Excelsior Arosa ****

Švýcarsko

Útulný a dostupný

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Excelsior Arosa ****

Lokalita Švýcarsko, Graubünden, Arosa | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Skvělá cena Nové wellness Výhled do hor

Popis hotelu Excelsior Arosa **** Švýcarsko

Hotel Excelsior nabízí komfortní ubytování, přátelskou atmosféru, exkluzivní čtyřhvězdičkový servis a přímé výhledy na hory Arosa. Je ideálním místem pro všechny, co touží po dobrodružství i relaxaci za příznivé ceny.

Skládá se celkem z 65 pohodlně zařízených pokojů a suit. Většina z nich poskytuje z velkých oken dechberoucí výhledy na hory Grison. K dispozici jsou čtyři kategorie pokojů, přičemž skoro všechny jsou orientovány směrem na jih. Další jsou natočeny k východu nebo k západu.

V hotelové restauraci si pochutnáte na místních i mezinárodních pokrmech. Nechybí zde ani vnitřní bazén, posilovna, sauna a lázně.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms (18-27 m²) jsou natočeny směrem na západ nebo východ. Z vlastního balkonu si hosté užijí výhled na hory. Ložnice je vybavena postelí king nebo dvěma oddělenými lůžky...

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (22-30 m²) nabízejí moderní design a postel velikosti king nebo dvě oddělené postele. Z pohodlného obývacího pokoje si mohou hosté užít výhledy na hory...

Junior Suites

Junior Suites (30-40 m²) se skládají z ložnice s postelí king nebo dvěma oddělenými lůžky, obývací části a z koupelny s vanou nebo sprchovým koutem. Některé suity mají vlastní balkon...

Suites

Suites (36-50 m²) jsou prostorné, se dvěma oddělenými lůžky a extra pohovkou, která může posloužit jako třetí postel pro dvě děti...

Gastronomie a hotelové restaurace

V hotelové restauraci si užijete různé druhy regionální a mezinárodní kuchyně. Ocutnat můžete i tradiční alpské sýrové fundue nebo chutné fondue chinoise z místního delikátního masa.

Součástí hotelu je také bar.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Proti úpadku jsme pojištňi u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do primárně exotických destinací, ke kterým jsme v roce 2009 přidali Švýcarsko.

Švýcarsko jsme navštívili a poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám velmi odborně na základě osobních zkušeností poradíme a sestavíme zájezd přesně podle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi přáními, zasloužíte si dovolenou podle Vašich představ.

Zvolte si odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole. Všechny letenky a transfery Vám zabezpečíme u nás v kanceláři. Možností je samozřejmě také vlastní doprava do Švýcarska.

Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 7, 9, 10, 12, 14, 17 … nocí) Odletět můžete každý den. Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Každý zájezd do Švýcarska je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Délka Vašeho pobytu může být libovolná.

Kategorie a vybavení pokojů Excelsior Arosa

Nabídka ubytování zahrnuje 65 komfortních pokojů a suit ve čtyřech kategoriích. Standardní vybavení pokojů nabízí: balkon, vanu nebo sprchový kout, fén, internet, psací stůl, TV, trezor a minibar. Většina pokojů je orientována na jih.

 

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms (18-27 m²) jsou natočeny směrem na západ nebo východ. Z vlastního balkonu si hosté užijí výhled na hory. Ložnice je vybavena postelí king nebo dvěma oddělenými lůžky.

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (22-30 m²) nabízejí moderní design a postel velikosti king nebo dvě oddělené postele. Z pohodlného obývacího pokoje si mohou hosté užít výhledy na hory. Některé pokoje mají vlastní balkon.

Junior Suites

Junior Suites (30-40 m²) se skládají z ložnice s postelí king nebo dvěma oddělenými lůžky, obývací části a z koupelny s vanou nebo sprchovým koutem. Některé suity mají vlastní balkon.

Suites

Suites (36-50 m²) jsou prostorné, se dvěma oddělenými lůžky a extra pohovkou, která může posloužit jako třetí postel pro dvě děti. Koupelna nabízí vanu nebo sprchu, toaleta je od koupelny oddělena.

Online cena a slevy Excelsior Arosa ****

Profi foto hotelu Excelsior ****

Naše foto hotelu Excelsior ****

Gastronomie a hotelové restaurace Excelsior Arosa

V hotelové restauraci si užijete různé druhy regionální a mezinárodní kuchyně. Ocutnat můžete i tradiční alpské sýrové fundue nebo chutné fondue chinoise z místního delikátního masa.

Součástí hotelu je také bar.

Sport a wellness hotelu Excelsior ****

Arosa je ideální destinací pro aktivně strávenou dovolenou. Je zde k dispozici velké množství venkovních zážitků, sportu, her a zábavy. Hotel Excelsior přispívá svým wellness zařízením, které zahrnuje krytý bazén, saunu a relaxační procedury, které mají blahodárné účinky na tělo i duši.

Mapa - Excelsior Arosa ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Švýcarska do hotelu Excelsior Arosa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Excelsior Arosa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Excelsior Arosa ****

Letová spojení do Švýcarska

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.