• Thajsko

  Země úsměvů, přírodních krás a prastarých kultur. 
  Díky osobním zkušenostem Vám sestavíme pobyt na míru. 

  Thajsko
 • Thajsko

  Skvělé nákupy, bohatá historie, sněhobílé písečné pláže. 
  Zájezdy připravujeme na míru dle individuálních požadavků. 

  Thajsko
 • Thajsko

  Panenská příroda i ty nejluxusnější resorty. 
  Thajsko známe dokonale a připravíme Vám zájezd na klíč. 

  Thajsko

Naše doporučení - Thajsko jsme procestovali

Thajsko je rozmanitou zemí, kde si každý přijde na své!  

thajsko-destinace-022.jpgLenošení v houpacích sítích ve stínu kokosových palem, projíždky na slonech, šnorchlování u neobydlených ostrovů, čerstvé exotické ovoce, večerní grilování ryb před chvílí vylovených z moře a luxusní služby pravděpodobně zapříčiní, že se Vám z této překrásné země bude odjíždět jen velmi těžko. Záleží jen na Vás, jak svoji dovolenou prožijete - můžete si vybrat opuštěné pláže nebo centra plná života. Odpočinek v Thajsku můžete libovolně kombinovat na jednotlivých ostrovech. Klientům, kteří nechtějí strávit celou dovolenou v jedné destinaci, nabízíme možnost zastávky mezi lety v historické a bohaté Dubaji. 

Velkou výhodou Thajska je vysoká úroveň hotelů za velmi příznivé ceny.

 

Thajsko jsme opakovaně navštívili. Klientům, kteří využívají naše služby, poskytujeme nonstop poradenství.

Thajsko je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA založené roku 1995. Zájezd do hotelu Vám připravíme na klíč, odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den, délka vašeho pobytu může být libovolná. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo v Thajsku. S místní cestovní kanceláří Asian Trails s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb máme přímou spolupráci. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše v Thajsku vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

 

Které lokality doporučujeme navštívit v jednotlivých částech roku? 

thajsko-destinace-025.jpgNa většině území Thajska panuje tropické podnebí, které se vyznačuje střídáním období sucha a dešťů. Můžeme zde rozlišit tři období. Období dešťů začíná příchodem monzunu v červnu a končí v říjnu. Výjimkou je pouze lokalita okolo Koh Samui, kde je v letních měsících stále hlavní sezóna. Tato doba je nejlepší pro pozorování různých náboženských a kulturních festivalů. Chladné období panuje od listopadu do března. Teploty „klesnou“ na 30 °C a výskyt srážek je minimální (výjimkou je opět ostrov Koh Samui, kde je v lednu období dešťů). Toto období je nejideálnějším pro návštěvu Thajska. Řeky a vodopády mají dostatek vody a celá krajina se krásně zelená po vydatných deštích. Teplé období je provázeno vysokými teplotami a také vyšší vlhkostí, což činí návštevu Thajska pro starší klientelu a rodiny s malými dětmi velmi náročnou.

 

Který hotel je vhodný pro konkrétní skupinu klientů?

Pro rodiny s dětmi doporučujeme resorty, které nabízí mnoho aktivit, Rayavadee (Krabi), Trisara (Phuket) nebothajsko-destinace-027.jpg resorty, které rodinám nabízí nejen dispozičně vhodné vilky, ale také různé výhody pro děti v podobě různých slev, dětského klubu či šnorchlovacích výletů zdarma Pimalai Resort (Koh Lanta).

Božský klid, fantastický odpočinek, maximum soukromí a perfektní welness Vám poskytnou zejména 5* resorty, jako je  Layana (Koh Lanta) a 4* Tubkaak (Krabi) - v hlavní sezóně.

Nezapomenutelný výhled na město plné kontrastů a přeměn Peninsula a Lebua (Bangkok).

 

Vízová povinnost pro občany ČR byla zrušena. Na cestu do Thajska potřebujete pouze platný pas. Je ale nutné, aby jeho platnost byla v době vstupu více než 6 měsíců.

Při cestě do Thajska není vyžadováno žádné speciální očkování. Nebezpečí tropických chorob, jako je malárie, je v turistických centrech prakticky mizivé, profylaxe antimalariky není tudíž všeobecně doporučována (pokud nepobýváte v malarické oblasti, kterou je především džungle podél hranice s Malajsií). Očkování sice do Thajska není povinné, ale před cestou je vždy lepší informovat se o aktuální situaci v zemi na hygienické stanici, nebo v centru cestovní medicíny v Praze. Doporučujeme očkování alespoň proti hepatitidě typu A a B a břišnímu tyfu.


Ubytování v Thajsku

Tradice a luxus v jednom

 

Chcete se ubytovat přímo na pláži nebo máte raději výhled z několikapatrového hotelu? Ať už si vyberete cokoliv, Thajsko Vaše představy jistě naplní. Překvapí Vás nejen svou různorodostí, ale i širokou nabídkou a svými příznivými cenami, díky nimž si s námi můžete dovolit ubytování v prvotřídních pětihvězdičkových rezortech. Thajsko je plné tradic a luxusu zároveň. Seznamte se s naší aktuální nabídkou jedinečných hotelů. Rádi Vám pomůžeme s výběrem. Cenovou nabídku s podrobnou kalkulací Vám zašleme na požádání.

  Anantara Phuket Villas je naprosto okouzlující resort. Rozhodně se jejím autorům podařil jejich záměr vytvořit pohádkový resort, který si navždy uchováte v srdci. Už samotná koncepce resortu jako součást přírody a botanické zahrady, která jej obklopuje, zaručuje klidnou relaxaci. Všechny místnosti jsou otevřené, mají pouze střechu. Součástí resortu je i idylické jezírko s lotusy, na kterém se rozkládá uvítací lobby. Dokonalou atmosféru naprostého uvolnění doplňuje vůně esencí a květin. Resort se skládá pouze ze soukromých vilek. Každá vilka má vlastní zahradu, bazén a verandu. Pobyt v těchto vilkách zaručuje naprosté soukromí, uvolnění a radost z pobytu v dokonale zařízeném interiéru spojující Anantara styl s thajskou dekorací. Všechny Pool Villas jsou umístěny v původních tropických zahradách. Ve vilách je patrný motiv želvy, které na zdejších plážích kladou vajíčka. Na Phuket létá několikrát denně spoj z Bangkoku s Bangkok Airways. Resort se nachází cca 15 minut od letiště.

Hotel Rayavadee *****
Hotel Rayavadee *****

Cena od 4 651 os./noc

Lokalita: Krabi, Phra Nang Beach | Mapa

Strava: Snídaně

Exotický resort v přírodním stylu

9.6 / 10

ZOBRAZIT
 Rayavadee Resort na Railay beach se nachází v národním parku National Marine Park v srdci krásného poloostrova Phranang. Poloostrov je obklopen nádhernými skalními útesy a proto jedinou přístupovou cestou je spojení po moři. Absence infrastrukturu umožňuje svým obyvatelům klidný odpočiinek v tropické přírodě. Není vyjímkou, že na své procházce resortem narazíte na opici. Resort je obklopen třemi odlišnými plážemi, ze kterých je fascinující pohled na skalní útvary vystupující z moře. V Krabi je vnitrostátní letiště se spojením z Bangkoku. Z letiště Vás odveze auto do přístavu a z přístavu lodí do resortu.

 Trisara Trisara znamená v sanskrtu „Třetí zahrada v nebi“ a je jedním z nejexkluziv­nějších resortů v JV Asii. Je obklopen tropickým pralesem a exotickými zahradami, přičemž nabízí 39 prostorných vil s bazénem a s výhledem na oceán a dvou až šestiložnicové soukromé rezidence. Užijte si neobyčejný tropický pobyt v zátoce na sofistikovaném a přírodním severozápadním pobřeží Phuketu, jen 15 minut od letiště na ostrově. Všechny suity, vily a rezidence jsou navrženy s jednoduchostí, bohatými interiéry a ideálním smyslem pro soukromí. Součástí každé rezidence je také kompletně vybavená kuchyně i s kuchařem a služebnou, pro zajištění absolutního soukromí. Pozornost k detailům se odráží v celém resortu například v podobě šedých mramorových bazénů s nekonečným okrajem ve všech vilách i suitách, ze kterých se můžete kochat překrásnými výhledy na Andamanské moře a západ slunce.

Layana Resort & Spa *****
Layana Resort & Spa *****

Cena na vyžádání

Lokalita: Ko Lanta | Mapa

Strava: Snídaně

Oceňovaný thajský resort pro romantickou dovolenou ideální pro zamilované páry.

10.0 / 10

ZOBRAZIT
 Layana se nachází na ostrově Koh Lanta Yai v národním parku Mu Koh Lanta uprostřed tropických deštných lesů. Poznejte umění relaxace v klidném a pohodovém prostředí Layana Resort and Spa, který představuje kombinaci jedinečné thajské kultury s moderním luxusem. Vřelá pohostinnost se zvláštním důrazem na Vaše individuální přání a potřeby je charakteristickým znakem přátelského a oddaného hotelového týmu. Personál bude vždy s úsměvem po ruce, aby vyhověl Vašim požadavkům a potřebám. Pro zachování klidné a ničím nerušené atmosféry je hotel určen pouze pro hosty starší 18 let.

 

Rychlá kalkulace hotelu

Thajsko
Odlet
Nocí v hotelu
Hotel Rayavadee
Hotel

Pro hotel Hotel Rayavadee není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Hotel Rayavadee.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Rychlá kalkulace hotelu

Thajsko
Odlet
Nocí v hotelu
Hotel Rayavadee
Hotel

Pro hotel Hotel Rayavadee není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Hotel Rayavadee.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.