Keikahanui Nuku Hiva Pearl Lodge ***

Polynésie

Klidný resort v tropické zahradě s výhledem na záliv

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Keikahanui Nuku Hiva Pearl Lodge ***

Lokalita Polynésie, Markézy | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů vodopády strmé vulkanické útesy klidný resort

Popis hotelu Keikahanui Nuku Hiva Pearl Lodge *** Polynésie

Markézy, neboli Henua Enata (to znamená Země Lidí), představují skupinu ostrovů, které se vyznačují svěže zelenými vrcholky stoupajícími z hlubin Tichého oceánu. 1500 kilometrů od Tahiti se nachází mystický ostrov Nuku Hiva, který je zdrojem mnoha přírodních krás, jako jsou vodopády, strmé vulkanické útesy a tyčící se hory, jejichž vrcholky se ztrácejí v oblacích.

Nuku Hiva je největším ostrovem v souostroví Markéz. Zahrnuje plochu 330 km². Obývá jej 2500 obyvatel, kteří pracují pro vládu, komunitu, katolickou církev, školský systém, zpracovávají kokosové ořechy, rybaří a obecně žijí podle tradic svých předků. Neděle a svátky tu jsou stejně rušné, jako pracovní dny. Vesničané se ve svých vozidlech prohánějí po pobřeží, hrají pétanque, míčové hry a nedaleko pod přístřeškem sedí ženy a hrají bingo.

Resort Keikahanui Nuku Hiva Pearl Lodge se nachází v okouzlující tropické zahradě s výhledem na záliv a vesnici Taiohae, zatímco báječná pláž s černým pískem se táhne pouhých 50 kroků pod resortem. Celý komplex je zasazen do svahu nad modrými vodami oceánu. Již při příjezdu se dočkáte pozorných služeb v podobě uvítacího nápoje. Každý bungalov hotelu je postaven v duchu místních přírodních materiálů a nabízí vyřezávanou dekoraci od různých umělců z ostrovů Markéz, což dodává místu autentickou atmosféru, která vám připomene, kde se právě nacházíte. Svou jedinečnost hotel dokazuje také tím, že je jediným na ostrově.

Hotel se nachází přibližně 1,5 hodiny jízdy automobilem od letiště, přičemž transfer vám nabídne krásné scenérie po cestě. Vesnice Taioha je pak vzdálená jen 15 minut chůze z resortu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Bungalows

Garden Bungalows

Garden Bungalows (39 m², 4 bungalovy, max. kapacita 3 dospělé osoby) disponují dekoracemi ze dřeva či bambusu společně s uměleckými díly zdejších umělců...

Bay View Bungalows

Bay View Bungalows

Bay View Bungalows (39 m², 12 bungalovů, max. kapacita 3 dospělé osoby) nabízejí stejné vybavení jako zahradní bungalovy, přičemž rozdíl je v poloze a výhledu, který panoramaticky smě..

Premium Bay View Bungalows

Premium Bay View Bungalows

Premium Bay View Bungalows (39 m², 4 bungalovů, max. kapacita 3 dospělé osoby) disponují stejným vybavením jako ostatní dvě kategorie ubytování...

Gastronomie a hotelové restaurace

Můžete si vychutnat snídani uprostřed nádherného tropického prostředí či romantickou večeři při svíčkách pod hvězdnou oblohou. Restaurace Pua Enana se otevírá k terase a bazénu. Vychutnejte si místní, francouzskou a mezinárodní kuchyni. K dispozici je rozmanité menu ve více variacích s předkrmy, rybami a mořskými plody, masy, drůbeží a samozřejmě také s dezerty. Tiki Bar pak nabízí lahodné nápoje od 9 do 22 hod.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na souostroví Polynésie se specializujeme již po mnoho let a ostrovy známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Polynésii opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Jsme specialisté na zájezdy na klíč. Každý takový zájezd do Francouzské Polynésie je individuálně připraven na míru dle jednotlivých požadavků klienta. Na začátku se snažíme zjistit, co od své zasloužené dovolené očekáváte. Jednáme s Vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky na délku pobytu, kombinaci míst nebo kvalitu ubytování.Pečlivě se věnujeme všem detailům spojeným s cestováním do exotických destinací. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků. Od roku 1995 se specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Proto nabízíme různé služby, které učiní koupi Vašeho zájezdu od naší cestovní kanceláře stejně příjemnou, jako bude následující pobyt.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Keikahanui Nuku Hiva Pearl Lodge

Keikahanui Nuku Hiva Pearl Lodge disponuje příjemným prostředím ke strávení dovolené s tropickým nádechem. Tři kategorie ubytování nabízejí spojení pohodlí a estetické krásy. K dispozici budete mít koupelnu s výhledem na záliv a vyhlídkovou terasu. V resortu najdete 20 komfortních bungalovů.

Všechny bungalovy jsou vybaveny postelí o velikosti king nebo dvěma oddělenými lůžky, na vyžádání lze přidat dětskou postýlku a přistýlku, dále tu budete mít klimatizaci, stropní ventilátor, IDD telefon, mini-bar, TV s plochou obrazovkou, trezor, žehličku a žehlicí prkno, příslušenství k přípravě čaje a kávy, fén, napětí 220V a bungalovy je možné přizpůsobit i pro hosty se sníženou pohyblivostí.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Garden Bungalows

Garden Bungalows foto

Garden Bungalows (39 m², 4 bungalovy, max. kapacita 3 dospělé osoby) disponují dekoracemi ze dřeva či bambusu společně s uměleckými díly zdejších umělců. Užijte si relaxační výhled přes tropickou vegetaci ze soukromé terasy.

Bay View Bungalows

Bay View Bungalows foto

Bay View Bungalows (39 m², 12 bungalovů, max. kapacita 3 dospělé osoby) nabízejí stejné vybavení jako zahradní bungalovy, přičemž rozdíl je v poloze a výhledu, který panoramaticky směřuje k zálivu.

Premium Bay View Bungalows

Premium Bay View Bungalows foto

Premium Bay View Bungalows (39 m², 4 bungalovů, max. kapacita 3 dospělé osoby) disponují stejným vybavením jako ostatní dvě kategorie ubytování. Jsou ale výjimečné svou polohou a nejlepšími panoramatickými výhledy na záliv Taioha.

Pláž a moře

Nuku Hiva je panenský ostrov pyšnící se divokou krásou. Těšit se můžete na nedotčené pláže s jemným bílým pískem, chlácholivý stín tropických stromů i na svěžest tyrkysové laguny. To vše s dech beroucími výhledy, které jinde na světě nespatříte.

 

Online cena a slevy Keikahanui Nuku Hiva Pearl Lodge ***

Profi foto hotelu Nuku Hiva Keikahanui Pearl Lodge ***

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Keikahanui Nuku Hiva Pearl Lodge

Můžete si vychutnat snídani uprostřed nádherného tropického prostředí či romantickou večeři při svíčkách pod hvězdnou oblohou. Restaurace Pua Enana se otevírá k terase a bazénu. Vychutnejte si místní, francouzskou a mezinárodní kuchyni. K dispozici je rozmanité menu ve více variacích s předkrmy, rybami a mořskými plody, masy, drůbeží a samozřejmě také s dezerty. Tiki Bar pak nabízí lahodné nápoje od 9 do 22 hod.

Sport a wellness hotelu Nuku Hiva Keikahanui Pearl Lodge ***

Prozkoumejte kulturu Markéz díky organizovaným výletům a objevte krásu Nuku Hiva. Můžete se vydat na procházky, pěší túry či prozkoumávat velkolepou krajinu na kole. Narazíte na kokosové háje, navštívíte náhorní plošinu s kouzelným výhledem, spatříte fascinující archeologické lokality nebo se vydáte na safari do hor a údolí ve vozidle s pohonem 4×4. Skvělou příležitostí je také výlet lodí do údolí Hakaui s nejvyšším vodopádem Francouzské Polynésie. Výlety jsou vedeny zkušeným průvodcem.

Půldenní výlety:

  • Údolí Hatiheu – Výlet vozidlem s pohonem 4×4 na severní pobřeží ostrova Nuku Hiva. Objevte údolí Taipivai, krásnou scenérii, bohatou vegetaci a archeologické lokality.
  • Údolí Hakaui – Navštívíte údolí v jižní části ostrova. Lodí se dostanete do zálivu Hakatea, odkud se pak vydáte na túru lesem, archeologickými lokalitami a přes čedičové útesy směrem ke slavnému vodopádu Hakaui (350m). Výlet zahrnuje také piknikový oběd.

Celodenní výlety:

  • Tehaatiki – Pěší turistika po hřebenech Caldera s výhledy na Taiohae a jižní pobřeží ostrova.
  • Aakapa a Hatiheu (vrcholky a útesy) – Výhledy na severní část ostrova společně s pozorováním ptactva.
  • Velký hřeben Z – Výlet do Temokomoko Point s výhledy na Toovi, Terre Deserte, Hakaui a údolí Hidden Valley.

Děti v hotelu Nuku Hiva Keikahanui Pearl Lodge ***

Neváhejte a přijeďte na Nuku Hiva i se svými dětmi. Zažijete tu úžasnou rodinnou dovolenou plnou dobrodružství i zábavy. Čas se najde i na poklidné rozjímání. Pro malé děti je možné zařídit postýlku, abyste se ve svém bungalovu cítili pohodlně.

Doprava do hotelu Keikahanui Nuku Hiva Pearl Lodge

Hotel se nachází přibližně 1,5 hod jízdy automobilem od letiště, přičemž transfer Vám nabídne krásné scenérie po cestě. Vesnice Taioha je pak vzdálená jen 15 minut chůze z resortu.

Mapa - Keikahanui Nuku Hiva Pearl Lodge ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Francouzské Polynésie do hotelu Keikahanui Nuku Hiva Pearl Lodge ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Keikahanui Nuku Hiva Pearl Lodge ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Keikahanui Nuku Hiva Pearl Lodge ***

Letová spojení Francouzské Polynésie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.