Meierhof Davos **** Švýcarsko

Hotel Meierhof, který se nachází v blízkosti „červené železnice“ Parsenn, tvoří hlavní historická budova z roku 1890 a nové části, která byla postavena v roce 1990. V této nové části se nachází wellness centrum a obě budovy spojuje chodba – v těchto místech je situována herna pro děti.

Lokalita: ŠvýcarskoMapa

Hlavní vchod se otevírá přímo na promenádu v Davosu. Okolí hotelu tvoří zahrada a relaxační část, jejímž centrem je venkovní bar. Hosté se zde scházejí na snídaně i večerní aperitiv.

V přízemí hotelu najdete recepci, á la carte restauraci, knihovnu a bar.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Proti úpadku jsme pojištňi u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do primárně exotických destinací, ke kterým jsme v roce 2009 přidali Švýcarsko.

Švýcarsko jsme navštívili a poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám velmi odborně na základě osobních zkušeností poradíme a sestavíme zájezd přesně podle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi přáními, zasloužíte si dovolenou podle Vašich představ.

Zvolte si odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole. Všechny letenky a transfery Vám zabezpečíme u nás v kanceláři. Možností je samozřejmě také vlastní doprava do Švýcarska.

Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 7, 9, 10, 12, 14, 17 … nocí) Odletět můžete každý den. Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Každý zájezd do Švýcarska je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Délka Vašeho pobytu může být libovolná.

Kategorie a vybavení pokojů Meierhof Davos

Pokoje hotelu Meierhof jsou zařízeny v tradičním alpském stylu. Hosté mají k dispozici vanu a sprchový kout, LCD TV, internet, minibar a fén. Pokoje orientované na jih mají vlastní terasu s výhledem do zahrady.

Celkem jsou k dispozici tři kategorie pokojů: Standard, Komfort a Superior. Tyto pokoje se liší velikostí i umístěním.

K dispozici jsou také dvě suity se dvěma ložnicemi, odděleným obývacím pokojem a koupelnou. Jedná se o ideální volbu pro rodiny či skupinky přátel.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Meierhof Davos ****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran
- Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Dítě do 6 let má ubytování zdarma včetně snídaně.

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Meierhof ****

Gastronomie a hotelové restaurace Meierhof Davos

Restaurace si zachovává elegantní a alpský styl, který vyvolává vůně borovic. V tomto příjemném prostoru si mohou hosté užít večer s dobrým jídlem a vínem. V nabídce figurují místní speciality společně s italskými pokrmy. Italské produkty jsou důležitou součástí místní inovativní kuchyně. Patří mezi ně zejména panenský olivový olej, domácí těstoviny nebo třeba marmelády, které se vyrábí v regionu Abruzzo.

Vinný sklípek obsahuje vína ze Švýcarska a Evropy, zvláštní pozornost je věnována vínům Castorani. Tato vína se vyrábějí z hroznů z různých vinic, které jsou široce známé jako Montepulciano. Vzniká tak vynikající červené víno Jarno. Hosté tak mohou ochutnat různé odrůdy a kombinace hroznů, k dispozici je i bílé Jarno. Další důležitou místní specialitou je Montepulciano Abruzzo.

Sport a wellness hotelu Meierhof ****

Hotelové wellness centrum nabízí blahodárné účinky vody v kombinaci s různými masážemi, jejichž cílem je pomoci tělu a mysli dosáhnout maximální relaxace. Centrum se může pochlubit také bazénem (12x6 metrů), saunami, parními lázněmi a relaxačním centrem.

Kosmetické centrum řídí plně kvalifikovaná kosmetička Giada Lo Faro. Hosté zde mohou vyzkoušet péči za použití speciálních produktů. V hotelu jsou k dispozici dva typy masáží, jedna je zaměřena na relaxaci, druhá na sportovní ošetření.

Kosmetické procedury zahrnují péči o obličej i tělo. V nabídce je voskování, manikúra, pedikúra i celková změna životního stylu.

Děti v hotelu Meierhof ****

Hotel Meierhof je ideální destinací pro rodiny s dětmi. Kromě velkých pokojů se dvěma ložnicemi nabízí i dětskou hernu.

Mapa - Meierhof Davos ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Švýcarska do hotelu Meierhof Davos ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Meierhof Davos ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Meierhof Davos ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Meierhof ****

Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Švýcarska

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Ondřej Světlík
Meierhof Davos
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.