokojíčky tvoří ložnice s obývací částí a koupelna s vanou, sprchou a oddělenou toaletou.

Garden Studio

Garden Studio foto

Garden Studios (41 m², celkem 20 a 32) mohou ubytovat až tři dospělé nebo dva dospělé a jedno dítě mladší patnácti let. Tyto suity se pyšní soukromou terasou a kuchyňkou s mikrovlnkou, lednicí, elektrickou troubou, dřezem, a stolovacím vybavením.

Garden Suite & Lagoon Suite

Garden Suite & Lagoon Suite foto

Garden Suite & Lagoon Suite (59 m², celkem 20 a 22) pohodlně ubytují až čtyři dospělé nebo dva dospělé a dvě děti do patnácti let. I zde si užijete dobře vybavenou kuchyň a terasu propojenou s velkorysým obývacím pokojem.

One Bedroom Duplex Suite

One Bedroom Duplex Suite foto

One Bedroom Duplex Suite (77 m², celkem 4).

Lagoon Studio

Lagoon Studios (41 m², celkem 20 a 32) mohou ubytovat až tři dospělé nebo dva dospělé a jedno dítě mladší patnácti let. Tyto suity se pyšní soukromou terasou a kuchyňkou s mikrovlnkou, lednicí, elektrickou troubou, dřezem, a stolovacím vybavením.

Lagoon Suite

Lagoon Suite (59 m², celkem 20 a 22) pohodlně ubytují až čtyři dospělé nebo dva dospělé a dvě děti do patnácti let. I zde si užijete dobře vybavenou kuchyň a terasu propojenou s velkorysým obývacím pokojem.

Pláž a moře

Každý z nás si ráj na zemi představuje jinak. Pokud ale vidíte dlouhé pláže pokryté jemným bílým pískem a tyrkysovou lagunu, která je tak průzračná, že vidíte dno, pak si pobyt na Tahiti zcela jistě užijete.

Online cena a slevy Le Moana Tahiti Resort ****

Profi foto hotelu Le Moana Tahiti ****

Gastronomie a hotelové restaurace Le Moana Tahiti Resort

Resort se může pochlubit jednou restaurací a dvěma bary.

Vaitohi Restaurant přináší delikátní kulinářské zážitky, které si můžete dopřát v elegantním hotelovém prostředí se širokou nabídkou polynéské i mezinárodní kuchyně. Objevte skutečný význam polynéské pohostinnosti a služeb v příjemné atmosféře.

Salónový bar Punavai Lounge byl navržen tak, aby odrážel moderní a vytříbený design s novým polynéským nádechem.

Taapuna Pool Bar je příjemným místem u bazénu, kde budete popíjet koktejly, osvěžíte se ve vodě a naskytne se vám i výhled na nádherný západ slunce.

Sport a wellness hotelu Le Moana Tahiti ****

V prostoru mezi bazénem a lagunou se pobavíte při řadě námořních i pozemních aktivit. Nezáleží na vašem věku, ani společenském postavení, každý si zde najde „to své“.

V rozlehlém hotelovém bazénu se můžete dvakrát denně zúčastnit cvičení vodní gymnastiky. Pořádně se protáhnete a navíc zůstanete osvěženi čistou vodou.

Nabízí se i návštěva fitness centra.

Manava Suite Resort pro své hosty připravuje i pestrou nabídku exkurzí. Den můžete strávit třeba na Safari 4x4, túrou, pozorováním delfínům, surfováním, plavbou za západem slunce, hrou golfu na osmnácti jamkovém hřišti, potápění, výletem na ostrov Moorea nebo Bora Bora.

Hotelové lázně Manea Spa vás zvou k bohatým zážitkům při polynéských lázeňských procedurách. Po staletí osvědčené přírodní produkty jako vanilka, santalové dřevo, kokos, ananas či tamanu společně s olejem monoi tvoří základ pro blahodárné masáže. Manea Spa používají pouze 100% přírodní produkty za účelem ochrany těla a hygieny. Jsou zachovány také autentické postupy vyplývající z filosofie, tradic, zvyků a spirituality tohoto ráje. Nechejte se unést kouzlem těchto lázní s neutichající péčí.

Děti v hotelu Le Moana Tahiti ****

Na idylickém místě překrásného ostrova s kouzelnými výhledy strávíte klidnou i aktivní dovolenou s komfortními službami a kvalitním vybavením. Rodiny mohou využít prostoru, pohostinnosti a intimity suit. Děti se pak mohou vyskotačit ve velkém bazénu či v laguně.

Zařízení a služby pro děti zahrnují: dětskou záchrannou vestu, dětské menu, sadu kreslení pro děti, zdarma ubytování pro děti mladší 15 let, pokud sdílí pokoj s rodiči a stravování zdarma pro děti mladší 15 let.

Doprava do hotelu Le Moana Tahiti Resort

Z mezinárodního letiště na Tahiti to budete mít k resortu pouhých pět minut jízdy. Do hlavního města Papeete se pak svezete za deset minut.

Mapa - Le Moana Tahiti Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Francouzské Polynésie do hotelu Le Moana Tahiti Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Le Moana Tahiti Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Le Moana Tahiti Resort ****

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení Francouzské Polynésie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.