Maurícius

Rychlá kalkulace hotelu

Maurícius
Odlet
Nocí v hotelu
Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa
Hotel

Pro hotel Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
EUR
Cena zájezdu
- /osoba- /osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Svatební obřad
ZDARMA
Vysoká obsazenost
Zahrnuje všechny poplatky
Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.

Golf

Maurícius - ráj pro golfisty

Hledáte bezpečnou exotiku s dokonalým vyvážením oddechu na pláži, poznávání a golfové hry, kde se díky srdečným lidem budete cítit jako doma? V tom případě neváhejte ani chvilku a leťte s námi na Maurícius! Dech vám určitě, mimo jiné, vyrazí sedm profesionálních 18 jamkových hřišť. Vyberou si zde jak začátečníci (hotel Shandrani nabízí zcela zdarma skvělých 9 jamek) tak výborní hráčí - mauricijská hřiště jsou kvalitní, projektovaná těmi nejlepšími světovými hráči a výborně udržovaná.

 

Doporučení k návštěvě golfu na Mauríciu

  • Hřiště Belle Mare a Heritage požadují po hráčich hcp 36, na ostatních si ale zahrají i čerství držitelé zelené karty. 
    • Pokud s golfem začínáte, doporučujeme malou akademii o 9 jamkách hotelu Shandrani 5*. Ideální k procvičení krátké hry a zcela zdarma.
  • Maurícius je dějištěm několika profesionálních turnajů, v čele s European Tour. Toužíte-li shlédnout některou z hvězd světového golfu, rádi Vám zajistíme vstupenky a transfery.
  • Pokud hledáte oddech a žádné záludnosti, doporučujeme hřiště Paradis u hotelu Dinarobin. Lákají Vás spíše výzvy? Na hřišti Heritage procvičíte přesnost, Belle Mare Links Course naopak vyžaduje dlouhé drivy.
  • Hru na ostrově Ile aux Cerfs můžete zkombinovat s koupáním. Najdete zde překrásnou pláž, drinky Vám umíchají  v golfovém klubu, nebo místní domorodci na pláži.
  • Zvolíte-lí hotel Heriatage Le Telfair 5* s balíčkem all inclusive, hra i půjčení buggy je pro Vás zdarma po celý pobyt. A jedna velká novina - chystají zde druhou osmnáctku!
  • Výborné podmínky pro golfisty nabízí i hotel Long Beach 5*  nebo Constance Belle Mare 5*- vstup zdarma na dvě golfová hřiště.
  •  

Osobní zkušenosti ze 4 navštívených hřišť naší specialistky a golfistky Karolíny

"Při své návštěvě Maurícia jsem měla jedinečnou možnost věnovat se i mé oblíbené činnosti - golfu. Rozhodně nelituji hodin strávených na místních hřištích. Pro mě osobně se ihned posunula na přední místa v žebříčku nejoblíbenějších. Jako první jsem poznala Ile aux Cerfs, kam se golfisti dopraví lodí z mola u hotelu Shangri'la. Na místní přírodu, pláže a nádherně tvarované jamky nikdy nezapomenu a určitě se sem vrátím při dalších návštěvách ostrova. Začala jsem tedy asi tím nejlepším. Další dny už mě čekala hřiště hotelu Constance - Links a Legend Belle Mare. K srdci mi určitě přirostlo více druhé jmenované, už kvůli přítomnosti spousty jelenů, což člověk jen tak někde nevidí. Bohužel další navštívená Tamarina byla spíše zklamáním - vyschlé fairwaye mě moc nelákaly. Náladu jsem si ale spravila hned další den na jednoduchém Paradis hřišti - zde si umím představit každodenních ranních 18jamek před snídaní během dovolené v Dinarobinu. Na závěr týdne přišlo obrovské překvapení v podobě hřiště Heritage. Není přímo u vody, na oceán shlížíte z kopců a body ode mě získalo především díky kvalitním greenům a fairwayím. Ještě že zde dávají povinně buggynku."

 

Karolína, září 2015

 

 

mauricius-novy-web-065.jpg 

Mistrovská zábava - 9. - 11.12.2016, Belle Mare

Na hřišti Belle Mare Legends se každoročně koná závěrečný turnaj seniorské PGA tour, letos od 9. do 11. prosince. Těsně před turnajem tak máte jedinečnou možnost vyzkoušet rychlé greeny, nachystané pro ty nejlepší veterány Evropy. Zážitkem je i návštěva turnaje samotného, pravidelně se účastní nejen vítěz z loňska, Colin Montgomerie.

Dalším slavným turnajem je tradiční PGA AfrAsia Bank Mauritius Open na hřišti Heritage v Bel Ombre. Seniory vystřídají mladé talenty a opět je na co se dívat. Heritage stojí za návštěvu kdykoliv během roku - patří k nejoceňovanějším a nejkrásnějším hřištím indického oceánu
.

 

Belle Mare Plage Course

Hřiště se skládá ze dvou osmnáctek a nachází se přímo v hotelovém resortu. Nejstarší osmnáctka na Mauríciu, Legend Golf Course, pochází už z roku 1994 a je také nejkratší na ostrově. Určitě si nezapomeňte přibalit do bagu několik míčů, vodní překážky jsou na 14 jamkách, na ostatních zase čekají keře a stromy. Okouzlující je i takzvaná 19. jamka v podobě klubovny.

Novější hřiště s názvem Links Golf Course, par 71 pochází z roku 2002 a jeho design vytvořil Rodney Wright a Peter Allis. Už podle názvu je jasné, že se jedná o typicky linksové hřiště s velkými tvarovanými greeny. Odměnou jsou ale krásné výhledy, především z vyvýšených odpališť, kterých najdete na hřišti hned několik. Handicap je vyžadován 28 muži, 36 ženy.

 mauricius-novy-web-066.jpg
 

 

Heritage Golf Club

Hřiště místního klubu s názvem Le Golf du Château má par 72 a široké, mírně zvlněné fairwaye, které prochází plantáží cukrové třtiny. Technickou náročností uspokojí i hráče single handicapů, trápit se zde ale nebudou ani ty vyšší. Limit je však nastaven na hcp 28 pro muže a 36 pro ženy. Nenechte se překvapit dvěma řekami, které nečekaně prochází fairwayemi. Stejně jako většina ostrovních hřišt, i toto nabízí krásné výhledy na oceán.

mauricius-novy-web-067.jpg 
 

 

Le Paradis at le Morne

Opravdový golfový ráj nabízí asi nejjednodušší osmnácti jamkové hřiště na ostrově, Le Paradis, kde si zahrajete kolo bez trápení a s úsměvem. Krásný výhled přes lagunu a na horu Le Morne, která v ranních hodinách stíní první devítku, což oceníte v obzvlášť teplých dnech.

Nechybí akademie nabízející privátní lekce, veškeré technické vybavení a tréninkové prostory pro zdokonalování hry. Vyžadován alespoň hcp 54.

mauricius-novy-web-071.jpg 
 

 

Le Touessrok Golf Course

Mistrovské hřiště s parem 72 bylo postaveno na samostatném ostrově Ile Aux Cerfs. Na hřiště hráče zaveze vodní taxi, cesta trvá pár minut.

Místní osmnáctka je považována za nejtěžší na ostrově, zato je naprosto jedinečná. Designér Bernhard Langer zde vytvořil malé greeny, dlouhé fairwaye, vodní jamky a obtížné odpaly přes rokle. Na druhé devítce jsou nádherné tři jamky vedoucí podél oceánu – 11., 12. a  13. Hřiště si ale to složitější nechává na závěr, poslední tři odpaly z týčka jsou naslepo. Po hráčích je vyžadován hcp 54.

 mauricius-novy-web-070.jpg
 

 

Tamarina Golf Estate

Mistrovské osmnáctijamkové hřiště je dílem známého designéra Rodneyho Wrighta. Rozprostírá se na místě původní savany a prochází jím řeka Rempart. Nástrahy zde čekají ve formě vzrostlých stromů, které ale hřišti dodávají na kráse. Ze všech jamek je výhled na Mount Rempart a zátoku Tamarin, nabízí se tak kontrast mezi drsnou přírodou a upraveným zeleným hřištěm. Handicap opět není omezen, stačí 54.

 mauricius-novy-web-072.jpg
 

 

The Anahita Golf Course

Design mistrovského hřiště je prací světově uznávaného hráče, držitele tří major titulů a designéra Ernieho Else. Délka je 6741 metrů, na výběr máte ale z pěti odpališť. Nabízí výhled na oceán, hory, ale i mnoho golfových zkoušek. Především vodní překážky a zvlněný terén prověří přesnost ran. Pohledu na 14. green se však vyrovná málo co. Možná jen 4. jamka, která byla zařazena rubrikou CNN Travel mezi 10 nejkrásnějších na světě.

 mauricius-novy-web-073.jpg
 

 

Mont Choisy Le Golf

Jediné osmnáctijamkové hřiště v severní části Mauricia, navržené golfistou a slavným designérem Peterem Matkovichem, poskytne zábavnou a naučnou hru pro hráče nejrůznějších kategorií. Mistrovské hřiště Mount Choisy bylo vybudováno koncem roku 2017 na pozemcích tradičně využívaných k pěstování cukrové třtiny. Terén je mírně zvlněný a zajímavé překážky ve formě několika nově vytvořených vodních ploch, mírných kopců a písků z působivé vulkanické horniny dodávají hřišti osobitý charakter. Jeho celková délka je 6245 m a je vyžadován handicap 54.

 mauricius-novy-web-068.jpg
 

 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.