• Thajsko

  Země úsměvů, přírodních krás a prastarých kultur. 
  Díky osobním zkušenostem Vám sestavíme pobyt na míru. 

  Thajsko
 • Thajsko

  Skvělé nákupy, bohatá historie, sněhobílé písečné pláže. 
  Zájezdy připravujeme na míru dle individuálních požadavků. 

  Thajsko
 • Thajsko

  Panenská příroda i ty nejluxusnější resorty. 
  Thajsko známe dokonale a připravíme Vám zájezd na klíč. 

  Thajsko

Aktivity v Thajsku

Zábava a nakupování v Thajsku - zažijte nezapomenutelné okamžiky

 • Zábava

  Zábava patří k Thajsku stejně neodmyslitelně jako oddych. Naleznete zde širokou škálu aktivit a programů, které přímo nabízejí samotné hotely a resorty obvykle vždy po 20 hodině. V nabídce naleznete tradiční tance, živou hudbu hrající oldies hity a estrádní představení samotného personálu. Program trvá i několik hodin a mnohokrát je připraven i na velice profesionální úrovni. Noční život v místních klubech a diskotékách začíná teprve kolem půlnoci.

  Nakupování

  Thajsko je rájem pro nakupování, zejména díky příznivým cenám. Zboží zde pořídíme mnohdy levněji, než bychom pořídili u nás. V jednotlivých obchodech jsou ceny pevně dané a málokdy se o ceně smlouvá, zatímco u stánků je smlouvání přímo nutné. Obvyklá otevírací doba je obchdů je od 10 do 22 hodin, v centrech čato i déle. Mezi nejčastěji nabízené zboží patří perly – farmy na produkci perel se nachází na ostrově Phuket, sochy Buddhy – vyznavači jiného náboženství nesmějí Buddhy ze země vyvážet, hedvábí – ručně tkané hedvábí je typické pro Thajsko, kůže, kožešiny, lastury – jejich vývoz je poněkud riskantní pokud nemůžete prokázat odkud daný výrobek pochází, šperky – doporučujeme nakupovat pouze ve zlatnictvích, která jsou označeny na dveřích modrým štítkem.

  Volný čas a sport

  Kromě historických památek, Thajsko nabízí širokou nabídku sportů a činností, které Vás rozhodně nenechají sedět v koutě a které ocení zejména přívrženci aktivního odpočinku. Mezi oblíbené aktivity patří jízda na slonech, koních, výlet balónem, bungee jumping, golf, horská turistika a veškeré vodní a plážové sporty.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.