Lindner Grand Hotel Beau Rivage Interlaken *****

Švýcarsko
Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Lindner Grand Hotel Beau Rivage Interlaken *****

Lokalita Švýcarsko, Bern, Interlaken | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Fondue restaurace Výborné služby Unikátní poloha mezi dvěma jezery

Popis hotelu Lindner Grand Hotel Beau Rivage Interlaken ***** Švýcarsko

Přijeďte do elegantního hotelu, který představuje Švýcarsko ve své majestátnosti a pohostinnosti po 365 dní v roce. Lindner Grand Hotel poskytuje moderní komfort, prvotřídní lázně, sportovní vyžití i vynikající kuchyni. To vše s nádhernými výhledy na horu Eiger, která je součástí horského masivu Jungfrau v bernském regionu Švýcarských Alp.

Celkem hotel nabízí 101 pokojů, včetně 12 suit. K dispozici jsou také dvě mezinárodní restaurace a jeden bar. Hotel je ideálním místem i pro rodiny s dětmi.

Od centra města dělí hotel půl kilometru chůze.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Classic Class Single Rooms

Classic Class Single Rooms (15 m²) ubytují jednu osobu. Mají koupelnu s vanou a hosté si užijí výhled na řeku Aar. Ložnice je vybavena postelí velikosti queen...

Classic Class Double Rooms

Classic Class Double Rooms (18 m²) mají ložnici se dvěma oddělenými postelemi, koupelnu s vanou a disponují výhledy na řeku...

Classic Class Queen Size

Classic Class Queen Size (15 m²) se od předchozí kategorie odlišují ložnicí s manželskou postelí velikosti queen...

Comfort Class Double Rooms

Comfort Class Double Rooms (20 m²) poskytují dvě oddělená lůžka, která zajistí ničím nerušený spánek...

Gastronomie a hotelové restaurace

L’Ambiance vám naservíruje vynikající švýcarskou snídani a během dne gurmánské pokrmy z místní produkce, které si můžete vychutnat na slunečné terase. Snídaně se podává od 7:00 do 10:30, oběd od 12:00 do 14:00 a večeře od 18:00 do 21:30.

La Bonne Fourchette je otevřena od listopadu do března. Poskytuje romantickou atmosféru u plápolajícího krbu. Zajít sem můžete na á la carte večeři od 18:00 do 21:30.

Le Vieux Rivage je pohodovým místem, kde můžete posedět u sklenky vína, exotického koktejlu a dalších nápojů. V létě je otevřena krásná venkovní terasa. Bar otevírá v 17:00 a otevřeno má až do půlnoci.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Proti úpadku jsme pojištňi u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do primárně exotických destinací, ke kterým jsme v roce 2009 přidali Švýcarsko.

Švýcarsko jsme navštívili a poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám velmi odborně na základě osobních zkušeností poradíme a sestavíme zájezd přesně podle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi přáními, zasloužíte si dovolenou podle Vašich představ.

Zvolte si odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole. Všechny letenky a transfery Vám zabezpečíme u nás v kanceláři. Možností je samozřejmě také vlastní doprava do Švýcarska.

Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 7, 9, 10, 12, 14, 17 … nocí) Odletět můžete každý den. Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Každý zájezd do Švýcarska je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Délka Vašeho pobytu může být libovolná.

Kategorie a vybavení pokojů Lindner Grand Hotel Beau Rivage Interlaken

Pokoje a suity se vyznačují tradiční švýcarskou elegancí. Poskytují hostům klid, pohodlí a velkolepé výhledy na impozantní hory nebo vody řeky Aare. Mnohé z pokojů mají vlastní balkon. K vybavení pokojů patří televize, internet, psací stůl, trezor, minibar, zařízení k přípravě čaje a kávy, fén a kosmetické zrcadlo.

Nabídka pokojů

Classic Class Single Rooms

Classic Class Single Rooms (15 m²) ubytují jednu osobu. Mají koupelnu s vanou a hosté si užijí výhled na řeku Aar. Ložnice je vybavena postelí velikosti queen.

Classic Class Double Rooms

Classic Class Double Rooms (18 m²) mají ložnici se dvěma oddělenými postelemi, koupelnu s vanou a disponují výhledy na řeku.

Classic Class Queen Size

Classic Class Queen Size (15 m²) se od předchozí kategorie odlišují ložnicí s manželskou postelí velikosti queen.

Comfort Class Double Rooms

Comfort Class Double Rooms (20 m²) poskytují dvě oddělená lůžka, která zajistí ničím nerušený spánek. Některé pokoje mají vlastní balkon, ze kterého si hosté užijí výhled na hory a na řeku.

Comfort Class Queen Size

Comfort Class Queen Size (16 m²) se od předchozí kategorie odlišují ložnicí s manželskou postelí velikosti queen.

Comfort Junior Suites

Comfort Junior Suites (25 m²) vás přivítají v klasickém luxusním stylu. Mají ložnici oddělenou od obývacího pokoje, koupelnu s vanou a k vybavení navíc kávovar Nespresso. Některé suity mají vlastní balkon, jiné terasu.

First Class Single Rooms

First Class Single Rooms (16 m²) vám nabídnou krásné výhledy na Švýcarské Alpy. Některé mají balkon, jiné terasu.

First Class Double Rooms

First Class Double Rooms (23 m²) jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi. Některé mají dveře, díky kterým se dají propojit s dalším pokojem. Nechybí ani terasa nebo balkon.

Junior Suites

Junior Suites (38 m²) ubytují až tři dospělé osoby. Mají oddělené postele, koupelnu s vanou a některé nabízejí výhledy na hory z vlastního balkonu.

Online cena a slevy Lindner Grand Hotel Beau Rivage Interlaken *****

Profi foto hotelu Lindner Grand Hotel Beau Rivage *****

Gastronomie a hotelové restaurace Lindner Grand Hotel Beau Rivage Interlaken

L’Ambiance vám naservíruje vynikající švýcarskou snídani a během dne gurmánské pokrmy z místní produkce, které si můžete vychutnat na slunečné terase. Snídaně se podává od 7:00 do 10:30, oběd od 12:00 do 14:00 a večeře od 18:00 do 21:30.

La Bonne Fourchette je otevřena od listopadu do března. Poskytuje romantickou atmosféru u plápolajícího krbu. Zajít sem můžete na á la carte večeři od 18:00 do 21:30.

Le Vieux Rivage je pohodovým místem, kde můžete posedět u sklenky vína, exotického koktejlu a dalších nápojů. V létě je otevřena krásná venkovní terasa. Bar otevírá v 17:00 a otevřeno má až do půlnoci.

Sport a wellness hotelu Lindner Grand Hotel Beau Rivage *****

Hotel Lindner svým hostům nabízí:

  • fitness centrum (20 m²), otevírací doba od 7:00 do 22:00
  • vnitřní bazén (14x8m, 28°C), otevírací doba od 7:00 do 22:00
  • saunu (4 osoby, 90°C) a páru (4 osoby, 60°C), otevírací doba od 7:00 do 22:00
  • lázně Panorama Spa (250 m²), otevírací doba od 9:00 do 19:00

Děti v hotelu Lindner Grand Hotel Beau Rivage *****

Mapa - Lindner Grand Hotel Beau Rivage Interlaken *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Švýcarska do hotelu Lindner Grand Hotel Beau Rivage Interlaken *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Lindner Grand Hotel Beau Rivage Interlaken *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Lindner Grand Hotel Beau Rivage Interlaken *****

Letová spojení do Švýcarska

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.