Maledivy

Aktivity na Maledivách

Rychlá kalkulace hotelu

Maledivy
Odlet
Nocí v hotelu
Constance Halaveli Resort and Spa Maldives
Hotel

Pro hotel Constance Halaveli Resort and Spa Maldives není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Constance Halaveli Resort and Spa Maldives.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.

 

Dovolenou na Maledivách můžete strávit buď lenošením na nádherných plážích, nebo užíváním si krásného podmořského světa, který Maledivy nabízí. Převážná část volnočasových aktivit na Maledivách je spojena s mořem nebo vodními sporty.

Toto tropické souostroví je ideálním místem jak pro aktivní, tak pro odpočinkovou dovolenou a obzvláště si jej vychutnají všichni milovníci podmořského života, neboť šnorchlování a potápění je zde opravdu jedinečné. Jen pár kroků od břehu naleznete hejna barevných korálových rybiček plujících v křišťálově průzračném moři – nachází se zde více jak tři čtvrtiny všech druhů korálových ryb, které obývají tuto planetu. Fanoušci potápění si zde vychutnají vzrušení z přítomnosti mořských želv, rejnoků, murén, delfínů či velrybích žraloků. Maledivy si oblíbili nejen turisté, ale i profesionální potápěči a surfaři.

 maledivy-novy-web-014.jpg
 

 

maledivy-novy-web-025.jpg 

Šnorchlování

Rozhodně si nezapomeňte vzít výbavu na šnorchlování. Celé dny můžete trávit šnorchlováním a sledovat křišťálové hlubiny moře, které ukrývají velké množství ryb a přírodních zajímavostí. Přibližně 70 různých druhů barevných korálových útesů tvoří flóru podvodního města s více jak 700 druhy ryb a dalších mořských živočichů. Vodní proudy hrají důležitou roli pro velké druhy ryb, které se v oceánu kolem Malediv vyskytují ve větších hloubkách. Když budete mít štěstí narazíte na zajímavé a vzácné druhy ryb. Prostřednictvím šnorchlování na Maledivách, můžete také vidět žraloky, želvy, sasanky, úhoře, chobotnice a rejnoky. Tito mořští živočichové se vyskytují ve vodách Indického oceánu poměrně hojně. V pozdním létě a na podzim mohou být viděny manty a velrybí žraloci, setkáni s nimi je velmi působivým a nezapomenutelným zážitkem.

 

 

Potápění

Maledivy jsou rájem potapěčů a jejich úchvatný podmořský svět přitahuje profesionální i amatérské potápěče. Pod hladinou se skrývá doslova podvodní město skládající se z korálových zahrad obývaných spoustou mořských živočichů. Křišťálově čistá voda nabízí viditelnost až 60 metrů, což je rarita ve světě potápěčů. To vše činí z Malediv vyhledávanou turistickou destinaci. Všechny resorty nabízí potápěčské kurzy. Po absolvování těchto kurzů, a to i bez předchozích zkušeností, si můžete vychutnat radost z prohlížení mořského života. V některých resortech si můžete i zapůjčit speciální vodní fotoaparáty.

 maledivy-novy-web-024.jpg
 

 

Nemotorizované sporty

Všechny resorty nabízí širokou škálů různých sportů a půjčují vybavení. Nabídka jednotlivých hotelů se může mírně lišit. Mezi oblíbené aktivity turistů patří windsurfing. Mírné vlny a vánek jsou ideálními podmínkami pro začátečníky. Další oblíbenou atrakcí je zapůjčení kajaku. Zpříjemnit si relaxaci projížďkou na kajaku a obdivovat mořský svět i dále od pobřeží, to vše a více Vám umožní plavba na kajaku. Půjčení nemotorizovaných sportů je zdarma.

maledivy-novy-web-020.jpg 
 

 

Motorizované sporty

Resorty nabízí možnost zapůjčit si za poplatek vodní skútry, vodní lyže, wakeboarding, jízdu na fun tube nebo na banánu.

Kromě poznávání mořského světa se můžete vydat na návštěvu místní vesnice nebo hlavního města Malé. Zkusíte si i, jaké to je uživit se na Maledivách a chytit si vlastní rybu, kterou Vám kuchaři připraví k večeři. Pokud Vám nestačí relaxace na pláži, řada luxusních resortů nabízí služby místních lázní.

Většina resortů nabízí řadu pozemních sportů jako je plážový volejbal, badminton, stolní tenis, šipek a jiné společenské hry k zapůjčení zdarma. Některé větší resorty nabízí i tenisové kurty a resorty Shangri-La's Villingili a Kuredu dokonce devítijamkové a šestijamkové golfové hřiště.

 maledivy-novy-web-013.jpg
 

 

Nechte se rozmazlovat v lázních na dovolené na Maledivách

Maledivy jsou známe také svou širokou nabídkou ozdravných procedur nabízených lázeňskými středisky. Nabídka je vskutku široká a zahrnuje kromě masáží také zkrášlovací kúry, ajurvédské léčebné postupy, akupunkturu a dokonce i tradiční maledivské kúry. Spa je v současnosti samozřejmostí v téměř každém resortu. Rozmazlovat Vás bude zkušený personál z Bali, Filipín, Thajska, Indie nebo Srí Lanky.

Neopakovatelným zážitkem jsou podvodní lázně v 5* hotelu Huvafen Fushi, které jsou prvními lázněmi svého druhu na světě. Během masáže se pokocháte pohledem na rybky prohánějící se všude kolem Vás.

Také oba hotely řetězce Constance na Maledivách nabízejí vysokou úroveň lázeňských služeb. V 5* resortu Halaveli se můžete těšit z exkluzivních masáží a procedur prestižního Spa Clubu Valmont.

Za povšimnutí stojí také lázně 4* resortu Adaraan Select Meedhupparu, které nabízejí vysokou kvalitu a široký výběr služeb za výhodných cenových podmínek.

V 5* Lily Beach jsou skutečným balzámem na duši i tělo zdejší nadvodní lázně. Soukromí a klid v lázních Vás přenese do říše blaženého štěstí a celkového uvolnění. Při podstupování nejrůznějších procedur můžete pozorovat podmořský svět pod vámi. Lázně naleznete i v dalších resortech např. W RetreatSoneva Fushi Resort & Six Senses SpaMoofushi ResortKumarathi a řadě dalších.

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.