Reunion

Letová spojení na Reunion

Navrhneme Vám Letenky na klíč. Pošlete nám požadavek přes jednoduchý formulář. Obdržíte nabídku letenek rychle zpracovanou odborníkem s dlouholetou praxí. Pomůžeme Vám i v případě, že na cestě budete potřebovat změnit své lety.

Na ostrov Reunion můžete přiletět buď přes Maurícius, let trvá 45 minut a každý den jsou operovány 3 lety, tedy zhruba každých 5 hodin. Pokud budete cestu na Maurícius považovat za dlouho a nechcete čekat na letišti, tak můžete třeba na 1 nebo 2 dny do hotelu Shandrani nebo Preskil, které jsou do max. 10 minut jízdy od letiště. Druhá možnost je založená na tom, že Reunion je součástí EU jako zámořský department. Při letu s Air France s přestupem v Paříži doletíte po 11 hodinách nonstop letu na Reunion.

 

Cenu letenek Vám rádi sdělíme na vyžádání pro konkrétní termín. Ceny se mohou lišit podle aktuální poptávky závislé na termínu svátků, prázdnin, sezóně, atd. Chcete-li cestovat co nejlevněji, doporučujeme rezervovat letenku s velkým předstihem několika měsíců.

Při cestování s leteckou společností Air Mauritius doporučujeme zastávku na ostrově Mauritius, který nabízí krásné dlouhé bílé pláže, nádhernou přírodu a spoustu možností relaxace.

Při cestě se společností Air France je nutný přestup mezi letišti Charles de Gaulle a Orly v obou směrech na vlastní odpovědnost. Spojení je zajištěno vlaky TGV, nevýhodou ovšem je, že si při letu na Reunion musíte na Charles de Gaulle vyzvednout kufry a dostavit se k vlaku (případně využít jiný způsob dopravy) a dorazit na letiště Orly a zde se znovu odbavit na pokračující cestu. Při cestě zpět se děje v opačném pořadí. Jen na tento samotný přesun je potřeba minimálně 4 hodiny času a je zde riziko, že pokud byste se při přesunu zdrželi, uletí Vám spoj a na další byste si změnu museli uhradit na vlastní náklady.

reunion-novy-web-012.jpg
 

V případě zájmu o koupi letenky libovolné letecké společnosti nás můžete kontaktovat:

  • na emailu rezervace@letenky-na-klic.cz
  • nebo na pevných linkách (+420) 224 234 964–5 pro Prahu, (+420) 543 524 442 pro Brno
  • nebo na mobilních telefonech (+420) 724 730 001 nebo (+420) 724 730 004.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.