Hotel Corte Bianca ****

Sardinie

Klidné útočiště s tradiční atmosférou

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Hotel Corte Bianca

Pro hotel Hotel Corte Bianca není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Hotel Corte Bianca.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Hotel Hotel Corte Bianca ****

Lokalita Sardinie, Sardínie, Arbatax | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nově zrekonstruovaný hotel Klidná dovolená bez dětí Obklopen přírodou, u krásné pláže

Popis hotelu Hotel Corte Bianca **** Sardinie

Hotel Corte Bianca je situovaný na podmanivém východním pobřeží ostrova Sardinie, na okraji bohatých borovicových lesů rozprostírajících se kolem malebného pobřeží. Hotel je klubového typu, ideální pro romanticku dovolenou v páru, a nabízí odpočinek v obkopení zeleně. Získá si proto milovníky turistiky a různých výletů do téměř nedostčené přírody.

Pláž, která k hotelu přiléhá, je jednou z nejkrásnějších v okolí a tak přiláká k odpočinku mnohé z Vás. Pokud toužíte po větším soukromí, vydejte se objevovat romantické osamocené zátoky, kterými je pobřeží ostrova doslova poseté.

Areál hotelu působí velice klidným a přátelským dojmem, obytné budovy jsou rozmístěny kolem bazénu, s výhledem do krásných zahrad nebo na pobřeží a moře. Pokoje jsou zařízené v tradičním italském stylu, klasický dřevěný nábytek je na pohled velice příjemný. 

Nedaleko se nachází osobité městečko Cardedu s obchůdky a restauracemi,  pouhých 15 minut strávíte na cestě k menšímu letišti Tortoli a turistickému přístavu Arbatax s tržištěm. Strávit dovolenou zde můžete aktivně, objevováním okolní přírody, trekováním, výlety na kole nebo vyzkoušením lezeckých sportů. Nezapomenutelné lodní vyjížďky za koupáním Vás také jistě okouzlí. Přímo v hotelu se dále nachází amfiteátr ideální pro pořádání koncertů a různých společenských aktivit, hřiště na tenis, plážový volejbal, nebo například kopanou. Pokud preferujete dovolenou v klidném duchu, jistě oceníte nádhernou pláž, která k hotelu přiléhá, nebo posezení u bazénu či v zahradách hotelu. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Standard

Standard

Tyto standardní pokoje nabízejí výhledy do krásných hotelových zahrad a ubytují 2 osoby. V pokojích najdete ložnici s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a privátní koupelnu...

Superior

Superior

Pohodlné pokoje typu Superior se pyšní balkonem s nádhernými výhledy do hotelových zahrad. Pokoje ubytují 2 osoby a najdete zde ložnici, balkon, koupelnu se sprchovým koutem, fén, telefon, ..

Deluxe

Deluxe

Nově vystavené pokoje Deluxe ubytují až 4 osoby a pyšní se prostorným balkonem s výhledem do elegantních hotelových zahrad...

Junior Suite

Junior Suite

Nově vystavené prostorné pokoje Junior Suite se nacházejí v klidné části hotelu a nabízejí výhledy do zahrady. K dispozici Vám bude hlavní ložnice a samostatný obývací pokoj...

Gastronomie a hotelové restaurace

Pochutnejte si na tradičních sardinských pokrmech v bohatém snídaňovém a večerním bufetu. Hotel disponuje bufetovou a á la carte restaurací. 

Hlavní hotelová restaurace podává na své terase hlavně tradiční lokální pokrmy. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Na večeře jsou předkrmy podávány formou bufetu, hlavní chody jsou servírované. 

Restaurace Beach Grill se svým hostům otevírá v době obědů. Své pokrmy si vychutnáte přímo na pláži ve stínu piniových hájů. 

Hostům je dále k dispozici hlavní bar u bazénu a dále plážový bar. 

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta.

Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás.

Stačí jen zavolat na mobil +420 724 730 016 nebo +420 724 065 776 nebo napsat svou představu a požadované parametry dovolené na náš email zajezdy@deluxea.cz. Vypracujeme Vám nabídku na míru a doporučíme pro Vás to nejlepší na základě osobní zkušenosti s hotely, které jsme navštvili. 

Zvolit si můžete odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole, typ transferu do hotelu, délku pobytu, termín i kombinaci různých destinací či hotelů.

Nebo nám jen napište, co od dovolené očekáváte, jaké jsou Vaše přání a sny a ostatní nechte na nás. 

Kategorie a vybavení pokojů Hotel Corte Bianca

Hotel nabízí celkem 76pokojů pro 2 až 4 osoby. Ty jsou umístěny v patrových budovách s tradičními cihlově červenými střechami postavených kolem bazénu. Pokoje jsou orientované buďto do klidných zahrad nebo na malebné pobřeží a zařízené v klasickém sardinském stylu.

Nabídka pokojů

Standard

Standard

Tyto standardní pokoje nabízejí výhledy do krásných hotelových zahrad a ubytují 2 osoby. V pokojích najdete ložnici s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky a privátní koupelnu. Pokoje nabízejí sprchový kout, fén, telefon, klimatizaci, minibar, led televizor, trezor a bezplatné připojení k wi-fi.

Superior

Superior

Pohodlné pokoje typu Superior se pyšní balkonem s nádhernými výhledy do hotelových zahrad. Pokoje ubytují 2 osoby a najdete zde ložnici, balkon, koupelnu se sprchovým koutem, fén, telefon, klimatizaci, minibar, led televizor, trezor a bezplatné připojení k wi-fi.

Deluxe

Deluxe

Nově vystavené pokoje Deluxe ubytují až 4 osoby a pyšní se prostorným balkonem s výhledem do elegantních hotelových zahrad. K vybavení pokoje patří ložnice, balkon, koupelnu se sprchovým koutem, fén, telefon, klimatizaci, minibar, led televizor, trezor a bezplatné připojení k wi-fi.

Junior Suite

Junior Suite

Nově vystavené prostorné pokoje Junior Suite se nacházejí v klidné části hotelu a nabízejí výhledy do zahrady. K dispozici Vám bude hlavní ložnice a samostatný obývací pokoj. Pokoj ubytuje až 4 osoby a nabízí 2 koupelny se sprchovým koutem, terasu, fén, telefon, příslušenství na přípravu čaje a kávy vč. kapslového kávovaru, klimatizaci, minibar, led televizor, trezor, bezplatné připojení k wi-fi a plážový servis zahrnující 1 slunečník a 2 lehátka ve druhé řadě na pláži.

One Bedroom Suite La Torre

One Bedroom Suite La Torre foto

Prostorný dvoulůžkový pokoj v sardském stylu se nachází v přízemí. Pokud vyjdete do patra, ocitnete se na prostorné terase, kde se nachází hydromasážní vana. Díky své poloze si z terasy vychutnáte dechberoucí výhledy na pobřeží. K dispozici dále máte privátní koupelnu se sprchovým koutem, fén, dárky na uvítanou, příslušenství na přípravu čaje a kávy vč. kapslového kávovaru, klimatizaci, minibar, led televizor, trezor, bezplatné připojení k wi-fi a plážový servis zahrnující 1 slunečník a 2 lehátka ve první řadě na pláži.

One Bedroom Suite Del Borgo

One Bedroom Suite Del Borgo foto

Tento krásný nový pokoj disponuje vlastním menší terasou s krásnými výhledy do hotelových zahrad. V prvním patře pokoje se nachází prostorná ložnice charakteristická sardinským stylem. Po schodech nahoru se pak dostanete na Vaši prostornou privátní terasu s hydromasážní vanou. Z terasy se Vám naskytnou dechberoucí výhledy na sardinské pobřeží. K dispozici dále máte privátní koupelnu se sprchovým koutem, fén, dárky na uvítanou, příslušenství na přípravu čaje a kávy vč. kapslového kávovaru, klimatizaci, minibar, led televizor, trezor, bezplatné připojení k wi-fi a plážový servis zahrnující 1 slunečník a 2 lehátka ve první řadě na pláži.

One Bedroom Suite Della Corte

One Bedroom Suite Della Corte foto

Tento krásný nový pokoj disponuje vlastním menší terasou s krásnými výhledy do hotelových zahrad. V prvním patře pokoje se nachází prostorná ložnice charakteristická sardinským stylem. Po schodech nahoru se pak dostanete na Vaši prostornou privátní terasu s hydromasážní vanou. Z terasy se Vám naskytnou dechberoucí výhledy na sardinské pobřeží. Pokoj může být propojen s pokojem Deluxe. K dispozici dále máte privátní koupelnu se sprchovým koutem, fén, dárky na uvítanou, příslušenství na přípravu čaje a kávy vč. kapslového kávovaru, klimatizaci, minibar, led televizor, trezor, bezplatné připojení k wi-fi a plážový servis zahrnující 1 slunečník a 2 lehátka ve první řadě na pláži.

Nature Art Room

Nature Art Room foto

Tento pokoj je charakteristický svou intimní atmosférou a to díky malé zahrádce. Na terase najdete vířivku, která celému pokoji dodává patřičnou romantickou atmosféru. K dispozici dále máte privátní koupelnu se sprchovým koutem, fén, dárky na uvítanou, příslušenství na přípravu čaje a kávy vč. kapslového kávovaru, klimatizaci, minibar, led televizor, trezor, bezplatné připojení k wi-fi a plážový servis zahrnující 1 slunečník a 2 lehátka ve první řadě na pláži.

Pláž a moře

Široká pláž s jemnými oblázky je dostupná přímo z hotelové zahrady. Pro hotelové hosty jsou k dispozici i lehátka a slunečníky. Hosté pokojů Junior Suite, One Bedroom Suite a Nature Art Room mají rezervována lehátka a slunečníky v prvních dvou řadách. 

Zchladit se můžete ve stínu borovic v přilehlém háji, kde jsou připravené lavičky a posezení pro Váš odpočinek. 

Online cena a slevy Hotel Corte Bianca ****

Profi foto hotelu Corte Bianca ****

Gastronomie a hotelové restaurace Hotel Corte Bianca

Pochutnejte si na tradičních sardinských pokrmech v bohatém snídaňovém a večerním bufetu. Hotel disponuje bufetovou a á la carte restaurací. 

Hlavní hotelová restaurace podává na své terase hlavně tradiční lokální pokrmy. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Na večeře jsou předkrmy podávány formou bufetu, hlavní chody jsou servírované. 

Restaurace Beach Grill se svým hostům otevírá v době obědů. Své pokrmy si vychutnáte přímo na pláži ve stínu piniových hájů. 

Hostům je dále k dispozici hlavní bar u bazénu a dále plážový bar. 

 

Sport a wellness hotelu Corte Bianca ****

Hotelovým hostům jsou k dispozici dva venkovní bazény vč. lehátek a slunečníků, posilovna a masáže. Za příplatek si můžete zapůjčit kola nebo se vydat na exkurzi lodí. 

Večery mohou hosté trávit poslechem živé hudby. 

V hotelovém wellness centru najdete Kneippův chodník, finskou saunu, turecké lázně a venkovní bazény. Vybírat si také můžete z několika druhů masáží a procedur. 

Doprava do hotelu Hotel Corte Bianca

Vzdálenost od letiště v Cagliari: 125 km (cca 1,5 hod) a od letiště v Olbia: 185 km (cca 2,5 hod).

Mapa - Hotel Corte Bianca ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Sardínii do hotelu Hotel Corte Bianca ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hotel Corte Bianca ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Hotel Corte Bianca ****

Podobný hotel

Letová spojení na Sardínii

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.