Royal Tahitien ***

Polynésie

Jednoduchý a klidný hotel s přátelskou atmosférou přímo u pláže s černým pískem

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Royal Tahitien ***

Lokalita Polynésie, Tahiti | Zobrazit mapu
Strava Bez stravy, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů autentická atmosféra 3km od Papeete menší hotel
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Royal Tahitien *** Polynésie

Resort Royal Tahitien je zasazen mezi barevnou tropickou zahradu o sedmi akrech a lagunu směřující k ostrovu Moorea. Hotel je známý a oblíbený především kvůli své autentické polynéské atmosféře 60. let. Duch Tahiti prochází každým detailem hotelu a na konci dne, v pátek a v sobotu, se zdejší bar promění na místo znějící tahitskou hudbou s ukulele a tanci.

Hotel je vzdálen tři kilometry od hlavního města Papeete a je postaven na místě, kde v minulosti žila poslední panující královská rodina. Menší hotel je vhodný pro méně náročné klienty, kteří preferují poznávání ostrova.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Standard Room

Standard Room

Standard Rooms jsou jednoduše, ale komfortně zařízeny. Dominuje jim manželská postel nebo dvě oddělená lůžka. Součástí ložnice je i psací stůl a posezení...

Studio

Studio

Studios mají navíc plně vybavenou kuchyň a obývací část. Samozřejmostí je terasa s výhledem do zahrady. ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotelová restaurace poskytuje úžasné panoramatické výhledy na pláže s černým vulkanickým pískem a malou mořskou úžinu, která slouží rybářům k vyplouvání na moře. Během dne můžete obdivovat různé vodní aktivity jako windsurfing nebo pádlování. Od srpna do října je pak možné pozorovat velryby u útesu.

Restaurace se pyšní tradiční dekorací s tahitskými stropy, místní šéfkuchař se specializuje na přípravu tahitské i mezinárodní kuchyně a je známý pro tropickou výzdobu talířů s pokrmy.

V pátek a v sobotu večer vítá restaurace i bar místní kapely, která vytvářejí zábavu a atmosféru pravé Francouzské Polynésie. Tyto večery jsou známé pro autentickou hudbu a tanec na Tahiti.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na souostroví Polynésie se specializujeme již po mnoho let a ostrovy známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Polynésii opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Jsme specialisté na zájezdy na klíč. Každý takový zájezd do Francouzské Polynésie je individuálně připraven na míru dle jednotlivých požadavků klienta. Na začátku se snažíme zjistit, co od své zasloužené dovolené očekáváte. Jednáme s Vámi individuálně, protože každý náš zákazník má jiné požadavky na délku pobytu, kombinaci míst nebo kvalitu ubytování.Pečlivě se věnujeme všem detailům spojeným s cestováním do exotických destinací. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků. Od roku 1995 se specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Proto nabízíme různé služby, které učiní koupi Vašeho zájezdu od naší cestovní kanceláře stejně příjemnou, jako bude následující pobyt.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Royal Tahitien

Royal Tahitien nabízí ubytování v podobě 10 studií a 30 standardních pokojů. Prošel renovací v roce 2013 a tak nyní poskytuje moderní komfort v autentickém prostředí. Všechny pokoje jsou klimatizované a disponují výhledem na krásný park. Do vybavení patří telefon s IDD, sejf, TV s plochou obrazovkou, minibar, čajový a kávový servis, a další. Pokoje jsou dostatečně prostorné a umožňují přidat přistýlku. Koupelny jsou vybaveny vanou. Pokoje jsou k dispozici s manželskou postelí o velikosti queen nebo s oddělenými lůžky.

Nabídka pokojů

Standard Room

Standard Room foto

Standard Rooms jsou jednoduše, ale komfortně zařízeny. Dominuje jim manželská postel nebo dvě oddělená lůžka. Součástí ložnice je i psací stůl a posezení. Venkovní prostor si užijete z terasy, odkud budete mít výhled do krásné zahrady. Hosté mohou využívat služeb prádelny. Do ložnice je možné přidat dětskou postýlku.

Studio

Studio foto

Studios mají navíc plně vybavenou kuchyň a obývací část. Samozřejmostí je terasa s výhledem do zahrady.

Pláž a moře

Hotel je situován přímo u krásné pláže pokryté jemným bílým pískem. Ten je smýván vodními jazyky tyrkysové laguny, která v dálce přechází v nádherné temné odstíny oceánu.

Online cena a slevy Royal Tahitien ***

Profi foto hotelu Royal Tahitien ***

Gastronomie a hotelové restaurace Royal Tahitien

Hotelová restaurace poskytuje úžasné panoramatické výhledy na pláže s černým vulkanickým pískem a malou mořskou úžinu, která slouží rybářům k vyplouvání na moře. Během dne můžete obdivovat různé vodní aktivity jako windsurfing nebo pádlování. Od srpna do října je pak možné pozorovat velryby u útesu.

Restaurace se pyšní tradiční dekorací s tahitskými stropy, místní šéfkuchař se specializuje na přípravu tahitské i mezinárodní kuchyně a je známý pro tropickou výzdobu talířů s pokrmy.

V pátek a v sobotu večer vítá restaurace i bar místní kapely, která vytvářejí zábavu a atmosféru pravé Francouzské Polynésie. Tyto večery jsou známé pro autentickou hudbu a tanec na Tahiti.

Sport a wellness hotelu Royal Tahitien ***

Ponořte se do laguny a nahlédněte pod pokličku fascinujícího podmořského světa. Hotel Royal Tahitien nabízí možnosti k potápění i šnorchlování. Vyzkoušet si můžete také různé vodní sporty, jako je surfing, plavba, kánoe, katamarány či rybaření na otevřeném moři.

Určitě se také zúčastněte některé z exkurzí. V hotelu vám nabídnou 4x4 safari, túru s průvodcem, pronájem vozidla, apod.

Pokud toužíte po odpočinku, vydejte se do hotelové zahrady, která je vskutku překrásná. Relaxovat tu můžete pod palmami a u toho si užívat vůni tropických květin. Příjemné osvěžení skýtá hotelový bazén.

Děti v hotelu Royal Tahitien ***

Hotel Royal Tahitien se vyznačuje přátelskou atmosférou, kterou si oblíbí i rodiny s dětmi. Personál hotelu je připraven uzpůsobit vše tak, aby vám a vašim dětem nic nescházelo. Do pokojů a studií je možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Společně se můžete pobavit u řady aktivit na zemi i ve vodě. Děti si jistě oblíbí krásnou tropickou zahradu i bazén s vodopádem.

Mapa - Royal Tahitien ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Francouzské Polynésie do hotelu Royal Tahitien ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Royal Tahitien ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recenze hotelu Royal Tahitien ***

Letová spojení Francouzské Polynésie

Ing. Radka Urbánková
Royal Tahitien
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.