Portugalsko v letech 2022 - 2024 navštívil 1 specialista DELUXEA (více zde).
Naši specialisté na destinaci Portugalsko

Dovolená Portugalsko 2024 - zájezdy na klíč

Pro ty, kteří chtějí objevovat krásy nejen exotiky, ale také Evropy, jsme si připravili zájezdy do slunného Portugalska - do země známé svými zámořskými objevy, bohatou historií a portským vínem. S námi můžete objevit nejkrásnější pláže na samém okraji Evropy. Připravili jsme si pro vás jedinečnou dovolenou v pečlivě vybraných hotelech, ať už chcete objevovat krásná portugalská města anebo divoké portugalské pobřeží.

Z Prahy se můžete vydat přímým letem do Lisabonu a dvakrát týdně do malebného Porta. Z Vídně zase můžete využít přímý let do jihoportugalského Algarve, letiště Faro.

Jižní Algarve Vás okouzlí svým divokým pobřežím, překrásnými plážemi a výjimečnými skalními útvary, mezi kterými se můžete projíždět na loďkách. Portugalsko bylo dlouho opomíjenou destinací pro letní dovolenou, ale my bychom Vám rádi ukázali, že je ve skutečnosti jednou z nejzajímavějších destinací, ať už přijíždíte za kulturním dědictvím, přírodními krásami či vynikajícím vínem a gastronomií. 

Města jako Lisabon, Porto či Faro nabízejí živou atmosféru, bohatý kulturní život, moderní restaurace, butiky a noční život. 

V neposlední řadě je Portugalsko známé svou výjimečnou moderní architekturou a skvělým designem.

Pokud jste spíše outdoorovými návštěvníky, tak zde můžete skvěle surfovat, potápět se anebo provozovat golf či pěší turistiku.

Zapomenout bychom neměli ani na překrásný přírodní ostrov Madeira a souostroví Azory.

galerie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.

Bc. Petra Melková

Brno

Vídeňská 546/55
Bc. Petra Melková
petra@deluxea.cz
+420 724 065 777
ONLINE zítra
zítra 21.07. od 10:00 do 12:00 a od 18:00 do 20:00