Chia Laguna Resort - Hotel Village ****

Sardinie

Sardinie pro báječnou rodinnou dovolenou

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Chia Laguna Resort - Hotel Village

Pro hotel Chia Laguna Resort - Hotel Village není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Chia Laguna Resort - Hotel Village.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Chia Laguna Resort - Hotel Village ****

Hodnocení 8.6 Hodnotí 5 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Sardinie, Sardínie, Chia | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů komfortní dovolená pro páry i rodiny s dětmi moderní středomořský styl
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Chia Laguna Resort - Hotel Village **** Sardinie

Ponořte se do barev a vůní středomořské vegetace v pohodlí prostorných vilek. Můžete se těšit na celou řadu služeb odpovídajících konceptu rodinného hotelu. Zažijte svobodu při procházce svěžím parkem, po malebných chodnících a v nových středomořských zahradách. Nadechněte se vůně moře smíchané s aroma stromů planiky, řečíku a mnoha dalších rostlin.

Hotel Village nabízí 240 pokojů s cílem zajistit maximálně pohodlnou dovolenou. Pokoje jsou rozmístěny kolem zrenovovaného hlavního bazénu a nového Club Housu. Vše je jen pár kroků od hlavních zařízení celého komplexu v rámci resortu Chia Laguna, jehož je hotel Village součástí. 

Resort Chia Laguna

Resort Chia Laguna je situován v jedné z nejkouzelnějších scenérií jižní Sardinie. Toto místo uchvátí Vaše srdce a nabídne Vám jedinečný pobyt v podobě nezapomenutelné luxusní dovolené. Můžete se těšit na širokou pláž s jemným zlatým pískem, malebnými dunami a na tyrkysové vody.

Hosté mohou vyzkoušet také pozemní a vodní sporty, zatímco pro nejmenší hosty je k dispozici školka, mini club a babysitting. Celkově 9 restaurací poskytuje v resortu širokou škálu gastronomických možností od středomořské kuchyně až po světové pokrmy.

Chia Laguna je také ideálním místem pro kombinaci volného času a práce s ideální atmosférou a moderním vybavením. Můžete zde uspořádat jakýkoliv druh meetingu, události či představení. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Chia Laguna Resort - Hotel Village

Hotel Chia Laguna Resort - Hotel Village je oblíbenou volbou pro klienty hledající klid a pohodu během svého pobytu.

Celý resort prošel v roce 2012 kompletní rekonstrukcí.  

Hotel se skládá z menších domků rozptýlených po rozlehlé zahradě plné vegetace poblíž laguny, kde hnízdí růžoví plameňáci. Na krásnou dlouhou písečnou pláž vás pohodlně odveze během 5 minut hotelový vláček, který jezdí v pravidelných intervalech. 

Pokoje jsou velmi příjemně vybaveny ve středomořských barvách s dostatečným prostorem. Pro děti je k dispozci dětský klub s bazeném a zábavou s kreslenými postavičkami Máša a medvěd Míša.

Je ideálním místem pro rodiny s dětmi, ale i pro páry.

2022
Ing. Kateřina Mackovičová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Classic Cottage

Classic Cottage

Nový nábytek a nové barvy dodávají těmto pokojům ještě více světla a pohodlí, moderní a elegantní styl připomíná sardinskou přírodu...

Classic Cottage Balcony

Classic Cottage Balcony

Jednoduchost, elegance a design vás přivítají v nových pokojích Classic Cottage Balcony. Nový styl je útulný, s designovým nábytkem a barvami přírody...

Garden Cottage

Garden Cottage

Nové zahradní pokoje jsou umístěné v přízemí a otevírají se do malé zahrádky vybavené stolkem a židlemi...

Gastronomie a hotelové restaurace

Najdete zde originální receptury převzaté ze sardinské tradice, připravené z čerstvých, prémiových surovin a jedinečné díky zkušenostem a mistrovstvím zdejších šéfkuchařů. Pobyt s polopenzí zahrnuje snídani a večeři ve vyhrazené hotelové restauraci. Dopřejte si každý den objevování nových chutí, prostředí a vjemů tím, že každý večer navštívíte jinou restauraci, kde si budete moci vychutnat báječnou večeři. Hostům s polopenzí je přiznán kredit každé osobě při stravování v jiné restauraci a liší se podle vybraného místa.

Domus

Domus je nová restaurace hotelu Village s jídelnou a velkou krytou terasou, která je umístěná uprostřed rostlin a květin v překrásných zahradách. Restaurace je přívětivá, důvěrná a neformální, se stylem, ve kterém se budete cítit jako doma. Světlé zařízení napodobující bílé skály na útesech a třpytivé pláže vás přivítá na snídaně a večeře. Domus nabízí luxusní a chutné snídaně a večeře formou bufetu s mezinárodními a středomořskými specialitami. Objevte starobylé a jedinečné chutě ve večerech věnovaných italské regionální kuchyni.

Le Dune

Restaurace Le Dune se nachází u pláže Campana, obklopená okouzlující krajinou Baia di Chia. Nabízí autentický chuťový zážitek k obědu, včetně grilovaných ryb, neuvěřitelně čerstvých hlavních jídel a pizzy z pece na dřevo. Večer se můžete přesunout do pobřežního Lounge Baru na lahodný aperitiv.

Il Ginepro

Il Ginepro je nová hlavní restaurace pro hosty resortu. Světlo Sardinie, vůně dun a středomořské křoviny obklopují krytou terasu a jídelnu. Vše je zde inspirováno přírodou, od názvu „Jalovec“ - pocta světským rostlinám rostoucím uprostřed písku a žuly, přes její styl využívající barvy světlého dřeva až po nábytek vyrobený z rákosí z laguny. Zde si hosté mohou vychutnat kompletní snídani formou bufetu s italskými specialitami nebo čerstvě připravenými vařenými pokrmy. K večeři Il Ginepro představuje moderní středomořskou kuchyni a tradiční sardinská jídla v úžasné noční atmosféře Chia.

La Terrazza

La Terrazza je restaurace nedalekého hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia. Nedávno byla kompletně zrekonstruována. Přivítá vás jedinečným světlem Sardinie a uhlazenou elegancí připomínající středomořskou přírodu. Vychutnejte si snídani nebo večeři na panoramatické terase a obdivujte velkolepou lagunu a záliv. Snídaně se podávají formou bufetu jsou bohaté a chutné. Začněte den čerstvě uvařenými potravinami, vyberte si něco dobrého z bio koutku nebo ochutnejte sardinské speciality. Večer má restaurace intimní a luxusní atmosféru a nabízí vynikající à la carte večeře, párování středomořských vín a široký sortiment šumivých vín.

Bimbi Restaurant

Tato restaurace určená pro malé hosty je šitá na míru dětem, obědy a večeře jsou zábavné jako společná hra. Nábytek je světlý, praktický a veselý, jako například dlouhý stůl ve tvaru hada k sezení pro velké skupiny. Výběr pokrmů je zdravý a chutný, ideální pro dlouhé dny na pláži. Interaktivní kuchyně nabízí spoustu zajímavostí o jídle a o tom, jak vznikají chutě oblíbených pokrmů.

Pizzerie na Piazza degli Ulivi

Venkovní pizzerie se nachází na náměstí Piazza degli Ulivi a nabízí představení pro hosty resortu a vyzdvihuje butiky místních řemeslníků. Vynikající pizzy v různých provedeních a posezení s přáteli se snoubí v příjemné a okouzlující restauraci. Živá atmosféra náměstí a nebeská vůně pizzy vytváří nezapomenutelnou letní atmosféru. Mouka, droždí, rajčatová omáčka a mozzarella dělají své kouzlo, oheň plápolá v peci na dřevo a vítr nese vůni moře. To je recept na přátelství a pohostinnost ve své nejjednodušší a nejdokonalejší podobě.

Bioaquam

Restaurace a kavárna u bazénu hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia má nový vzhled s elegantním salonkem a nádherným soláriem. Je to ideální místo pro stylový oběd, vyberte si z lehkých a zdravých nabídek a spojte potěšení z jídla se zdravím a wellness, zatímco budete relaxovat u bazénu. V restauraci Bioaquam si také můžete vychutnat lahodné letní koktejly, zeleninové a ovocné smoothie nebo pečlivě vybranou řadu bio vín. Odpočiňte si a kochejte se nádherným výhledem na pobřeží Chia.

Osteria la Torre

Nová restaurace se nachází na Piazza degli Ulivi, pochutnat si zde můžete na večeři z mořských plodů v mimořádné atmosféře náměstí. Odtud si můžete vychutnat výhled na záliv a věž, večerní vánek a vůni středomořských křovin. Osteria la Torre nabízí menu zaměřené výhradně na čerstvé ryby z pobřeží a měkkýše, které si můžete dopřát s výjimečnými sardinskými víny. Prostředí je elegantní a zároveň neformální, je to perfektní místo pro dokonalou letní noc s pulzujícím náměstím s živými vystoupeními a originálními představeními, ohromující přímořskou krajinou a lahodnými chutěmi moře.

Mezze

Tato nová restaurace sousedí s velkým centrálním bazénem resortu uprostřed zelených zahrad. Styl je neformální a budete se zde cítit jako doma. Menu Mezze nabízí různé speciality, o které se v souladu s místní tradicí můžete podělit se svými přáteli. Mezze je také otevřena během dne na obědy u bazénu s nabídkou čerstvých, jednoduchých a lahodných jídel podávaných v restauraci nebo v pohodlí vašeho plážového křesla.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta.

Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás.

Stačí jen zavolat na mobil +420 724 730 016 nebo +420 724 065 776 nebo napsat svou představu a požadované parametry dovolené na náš email zajezdy@deluxea.cz. Vypracujeme Vám nabídku na míru a doporučíme pro Vás to nejlepší na základě osobní zkušenosti s hotely, které jsme navštvili. 

Zvolit si můžete odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole, typ transferu do hotelu, délku pobytu, termín i kombinaci různých destinací či hotelů.

Nebo nám jen napište, co od dovolené očekáváte, jaké jsou Vaše přání a sny a ostatní nechte na nás. 

Kategorie a vybavení pokojů Chia Laguna Resort - Hotel Village

Hotel vnesl do prostorných pokojů barvy přírody: plameňákovou růžovou, mořskou modř a zelené odstíny středomořských křovin. V hotelu Village Chia je všechno nové, a přesto to vypadá, jako byste to tu znali celý život.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Classic Cottage

Classic Cottage

Nový nábytek a nové barvy dodávají těmto pokojům ještě více světla a pohodlí, moderní a elegantní styl připomíná sardinskou přírodu. Kolem se rozkládá příroda a středomořské křoviny, zatímco pokoje, většinou umístěné v prvním patře, mají výhled na resort a jeho zahrady. Díky své rozloze jsou pokoje pohodlné i pro tři osoby. Dětskou postýlku nebo třetí lůžko lze přidat na vyžádání, pro děti do 12 let zdarma.

Classic Cottage Balcony

Classic Cottage Balcony

Jednoduchost, elegance a design vás přivítají v nových pokojích Classic Cottage Balcony. Nový styl je útulný, s designovým nábytkem a barvami přírody. Pokoje jsou ponořeny do středomořské přírody a mají balkon, další venkovní prostor pro vaše chvíle odpočinku. Díky své rozloze jsou pokoje vhodné i pro tři osoby. Na vyžádání lze přidat postýlku nebo třetí lůžko, pro děti do 12 let zdarma.

Garden Cottage

Garden Cottage

Nové zahradní pokoje jsou umístěné v přízemí a otevírají se do malé zahrádky vybavené stolkem a židlemi. Nové barvy a nábytek ladí s přírodou v zahradě a vytvářejí příjemné a světlé prostředí. Pokoje jsou ideální i pro tři osoby. Na vyžádání lze přidat dětskou postýlku nebo třetí lůžko, pro děti do 12 let zdarma.

Superior Cottage

Superior Cottage

Nové pokoje Superior mají velké dveře na terasu, která se otevírá do soukromé zahrady. Interiérový design napodobuje barvy zahrady, oblohy a písku, přičemž některé stěny jsou barevné a některé bílé, aby odrážely více světla. Pokoje typu Superior, inspirované přírodou, jsou jednoduché, lineární a elegantní. Díky své velikosti jsou ideální i pro tři osoby. Na vyžádání lze přidat postýlku nebo třetí lůžko, pro děti do 12 let zdarma.

Pool Cottage

Pool Cottage

Nové pokoje, příjemně rozmístěné kolem velkolepého centrálního bazénu, nabízejí soukromou zahradu, kde můžete strávit mnoho odpočinkových chvil. Nacházejí se poblíž kavárny u bazénu a restaurace Mezze, jsou také blízko hlavních služeb resortu a náměstí Piazza degli Ulivi.

Family Cottage

Family Cottage

Kompletně zrekonstruované rodinné pokoje jsou určeny pro rodiny s dětmi. Mají nový nábytek a zcela nové barvy, díky kterým se budete cítit ještě blíže přírodě. Na výběr jsou pokoje Family Classic rooms, které mají dvě samostatné ložnice na stejném patře a koupelnu nebo pokoje Family Garden rooms se zařízenou zahradou a mezaninem s vnitřním schodištěm. Family Superior rooms se mohou pochlubit soukromou zahradou, otevřeným mezaninem propojeným s přízemím vnitřním schodištěm a dvěma koupelnami s vanou a sprchovým koutem. Pokoje Family Pool rooms vynikají svými dvěma patry s otevřeným mezaninem a soukromou zahradou, příjemně rozmístěnou kolem velkolepého hlavního bazénu hotelu Village.

Connecting Cottage

Connecting Cottage

Propojené pokoje Connecting Cottage rooms, vybavené zbrusu novým nábytkem, stylem a barvami, jsou pohodlnou a příjemnou volbou pro rodiny. Mají dvě oddělené ložnice a dvě kouleny a mohou ubytovat až 6 osob.

Pláž a moře

Pláž v okolí Chia Laguna Resort patří mezi nejkrásnější ve Středozemním moři. Naskytne se Vám scenérie jako z exotického snu, přičemž ani nemusíte cestovat k oceánu. Můžete se těšit na písečné duny, křišťálově čistou vodu, jalovce staré po staletí či laguny s rozmanitými odstíny. Pláž Dune di Campana je vyhrazená pro hosty hotelu Village. Jemný bílý písek je ohraničen dunami a nachází se pouhých 700 m od hotelu. K přepravě lze využít transfer prostřednictvím vláčku, který je k dispozici během dne. Je třeba vzít v potaz, že první dvě řady slunečníků jsou k dispozici na vyžádání (za poplatek) a v závislosti na obsazenosti.

Online cena a slevy Chia Laguna Resort - Hotel Village ****

Profi foto hotelu Chia Laguna Resort - Hotel Village ****

Naše foto hotelu Chia Laguna Resort - Hotel Village ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Chia Laguna Resort - Hotel Village

Najdete zde originální receptury převzaté ze sardinské tradice, připravené z čerstvých, prémiových surovin a jedinečné díky zkušenostem a mistrovstvím zdejších šéfkuchařů. Pobyt s polopenzí zahrnuje snídani a večeři ve vyhrazené hotelové restauraci. Dopřejte si každý den objevování nových chutí, prostředí a vjemů tím, že každý večer navštívíte jinou restauraci, kde si budete moci vychutnat báječnou večeři. Hostům s polopenzí je přiznán kredit každé osobě při stravování v jiné restauraci a liší se podle vybraného místa.

Domus

Domus je nová restaurace hotelu Village s jídelnou a velkou krytou terasou, která je umístěná uprostřed rostlin a květin v překrásných zahradách. Restaurace je přívětivá, důvěrná a neformální, se stylem, ve kterém se budete cítit jako doma. Světlé zařízení napodobující bílé skály na útesech a třpytivé pláže vás přivítá na snídaně a večeře. Domus nabízí luxusní a chutné snídaně a večeře formou bufetu s mezinárodními a středomořskými specialitami. Objevte starobylé a jedinečné chutě ve večerech věnovaných italské regionální kuchyni.

Le Dune

Restaurace Le Dune se nachází u pláže Campana, obklopená okouzlující krajinou Baia di Chia. Nabízí autentický chuťový zážitek k obědu, včetně grilovaných ryb, neuvěřitelně čerstvých hlavních jídel a pizzy z pece na dřevo. Večer se můžete přesunout do pobřežního Lounge Baru na lahodný aperitiv.

Il Ginepro

Il Ginepro je nová hlavní restaurace pro hosty resortu. Světlo Sardinie, vůně dun a středomořské křoviny obklopují krytou terasu a jídelnu. Vše je zde inspirováno přírodou, od názvu „Jalovec“ - pocta světským rostlinám rostoucím uprostřed písku a žuly, přes její styl využívající barvy světlého dřeva až po nábytek vyrobený z rákosí z laguny. Zde si hosté mohou vychutnat kompletní snídani formou bufetu s italskými specialitami nebo čerstvě připravenými vařenými pokrmy. K večeři Il Ginepro představuje moderní středomořskou kuchyni a tradiční sardinská jídla v úžasné noční atmosféře Chia.

La Terrazza

La Terrazza je restaurace nedalekého hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia. Nedávno byla kompletně zrekonstruována. Přivítá vás jedinečným světlem Sardinie a uhlazenou elegancí připomínající středomořskou přírodu. Vychutnejte si snídani nebo večeři na panoramatické terase a obdivujte velkolepou lagunu a záliv. Snídaně se podávají formou bufetu jsou bohaté a chutné. Začněte den čerstvě uvařenými potravinami, vyberte si něco dobrého z bio koutku nebo ochutnejte sardinské speciality. Večer má restaurace intimní a luxusní atmosféru a nabízí vynikající à la carte večeře, párování středomořských vín a široký sortiment šumivých vín.

Bimbi Restaurant

Tato restaurace určená pro malé hosty je šitá na míru dětem, obědy a večeře jsou zábavné jako společná hra. Nábytek je světlý, praktický a veselý, jako například dlouhý stůl ve tvaru hada k sezení pro velké skupiny. Výběr pokrmů je zdravý a chutný, ideální pro dlouhé dny na pláži. Interaktivní kuchyně nabízí spoustu zajímavostí o jídle a o tom, jak vznikají chutě oblíbených pokrmů.

Pizzerie na Piazza degli Ulivi

Venkovní pizzerie se nachází na náměstí Piazza degli Ulivi a nabízí představení pro hosty resortu a vyzdvihuje butiky místních řemeslníků. Vynikající pizzy v různých provedeních a posezení s přáteli se snoubí v příjemné a okouzlující restauraci. Živá atmosféra náměstí a nebeská vůně pizzy vytváří nezapomenutelnou letní atmosféru. Mouka, droždí, rajčatová omáčka a mozzarella dělají své kouzlo, oheň plápolá v peci na dřevo a vítr nese vůni moře. To je recept na přátelství a pohostinnost ve své nejjednodušší a nejdokonalejší podobě.

Bioaquam

Restaurace a kavárna u bazénu hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia má nový vzhled s elegantním salonkem a nádherným soláriem. Je to ideální místo pro stylový oběd, vyberte si z lehkých a zdravých nabídek a spojte potěšení z jídla se zdravím a wellness, zatímco budete relaxovat u bazénu. V restauraci Bioaquam si také můžete vychutnat lahodné letní koktejly, zeleninové a ovocné smoothie nebo pečlivě vybranou řadu bio vín. Odpočiňte si a kochejte se nádherným výhledem na pobřeží Chia.

Osteria la Torre

Nová restaurace se nachází na Piazza degli Ulivi, pochutnat si zde můžete na večeři z mořských plodů v mimořádné atmosféře náměstí. Odtud si můžete vychutnat výhled na záliv a věž, večerní vánek a vůni středomořských křovin. Osteria la Torre nabízí menu zaměřené výhradně na čerstvé ryby z pobřeží a měkkýše, které si můžete dopřát s výjimečnými sardinskými víny. Prostředí je elegantní a zároveň neformální, je to perfektní místo pro dokonalou letní noc s pulzujícím náměstím s živými vystoupeními a originálními představeními, ohromující přímořskou krajinou a lahodnými chutěmi moře.

Mezze

Tato nová restaurace sousedí s velkým centrálním bazénem resortu uprostřed zelených zahrad. Styl je neformální a budete se zde cítit jako doma. Menu Mezze nabízí různé speciality, o které se v souladu s místní tradicí můžete podělit se svými přáteli. Mezze je také otevřena během dne na obědy u bazénu s nabídkou čerstvých, jednoduchých a lahodných jídel podávaných v restauraci nebo v pohodlí vašeho plážového křesla.

Aktivity

Vybavení a služby hotelu:

 • venkovní parkoviště,
 • restaurace: Bouganville restaurant s italskou a mezinárodní kuchyní a excelentním vinným menu,
 • posilovna: nové fitness centrum s tureckými lázněmi,
 • bazén: lehátka a slunečníky k dispozici u bazénu Club House,
 • bezplatné WiFi připojení k dispozici v hotelovém lobby,
 • transfery k pláži Le Dune di Campana: soukromé transfery na pláž každých 15 minut,
 • wellness centrum: kosmetické procedury a masáže v Laguna Wellness centrum,
 • půjčovna automobilů a skútrů a
 • transfery z letiště do hotelu a zpět: soukromé vozidlo z/na Cagliari Elmas (poplatky).

Sport a wellness hotelu Chia Laguna Resort - Hotel Village ****

Sport a aktivity

V rámci resortu Chia Laguna můžete svou dovolenou vyplnit mnoho rozmanitými aktivitami. Nemusíte se bát o nedostatek nabídky sportů a jiných činností. Budete mít na výběr nespočet možností od tenisu přes jízdu na koni či turistiku až po poznávání nedotčené divočiny Sardinie.

Chia Laguna je domovem také pro spoustu plážových a vodních sportů jako windsurfing, jízdy v katamaránu Hobie Cat, vodní lyžování, jízda na kajaku a další. Podmořský svět pak budete moci objevovat díky potápěčskému centru.

Sporty – Na jaký sport máte dnes zrovna náladu? Stačí se jen zeptat personálu, jaké jsou aktuální týdenní aktivity, abyste si každý den mohli vyzkoušet něco jiného. Ke stálým sportům patří:

 • tenis,
 • fotbal a
 • fitness.

Potápění – Potápěčské centrum disponuje zkušenými instruktory, kteří Vám ukážou podvodní zázraky v Chia a jižní Sardinii. Zdejší potápěčské centrum drží certifikaci PADI. Zažijete skvělá dobrodružství v tomto modrém ráji s kurzy šnorchlování a potápění a ponory s průvodci. 

Tenisový klub – Chia Tennis Club je otevřen pro všechny hosty resortu a poskytuje individuální kurzy, kurzy pro páry i skupinové lekce pro všechny úrovně hráčů od dětí po dospěle a od začátečníků po profesionály. Zdejší certifikovaní trenéři jsou vždy po ruce pro trefné rady na dvou antukových kurtech. V červenci a srpnu se pak můžete zapojit do plážového tenisového kurtu.

Vodní sporty – Jakým lepším způsobem byste mohli využít svůj volný čas na dovolené než při užívání si vodních sportů v resortním mořském sportovním centru? Můžete si vypůjčit potřebné vybavení a využít profesionálních rad pro řadu sportů. 

Fotbal a horská kola – Pro milovníky fotbalu je v resortu k dispozici fotbalové hřiště pro malou kopanou s umělým povrchem. Zarezervujte si hřiště pro zápas s dalšími hosty. K dispozici je také půjčovna horský kol pro samostatné či organizované výlety na kole.

Jízda na koni – Ideální kombinaci přírody a sportu představuje jízda na koni v destinaci se středomořskými krásami. Zkušení průvodci Vás vezmou na výlety s výběrem několika tras podle obtížnosti za objevováním Sardinie. Dokonce i úplní začátečníci si mohou užít vyjížďku podél malebného pobřeží. Více zkušení hosté se pak mohou vydat na náročnější výlety po pastýřských stezkách a polních cestách až do nedotčené krajiny, která je domovem divokých prasat, jelenů, lišek a dalších volně žijících živočichů. 

Lázně Chia Natural Spa

Balzám pro duši a wellness pro tělo – obklopte se přírodní energií a objevte tajemství resortních lázní v Chia Laguna.

Ruce profesionálních terapeutů ve spojení s přírodními produkty Eteria od Fonteverde and Comfort Zone a s nejnovějšími poznatky v oblasti lázeňské péče pomohou odhalit skutečnou krásu a relaxaci. Čekají na Vás masáže za účelem odstranění stresu, bazény ve svěží lázeňské zahradě a mnohé další pro relaxaci po aktivním dni.

Nový wellness chrám v Chia Laguna nabízí venkovní prostory pro procedury, hydromasážní bazény, tureckou lázeň, saunu, hammam a zážitkové sprchy, terasu s vířivkou a nádherným panoramatickým výhledem.

Pokud toužíte po zlepšení zdraví, relaxaci a chcete střást stres a únavu během dovolené, jsou tyto lázně s dokonalými službami tou ideální volbou.

Noční život

Piazza degli Ulivi je hlavním místem v resortu pro setkávání se s ostatními a nabízí úchvatné výhledy na lagunu a Chia Tower. Před večeří si zde můžete dopřát aperitiv a později si užít tematické večery, kabaretní představení a koncerty se speciálními hosty. Najdete zde také butiky, šperky a místní obchody s řemeslnými výrobky.

Děti v hotelu Chia Laguna Resort - Hotel Village ****

Magické prostředí a skvělé ubytování je nastaveno tak, aby vyhovovalo i dětem a mladistvým do 17 let. K dispozici je restaurace Bimbi, miniclub pro děti, teenclub pro mladistvé, osobitý vláček na pláž a speciální zábavná představení.

V Chia Laguna Resort se děti zabaví a užijí si dostatek aktivit pod dohledem proškoleného personálu. Rodiče si tak mohou užívat také tolik potřebné chvilky spolu při odpočinku na dovolené na Sardinii.

Dětský klub

Dovolená v Chia Laguna Resort je navržena na míru pro děti i mladistvé, aby si dokonale užili svůj pobyt zde. Mohou se oddat sportům jako tenis nebo fotbal a každý den vyzkoušet něco nového.

Mini Club (3-7 let) – V resortu se snaží stimulovat dětskou tvořivost. V tomto klubu si děti mohou hrát, malovat, naučit se připravit pizzu a provádět celou řadu dalších aktivit společně se svými novými kamarády. Skutečný ráj pro děti.

Cadet Club (7-11 let) – V klubu Cadet se specializovaný personál postará o to, aby se Vaše děti bavily při výběru celé řady pozemních i vodních sportů. Ve večerních hodinách si děti mohou užít báječná představení.

Junior (11-14 let) a Adventure Club (14-18 let) – Dopřejte svým dětem strávit dovolenou se svými vrstevníky při zábavě během sportovních aktivit jako fotbal, plážový volejbal a další individuální i kolektivní sporty.

Bimbi Restaurant

Exkluzivní restaurace Bimbi je perfektním místem pro dětské stravování v rámci resortu. Nejmenší hosté si zde mohou pochutnat na obědech a večeřích v hravé atmosféře s praktickým bufetem pro děti. Všechny pokrmy jsou připraveny ze zdravých ingrediencí pro pestrou a vyváženou stravu. Restaurace Bimbi podává večeře (na bázi polopenze) a obědy (pro děti ve věku až do 35 měsíců zdarma). Dětské menu je k dispozici také v hlavních resortních restauracích. Možné je také vyžádání bezlepkových jídel.

Babysitting

Chia Laguna Resort nabízí pomoc rodičům v podobě hlídání dětí. Vy si tak budete moci užívat čas spolu, zatímco o zábavný a pestrý program dětí se postará proškolený babysitter. Tito lidé jsou vysoce spolehliví, přátelští, kreativní a hovoří několika jazyky. Služba je k dispozici na vyžádání za poplatek.

Doprava do hotelu Chia Laguna Resort - Hotel Village

Mapa - Chia Laguna Resort - Hotel Village ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Sardínii do hotelu Chia Laguna Resort - Hotel Village ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Chia Laguna Resort - Hotel Village ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Ing. Kateřina Mackovičová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recenze hotelu Chia Laguna Resort - Hotel Village ****

Podobný hotel

Letová spojení na Sardínii

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.