Badrutt's Palace St. Moritz *****

Švýcarsko

Kouzlo historie s moderním nádechem ve vyhlášené horské lokalitě

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Badrutt's Palace St. Moritz *****

Lokalita Švýcarsko, Graubünden, St. Moritz | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Dokonalý luxus a komfort v St. Moritz Oblíben i mezi celebritami Vynikající gastronomie a servis
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Badrutt's Palace St. Moritz ***** Švýcarsko

Hotel Badrutt’s Palace, který se nachází uprostřed nedotčené scenérie v jednom z nejnáročnějších lyžařských středisek – v St. Moritz, je již dlouho považován za unikátní památku centra tohoto horského městečka. Hotel poblíž břehu horského jezera je velmi oblíben mezi celebritami již od svého založení v roce 1896.

Autentické historická budova se pyšní nádechem zámečku, který se ale vyznačuje moderními rysy a jednoznačně „jde s dobou“. Nicméně je kladen důraz na zachování si původního kouzla, které osloví každého hosta. Není tedy divu, že se sem nespočet klientů opakovaně vrací už po dlouhá léta.

Vybírejte z celé řady elegantního ubytování v několika kategoriích pokojů a suit. Milovníci jídla mohou také vyzkoušet světově proslulou kuchyni v hotelových restauracích a nedalekém statku Chesa Veglia.

Resort nabízí celou řadu zimních i letních aktivit v okolí hotelu i v rámci regionu Engadin. Dopřejte si wellness a lázně přímo v hotelu nebo se vydejte za horskou turistikou či cyklistikou. Samozřejmostí je také nepřeberná nabídka zimních sportů v čele s lyžováním, sáňkováním a mnohými dalšími aktivitami.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Single Superior Room (20-25 m2)

Single Superior Room (20-25 m2)

Pokoje Single Superior jsou určeny pouze pro jednotlivce a nabízí postel o velikosti Queen nebo běžné jednolůžko...

Superior Room (26-30 m2)

Superior Room (26-30 m2)

Dvoulůžkový pokoj typu Superior se pyšní příjemnou atmosférou s propracovanými interiéry a nabízí koupelnu se sprchovým koutem...

Deluxe Room (35-45 m2)

Deluxe Room (35-45 m2)

Prostorné, individuálně navržené a částečně renovované pokoje Deluxe jsou zařízeny ve důmyslných odstínech. Užijte si nádherného výhledu na městečko St. Moritz...

Deluxe Lake Room (30-40 m2)

Deluxe Lake Room (30-40 m2)

Prostorné, individuálně navržené a částečně renovované pokoje Deluxe Lake Room jsou zařízeny ve zklidňujících odstínech. Užijte si nádherného výhledu na jezero St. Moritz...

Gastronomie a hotelové restaurace

Kulinářská nabídka hotelu Badrutt’s Palace nabízí rozmanité možnosti pro stolování. Gastronomii si zde budete jednoznačně užívat plnými doušky. K dispozici je celkem 8 restaurací a 3 bary.

Le Restaurant

Speciality francouzské a mezinárodní kuchyně jsou zde podávány za doprovodu živé hudby. Snídaně jsou servírovány denně pouze během zimní sezóny.

IGNIV – Michelinská restaurace

Jen několik měsíců po otevření byla restaurace IGNIV od Andrease Caminady oceněna Michelinskou hvězdou, aby v únory 2020 následovala hvězda druhá. Známý švýcarský šéfkuchař vytvořil unikátní koncept s excelentním menu s důrazem na „fine-dining“.

La Coupole – Matsuhisa

Matsuhisa je prémiová značka japonské šéfkuchařské celebrity Nobu. Na konci roku 2014 otevřel hotspot mezi všemi restauracemi v St. Moritz. Vychutnejte si japonsko-peruánskou kuchyni v restauraci s proskleným stropem, koktejlovým barem a sushi barem.

Patrizier Stuben

Restaurace Patrizier Stuben nabízí uklidňující a rustikální atmosféru v horské chatě Chesa Viglia. Ochutnejte ze skvěle připraveného menu jídla švýcarské i mezinárodní kuchyně.

Pizzeria Heuboden

Zažijte jedinečnou chuť italské kuchyně v čele s lahodnými pizzami v prostředí horské chaty Chesa Veglia. Restaurace je velmi žádaná, proto je doporučena rezervace předem.

Grill Chadafö

Restaurace Grill Chadafo je považována za nejvíce noblesní ze tří restaurací v horské chatě Chesa Veglia. Večeře je podávána za doprovodu piána ve velmi příjemné atmosféře. Při vstupu do restaurace projdete kolem původní kamenné trouby, která se stále používá k přípravě unikátních grilovaných specialit.

Le Relais

Během snídaně v restauraci Le Relais můžete obdivovat nádherný výhled na jezero St. Moritz a pohoří Engadin. Restaurace je exkluzivním místem ve stylu Belle Epoque – stylové, elegantní a tradiční.

La Diala

Nejnovější restaurace nabízí lehkou mezinárodní kuchyni s širokým výběrem salátů a sendvičů. V létě i zimě můžete využít terasy, která nabízí krásné výhledy na švýcarské Alpy. Vhodné i pro děti.

Le Grand Hall

Vychutnejte si posezení v hotelové hale, která je jako velký obývací pokoj paláce Badrutt. Budete se cítit jako opravdová lady a pravý gentleman. Můžete si zde vychutnat odpolední čaj, lahodné drinky, čerstvé sendviče, sladkosti či nejrůznější koláčky během dne i večera.

King’s Social House

King’s Social House je známý jako jeden z nejstarších nočních klubů ve Švýcarsku a oblíbily si jej mnohé generace. Kromě nočních večírků si zde můžete užít i příjemné posezení s možností kvalitního jídelního menu od zkušeného šéfkuchaře.

Reaissance Bar

Dopřejte si pohodlí doutníkovém baru s úžasným a klidným prostředím. Budete si moci užít pohodlí s oblíbeným doutníkem a skleničkou pečlivě vybraných destilátů.

Bar Carigiet

Už nespočet hostů si vychutnalo drink v baru Carigiet (v horské chatě Chesa Veglia) během čekání na stůl v pizzerii Heuboden. Většinou to skončilo tak, že stůl v pizzerii čekal na hosty, kteří si užívali atmosféru baru ve velmi příjemné atmosféře.

Polo Bar

Bar s neodolatelnou nabídkou drinků a koktejl v horské chatě Chesa Veglia disponuje unikátními interiéry s původními malbami románského původu, které mají značnou uměleckou hodnotu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Proti úpadku jsme pojištňi u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do primárně exotických destinací, ke kterým jsme v roce 2009 přidali Švýcarsko.

Švýcarsko jsme navštívili a poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám velmi odborně na základě osobních zkušeností poradíme a sestavíme zájezd přesně podle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi přáními, zasloužíte si dovolenou podle Vašich představ.

Zvolte si odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole. Všechny letenky a transfery Vám zabezpečíme u nás v kanceláři. Možností je samozřejmě také vlastní doprava do Švýcarska.

Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 7, 9, 10, 12, 14, 17 … nocí) Odletět můžete každý den. Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Každý zájezd do Švýcarska je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Délka Vašeho pobytu může být libovolná.

Kategorie a vybavení pokojů Badrutt's Palace St. Moritz

Hotel nabízí 157 pokojů a suit s nádherným výhledem na švýcarské Alpy nebo na jezero St. Moritz. Pokoje jsou individuálně zařízeny a rozřazeny do pěti kategorií podle velikosti a jejich umístění. Podobně je to s kategoriemi suit, kdy si můžete vybírat variantu podle svých preferencí a požadavků na prostor i styl.

Při ubytování v Badrutt’s Palace můžete zdarma využívat lanovky a hromadnou dopravu v okolí, transfery z nádraží a zpět, Wi-Fi připojení, vstup do Palace Wellness s bazény a další. Jednoložnicové suity navíc nabízejí i služby komorníka.

Nabídka pokojů

Single Superior Room (20-25 m2)

Single Superior Room (20-25 m2)

Pokoje Single Superior jsou určeny pouze pro jednotlivce a nabízí postel o velikosti Queen nebo běžné jednolůžko. K dispozici budete mít koupelnu se sprchou/vanou, minibar a na vyžádání je Play Station či přehrávač Blue Ray/DVD.

Superior Room (26-30 m2)

Superior Room (26-30 m2)

Dvoulůžkový pokoj typu Superior se pyšní příjemnou atmosférou s propracovanými interiéry a nabízí koupelnu se sprchovým koutem. Oproti vyšší kategorii ubytování je hlavním rozdílem menší velikost pokoje Superior. Těšit se můžete na výhledy na městečko St. Moritz a horu Corviglia. Do vybavení patří LCD TV, WiFi, postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka, minibar a na vyžádání je Play Station či přehrávač Blue Ray/DVD.

Deluxe Room (35-45 m2)

Deluxe Room (35-45 m2)

Prostorné, individuálně navržené a částečně renovované pokoje Deluxe jsou zařízeny ve důmyslných odstínech. Užijte si nádherného výhledu na městečko St. Moritz. Pokoje jsou vybaveny postelí velikosti King nebo oddělenými lůžky, koupelnou se sprchovým koutem a/nebo vanou, minibarem, LCD TV, WIFI. Na vyžádání můžete využít PlayStation 3/4, Blue Ray Player a DVD Player.

Deluxe Lake Room (30-40 m2)

Deluxe Lake Room (30-40 m2)

Prostorné, individuálně navržené a částečně renovované pokoje Deluxe Lake Room jsou zařízeny ve zklidňujících odstínech. Užijte si nádherného výhledu na jezero St. Moritz. Pokoje jsou vybaveny postelí velikosti King nebo oddělenými lůžky, koupelnou se sprchovým koutem a/nebo vanou, minibarem, LCD TV, WIFI. Na vyžádání můžete využít PlayStation 3/4, Blue Ray Player a DVD Player.

Signature Lake Room with Balcony (35-45 m2)

Signature Lake Room with Balcony (35-45 m2)

Dopřejte si dovolenou s nádhernými výhledy na jezero St. Moritz a hory Engadine. Tento pokoj se pyšní vlastním balkonem s posezení. Do vybavení patří LCD TV, WiFi, postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka, koupelna se sprchou a/nebo vanou, balkon, minibar a na vyžádání je Play Station či přehrávač Blue Ray/DVD.

Lake Junior Suite (45-55 m2)

Lake Junior Suite (45-55 m2)

Suita Lake Junior splňuje požadavky náročných klientů a nabízí garantovaný výhled na jezero. Disponuje vlastním balkonem a dostatkem celkového prostoru s propracovanými interiéry. Do vybavení patří balkon, prostor pro posezení, postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka, koupelna se sprchou a/nebo vanou, minibar a na vyžádání je Play Station či přehrávač Blue Ray/DVD.

Deluxe Junior Suite (45-60 m2)

Deluxe Junior Suite (45-60 m2)

Suite Deluxe Junior se vyznačuje samostatnou ložnici a obývacím pokojem, abyste se mohli cítit jako doma. K dispozici vám bude i rozkládací gauč a krásné výhledy na Via Serlas a městečko St. Moritz. Do vybavení patří postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka, koupelna se sprchou a/nebo vanou, minibar a na vyžádání je Play Station či přehrávač Blue Ray/DVD.

Palace Suite (60-85 m2)

Palace Suite (60-85 m2)

Italský mramor, elegantní dekorace a tradiční interiéry představují rysy suity Palace. Můžete se těšit na prostornou ložnici a samostatný obývací pokoj, stejně jako na privátní balkon s výhledy na jezero. Do vybavení patří postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka, koupelna se sprchou a/nebo vanou, minibar a na vyžádání je Play Station či přehrávač Blue Ray/DVD.

Beau Rivage Suite (90-100 m2)

Beau Rivage Suite (90-100 m2)

Hotelové křídlo se suitami Beau Rivage je ideální pro náročné hosty s požadavky na mix klasických prvků s moderním nádechem. Najdete zde unikátní vanu s krásnými výhledy a také balkon, odkud se můžete kochat pohledem na jezero. Do vybavení patří postel o velikosti king nebo dvě oddělená lůžka, koupelna se sprchou a vanou s výhledem, minibar a na vyžádání je Play Station či přehrávač Blue Ray/DVD.

Suite Hitchcock (95 m2)

Suite Hitchcock (95 m2)

Býval to pokoj 501, kde Alfred Hitchcock přišel s nápadem na legendární film „The Birds“. Není divu, že zde zůstával každý rok na Vánoce, i když měl zimní sporty rád pouze „z dálky“. Suita Hitchcock je totiž vybavena nádherným dřevěným nábytkem a nabízí výhled na jezero St. Moritz. Dále suita nabízí postel velikosti King nebo dvě oddělená lůžka, koupelnu se sprchovým koutem a vanou, toaletu pro hosty, minibar, LCD TV, WIFI. Na vyžádání můžete využít PlayStation, Blue Ray Player a DVD Player.

St. Moritz Suite (80-100 m2)

St. Moritz Suite (80-100 m2)

Suita St. Moritz s prostorným obývacím pokojem je opravdu uměleckým dílem. Soukromý balkon je ideálním místem pro odpočinek s nádherným výhledem na jezero a v suitě najdete nespočet unikátních prvků s historií, které přispívají k příjemné atmosféře. Pokoje jsou vybaveny postelí velikosti King nebo samostatnými lůžky, koupelnou se sprchovým koutem a vanou, minibarem, LCD TV, WIFI. Na vyžádání můžete využít PlayStation, Blue Ray Player a DVD Player

Helen Badrutt Suite (145 m2)

Helen Badrutt Suite (145 m2)

Luxusní suita Helen Badrutt se vyznačuje privátním jacuzzi, parní lázní, obývacím pokojem a kuchyňkou. Noblesní interiéry a moderní technologie společně vytváří dokonalé místo pro dovolenou. K dispozici budete mít také balkon s výhledem na jezero. Do vybavení dále patří ložnice s postelí o velikosti King nebo oddělenými lůžky, mramorová koupelna se sprchou a jacuzzi, toaleta pro hosty, minibar, plazmová TV, DVD server, PC, tiskárna a WiFi. Na vyžádání můžete využít PlayStation a Blue Ray Player.

Hans Badrutt Suite (175 m2)

Hans Badrutt Suite (175 m2)

Mimořádně vybavená suita nabízí mramorovou vstupní halu, malebnou knihovnu, královskou koupelnu se sprchou jacuzzi a toaletním zrcadlem. Kochat se budete moci krásnými výhledy na jezero s horami v pozadí. K dispozici je i velkorysá šatna, terasa, ložnice s postelí o velikosti King, piano, toaleta pro hosty, minibar, plazmová TV, DVD server, PC, tiskárna a WiFi. Na vyžádání můžete využít PlayStation a Blue Ray Player.

Online cena a slevy Badrutt's Palace St. Moritz *****

Profi foto hotelu Badrutt's Palace *****

Naše foto hotelu Badrutt's Palace *****

Gastronomie a hotelové restaurace Badrutt's Palace St. Moritz

Kulinářská nabídka hotelu Badrutt’s Palace nabízí rozmanité možnosti pro stolování. Gastronomii si zde budete jednoznačně užívat plnými doušky. K dispozici je celkem 8 restaurací a 3 bary.

Le Restaurant

Speciality francouzské a mezinárodní kuchyně jsou zde podávány za doprovodu živé hudby. Snídaně jsou servírovány denně pouze během zimní sezóny.

IGNIV – Michelinská restaurace

Jen několik měsíců po otevření byla restaurace IGNIV od Andrease Caminady oceněna Michelinskou hvězdou, aby v únory 2020 následovala hvězda druhá. Známý švýcarský šéfkuchař vytvořil unikátní koncept s excelentním menu s důrazem na „fine-dining“.

La Coupole – Matsuhisa

Matsuhisa je prémiová značka japonské šéfkuchařské celebrity Nobu. Na konci roku 2014 otevřel hotspot mezi všemi restauracemi v St. Moritz. Vychutnejte si japonsko-peruánskou kuchyni v restauraci s proskleným stropem, koktejlovým barem a sushi barem.

Patrizier Stuben

Restaurace Patrizier Stuben nabízí uklidňující a rustikální atmosféru v horské chatě Chesa Viglia. Ochutnejte ze skvěle připraveného menu jídla švýcarské i mezinárodní kuchyně.

Pizzeria Heuboden

Zažijte jedinečnou chuť italské kuchyně v čele s lahodnými pizzami v prostředí horské chaty Chesa Veglia. Restaurace je velmi žádaná, proto je doporučena rezervace předem.

Grill Chadafö

Restaurace Grill Chadafo je považována za nejvíce noblesní ze tří restaurací v horské chatě Chesa Veglia. Večeře je podávána za doprovodu piána ve velmi příjemné atmosféře. Při vstupu do restaurace projdete kolem původní kamenné trouby, která se stále používá k přípravě unikátních grilovaných specialit.

Le Relais

Během snídaně v restauraci Le Relais můžete obdivovat nádherný výhled na jezero St. Moritz a pohoří Engadin. Restaurace je exkluzivním místem ve stylu Belle Epoque – stylové, elegantní a tradiční.

La Diala

Nejnovější restaurace nabízí lehkou mezinárodní kuchyni s širokým výběrem salátů a sendvičů. V létě i zimě můžete využít terasy, která nabízí krásné výhledy na švýcarské Alpy. Vhodné i pro děti.

Le Grand Hall

Vychutnejte si posezení v hotelové hale, která je jako velký obývací pokoj paláce Badrutt. Budete se cítit jako opravdová lady a pravý gentleman. Můžete si zde vychutnat odpolední čaj, lahodné drinky, čerstvé sendviče, sladkosti či nejrůznější koláčky během dne i večera.

King’s Social House

King’s Social House je známý jako jeden z nejstarších nočních klubů ve Švýcarsku a oblíbily si jej mnohé generace. Kromě nočních večírků si zde můžete užít i příjemné posezení s možností kvalitního jídelního menu od zkušeného šéfkuchaře.

Reaissance Bar

Dopřejte si pohodlí doutníkovém baru s úžasným a klidným prostředím. Budete si moci užít pohodlí s oblíbeným doutníkem a skleničkou pečlivě vybraných destilátů.

Bar Carigiet

Už nespočet hostů si vychutnalo drink v baru Carigiet (v horské chatě Chesa Veglia) během čekání na stůl v pizzerii Heuboden. Většinou to skončilo tak, že stůl v pizzerii čekal na hosty, kteří si užívali atmosféru baru ve velmi příjemné atmosféře.

Polo Bar

Bar s neodolatelnou nabídkou drinků a koktejl v horské chatě Chesa Veglia disponuje unikátními interiéry s původními malbami románského původu, které mají značnou uměleckou hodnotu.

Aktivity

Ať už se vydáte do St. Moritz v zimě nebo v létě, vždy se Vám naskytne nepřeberné množství aktivit, které doslova patří k danému okolí a regionu Engadin.

Letní aktivity

Léto v St. Moritz vám zaručí, že se během dovolené určitě nudit nebudete. Ti, kteří zde strávili letní dovolenou, se zde rádi opakovaně vracejí díky svěží přírodě, příjemnému klimatu, sportovní atmosféře a kvalitním službám. V letních měsících můžete vyzkoušet:

 • surfování a kiting na jezeře,
 • výlety na horském kole či na elektrokole,
 • golf na třech golfových hřištích v okolí,
 • plachtění na jezeře,
 • rybolov,
 • horskou turistiku s výstupem až do 3000 m n. m.,
 • stand-up paddleboarding,
 • plavání a koupání se v okolních jezerech a
 • jízdu na koni.

Zimní aktivity

Zimní krajina se zasněženými horskými vrcholky a svahy či zamrzlými jezery přímo vybízí k zimním radovánkám na lyžích, snowboardu, bruslích, sáňkách a podobně. Mezi oblíbené zimní aktivity v St. Moritz patří:

 • vyhlídkové lety helikoptérou,
 • zážitková jízda sněžnou rolbou,
 • paragliding,
 • jízda na sportovních bobech a sáňkách,
 • lyžování a snowboarding na více než 350 km sjezdovek,
 • jízda na saních tažených koňmi,
 • jízda na běžkách,
 • zimní turistika,
 • jízda na tradičních dřevěných sáňkách a
 • curling.

Nakupování

Milovníci nákupů a módy jistě ocení nabídku populární nákupní ulice La Viea Serlas v St. Moritz. Jedna z nejkratších a nejluxusnějších ulic na světě nabízí nesčetné množství vybraných světoznámých značek. Na nákupy tak můžete vyrazit přímo z hotelu a po pár krocích si už užívat a vybírat módní kousky, které vás osloví.

Sport a wellness hotelu Badrutt's Palace *****

Hotel Badrutt’s Palace se pyšní unikátním wellness centrem s rozmanitými možnostmi pro stimulování smyslů, regeneraci těla a obnovení celkové rovnováhy. Hotelové lázně vám pak nabídnou propracované procedury, které doslova patří k pobytu v horách. Využívat můžete také hotelový bazén s nekonečným okrajem a mnohé další sportovní aktivity ať už přímo v hotelu nebo v jeho okolí.

Bazény

Ponořte se do vod oválného palácového bazénu. Uvnitř i venku se budete moci kochat palácovými výhledy. Venkovní bazén je vyhřívaný, vnitřní bazén má 25 metrů a hloubku až 3,8 metrů. K dispozici je samozřejmě také whirlpool.

Palace Spa

Hotelové lázně Palace Spa nabízejí opravdové kouzlo spojení s regionem Engadine a jeho úžasným prostředím. Už v šatnách vás příjemně potěší vůně borovic, přímo v centru lázní najdete Engadinskou fontánu a malby na skleněných oknech reprezentují ruční práci místních umělců. Lázně jsou zkrátka propracované do posledního detailu. Využít můžete:

 • saunu (pouze pro ženy),
 • společnou saunu,
 • ledovou místnost,
 • mlhovou místnost,
 • aroma parní místnost,
 • solnou parní místnost,
 • masážní sprchu,
 • dešťovou sprchu
 • masážní terapie (thajské masáže, sportovní masáže, dětské masáže, reflexologie a další)
 • balanční terapie,
 • detoxifikační a revitalizační procedury,
 • kosmetickou péči,
 • péči o ruce a chodidla,
 • kadeřnické služby,
 • fitness a další.

K dispozici jsou dvě unikátní lázeňské suity, každá z nich pro dvě osoby. Právě zde zažijete pocit opravdové relaxace, a to společně s blízkou osobou. Můžete si vybrat z terapeutické lázeňské suity Veronica s jeskynním tématem, dvojitou jacuzzi, parní místností, dvojitou sprchou, WC, dvěma masážními lehátky a dvěma relaxačními křesly. Perfektní volba pro romantické chvíle. Další možností je suita Iris s jemnými barvami, soukromou zahradou a uklidňujícím výhledem na hory. Tato suita nabízí dvojité jacuzzi, saunu, sprchu, bidet, WC, dvě masážní lehátka a dvě relaxační křesla. Je zde i kosmetický a kadeřnický koutek.

Fitness centrum

Máte pocit, že jste snědli příliš mnoho sladkostí? Pak je hotelové fitness centrum tím ideálním místem pro spálení kalorií navíc. K dispozici je zde moderní vybavení Technogym pro silový i kardio trénink. Využít můžete několik fitness programů i s osobním trenérem. Navíc se před Vámi otevře úchvatný pohled na alpy skrze okna, které lze i otevřít.

Tenis

Jste milovníky tenisu a ani během dovolené se bez tohoto sportu neobejdete? Využijte tenisové kurty v hotelu a užijte si volnočasovou hru, ostrý trénink nebo i soukromé lekce.

Kluziště

V zimních měsících si můžete užít spoustu zábavy s bruslemi na nohou v prostředí hotelového kluziště. Ať už se chcete pouze „skouznout“, naučit děti bruslit nebo si zahrát hokej či curling, vždy vám bude k dispozici kvalitní zázemí s možností půjčení vybavení.

Sportovní lekce

Nemáte v oblibě cvičení v posilovně na strojích, a přece jen se chcete hýbat? Hotel doporučuje některou ze svých fitness lekcí s trenérem jako:

 • boxing jóga
 • Qi Gong,
 • Hatha jóga,
 • jóga s meditací,
 • Tai Chi,
 • Pilates,
 • Nordic Walking,
 • plavání,
 • dětská jóga a
 • párové či skupinové lekce cvičení.

Sportovní zázemí

Multifunkční sportovní hřiště v hotelu je vhodné pro basketbal, fotbal, volejbal a další sporty. A pokud nemáte vhodného protivníka, hotel může zorganizovat také týmové aktivity.

Děti v hotelu Badrutt's Palace *****

Hotel Badrutt’s Palace myslí i na nejmenší generaci hostů a je tedy i skvělým místem pro rodinnou dovolenou s dětmi. Rodiče si zde mohou užívat pohodu a relaxovat, zatímco děti se budou bavit speciálně připravenými aktivitami a hrami v dětském klubu.

Dětský klub Palazzino

Po první návštěvě tohoto dětského klubu nebudou chtít vaše děti během dovolené dělat nic jiného, než si zde opět užít spoustu zábavy. Program je určení pro děti ve věku 3-12 let a od 8 do 20 hod o ně bude dokonale postaráno. K dispozici jsou vnitřní prostory i venkovní hřiště a mnoho aktivit v čele s:

 • dětskými kurzy vaření,
 • dětskou diskotékou,
 • dětskou jógou,
 • dětskými masážemi,
 • bruslením,
 • hrami a
 • sportovními aktivitami.

Mapa - Badrutt's Palace St. Moritz *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Švýcarska do hotelu Badrutt's Palace St. Moritz *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Badrutt's Palace St. Moritz *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Ondřej Světlík
Poslední inspekce hotelu
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Badrutt's Palace St. Moritz *****

Podobný hotel

Letová spojení do Švýcarska

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.