Schweizerhof Saas-Fee ****

Švýcarsko

Wellness hotel v perle Alp

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Schweizerhof Saas-Fee ****

Lokalita Švýcarsko, Valais, Saas-Fee | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Prostorné pokoje Oáza klidu a relaxace Vinný sklípek

Popis hotelu Schweizerhof Saas-Fee **** Švýcarsko

„Najednou stojíte před tímto úžasným výhledem - nikdy jsem nic podobného neviděl, je to, jako byste současně stáli na konci světa a v jeho původu, na jeho začátku a v samotném středu“. Těmito slovy popsal své dojmy z údolí Saas německý dramatik Carl Zuckmayer, který zde strávil poslední roky svého života. A právě na místě, které ho tolik uchvátilo, najdete i malebný hotel Schweizerhof.

Ubytování v hotelu zahrnuje snídani formou bufetu, lehké odpolední občerstvení (pouze v zimě), šesti chodovou večeři, volný vstup do lázní (1000 m²), bazénu, whirlpoolu, saun, relaxační místnosti, venkovní jacuzzi a vstup do posilovny.

Pobyt v hotelu si užijí všichni milovníci relaxace a lázeňských procedur. Díky své poloze láká hotel také nadšené lyžaře. Cesta ke sjezdovkám trvá asi deset minut chůze, hotel však nabízí i vlastní skibus.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Suites

Suites jsou ideálním místem pro zamilované. Ložnici dominuje postel s nebesy, koupelna je vybavena rohovou vanou...

Spa Suites

Spa Suites přinášejí požitky pro všechny smysly. Hosté si mohou přímo ve své suitě užít jacuzzi, saunu i masáže pro dva...

Wellbeing Rooms

Wellbeing Rooms jsou vybaveny minibarem, trezorem, fénem, TV, rádiem a internetem. Pokoje mají vlastní balkon...

Panorama Suites

Panorama Suites disponují také velkým obývacím pokojem a krbem. Na plápolající oheň budete mít výhled přímo z manželské postele. Nechybí soukromý balkon...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurant Hofsaal představuje prostor plný světla ve stylu Belle-Epoque, kde si hosté mohou pochutnat na snídani formou bufetu a á la carte večeři. Menu obsahuje i jídla vhodné pro vegetariány. Vinný lístek obsahuje více než 500 prvotřídních evropských vín, z toho 300 pochází z místního regionu.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Proti úpadku jsme pojištňi u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do primárně exotických destinací, ke kterým jsme v roce 2009 přidali Švýcarsko.

Švýcarsko jsme navštívili a poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám velmi odborně na základě osobních zkušeností poradíme a sestavíme zájezd přesně podle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi přáními, zasloužíte si dovolenou podle Vašich představ.

Zvolte si odletové letiště: Praha, Vídeň, případně jiná evropská metropole. Všechny letenky a transfery Vám zabezpečíme u nás v kanceláři. Možností je samozřejmě také vlastní doprava do Švýcarska.

Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 7, 9, 10, 12, 14, 17 … nocí) Odletět můžete každý den. Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Každý zájezd do Švýcarska je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Délka Vašeho pobytu může být libovolná.

Kategorie a vybavení pokojů Schweizerhof Saas-Fee

Pokoje a suity v hotelu Schweizerhof nabízejí spoustu prostoru k relaxaci, některé disponují jedním lůžkem, jiné jsou dvoulůžkové. Novinkou jsou exkluzivní Spa Suites.

Nabídka pokojů

Suites

Suites jsou ideálním místem pro zamilované. Ložnici dominuje postel s nebesy, koupelna je vybavena rohovou vanou.

Spa Suites

Spa Suites přinášejí požitky pro všechny smysly. Hosté si mohou přímo ve své suitě užít jacuzzi, saunu i masáže pro dva.

Wellbeing Rooms

Wellbeing Rooms jsou vybaveny minibarem, trezorem, fénem, TV, rádiem a internetem. Pokoje mají vlastní balkon.

Panorama Suites

Panorama Suites disponují také velkým obývacím pokojem a krbem. Na plápolající oheň budete mít výhled přímo z manželské postele. Nechybí soukromý balkon.

Wellness Suites

Wellness Suites potěší soukromou lázeňskou částí, na kterou navazuje ložnice s manželskou postelí.

Online cena a slevy Schweizerhof Saas-Fee ****

Profi foto hotelu Schweizerhof ****

Gastronomie a hotelové restaurace Schweizerhof Saas-Fee

Restaurant Hofsaal představuje prostor plný světla ve stylu Belle-Epoque, kde si hosté mohou pochutnat na snídani formou bufetu a á la carte večeři. Menu obsahuje i jídla vhodné pro vegetariány. Vinný lístek obsahuje více než 500 prvotřídních evropských vín, z toho 300 pochází z místního regionu.

 

Sport a wellness hotelu Schweizerhof ****

Toužíte po relaxaci, přírodě a potěšení ze zdravého životního stylu? Pak navštivte místní Health Centre. Odborníci vám poradí v těchto oblastech:

 • jaterní půst – očista jater
 • ajurvéda – věda o dlouhém životě
 • YoungGo – dostaňte se do formy
 • olejová terapie – masáže za použití esenciálních olejů

Lázně The Wawe se rozkládají na ploše 1000 m² a zahrnují:

 • vnitřní bazény
 • vnitřní a venkovní whirlpooly
 • sauny
 • infra kabiny
 • relaxační místnost s výhledem na ledovec
 • čajový bar s krbem
 • venkovní jacuzzi
 • panoramatickou saunu a posilovnu
 • za malý příplatek si mohou hosté dopřát relaxační masáž, ajurvédu nebo kosmetické ošetření

 

Mapa - Schweizerhof Saas-Fee ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Švýcarska do hotelu Schweizerhof Saas-Fee ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Schweizerhof Saas-Fee ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Schweizerhof Saas-Fee ****

Letová spojení do Švýcarska

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.