Conrad Chia Laguna Sardinia *****

Sardinie

To nejlepší z jižní Sardinie

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Conrad Chia Laguna Sardinia

Pro hotel Conrad Chia Laguna Sardinia není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
navštívili

Hotel Conrad Chia Laguna Sardinia *****

Lokalita Sardinie, Sardínie, Chia | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů přímý kontakt s přírodou luxusní hotel pro páry i rodiny krásný výhled na moře

Popis hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia ***** Sardinie

Dopřejte si opravdu luxusní pětihvězdičkové přivítání v elegantních a komfortních pokojích s výhledem na moře a ve společných prostorách, které tvoří pravý základ unikátního hotelového ubytování na Sardinii. Conrad Chia Laguna, jenž je součástí Chia Laguna Resortu, představuje jedinečný typ hotelu, a to jak při pohledu na zdejší kouzlo, tak také na eleganci. Jednoduše si budete moci užít dovolenou daleko od ruchu společnosti a rušných davů. Využití sardinské keramiky, přírodního kamene a mozaikových detailů, společně se vkusně vybranými textiliemi a designovými doplňky, tvoří okouzlující harmonické prostředí v 82 pokojích a suitách i ve společných prostorách.

Resort Chia Laguna

Resort Chia Laguna je situován v jedné z nejkouzelnějších scenérií jižní Sardinie a nabízí 4 hotely a soukromé vily. Toto místo uchvátí Vaše srdce a nabídne Vám jedinečný pobyt v podobě nezapomenutelné luxusní dovolené. Můžete se těšit na širokou pláž s jemným zlatým pískem, malebnými dunami a na tyrkysové vody.

Chia Laguna Resort je skutečně kouskem ráje k objevení: široké písečné zátoky s malými zákoutími, středomořská zeleň a dálky modrého moře – to vše Vás uchvátí již na začátku. Z dalších hotelů v rámci resortu Chia Laguna můžete v naší nabídce najít Hotel Village****, který společně s hotelem Conrad***** a ostatními zařízeními vytváří ideální ráj pro relaxaci, zábavu, sport a wellness.

Hosté mohou vyzkoušet také pozemní a vodní sporty, zatímco pro nejmenší hosty je k dispozici mini club nebo babysitting. Celkově 9 restaurací poskytuje v resortu širokou škálu gastronomických možností od středomořské kuchyně až po světové pokrmy. Chia Laguna je také ideálním místem pro kombinaci volného času a práce s ideální atmosférou a moderním vybavením. Můžete zde uspořádat jakýkoliv druh meetingu, události či představení. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Conrad Chia Laguna Sardinia

Conrad Chia Laguna Sardinia je součástí komplex resortu skládajícího se ze 4 hotelů. Uvedený hotel Laguna patří mezi luxusnější část komplexu. Vhodný je zejména pro klienty vyhledávající klid, pohodu a perfektní služby během svého pobytu.

Celý komplex prošel v roce 2012 kompletní rekonstrukcí. Je ideálním místem pro rodiny s dětmi, ale i pro páry.

 

Hotel disponuje 85 elegantně vybavenými pokoji s nádherným výhledem na krásnou lagunu obydlenou plameňáky, pobřeží s lagunami a smaragdově modré moře. Klienti ubytovaní v této části resortu mohou využívat bazén, který je k dispozici pouze pro ně s krásným výhledem na moře. 

 

2024
Mgr. Iveta Nožičková
Poslední inspekce hotelu
Mgr. Iveta Nožičková 724 730 008

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

King Deluxe Room

King Deluxe Room

Odpočiňte si v tomto moderním pokoji zařízeném ve středomořském stylu, který je kompletně zrekonstruován. Nový dekor zvýrazňuje vnější přírodní barvy zlatého písku a kamene...

King Grand Deluxe Room

King Grand Deluxe Room

Plně zrekonstruované pokoje King Grand Deluxe jsou navrženy v moderním a středomořském stylu, který zvýrazňuje přírodní barvy sardinského písku a kamene...

King Laguna Junior Suite

King Laguna Junior Suite

Kompletně zrekonstruované apartmány King Laguna Junior Suite nabízejí středomořský styl s moderním nádechem a kombinují vnitřní výzdobu s přírodními barvami písku a kamene...

Gastronomie a hotelové restaurace

Najdete zde originální receptury převzaté ze sardinské tradice, připravené z čerstvých, prémiových surovin a jedinečné díky zkušenostem a mistrovstvím zdejších šéfkuchařů. Pobyt s polopenzí zahrnuje snídani a večeři ve vyhrazené hotelové restauraci. Dopřejte si každý den objevování nových chutí, prostředí a vjemů tím, že každý večer navštívíte jinou restauraci, kde si budete moci vychutnat báječnou večeři. Hostům s polopenzí je přiznán kredit každé osobě při stravování v jiné restauraci a liší se podle vybraného místa.

La Terrazza

Restaurace hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia byla kompletně zrekonstruována. Přivítá vás jedinečným světlem Sardinie a uhlazenou elegancí připomínající středomořskou přírodu. Vychutnejte si snídani nebo večeři na panoramatické terase a obdivujte velkolepou lagunu a záliv. Snídaně se podávají formou bufetu jsou bohaté a chutné. Začněte den čerstvě uvařenými potravinami, vyberte si něco dobrého z bio koutku nebo ochutnejte sardinské speciality. Večer má restaurace intimní a luxusní atmosféru a nabízí vynikající à la carte večeře, párování středomořských vín a široký sortiment šumivých vín.

Domus

Domus je nová restaurace hotelu Village s jídelnou a velkou krytou terasou, která je umístěnáuprostřed rostlin a květin v překrásných zahradách. Restaurace je přívětivá, důvěrná a neformální, se stylem, ve kterém se budete cítit jako doma. Světlé zařízení napodobující bílé skály na útesech a třpytivé pláže vás přivítá na snídaně a večeře. Domus nabízí luxusní a chutné snídaně a večeře formou bufetu s mezinárodními a středomořskými specialitami. Objevte starobylé a jedinečné chutě ve večerech věnovaných italské regionální kuchyni.

Le Dune

Restaurace Le Dune se nachází u pláže Campana, obklopená okouzlující krajinou Baia di Chia. Nabízí autentický chuťový zážitek k obědu, včetně grilovaných ryb, neuvěřitelně čerstvých hlavních jídel a pizzy z pece na dřevo. Večer se můžete přesunout do pobřežního Lounge Baru na lahodný aperitiv.

Il Ginepro

Il Ginepro je nová hlavní restaurace pro hosty resortu Baia di Chia. Světlo Sardinie, vůně dun a středomořské křoviny obklopují krytou terasu a jídelnu. Vše je zde inspirováno přírodou, od názvu „Jalovec“ - pocta světským rostlinám rostoucím uprostřed písku a žuly, přes její styl využívající barvy světlého dřeva až po nábytek vyrobený z rákosí z laguny. Zde si hosté mohou vychutnat kompletní snídani formou bufetu s italskými specialitami nebo čerstvě připravenými vařenými pokrmy. K večeři Il Ginepro představuje moderní středomořskou kuchyni a tradiční sardinská jídla v úžasné noční atmosféře Chia.

Bimbi Restaurant

Tato restaurace určená pro malé hosty je šitá na míru dětem, obědy a večeře jsou zábavné jako společná hra. Nábytek je světlý, praktický a veselý, jako například dlouhý stůl ve tvaru hada k sezení pro velké skupiny. Výběr pokrmů je zdravý a chutný, ideální pro dlouhé dny na pláži. Interaktivní kuchyně nabízí spoustu zajímavostí o jídle a o tom, jak vznikají chutě oblíbených pokrmů.

Pizzerie na Piazza degli Ulivi

Venkovní pizzerie se nachází na náměstí Piazza degli Ulivi a nabízí představení pro hosty resortu a vyzdvihuje butiky místních řemeslníků. Vynikající pizzy v různých provedeních a posezení s přáteli se snoubí v příjemné a okouzlující restauraci. Živá atmosféra náměstí a nebeská vůně pizzy vytváří nezapomenutelnou letní atmosféru. Mouka, droždí, rajčatová omáčka a mozzarella dělají své kouzlo, oheň plápolá v peci na dřevo a vítr nese vůni moře. To je recept na přátelství a pohostinnost ve své nejjednodušší a nejdokonalejší podobě.

Bioaquam

Restaurace a kavárna u bazénu hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia má nový vzhled s elegantním salonkem a nádherným soláriem. Je to ideální místo pro stylový oběd, vyberte si z lehkých a zdravých nabídek a spojte potěšení z jídla se zdravím a wellness, zatímco budete relaxovat u bazénu. V restauraci Bioaquam si také můžete vychutnat lahodné letní koktejly, zeleninové a ovocné smoothie nebo pečlivě vybranou řadu bio vín. Odpočiňte si a kochejte se nádherným výhledem na pobřeží Chia.

Osteria la Torre

Nová restaurace se nachází na Piazza degli Ulivi, pochutnat si zde můžete na večeři z mořských plodů v mimořádné atmosféře náměstí. Odtud si můžete vychutnat výhled na záliv a věž, večerní vánek a vůni středomořských křovin. Osteria la Torre nabízí menu zaměřené výhradně na čerstvé ryby z pobřeží a měkkýše, které si můžete dopřát s výjimečnými sardinskými víny. Prostředí je elegantní a zároveň neformální, je to perfektní místo pro dokonalou letní noc s pulzujícím náměstím s živými vystoupeními a originálními představeními, ohromující přímořskou krajinou a lahodnými chutěmi moře.

Mezze

Tato nová restaurace sousedí s velkým centrálním bazénem resortu uprostřed zelených zahrad. Styl je neformální a budete se zde cítit jako doma. Menu Mezze nabízí různé speciality, o které se v souladu s místní tradicí můžete podělit se svými přáteli. Mezze je také otevřena během dne na obědy u bazénu s nabídkou čerstvých, jednoduchých a lahodných jídel podávaných v restauraci nebo v pohodlí vašeho plážového křesla.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta.

Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás.

Stačí jen zavolat na mobil +420 724 730 016 nebo +420 724 065 776 nebo napsat svou představu a požadované parametry dovolené na náš email zajezdy@deluxea.cz. Vypracujeme Vám nabídku na míru a doporučíme pro Vás to nejlepší na základě osobní zkušenosti s hotely, které jsme navštvili. 

Zvolit si můžete odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole, typ transferu do hotelu, délku pobytu, termín i kombinaci různých destinací či hotelů.

Nebo nám jen napište, co od dovolené očekáváte, jaké jsou Vaše přání a sny a ostatní nechte na nás. 

Kategorie a vybavení pokojů Conrad Chia Laguna Sardinia

Pokoje a apartmány hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia mají moderní a vytříbený styl. Harmonicky se mísí se světlem a nádherným výhledem na záliv a lagunu, abyste každou minutu zažívali krásu okolní přírody.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

King Deluxe Room

King Deluxe Room

Odpočiňte si v tomto moderním pokoji zařízeném ve středomořském stylu, který je kompletně zrekonstruován. Nový dekor zvýrazňuje vnější přírodní barvy zlatého písku a kamene. Propracovaný design vytváří jedinečnou a osobitou atmosféru. Pokoje mají postel velikosti King a koupelnu zdobenou přírodním kamenem. Některé pokoje jsou s balkonem nebo zahradou. Max. kapacita až 2 dospělí a dítě.

King Grand Deluxe Room

King Grand Deluxe Room

Plně zrekonstruované pokoje King Grand Deluxe jsou navrženy v moderním a středomořském stylu, který zvýrazňuje přírodní barvy sardinského písku a kamene. Pokoje mají balkon s panoramatickým výhledem, postel velikosti King a koupelnu zdobenou přírodním kamenem. Max. kapacita až 3 dospělí a dítě.

King Laguna Junior Suite

King Laguna Junior Suite

Kompletně zrekonstruované apartmány King Laguna Junior Suite nabízejí středomořský styl s moderním nádechem a kombinují vnitřní výzdobu s přírodními barvami písku a kamene. Sofistikovaný design vytváří elegantní a rafinovanou atmosféru. V pokoji je obývací část, postel velikosti King a koupelna zdobená přírodním kamenem. Z krásné terasy je výhled na okolní nedotčenou přírodu a okouzlující zátoku Chia. Max. kapacita až 3 dospělí a dítě.

King Junior Suite With Private Garden

King Junior Suite With Private Garden

Pokoje King Junior Suite jsou nově zrekonstruované a nabízejí tichou, soukromou zahradu s terasou ponořenou do „macchia Mediterranea“. Nový styl je moderní, ale zároveň se středomořským nádechem, s barvami inspirovanými pískem a kamenem. Vytříbený design vytváří sofistikovanou atmosféru. V pokoji je obývací část, postel velikosti King a koupelna zdobená přírodním kamenem. Max. kapacita až 3 dospělí a dítě.

King Junior Suite with Sea View

King Junior Suite with Sea View

Kompletně zrekonstruované apartmány King Junior Suite s výhledem na moře nabízejí z vybavené terasy úchvatný výhled na moře a zlaté písečné pláže Chia. Současný styl se mísí se středomořskou tradicí a je umocněn přírodními barvami písku a kamene. Pokoje mají obývací část, postel velikosti King a koupelnu zdobenou přírodním kamenem. Max. kapacita až 3 dospělí a dítě.

King Junior Suite with Garden and Jacuzzi

King Junior Suite with Garden and Jacuzzi

Tyto prostorné a prosvětlené apartmány jsou kompletně zrekonstruované a nabízejí dechberoucí výhled na moře a lagunu ze své soukromé zahrady s vířivkou, což z nich dělá exkluzivní místo pro odpočinek ponořený do středomořské přírody. Nový styl je moderní, ale zároveň se středomořským nádechem, vnáší dovnitř přirozené barvy zlatého písku a kamene. Tyto exkluzivní pokoje mají obývací prostor, postel velikosti King a koupelnu zdobenou přírodním kamenem. Max. kapacita až 3 dospělí a dítě.

King One Bedroom Suite

King One Bedroom Suite

Odpočiňte si v těchto moderních apartmánech ve středomořském stylu, které jsou kompletně zrekonstruované. Nový dekor zvýrazňuje vnější přírodní barvy zlatého písku a kamene. Sofistikovaný design vytváří jedinečnou, osobitou atmosféru. Apartmány nabízejí oddělený obývací prostor, postel velikosti King a koupelnu zdobenou přírodním kamenem. Některé pokoje mají také balkon s panoramatickým výhledem. Max. kapacita až 3 dospělí a dítě.

King One Bedroom Suite with Private Garden

King One Bedroom Suite with Private Garden

Apartmány mají jednu ložnici a soukromou zahradu s úžasným panoramatickým výhledem a jsou po kompletní rekonstrukci. V tomto novém stylu se mísí současný design se středomořskou tradicí a je umocněn barvami nedotčené okolní přírody. Apartmány mají oddělený obývací prostor, postel velikosti King a koupelnu zdobenou přírodním kamenem. Max. kapacita až 3 dospělí a dítě.

King One Bedroom Suite with Sea View

King One Bedroom Suite with Sea View

Kompletně zrekonstruované apartmány s jednou ložnicí a výhledem na moře nabízejí ze své vybavené terasy úchvatný výhled na moře a zlaté písečné pláže Chia. Vytříbený dekor kombinuje přírodní barvy písku a kamene se současným stylem a vytváří sofistikovanou, ale zároveň relaxační atmosféru. Apartmány mají oddělený obývací pokoj, postel velikosti King a dvě koupelny zdobené mramorem. Max. kapacita až 3 dospělí a dítě.

King Two Bedroom Suite

King Two Bedroom Suite

Kompletně zrekonstruované apartmány se dvěma ložnicemi nabízejí velké prostory a maximální soukromí. Současný styl se setkává se středomořským designem a vnáší dovnitř přírodní barvy písku a kamene. Sofistikovaná výzdoba vytváří jedinečnou a rafinovanou atmosféru. V apartmánech je oddělený obývací pokoj, dvě ložnice s postelí velikosti King a dvě koupelny. Některé pokoje mají také soukromou zahradu. Max. kapacita až 3 dospělí.

Tholos Deluxe Suite with Sea View

Tholos Deluxe Suite with Sea View

Nově zrekonstruované apartmá Tholos Deluxe s výhledem na moře je pojmenované podle starobylých sardinských budov nuraghe. Nabízí okouzlující interiéry a úchvatný panoramatický výhled na nádherný záliv Chia z prostorné terasy. Nechte se ukolébat přírodními nuancemi, které se snoubí s pohodlným nábytkem a exkluzivními detaily a jedinečným prostředím, které splyne s okolní scenérií. Propracovaný design vytváří současnou a elegantní atmosféru. Apartmá se nachází ve třetím patře hotelu s více než 65 m², má velký oddělený obývací prostor, ložnici s postelí velikosti King, koupelnu a pracovnu s vlastní koupelnou. Max. kapacita až 3 dospělí a dítě.

Shardana Presidential Suite with Sea View

Shardana Presidential Suite with Sea View

Prezidentské apartmá Shardana s výhledem na moře je po kompletní rekonstrukci. Se svými 108 m² zabírá celé patro střešního apartmánu hotelu Laguna a je z něj výhled na celý záliv, od věže Chia až po slavné písečné duny na pláži Campana. Jeho jméno je poctou původní sardinské nuragické civilizaci a nový dekor zvýrazňuje teplé přírodní barvy zlatého písku a hřejivého kamene. Prezidentské apartmá má oddělený velký obývací prostor, obývací studio, postel velikosti King, šatnu a dvě koupelny. Na terase o velikosti 228 m² najdete zařízený venkovní obývací prostor a vířivku. Max. kapacita až 3 dospělí a dítě.

Pláž a moře

Pláž v okolí Conrad Chia Laguna patří mezi nejkrásnější ve Středozemním moři. Naskytne se Vám scenérie jako z exotického snu, přičemž ani nemusíte cestovat k oceánu. Můžete se těšit na písečné duny, křišťálově čistou vodu, jalovce staré po staletí či laguny s rozmanitými odstíny. Pláž Dune di Campana je vyhrazená pro hosty hotelu Laguna. Jemný bílý písek je ohraničen dunami a nachází se pouhých 700 m od hotelu. K přepravě lze využít komfortní soukromou dopravu hotelu, která je k dispozici po celý den. Pro hosty hotelu  plážové vybavení zahrnuje také rezervovanou VIP oblast.

Online cena a slevy Conrad Chia Laguna Sardinia *****

Profi foto hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia *****

Naše foto hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Conrad Chia Laguna Sardinia

Najdete zde originální receptury převzaté ze sardinské tradice, připravené z čerstvých, prémiových surovin a jedinečné díky zkušenostem a mistrovstvím zdejších šéfkuchařů. Pobyt s polopenzí zahrnuje snídani a večeři ve vyhrazené hotelové restauraci. Dopřejte si každý den objevování nových chutí, prostředí a vjemů tím, že každý večer navštívíte jinou restauraci, kde si budete moci vychutnat báječnou večeři. Hostům s polopenzí je přiznán kredit každé osobě při stravování v jiné restauraci a liší se podle vybraného místa.

La Terrazza

Restaurace hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia byla kompletně zrekonstruována. Přivítá vás jedinečným světlem Sardinie a uhlazenou elegancí připomínající středomořskou přírodu. Vychutnejte si snídani nebo večeři na panoramatické terase a obdivujte velkolepou lagunu a záliv. Snídaně se podávají formou bufetu jsou bohaté a chutné. Začněte den čerstvě uvařenými potravinami, vyberte si něco dobrého z bio koutku nebo ochutnejte sardinské speciality. Večer má restaurace intimní a luxusní atmosféru a nabízí vynikající à la carte večeře, párování středomořských vín a široký sortiment šumivých vín.

Domus

Domus je nová restaurace hotelu Village s jídelnou a velkou krytou terasou, která je umístěnáuprostřed rostlin a květin v překrásných zahradách. Restaurace je přívětivá, důvěrná a neformální, se stylem, ve kterém se budete cítit jako doma. Světlé zařízení napodobující bílé skály na útesech a třpytivé pláže vás přivítá na snídaně a večeře. Domus nabízí luxusní a chutné snídaně a večeře formou bufetu s mezinárodními a středomořskými specialitami. Objevte starobylé a jedinečné chutě ve večerech věnovaných italské regionální kuchyni.

Le Dune

Restaurace Le Dune se nachází u pláže Campana, obklopená okouzlující krajinou Baia di Chia. Nabízí autentický chuťový zážitek k obědu, včetně grilovaných ryb, neuvěřitelně čerstvých hlavních jídel a pizzy z pece na dřevo. Večer se můžete přesunout do pobřežního Lounge Baru na lahodný aperitiv.

Il Ginepro

Il Ginepro je nová hlavní restaurace pro hosty resortu Baia di Chia. Světlo Sardinie, vůně dun a středomořské křoviny obklopují krytou terasu a jídelnu. Vše je zde inspirováno přírodou, od názvu „Jalovec“ - pocta světským rostlinám rostoucím uprostřed písku a žuly, přes její styl využívající barvy světlého dřeva až po nábytek vyrobený z rákosí z laguny. Zde si hosté mohou vychutnat kompletní snídani formou bufetu s italskými specialitami nebo čerstvě připravenými vařenými pokrmy. K večeři Il Ginepro představuje moderní středomořskou kuchyni a tradiční sardinská jídla v úžasné noční atmosféře Chia.

Bimbi Restaurant

Tato restaurace určená pro malé hosty je šitá na míru dětem, obědy a večeře jsou zábavné jako společná hra. Nábytek je světlý, praktický a veselý, jako například dlouhý stůl ve tvaru hada k sezení pro velké skupiny. Výběr pokrmů je zdravý a chutný, ideální pro dlouhé dny na pláži. Interaktivní kuchyně nabízí spoustu zajímavostí o jídle a o tom, jak vznikají chutě oblíbených pokrmů.

Pizzerie na Piazza degli Ulivi

Venkovní pizzerie se nachází na náměstí Piazza degli Ulivi a nabízí představení pro hosty resortu a vyzdvihuje butiky místních řemeslníků. Vynikající pizzy v různých provedeních a posezení s přáteli se snoubí v příjemné a okouzlující restauraci. Živá atmosféra náměstí a nebeská vůně pizzy vytváří nezapomenutelnou letní atmosféru. Mouka, droždí, rajčatová omáčka a mozzarella dělají své kouzlo, oheň plápolá v peci na dřevo a vítr nese vůni moře. To je recept na přátelství a pohostinnost ve své nejjednodušší a nejdokonalejší podobě.

Bioaquam

Restaurace a kavárna u bazénu hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia má nový vzhled s elegantním salonkem a nádherným soláriem. Je to ideální místo pro stylový oběd, vyberte si z lehkých a zdravých nabídek a spojte potěšení z jídla se zdravím a wellness, zatímco budete relaxovat u bazénu. V restauraci Bioaquam si také můžete vychutnat lahodné letní koktejly, zeleninové a ovocné smoothie nebo pečlivě vybranou řadu bio vín. Odpočiňte si a kochejte se nádherným výhledem na pobřeží Chia.

Osteria la Torre

Nová restaurace se nachází na Piazza degli Ulivi, pochutnat si zde můžete na večeři z mořských plodů v mimořádné atmosféře náměstí. Odtud si můžete vychutnat výhled na záliv a věž, večerní vánek a vůni středomořských křovin. Osteria la Torre nabízí menu zaměřené výhradně na čerstvé ryby z pobřeží a měkkýše, které si můžete dopřát s výjimečnými sardinskými víny. Prostředí je elegantní a zároveň neformální, je to perfektní místo pro dokonalou letní noc s pulzujícím náměstím s živými vystoupeními a originálními představeními, ohromující přímořskou krajinou a lahodnými chutěmi moře.

Mezze

Tato nová restaurace sousedí s velkým centrálním bazénem resortu uprostřed zelených zahrad. Styl je neformální a budete se zde cítit jako doma. Menu Mezze nabízí různé speciality, o které se v souladu s místní tradicí můžete podělit se svými přáteli. Mezze je také otevřena během dne na obědy u bazénu s nabídkou čerstvých, jednoduchých a lahodných jídel podávaných v restauraci nebo v pohodlí vašeho plážového křesla.

 

Sport a wellness hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia *****

Sport a aktivity

V rámci resortu Conrad Chia Laguna můžete svou dovolenou vyplnit mnoho rozmanitými aktivitami. Nemusíte se bát o nedostatek nabídky sportů a jiných činností. Budete mít na výběr nespočet možností od tenisu přes jízdu na koni či turistiku až po poznávání nedotčené divočiny Sardinie.

Conrad Chia Laguna je domovem také pro spoustu plážových a vodních sportů jako windsurfing, jízdy v katamaránu Hobie Cat, vodní lyžování, jízda na kajaku a další. Podmořský svět pak budete moci objevovat díky potápěčskému centru.

Sporty – Na jaký sport máte dnes zrovna náladu? Stačí se jen zeptat personálu, jaké jsou aktuální týdenní aktivity, abyste si každý den mohli vyzkoušet něco jiného. Ke stálým sportům patří:

  • tenis,
  • fotbal 
  • fitness.

Potápění – Potápěčské centrum disponuje zkušenými instruktory, kteří Vám ukážou podvodní zázraky v Chia a jižní Sardinii. Zdejší potápěčské centrum drží certifikaci PADI. Zažijete skvělá dobrodružství v tomto modrém ráji s kurzy šnorchlování a potápění a ponory s průvodci. 

Tenisový klub – je otevřen pro všechny hosty resortu a poskytuje individuální kurzy, kurzy pro páry i skupinové lekce pro všechny úrovně hráčů od dětí po dospěle a od začátečníků po profesionály. Zdejší certifikovaní trenéři jsou vždy po ruce pro trefné rady na dvou antukových kurtech. V červenci a srpnu se pak můžete zapojit do plážového tenisového kurtu.

Vodní sporty – Jakým lepším způsobem byste mohli využít svůj volný čas na dovolené než při užívání si vodních sportů v resortním mořském sportovním centru? Můžete si vypůjčit potřebné vybavení a využít profesionálních rad pro řadu sportů. 

Fotbal a horská kola – Pro milovníky fotbalu je v resortu k dispozici fotbalové hřiště pro malou kopanou s umělým povrchem. Zarezervujte si hřiště pro zápas s dalšími hosty. K dispozici je také půjčovna horský kol pro samostatné či organizované výlety na kole.

Jízda na koni – Ideální kombinaci přírody a sportu představuje jízda na koni v destinaci se středomořskými krásami. Zkušení průvodci Vás vezmou na výlety s výběrem několika tras podle obtížnosti za objevováním Sardinie. Dokonce i úplní začátečníci si mohou užít vyjížďku podél malebného pobřeží. Více zkušení hosté se pak mohou vydat na náročnější výlety po pastýřských stezkách a polních cestách až do nedotčené krajiny, která je domovem divokých prasat, jelenů, lišek a dalších volně žijících živočichů. 

Lázně Conrad Spa

Balzám pro duši a wellness pro tělo – obklopte se přírodní energií a objevte tajemství resortních lázní v Conrad Chia Laguna. Ruce profesionálních terapeutů ve spojení s přírodními produkty Eteria od Fonteverde and Comfort Zone a s nejnovějšími poznatky v oblasti lázeňské péče pomohou odhalit skutečnou krásu a relaxaci. Čekají na Vás masáže za účelem odstranění stresu, bazény ve svěží lázeňské zahradě a mnohé další pro relaxaci po aktivním dni.

Nový wellness chrám nabízí venkovní prostory pro procedury, hydromasážní bazény, tureckou lázeň, saunu, hammam a zážitkové sprchy, terasu s vířivkou a nádherným panoramatickým výhledem. Pokud toužíte po zlepšení zdraví, relaxaci a chcete střást stres a únavu během dovolené, jsou tyto lázně s dokonalými službami tou ideální volbou.

Noční život

Piazza degli Ulivi je hlavním místem v resortu pro setkávání se s ostatními a nabízí úchvatné výhledy na lagunu a Chia Tower. Před večeří si zde můžete dopřát aperitiv a později si užít tematické večery, kabaretní představení a koncerty se speciálními hosty. Najdete zde také butiky, šperky a místní obchody s řemeslnými výrobky.

Děti v hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia *****

Magické prostředí a skvělé ubytování je nastaveno tak, aby vyhovovalo i dětem a mladistvým do 17 let. K dispozici je restaurace Bimbi, miniclub pro děti, teenclub pro mladistvé, osobitý vláček na pláž a speciální zábavná představení.

V Conrad Chia Laguna se děti zabaví a užijí si dostatek aktivit pod dohledem proškoleného personálu. Rodiče si tak mohou užívat také tolik potřebné chvilky spolu při odpočinku na dovolené na Sardinii.

Dětský klub

Dovolená v Chia Laguna Resort je navržena na míru pro děti i mladistvé, aby si dokonale užili svůj pobyt zde. Mohou se oddat sportům jako tenis nebo fotbal a každý den vyzkoušet něco nového.

Mini Club (3-7 let) – V resortu se snaží stimulovat dětskou tvořivost. V tomto klubu si děti mohou hrát, malovat, naučit se připravit pizzu a provádět celou řadu dalších aktivit společně se svými novými kamarády. Skutečný ráj pro děti.

Cadet Club (7-11 let) – V klubu Cadet se specializovaný personál postará o to, aby se Vaše děti bavily při výběru celé řady pozemních i vodních sportů. Ve večerních hodinách si děti mohou užít báječná představení.

Junior (11-14 let) a Adventure Club (14-18 let) – Dopřejte svým dětem strávit dovolenou se svými vrstevníky při zábavě během sportovních aktivit jako fotbal, plážový volejbal a další individuální i kolektivní sporty.

Bimbi Restaurant

Exkluzivní restaurace Bimbi je perfektním místem pro dětské stravování v rámci resortu. Nejmenší hosté si zde mohou pochutnat na obědech a večeřích v hravé atmosféře s praktickým bufetem pro děti. Všechny pokrmy jsou připraveny ze zdravých ingrediencí pro pestrou a vyváženou stravu. Restaurace Bimbi podává večeře (na bázi polopenze) a obědy (pro děti ve věku až do 35 měsíců zdarma). Dětské menu je k dispozici také v hlavních resortních restauracích. Možné je také vyžádání bezlepkových jídel.

Babysitting

Conrad Chia Laguna nabízí pomoc rodičům v podobě hlídání dětí. Vy si tak budete moci užívat čas spolu, zatímco o zábavný a pestrý program dětí se postará proškolený babysitter. Tito lidé jsou vysoce spolehliví, přátelští, kreativní a hovoří několika jazyky. Služba je k dispozici na vyžádání za poplatek.

Mapa - Conrad Chia Laguna Sardinia *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Sardínii do hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Conrad Chia Laguna Sardinia *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2024
Mgr. Iveta Nožičková
Poslední inspekce hotelu
Mgr. Iveta Nožičková 724 730 008

Recenze hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia *****

Podobný hotel

Letová spojení na Sardínii

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.