Cinnamon Lodge Habarana *****

Srí Lanka

Oáza klidu v okolí přírodních rezervací

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Cinnamon Lodge Habarana *****

Lokalita Srí Lanka, Habarana | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ideální pro poznání vnitrozemí Útulné ubytování v přírodě Vynikající kuchyně
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Cinnamon Lodge Habarana ***** Srí Lanka

Resort Cinnamon Lodge se nachází na více než 27 akrech svěží tropické zahrady a je jedním a patří k jedněm z nejlepších hotelů ve vnitrozemí Srí Lanky v okolí Habarany. Je exkluzivním útočištěm pro páry i celou rodinu na cestě za poznáváním tohoto rozmanitého ostrova.

Na prostoru s více než 2000 stromy a v naprosté blízkosti rozlehlého jezera představuje místo, kde se zastavil čas. Vydejte se do atmosféry minulosti, kdy základem byl soulad s přírodou. Budete si moci užít pobyt v obklopení zeleně s mnoha druhy vzácných ptáků, opic a rostlin. Cinnamon Lodge nabízí ubytování v pokojích a suitách, tři příjemné restaurace a bary, bazén a lázně. To vše se nese v duchu dob minulých s koloniálním nádechem v kombinaci se srílanským stylem. Architekt hotelu se nechal inspirovat slavným klášterem Ritigala, jehož historie sahá až do 6. století.

Oblast Habarana je centrem kulturního trojúhelníku, který tvoří Anuradhapura, Polonnaruwa a Kandy. Je proto ideálním výchozím bodem k prozkoumání slavné srílanské minulosti. Resort je obklopen třemi přírodními rezervacemi – Ritigala, Minneriya a Kaudulla. Najděte svou oázu klidu uprostřed nekončící zeleně.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Cinnamon Lodge Habarana

Resort Cinnamon Lodge je lepší čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí kvalitní ubytování s tradičním srílanským designem ve vilkách jedním či více pokoji rozesetých ve svěží hotelové zahradě na břehu jezera Habarana.

Zahrady, pokoje i společné prostory jsou pečlivě uklízeny. Již při příjezdu Vás ohromí stylová budova recepce či skotačící opice. K dispozici je bazén pro dospělé i pro děti.

Hotelová hlavní restaurace podává vynikající večeře formou bufetu s kuchařskou stanicí, kde pro Vás připraví vybrané pokrmy. Vyzkoušet můžete také srílanskou kuchyni v restauraci Lotus. Vedle restaurace najdete bar s živou hudbou.

Hotel je oblíbený také pro svatby a líbánky. dokonce i místní si zde domlouvají svatební fotografování.

V hotelu si navíc můžete také zaběhat v autentické přírodě, vydat se na jízdu na kole či vyzkoušet své dovednosti v tenise.

Cinnamon Lodge se nachází v oblasti s mnoha kulturními i přírodními památkami, je proto ideální volbou pro přenocování při poznávacím okruhu Srí Lankou pro ty, kteří hledají pohodlí a komfort i lahodnou kuchyni.

 

 
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotelu

Nabídka pokojů

Superior Room

Superior Room

Pokoje Superior nabízejí pohodlné ubytování v příjemném prostředí s chodníčky vinoucími se přes tropické zahrady se svěží zelení...

Superior Lake View Room

Superior Lake View Room

S výhledem na poklidné jezero budete moci strávit pobyt v těchto pokojích poskytujících komfort v klidném prostředí...

Deluxe Room

Deluxe Room

Superior Suites (celkem 2) se skládají z jedné ložnice. Výhledy se otevírají do krásné zahrady a na jezero Habarana Lake. ..

Deluxe Lake View Room

Deluxe Lake View Room

Tyto pokoje Vám nabídnou ubytování v přízemí nebo v prvním patře a nabízejí výhledy směrem k jezeru v obklopení svěží zeleně...

Gastronomie a hotelové restaurace

Jednou z restaurací je The Lotus - pravá srílanská restaurace s klasickým sortimentem a organickým přístupem s ingrediencemi z vlastní farmy. Navíc se můžete připojit k místním kuchařům během přípravy jejich specialit.

V příjemném a uvolněném prostředí baru či salonku Tuskers je vám k dispozici široká nabídka nápojů a koktejlů, luxusní whisky a rum, drobné občerstvení: to vše je tu pro vás po celý den i večer. Prodiskutujte s barmanem vaše chutě a užijte si chvíle strávené v polootevřeném prostoru s koloniálním nádechem.

The Verandah je bistro, které se inspiruje mezinárodní kuchyní od východu až po západ. Je perfektním místem pro pozdní večeři, lehká občerstvení, nebo kávu a dezert.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Cinnamon Lodge Habarana

Resort nabízí rozmanité ubytování v pokojích a suitách rozesetých v prostředí tropické zahrady u vnitrozemského jezera, kde najdete opravdový klid a ostrovní pohostinnost.

Nabídka pokojů

Superior Room

Superior Room

Pokoje Superior nabízejí pohodlné ubytování v příjemném prostředí s chodníčky vinoucími se přes tropické zahrady se svěží zelení. V pokoji najdete ložnici s komfortní postelí o velikosti king (nebo dvě oddělené postele) a prostor pro posezení. K dispozici je také polštářové menu, koupelnové doplňky, vysoušeč vlasů, osušky, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, telefon s IDD, wifi a TV.

Superior Lake View Room

Superior Lake View Room

S výhledem na poklidné jezero budete moci strávit pobyt v těchto pokojích poskytujících komfort v klidném prostředí. Propracované interiéry a detailní dekorace příjemné doplňují autentickou architekturu místa. Můžete se těšit na postel o velikosti king nebo dvě samostatná lůžka, polštářové menu, koupelnové doplňky, vysoušeč vlasů, osušky, zařízení na přípravu kávy a čaje, minibar, telefon s IDD, wifi a TV.

Deluxe Room

Deluxe Room

Superior Suites (celkem 2) se skládají z jedné ložnice. Výhledy se otevírají do krásné zahrady a na jezero Habarana Lake.

Deluxe Lake View Room

Deluxe Lake View Room

Tyto pokoje Vám nabídnou ubytování v přízemí nebo v prvním patře a nabízejí výhledy směrem k jezeru v obklopení svěží zeleně. Ložnice nabízí vyvýšenou postel o velikosti king (nebo dvě oddělené postele) a k dispozici je také prostor pro posezení. V koupelně pak najdete vanu i sprchový kout. Do vybavení dále patří polštářové menu, koupelnové doplňky, vysoušeč vlasů, župany a pantofle, sejf, zařízení na přípravu kávy a čaje, kosmetické zrcadlo, válenda, minibar, telefon s IDD, wifi, TV a DVD přehrávač.

Superior Suite

Superior Suite

Tato prostorná suita je zasazena do tropické zahrady, kde si budete moci užít dokonalý pobyt v prostředí s obývacím pokojem s posezením a ložnicí s postelí o velikosti king nebo dvěma oddělenými postelemi (k dispozici je i možnost jedné přistýlky). V koupelně najdete vanu, sprchový kout i jacuzzi. Dále do vybavení patří koupelnové doplňky, vysoušeč vlasů, župany a pantofle či zařízení na přípravu kávy a čaje.

Deluxe Suite

Deluxe Suite

Příjemné dvoupodlažní suity v zeleném prostředí tropické zahrady nabízejí ložnici v každém patře, obývací pokoj s prostorem pro stolování a také jacuzzi pro dokonalou relaxaci. K dispozici Vám bude také komorníka (na vyžádání), abyste měli naprosto bezstarostný pobyt. Do vybavení patří vlastní balkon či veranda, polštářové menu, postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka (možnost přidat další dvě postele nebo jednu manželskou postel na vyžádání), vana a sprchový kout, koupelnové doplňky, vysoušeč vlasů, župany a pantofle a sejf.

Online cena a slevy Cinnamon Lodge Habarana *****

Profi foto hotelu Cinnamon Lodge Habarana *****

Naše foto hotelu Cinnamon Lodge Habarana *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Cinnamon Lodge Habarana

Jednou z restaurací je The Lotus - pravá srílanská restaurace s klasickým sortimentem a organickým přístupem s ingrediencemi z vlastní farmy. Navíc se můžete připojit k místním kuchařům během přípravy jejich specialit.

V příjemném a uvolněném prostředí baru či salonku Tuskers je vám k dispozici široká nabídka nápojů a koktejlů, luxusní whisky a rum, drobné občerstvení: to vše je tu pro vás po celý den i večer. Prodiskutujte s barmanem vaše chutě a užijte si chvíle strávené v polootevřeném prostoru s koloniálním nádechem.

The Verandah je bistro, které se inspiruje mezinárodní kuchyní od východu až po západ. Je perfektním místem pro pozdní večeři, lehká občerstvení, nebo kávu a dezert.

Aktivity

Tradiční oběd v hliněném obydlí

Během pobytu v hotelu Cinnamon Lodge Habarana můžete vyzkoušet plno autentických zážitků a nahlédnout do života místních. Vychutnejte si oběd v tradičním prostředí připomínajícím srílanskou vesnici. Pokrmy jsou servírovány na lotosových listech a připravovány z organických ingrediencí místní farmy. Zážitek zakončíte sladkou tečkou v podobě dezertů koki a kayum od ženy z vesnice poblíž hotelu.

Kurzy vaření v tradičním hliněném obydlí

Vyzkoušejte si přípravu srílanských pokrmů a odneste si domů recepty, kterými potěšíte své blízké. Uvaříte místní organické pokrmy se zkušeným šéfkuchařem, abyste poznali srílanskou kuchyni i z jiného úhlu pohledu. Sami můžete nasbírat zeleninu z hotelové farmy a naučit se techniky místních kuchařů, abyste dokonale sladili chutě ostrovní kuchyně.

Snídaně se šampaňským

Prožijte romantické chvíle během snídaně na stromové terase, na břehu jezera nebo na soukromé verandě. Ať už budete chtít oslavit výročí, narozeniny nebo prostě jen další krásný den, je tohle právě ta ideální příležitost.

Večeře u jezera

Za šumu jezerních vod a mírného vánku si budete moci pochutnat na lahodných pokrmech dle vlastních preferencí v zeleném prostředí s výhledem na klidnou hladinu místního jezera. Romantická večeře s privátní obsluhou dokonale obohatí pobyt v hotelu Cinnamon Lodge Habarana.

Večeře na stromové terase

V hotelu se snaží zpříjemnit pobyt mnohými unikátními možnostmi. Jednou z nich je také večeře ve dvou na vyvýšené stromové terase poblíž jezera v tropické zahradě hotelu. Klidně se usaďte a nechejte se obsloužit při romantické večeři s barbecue. Okolí bude osvětleno příjemnými lucernami, aby byla navozena ideální atmosféra.

Pozorování ptáků

Procházka v areálu Cinnamon Lodge potěší všechny ornitology. Tato oblast je domovem více než sto druhů ptactva a jejich pozorování je zcela nezbytnou aktivitou.

Divoká příroda v Minneriya

Národní park Minneriya je místem, kde narazíte na vodní ptáky, plazy, opice ale i slony.

Sigiriya Rock Fortress

Sigiriya je působivá skalní pevnost, která ukrývá starobylý palác. Je známá také pro své fresky a unikátní zavlažovací systém, který fascinuje archeology.

Sport a wellness hotelu Cinnamon Lodge Habarana *****

Azmaara Spa

Klidná aura tohoto útočiště se nachází ve dvoupodlažní budově s autentickou zahradou a zve vás k relaxačním procedurám prováděných profesionálních týme zkušených terapeutů. Dopřejte si balijské masáže k uvolnění svalů, tělové zábaly, manikúru či pedikúru a mnoho dalších léčivých procedur připravených na míru. Využívat můžete také lázeňskou saunu či parní místnost.

Aktivity v okolí hotelu mohou být docela únavné a po dni stráveném poznáváním ostrova se tak ideálně hodí chvíle strávené v lázních Azmaara Spa v hotelu Cinnamon Lodge Habarana.

Jóga

V prostředí plném tropické zeleně a čerstvého vzduchu si můžete dokonale užít lekce jógy. Probuďte se do nového dne a začněte jej v hotelové zahradě s touhle meditační aktivity, která osvěží duši i smysly a probudí vaši mysl.

Cyklovýlety

Prostředí hotelu Cinnamon Lodge Habarana má perfektní zázemí pro prozkoumání okolí v sedle kola. Můžete brázdit místní stezky až k zalesněným plochám. Na každém kroku Vás bude obklopovat příroda s mnoha druhy vzácných živočichů i rostlin. Hotel může zařídit i cyklovýlet kolem Sigiriye nebo do blízkých vesnic.

Bazén

Velký a unikátně navržený bazén se nachází v blízkosti restaurací Ehala a Lotus. Disponuje také mělkou částí pro děti.

Děti v hotelu Cinnamon Lodge Habarana *****

Rodiny s dětmi jsou v Cinnamon Lodge vítány. Pro malé hosty je zde k dispozici dětský bazén na konci hlavního hotelového bazénu.

Mapa - Cinnamon Lodge Habarana *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Srí Lanku do hotelu Cinnamon Lodge Habarana *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Cinnamon Lodge Habarana *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Cinnamon Lodge Habarana *****

Podobný hotel

Letová spojení na Srí Lanku

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.