Rangiri Dambulla Resort ****

Srí Lanka

Vnitrozemní hotel obklopen srílanskou přírodou

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Rangiri Dambulla Resort ****

Lokalita Srí Lanka, Dambulla | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Historická města v blízkém okolí Unikátní přírodní prostředí Romantická a klidná atmosféra

Popis hotelu Rangiri Dambulla Resort **** Srí Lanka

Hotel Rangiri Dambulla Resort, který přináší návštěvníkům jedinečné produkty vypěstované v jeho okolí, je tím nejlepším místem, kde si můžete užít klidu a odpočinout si od každodenních starostí. Resort je umístěn v kulturním trojúhelníku starověké Srí Lanky, ve stínu slavného chrámu Dambulla Cave postaveného králem Valagam Bahou.

Pár minut od hotelu se nachází světoznámá pevnost Sigiriya Rock, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Navštívit můžete také nedaleké historické města, jako je Polonnaruwa nebo Anudhapura. 

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Srí Lanku se specializujeme od roku 2009 a ostrov známe dokonale. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Srí Lanku navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Rangiri Dambulla Resort

Resort nabízí 6 luxusních Chalets a 10 švýcarských Cottage Tents, které jsou klimatizované a vybavené moderním příslušenstvím. 

Do konce roku 2018 bude přistavěno dalších 65 luxusních pokojů.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Rangiri Dambulla Resort ****

Profi foto hotelu Rangiri Dambulla Resort ****

Naše foto hotelu Rangiri Dambulla Resort ****

Aktivity

V okolí hotelu je spousta známých srílanských měst, které určitě stojí za to navštívit. 

Sigiriya

Prozkoumejte jedno z významných měst Srí Lanky, proslulé skálou z červeného kamene, známé pod jménem Lví Skála.

Dambulla

Město Dambulla je známé svými krásnými skalními chrámy plnými maleb a soch Buddhy, srílanských králů a božstev.

Minneriya

Zamiřte s dětmi do safari. Tento park se skládá z pastvin, trnitých křovin a mnoha cenných druhů stromů. Můžete zde spatřit stáda slonů, jelenů, divokých prasat, buvolů nebo dokonce šakalů.

Anuradhapura

Jedno z nejslavnějších měst starověké Srí Lanky. Najdete zde množství buddhistických klášterů a nejrůznějších pozůstatků starověkých budov.

Mapa - Rangiri Dambulla Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Srí Lanku do hotelu Rangiri Dambulla Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Rangiri Dambulla Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Rangiri Dambulla Resort ****

Letová spojení na Srí Lanku

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.