Maweninga Camp ***

Tanzánie

Kemp s nádhernými výhledy do krajiny

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Maweninga Camp ***

Lokalita Tanzánie, Pevninská Tanzánie, Tarangire | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Okouzlující výhledy na údolí Rift a jezero Manyara Zázemí s venkovním ohništěm na žulové skále Prostorné stany s úchvatnými pohledy do krajiny

Popis hotelu Maweninga Camp *** Tanzánie

Maweninga Camp se nachází v malebné krajině Tanzánie, v národním parku Tarangire a představuje ideální zázemí pro objevování úžasné fauny a flóry. Vydejte se za mohutnými baobabovými lesy a poznejte slony, antilopy žirafí, kudy veliké, kudy malé, přímorožce a spoustu druhů ptáků na vlastní kůži.

Celá stavba kempu se rozkládá na žulové skále, na podpěrných dřevěných deskách a poskytuje tak skvostné výhledy přímo do národního parku, na jezera Manyara i Burunge a příkopovou propadlinu. K dispozici je celkem 16 stanů, které nabízejí maximální pohodlí a soukromí pro každého hosta, každá jednotka má totiž vlastní ložnici, verandu a koupelnu s přístupem k tekoucí vodě. Ve společné části kempu je vybudována restaurace, v níž si můžete vychutnat snídani, oběd i večeři. Také zde najdete bar a ohniště.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Maweninga Camp

Nespornou výhodou kempu Maweninga je jeho lokalita - z vrcholu žulové skály se naskýtají úchvatné pohledy na západ slunce nad jezerem Manyara a kráterem Ngorongoro. Kemp má 16 stanů, do nejvzdálenějšího je to přibližně 8 min chůze. V kempu je lepší platit hotově, ne vždy funguje z důvodu slabého signálu platební terminál.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2024
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Video hotelu

Nabídka pokojů

Tents

Tents

Útulně zařízený stan nabízí vše potřebné, abyste se během vaší dovolené cítili příjemně a mohli si naplno užívat krásy Tanzánie...

Gastronomie a hotelové restaurace

V prostorách kempu se nachází bar, ohniště i restaurace, která uspokojí chuťové pohárky každého hosta. Vnější část budovy zdobí došková střecha makuti, interiéry doplňují dřevěné podlahy a dřevěný nábytek, který dokonale zapadá do pouštní krajiny. Posedět, v klidu se najíst a vyslechnout si masajské příběhy můžete uvnitř nebo také venku na terase.

Kategorie a vybavení pokojů Maweninga Camp

Maweninga Camp si zakládá na ekologicky šetrných možnostech ubytování, rozhodl se proto podniknout nutné kroky k tomu, aby mohl získávat elektřinu ze solární energie. Hospodaří efektivně i s vodou, dešťovou vodu zachytává a následně akumuluje, čímž pokryje polovinu roční spotřeby vody, druhá polovina se pak čerpá z vrtu.

Maweninga Camp nabízí ubytování v 16 pohodlných stanech, ze kterých se budete moci kochat nezapomenutelnými výhledy na národní park Tarangire s jezery Manyara a Burunge. Pohodlně se usaďte a pozorujte stáda zvířat, která se vesele prohánějí jejich domovem. Spatřit můžete převážně slony, antilopy, žirafy, kudy veliké, kudy malé, přímorožce, ale také nespočet druhů ptactva a mohutné baobaby.

Součástí vybavení každého stanu je: ložnice s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky, vlastní koupelna se sprchou, umyvadlem a splachovací toaletou, set zásuvek, veranda.

Nabídka pokojů

Tents

Tents foto

Útulně zařízený stan nabízí vše potřebné, abyste se během vaší dovolené cítili příjemně a mohli si naplno užívat krásy Tanzánie. Interiéry zahrnují ložnici, ve které najdete manželskou postel či dvě oddělená lůžka, noční stolečky s lampičkami, skříňku, židli a oddělenou koupelnu. Konstrukce stanu je doplněna o slaměnou střechu, jež je předsunuta, a vytváří tak verandu.

Online cena a slevy Maweninga Camp ***

Profi foto hotelu Maweninga Camp ***

Naše foto hotelu Maweninga Camp ***

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Maweninga Camp

V prostorách kempu se nachází bar, ohniště i restaurace, která uspokojí chuťové pohárky každého hosta. Vnější část budovy zdobí došková střecha makuti, interiéry doplňují dřevěné podlahy a dřevěný nábytek, který dokonale zapadá do pouštní krajiny. Posedět, v klidu se najíst a vyslechnout si masajské příběhy můžete uvnitř nebo také venku na terase.

Doprava do hotelu Maweninga Camp

Hotel se nachází necelých 200 kilometrů od mezinárodního letiště Kilimandžáro a cesta trvá okolo 3 hodin.

Mapa - Maweninga Camp ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Tanzánie do hotelu Maweninga Camp ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Maweninga Camp ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2024
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu Maweninga Camp ***

Letová spojení do Tanzánie

Bc. Hana Nádvorníková
Maweninga Camp
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.