Monte Rosa Zermatt ****

V nejexkluzivnějším středisku tradiční hotel...

Monte Rosa

Monte Rosa Zermatt **** Švýcarsko

Hotel Monte Rosa se nachází v místě, kde se země dotýká nebe. Jedná se o menší hotel, který se však vyznačuje prvky luxusního resortu. Ačkoliv je situován v horách, nebudete na samotě. Po pár krocích se navíc dostanete k sesterskému hotelu Mont Cervin Palace, kde vás srdečně přivítají.

Lokalita: ŠvýcarskoMapa

Celkem hotel nabízí 41 pokojů s výhledy na Matterhorn, Zermatt a panorama hor. Některé pokoje mají vlastní balkon. K dispozici je také restaurace pojmenovaná podle Edwarda Whympera, prvního muže, který vylezl na Matterhorn.

Rodiny s dětmi jsou vřele vítány. Pro děti je zde k dispozici herna a dětský bazén. Nechybí ani dostatek rodinných aktivit.

Monte Rosa je ideálním místem pro nadšené sportovce a zkušené lyžaře. V jeho těsné blízkosti se nacházejí náročné lyžařské sjezdovky.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Proti úpadku jsme pojištňi u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do primárně exotických destinací, ke kterým jsme v roce 2009 přidali Švýcarsko.

Švýcarsko jsme navštívili a poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám velmi odborně na základě osobních zkušeností poradíme a sestavíme zájezd přesně podle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi přáními, zasloužíte si dovolenou podle Vašich představ.

Zvolte si odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole. Všechny letenky a transfery Vám zabezpečíme u nás v kanceláři. Možností je samozřejmě také vlastní doprava do Švýcarska.

Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 7, 9, 10, 12, 14, 17 … nocí) Odletět můžete každý den. Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Každý zájezd do Švýcarska je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Délka Vašeho pobytu může být libovolná.

Kategorie a vybavení pokojů Monte Rosa Zermatt

Nabídka pokojů

Alpenrose Classic Rooms

Alpenrose Classic Rooms (25 m²) je útulný pokoj s dřevěným obložením a smetanovými tapetami. Nachází se v tiché části hotelu. Má ložnici s manželskou postelí a koupelnu s vanou. Kvůli své poloze nedisponuje výhledy.

Enzian Superior Rooms

Enzian Superior Rooms (30 m²) vám poskytnou krásné výhledy na hory z různých světových stran. Některé mají malý balkon. Koupelna je vybavena vanou.

Edelweiss Deluxe Rooms

Edelweiss Deluxe Rooms (35 m²) poskytuje navíc obývací koutek a výhledy na horské masivy Rothorn a Mischabel.

Monte Rosa Open Suite

Monte Rosa Open Suite (40-55 m²) se skládá z ložnice, obývací části a dvou koupelen. Výhledy se otevírají na Zermatt.

Matterhorn Classic Suite

Matterhorn Classic Suite (50 m²) dělají čest svému názvu a poskytují nádherné výhledy na Matterhorn. Výhledy si hosté užijí z vlastního balkonu.

Whymper Suite

Whymper Suite (75 m²) představuje luxusní prostor v 6. patře s ložnicí, obývacím pokojem, koupelnou a balkonem s výhledy na Zermatt.

Whymper Suite with Two Bedrooms

Whymper Suite with Two Bedrooms (115 m²) kromě dvou ložnic nabízí také obývací pokoj, koupelnu s volně stojící vanou a balkon s krásnými výhledy na Zermatt. Je situována v 6. patře.

Online cena a slevy Monte Rosa Zermatt ****

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Širokou nabídku pozemních a vodních sportů
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Informace před cestou za zájezd s naší cestovní kanceláří - 9 stran
- Help desk v průběhu Vašeho pobytu od naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Monte Rosa ****

Gastronomie a hotelové restaurace Monte Rosa Zermatt

Každé jídlo v hotelu Monte Rosa je výjimečným zážitkem. Koncept Dine Around využívá mnoho stravovacích možností v Zermattu, proto se polopenze v hotelu neomezuje jen na restauraci Belle-Époque. Dine Around vás vezme na kulinářskou cestu přes všechny kuchyně – třeba středomořskou nebo japonskou.

Edward’s Bar Café otevírá každý den v 11:45. Jedná se o sofistikovaný bar s rodinnou atmosférou, kde si mohou hosté dopřát aperitiv, kávu, koktejl, atd. Exkluzivní nabídka zahrnuje vynikající tatarský biftek a další lahůdky.

Sport a wellness hotelu Monte Rosa ****

Zimní sporty. V hotelu je k dispozici lnárna, zapůjčení lyžařského vybavení je možné v Julen Sport v hotelu Mont Cervin Palace. Lyžování a snowboarding patří mezi nejoblíbenější zimní aktivity. V dosahu je přes 360 kilometrů sjezdovek všech úrovní obtížnosti. Další aktivitou je zimní turistika, sněžnice, horolezení v ledu, bruslení a sáňkování na sáňkařské dráze z Rotenboden až dolů.

Letní sporty. Švýcarské hory nabízejí více než 400 kilometrů značených pěších a turistických tras. Pokud i v létě zatoužíte po lyžování, můžete se vydat na 20 kilometrů dlouhou sjezdovku na ledovci Theodul, kde se lyžuje po celý rok. K dispozici je také golf a horská kola.

Lázně. Hosté hotelu Monte Rosa mohou využívat wellness zařízení blízkého hotelu Mont Cervin Palace. Zde se nachází 1700 m² lázeňských ploch, které zahrnují bazén, saunu, posilovnu a wellness.

Děti v hotelu Monte Rosa ****

Cestujete s dětmi? Pak jste na správném místě. Pokoje a suity hotelu Monte Rosa mají spojovací dveře, a tak nabízejí dostatek prostoru pro celou rodinu. V sesterském hotelu Mont Cervin Palace je navíc k dispozici dětský koutek a dětský bazén.

Mapa - Monte Rosa Zermatt ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Švýcarska do hotelu Monte Rosa Zermatt ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Monte Rosa Zermatt ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Monte Rosa Zermatt ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Monte Rosa ****

Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Aktivity
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Švýcarska

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Vendula Pilátová
Monte Rosa Zermatt
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.