Excelsior Arosa ****

Útulný a dostupný

Excelsior

Excelsior Arosa **** Švýcarsko

Hotel Excelsior nabízí komfortní ubytování, přátelskou atmosféru, exkluzivní čtyřhvězdičkový servis a přímé výhledy na hory Arosa. Je ideálním místem pro všechny, co touží po dobrodružství i relaxaci za příznivé ceny.

Lokalita: ŠvýcarskoMapa

Skládá se celkem z 65 pohodlně zařízených pokojů a suit. Většina z nich poskytuje z velkých oken dechberoucí výhledy na hory Grison. K dispozici jsou čtyři kategorie pokojů, přičemž skoro všechny jsou orientovány směrem na jih. Další jsou natočeny k východu nebo k západu.

V hotelové restauraci si pochutnáte na místních i mezinárodních pokrmech. Nechybí zde ani vnitřní bazén, posilovna, sauna a lázně.

 

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Proti úpadku jsme pojištňi u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do primárně exotických destinací, ke kterým jsme v roce 2009 přidali Švýcarsko.

Švýcarsko jsme navštívili a poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám velmi odborně na základě osobních zkušeností poradíme a sestavíme zájezd přesně podle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi přáními, zasloužíte si dovolenou podle Vašich představ.

Zvolte si odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole. Všechny letenky a transfery Vám zabezpečíme u nás v kanceláři. Možností je samozřejmě také vlastní doprava do Švýcarska.

Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 7, 9, 10, 12, 14, 17 … nocí) Odletět můžete každý den. Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Každý zájezd do Švýcarska je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Délka Vašeho pobytu může být libovolná.

Kategorie a vybavení pokojů Excelsior Arosa

Nabídka ubytování zahrnuje 65 komfortních pokojů a suit ve čtyřech kategoriích. Standardní vybavení pokojů nabízí: balkon, vanu nebo sprchový kout, fén, internet, psací stůl, TV, trezor a minibar. Většina pokojů je orientována na jih.

 

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms (18-27 m²) jsou natočeny směrem na západ nebo východ. Z vlastního balkonu si hosté užijí výhled na hory. Ložnice je vybavena postelí king nebo dvěma oddělenými lůžky.

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (22-30 m²) nabízejí moderní design a postel velikosti king nebo dvě oddělené postele. Z pohodlného obývacího pokoje si mohou hosté užít výhledy na hory. Některé pokoje mají vlastní balkon.

Junior Suites

Junior Suites (30-40 m²) se skládají z ložnice s postelí king nebo dvěma oddělenými lůžky, obývací části a z koupelny s vanou nebo sprchovým koutem. Některé suity mají vlastní balkon.

Suites

Suites (36-50 m²) jsou prostorné, se dvěma oddělenými lůžky a extra pohovkou, která může posloužit jako třetí postel pro dvě děti. Koupelna nabízí vanu nebo sprchu, toaleta je od koupelny oddělena.

Online cena a slevy Excelsior Arosa ****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran
- Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Dítě do 4 let má ubytování zdarma.

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Excelsior ****

Naše foto hotelu Excelsior ****

Gastronomie a hotelové restaurace Excelsior Arosa

V hotelové restauraci si užijete různé druhy regionální a mezinárodní kuchyně. Ocutnat můžete i tradiční alpské sýrové fundue nebo chutné fondue chinoise z místního delikátního masa.

Součástí hotelu je také bar.

Sport a wellness hotelu Excelsior ****

Arosa je ideální destinací pro aktivně strávenou dovolenou. Je zde k dispozici velké množství venkovních zážitků, sportu, her a zábavy. Hotel Excelsior přispívá svým wellness zařízením, které zahrnuje krytý bazén, saunu a relaxační procedury, které mají blahodárné účinky na tělo i duši.

Mapa - Excelsior Arosa ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Švýcarska do hotelu Excelsior Arosa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Excelsior Arosa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Excelsior Arosa ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Excelsior ****

Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Švýcarska

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Ondřej Světlík
Excelsior Arosa
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.