Naši specialisté na destinaci Švýcarsko

Dovolená Švýcarsko 2024 - zájezdy na klíč

Švýcarsko je klenotem Alp. Jeho návštěvník zde najde zachovány všechny jeho krásy. Je známé především díky skvělému lyžování, turistice a čerstvému vzduchu. Ve Švýcarsku se promítá kultura okolních států, o čemž svědčí rozmanitost regionů a řeči s vazbou na německé, francouzské, italské a rétorománské vlivy. Najdete zde velká města i klidné vesničky v tradičním hosrkém stylu. O Švýcarsku je známo, že je synonymem luxusu - ať už se jedná o prvotřídní výrobky, bezkonkurenční hotely či vytříbený a autentický způsob života. 

Příroda ve Švýcarsku je bezesporu nejmocnějším lákadlem pro turisty. Nekonečné horské masívy Alp, vodopády, průzračné laguny, vůně venkova, pasoucí se dobytek i věčně zasněžené ledovce tvoří kouzlo, kterému nelze odolat. Tato místa nebudete chtít opustit. Fotografie se švýcarskou přírodou bohužel nedokážou vystihnout jedinečnost a kouzlo okamžiku. Proto je jediným plnohodnotným způsobem poznání Švýcarska jeho osobní návštěva.

galerie

Individuální zájezd dle přání klienta a spolehlivé poradenství

Každý zájezd do Švýcarska je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Délka Vašeho pobytu může být libovolná.

Specialista na Švýcarsko – DELUXEA a.s.

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do primárně exotických destinací, ke kterým jsme v roce 2009 přidali právě Švýcarsko. Po celou dobu existence od roku 1995 vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojišteni u ERV Evropská pojišťovna, a. s.

Švýcarsko jsme navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám velmi odborně na základě osobních zkušeností poradíme a sestavíme zájezd přesně podle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi přáními, zasloužíte si dovolenou podle Vašich představ.

Zvolte si Vaše odletové letiště: Praha, Vídeň případně jiná evropská metropole. Všechny letenky a transfery Vám zabezpečíme u nás v kanceláři.

Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 7, 9, 10, 12, 14, 17 … nocí). Odletět můžete každý den. Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.

Bc. Petra Melková

Brno

Vídeňská 546/55
Bc. Petra Melková
petra@deluxea.cz
+420 724 065 777
ONLINE zítra
zítra 21.07. od 10:00 do 12:00 a od 18:00 do 20:00